Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..  (Прочитано 234765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vlada2356

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5445
  • Спасибо: 652
  • Стать: Жіноча
  • 06шесть408пять55пят
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9060 : 11 Вересня 2020, 19:16:11 »
Просто сохраню здесь на память.
2020 рік
«Дякую, а... дякую, до всім бажаю успіху, це найголовніше, мені здається я дуже коротко ви знаєте... я є сьогодні перше в своєму житті був, ге, тут... в Житомирській політехніці. Ви знаєте дуже чудовий-чудовий університет що я побачив-побачив та... так ми звикли ми всі навчались в університетах ааа по-перше я побачив... а.. державний університет і коли ми бачимо саме словосполучення «державний університет» і заходимо потім... що ми бачимо-бачимо... сьогодні я побачив.... таке відчуття сучасний, приватний, щось не наше. І тому я вражений, дуже задоволений просто... як громадянин України що є такий університет. Але найголовніше що я побачив там окрім ціх умов про які можна дуже багато говорити, пишатися, детально і довго, не буду витрачати час. Я побачив найголовніше: я побачив однакова... єєє...розумних, студентів та викладачів. Однакова енергійних, однакова молодих, однакова інтелектуальних і однакова задоволених і в цілому це що? Це однаково щасливих. Є... Вікторе я всім бажаю але вам хочу особисто сказати: після всього що я бачив і тещ... тещо не вигадаєш і... знаєте так підготувати так д-до.. є-єє... спеціально до приїзда президента. Тобто воно - Є. Я хочу вам сказати що ви... мені здається ви зробили щасливими студентів Житомирської політехніки. Я вам бажаю щоб ви зробили так для всіх мешканців Житомира. І тоді, апелюючи до вашої промови, і тоді вам не буде соромно.»
Мы никогда не получим то,чего мы хотим ,пока не будем благодарны за то,что имеем.

Галчонок15

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 875
  • Спасибо: 378
  • Стать: Жіноча
  • мой тел. (063) 742 53 26
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9061 : 11 Вересня 2020, 20:04:45 »
Просто сохраню здесь на память.
2020 рік
«Дякую, а... дякую, до всім бажаю успіху, це найголовніше, мені здається я дуже коротко ви знаєте... я є сьогодні перше в своєму житті був, ге, тут... в Житомирській політехніці. Ви знаєте дуже чудовий-чудовий університет що я побачив-побачив та... так ми звикли ми всі навчались в університетах ааа по-перше я побачив... а.. державний університет і коли ми бачимо саме словосполучення «державний університет» і заходимо потім... що ми бачимо-бачимо... сьогодні я побачив.... таке відчуття сучасний, приватний, щось не наше. І тому я вражений, дуже задоволений просто... як громадянин України що є такий університет. Але найголовніше що я побачив там окрім ціх умов про які можна дуже багато говорити, пишатися, детально і довго, не буду витрачати час. Я побачив найголовніше: я побачив однакова... єєє...розумних, студентів та викладачів. Однакова енергійних, однакова молодих, однакова інтелектуальних і однакова задоволених і в цілому це що? Це однаково щасливих. Є... Вікторе я всім бажаю але вам хочу особисто сказати: після всього що я бачив і тещ... тещо не вигадаєш і... знаєте так підготувати так д-до.. є-єє... спеціально до приїзда президента. Тобто воно - Є. Я хочу вам сказати що ви... мені здається ви зробили щасливими студентів Житомирської політехніки. Я вам бажаю щоб ви зробили так для всіх мешканців Житомира. І тоді, апелюючи до вашої промови, і тоді вам не буде соромно.»
Это какой разумник сие написал?

=Vika=

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6276
  • Спасибо: 594
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9062 : 11 Вересня 2020, 20:39:24 »
Это какой разумник сие написал?
импровизация))

Ольга_36

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3962
  • Спасибо: 583
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9063 : 11 Вересня 2020, 20:39:38 »
Это какой разумник сие написал?
Не написал, а сказал

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3757
  • Спасибо: 853
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9064 : 11 Вересня 2020, 22:39:38 »
Это какой разумник сие написал?
Вова виступив

Галчонок15

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 875
  • Спасибо: 378
  • Стать: Жіноча
  • мой тел. (063) 742 53 26
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9065 : 11 Вересня 2020, 22:48:28 »
Вова виступив
Я уже поняла) Спасибо! Прирожденный аратор...

