Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Флюрограмма в роддоме  (Прочитано 18623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

moskaleno4ka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4933
  • Спасибо: 356
  • Стать: Жіноча
  • 0953707648 Аня
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #90 : 02 Жовтня 2015, 13:57:03 »
Рожала в мае,на 2-й день с болями от швов также повели нас несколько чел делать её,стоила 60грн,результат принесла медсестра в тот же день,у родственников просили при посещении,муж рожал со мной(у него была тоже)
да... издевательство конечно... я тоже еле доползла до рентген-кабинета после КС
электротовары, сантехнические приборы,
 ручные инструменты, садовое - в личку

yuliya28

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 3
  • Стать: Жіноча
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #91 : 18 Жовтня 2015, 18:24:12 »
в апреле заплатила 60 грн

NatаliaNatalia

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Спасибо: 58
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #92 : 20 Жовтня 2015, 13:48:45 »
В марте было еще 40.

Ягідка

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 319
  • Спасибо: 23
  • 0988730931
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #93 : 27 Жовтня 2015, 00:10:52 »
да... издевательство конечно... я тоже еле доползла до рентген-кабинета после КС
а мене навіть возили у кріслі-каталці, бо з тиском біда була. Оце сервіс  :girlsmile:

Рита Терна

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 303
  • Спасибо: 10
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #94 : 15 Січня 2016, 16:31:06 »
да 60грн,тоже швы были но дошла сама. Переругалась с медсестрой,что по закону я не обязана её делать,так там как взбесилась она,потом другие уговаривать меня приходили,по хорошему очень попросили,ну я и согласилась. Та с которой поругалась даже благодарность при выписке не взяла,мол гордая.

veneralux

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 452
  • Спасибо: 79
  • Стать: Жіноча
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #95 : 16 Січня 2016, 23:09:49 »
Я не пошла в первый день, было плохое самочуствие, предлагали на каталке отвезти, но я и на нее перейти не могла толком. Муж сказал, что я не поеду, санитарка отправила к заведующему. Он разрешил, хотя неохотно. Сделала на третий день, вечером в тот день и выписали. Платила 50 грн. в ренген-кабинете.

Wurwun4ik

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 149
  • Спасибо: 15
  • Стать: Жіноча
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #96 : 17 Січня 2016, 10:27:34 »
Ого как дорого. В городской больнице около 20 грн. Что мешает потом сходить маме и сделать в спокойной обстановке. Тоже с ужасом вспоминаю как на второй день после родов  ходила

Ягідка

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 319
  • Спасибо: 23
  • 0988730931
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #97 : 17 Січня 2016, 15:32:19 »
Ого как дорого. В городской больнице около 20 грн. Что мешает потом сходить маме и сделать в спокойной обстановке. Тоже с ужасом вспоминаю как на второй день после родов  ходила
не розумію, в чому проблема  ???
я взагалі встати після пологів не могла, відвезли на каталці, зробили і забули.
Потім мамі точно буде не до того, щоб іти робити флюшку, особливо, коли поруч нема бабусів-дідусів

Morrigan

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Спасибо: 38
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #98 : 20 Січня 2016, 11:23:48 »
А если я за месяц до беременности делала флюшку, то меня не заставят её в роддоме делать?

mishonok

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13287
  • Спасибо: 527
  • Стать: Жіноча
  • "Всё - сбудется, стоит только расхотеть"
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #99 : 20 Січня 2016, 13:17:19 »
А если я за месяц до беременности делала флюшку, то меня не заставят её в роддоме делать?
нет, она действительна год, просто с собой результат возьмите

katia_pan

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 865
  • Спасибо: 44
  • Стать: Жіноча
  • 093-76-24-529
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #100 : 25 Січня 2016, 21:30:20 »
Сейчас флюрография стоит 50 грн, конечно если срок предыдушей, год, не истек, то не надо будет делать. А без нее не выпишут :(

Ketti245

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Спасибо: 5
  • Стать: Жіноча
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #101 : 26 Січня 2016, 00:14:03 »
згідно з чинним законодавством України.
Цивільний кодекс України:
Ст.281 3. Медичні, наукові та інші досліди можуть провадитися лише щодо повнолітньої дієздатної фізичної особи за її вільною згодою.
Ст.284. 3. Надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою.
4. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.

Оскільки ця процедура визнано не є безпечною, її слід проводити по показаннях:

Наказ МОЗ №340 от 28.11.97, який говорить, що:
(п.2.3) "Не застосовувати масових профілактичних рентгеноскопічних та флюорографічних досліджень органів грудної клітки у дітей, флюорографію молочних залоз, рентгеноскопію будь-яких органів з профілактичною метою, рентгенологічні дослідження вагітних та матерів-годувальниць без суворих клінічних показань"

- Також є наказ МОЗ №254 от 17.05.2008г:
(п.2.4) "До планів профілактичних рентгенівських обстежень не включаються діти до 15 років та вагітні жінки. Забороняється рентгеноскопія органів грудної порожнини з профілактичною метою."

Відмова приймається як у вільній письмовій формі, так з наведенням законів.


Заява про відмову від Флюорографії
На основі законів
Я заявляю про відмову від впливу іонізуючих випромінювань (тобто флюорографії), зважаючи на:
Про добровільність медичного втручання:
Цивільний кодекс України:
Ст.281 3. Медичні, наукові та інші досліди можуть провадитися лише щодо повнолітньої дієздатної фізичної особи за її вільною згодою.
Ст.284. 3. Надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою.
4. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Ризиковані методи діагностики, профілактики або лікування визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини (Конвенція про права людини та біомедицину):
Ст.5 Будь-яке втручання у сферу здоров'я може здійснюватися тільки після добровільної та свідомої згоди на нього відповідної особи. Відповідна особа у будь-який час може безперешкодно відкликати свою згоду.
Пацієнт має право відмовитися від медичного втручання, пов'язаного з його опроміненням.
Захист людини від впливу іонізуючих випромінювань
Стаття 17. Забезпечення захисту людини під час лікування та здійснення медичної діагностики
Використання у медичній практиці будь-яких джерел іонізуючого випромінювання повинно здійснюватися з обов'язковим застосуванням засобів індивідуального захисту та контролю доз опромінення пацієнтів.
Дози опромінення пацієнтів під час лікування та здійснення медичної діагностики повинні бути настільки низькими, наскільки це можливо для діагностичних або лікувальних цілей та не перевищувати затверджених в установленому порядку норм.
Доза опромінення, отримана пацієнтом при медичному втручанні, повинна реєструватися, а інформація щодо дози опромінення повинна зберігатися в архівах медичних установ протягом 50 років, а по закінченні зазначеного строку передаватися до Національного архівного фонду.
Пацієнту надається на його вимогу повна інформація про очікувану чи отриману ним дозу опромінення та про можливі його наслідки.
Користуючись правом- Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.6 Кожний громадянин України має право на охорону здоров'я, що передбачає: ... е) достовірну та своєчасну інформацію про стан свого здоров'я і здоров'я населення, включаючи існуючі і можливі фактори ризику та їх ступінь;
та неможливим наданням мені повної інформації зазначеної статті 17., маю право відмовитися від флюорографії.
А також:
Даний вид діагностики (флюорографія) застосовується лише тоді, коли немає альтернативних і є чіткі клінічні прояви захворювання, у даному випадку туберкульозу. Лікар, що відправляє на рентген, повинний пояснити доцільність такого рішення, знати усе про здоров'я пацієнта, що відправляється, дозу опромінення. У противному випадку маю право на відмову, без вагомих причин.
Якщо в відсутні клінічні ознаки туберкульозної інтоксикації, а саме: немає періодичного підвищення і зниження температури тіла, немає погіршення апетиту, відсутні нейровегетативних розлад (підвищена нервова збудливість або її гноблення, головні болі, тахікардія), пітливість, немає збільшення лімфатичних вузлів, печінки, селезінки, зупинки фізіологічного збільшення або дефіциту маси тіла, то чинним законодавством не передбачені додаткові огляди фахівцями, не передбачена здача додаткових аналізів і проходження додаткових процедур і т.д.
Таким чином я не є хворий туберкульозом, і, відповідно до приведених статей здійснення медичної діагностики (флюорографія) є добровільним, та відмовлення від неї не спричиняє ніяких наслідків.
а) ст.19 Загальної Декларації Прав Людини (Кожна людина має право на волю переконань)
б) ст. 43 (про згоду на медичне втручання) "Основ законодавства України про охорону здоров'я";
Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.
Цивільний кодекс України:
Ст.286 1. Фізична особа має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при її медичному обстеженні.
2. Забороняється вимагати та подавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування фізичної особи.
3. Фізична особа зобов'язана утримуватися від поширення інформації, зазначеної у частині першій цієї статті, яка стала їй відома у зв'язку з виконанням службових обов'язків або з інших джерел.
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.40 Медичні працівники та інші особи, яким у зв'язку з виконанням професійних або службових обов'язків стало відомо про хворобу, медичне обстеження, огляд та їх результати, інтимну і сімейну сторони життя громадянина, не мають права розголошувати ці відомості, крім передбачених законодавчими актами випадків.
Закон України „Про інформацію”:
Ст.46 Не підлягають розголошенню відомості, що стосуються лікарської таємниці.
........................................<Підпис>

zhenulya

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Спасибо: 23
  • 050 8111122 Женя
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #102 : 26 Січня 2016, 12:48:01 »
Ketti245, ого, сколько информации. Спасибо! ;)
Помню у меня после первых родов проблема была не столько дойти до кабинета, сколько на кого малыша оставить?!  ???
Думала, неужели нельзя отказаться...

FeyaVera

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Спасибо: 0
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #103 : 26 Січня 2016, 15:30:39 »
Там не делали.

Elena)

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 98
  • Спасибо: 40
  • Стать: Жіноча
  • 0639365686
Re: Флюрограмма в роддоме
« Reply #104 : 26 Січня 2016, 23:49:48 »
а меня вообще та тачке возили!!!идти сама не могла!

Kupi.cn.ua