=Vika=

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6276
  • Спасибо: 594
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9066 : 12 Вересня 2020, 08:37:07 »
кто-то смотрел Богдана интервью Гордону? стоит смотреть?

Ольга_36

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3962
  • Спасибо: 583
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9067 : 12 Вересня 2020, 08:43:59 »
кто-то смотрел Богдана интервью Гордону? стоит смотреть?
Там есть под видео хронометраж, я по некоторим пунктам пробежалась, не впечатлило. Какая-то у Богдана манера разговора, как у Вови - вроде что-то и сказал, но не связно, и не понятно что имел ввиду

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3757
  • Спасибо: 853
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9068 : 12 Вересня 2020, 11:43:30 »
кто-то смотрел Богдана интервью Гордону? стоит смотреть?
я подивилася всі 4.5 години, вірніше послухала.
перші 1.5 години можна не дивитися, потім є що послухати, якщо є вільний час )
Богдан ще той троль, він такими натяками, напівнатяками, посмішками - ну воно наче так, а наче не так, в взагалі жартую -  але дещо можна взяти. Це було таке собі послання Вові і не тільки

Vlada2356

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5445
  • Спасибо: 652
  • Стать: Жіноча
  • 06шесть408пять55пят
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9069 : 18 Вересня 2020, 12:56:16 »
Народ идёт голосовать,о программе кандидата можно и не спрашивать)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2686535081606074&id=100007488259411

Девочки,какие прогнозы по выборам мера?оставляем или обновим?
Мы никогда не получим то,чего мы хотим ,пока не будем благодарны за то,что имеем.

YanaMama

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Спасибо: 2
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9070 : 18 Вересня 2020, 17:45:12 »
Народ идёт голосовать,о программе кандидата можно и не спрашивать)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2686535081606074&id=100007488259411

Девочки,какие прогнозы по выборам мера?оставляем или обновим?

За Якубовича! Сектор-приз на барабане) Чиним дороги на Рембазе)

По поводу вопроса, вы кстати видели статью на Обозе, про рейтинг самых коррумпированных мэров?

Aniutka

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9071 : 18 Вересня 2020, 18:09:57 »
Народ идёт голосовать,о программе кандидата можно и не спрашивать)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2686535081606074&id=100007488259411

Девочки,какие прогнозы по выборам мера?оставляем или обновим?

Я рада, что это мы решаем :girlsmile: Думаю нужно немного подождать, сейчас в предвыборной гонке будет всплывать компромат. Так что запасаемся попкорном

Aniutka

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9072 : 18 Вересня 2020, 18:49:03 »
За Якубовича! Сектор-приз на барабане) Чиним дороги на Рембазе)

По поводу вопроса, вы кстати видели статью на Обозе, про рейтинг самых коррумпированных мэров?

Ну я почему-то не удивлена. Атрон конечно что-то делает, но только там, где можно на этом заработать. Другое дело, что как они составляли этот список, тот еще вопрос) Но сам факт показательный.

YanaMama

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Спасибо: 2
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9073 : 18 Вересня 2020, 19:09:26 »
Показательный тот факт, что он сейчас имеет неплохой рейтинг при всем громких скандалах, о которых мы читаем. Просто хорошо чистят наверное, плюс контроль СМИ для широких масс. И получается такая картинка. Хотя если копнуть глубже, там можно ужаснуться, схема на схеме.
Но страх перед новым и неизведанным заставляет думать, что лучше уж пусть будет этот. Хотя в интернете уже гуляют сравнения по тарифам, стоимости проезда и тд. Есть над чем подумать.

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 223
  • Спасибо: 126
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #9074 : 18 Вересня 2020, 19:35:55 »
Показательный тот факт, что он сейчас имеет неплохой рейтинг при всем громких скандалах, о которых мы читаем. Просто хорошо чистят наверное, плюс контроль СМИ для широких масс. И получается такая картинка. Хотя если копнуть глубже, там можно ужаснуться, схема на схеме.
Но страх перед новым и неизведанным заставляет думать, что лучше уж пусть будет этот. Хотя в интернете уже гуляют сравнения по тарифам, стоимости проезда и тд. Есть над чем подумать.

Цікаво, кого саме ви хотіли б бачити на посаді міського голови? Назвіть конкретне прізвище, будь-ласка.

ПС. Сподіваюся, що ви, "ужаснувшаяся от схєм", вже подали заяву про злочин в порядку статті 214 КК України. В такому випадку можу запропонувати юридичну допомогу, щоб "нова" зелена влада не залишила ваше звернення без уваги

Kupi.cn.ua