Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Натяжные потолки  (Прочитано 24829 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #120 : 31 Січня 2017, 18:32:39 »
Lubov-lubov, это та же фирма вам такого наделала? Может стоит обратится в  управление по защите прав потребителей.

Так, це все ті самі стелі від "Гарпуну". Першого разу зробили монтаж добре, в мене нарікань не було. А зараз таке раптом. Ось сиджу, думаю...може це помста монтажників за те що я попросила їх роззутись? ???

Якщо в мене до суду дойде, то перед ним і в захист прав споживачів зайду.

Поки що ситуація така: розмовляла з директором із центрального офісу, який сказав що такі стелі це неподобство і усе мають переробити, щодо відновлення фарби мають домовлятись із нашим маляром.
В мене таке враження склалось, що через те що центральний офіс знаходиться далеко ( у Дніпрі), то місцевий представник поводить себе так нахабно і починає щось робити тільки після мого дзвінка у центральний офіс. І при цьому все одно намагається будь-якими способами зробити якомога менше.

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #121 : 31 Січня 2017, 18:43:17 »
кошмар :o
а вы при установке не присутствовали?

Весь час у кімнаті я не знаходилась, заходила час від часу.

Потім як все було зроблено, вони вийшли з кімнати, сказали "ми закінчили". Я зайшла у кімнату, почала роздивлятись, в цю мить прийшов чоловік і я вийшла до нього. Він запитав чи розмовляла я з директором і що він сказав.
За цей час монтажники вже швиденько вдяглись і вийшли, а ми вже разом з чоловіком зайшли до кімнати і помітили по кутах отаку "красу". Чоловік бігом спустився вниз, сподіваючись, що ще застане їх біля машини, але вже нікого не було.

Татя

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1993
  • Спасибо: 178
  • Стать: Жіноча
  • Я хочу, чтобы сердце моей собаки билось вечно!!!
Re: Натяжные потолки
« Reply #122 : 02 Лютого 2017, 12:10:36 »
Какая примерно цена на натяжной потолок?

Tekila

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 443
  • Спасибо: 22
  • Стать: Жіноча
  • Что желаете вы мне, я желаю вам вдвойне ;*
Re: Натяжные потолки
« Reply #123 : 04 Лютого 2017, 14:17:30 »
Девочки - натяжные потолки это уже не модно - прошлый век!!! тем более это вредно!!!
Люблю сына и мужа

Татя

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1993
  • Спасибо: 178
  • Стать: Жіноча
  • Я хочу, чтобы сердце моей собаки билось вечно!!!
Re: Натяжные потолки
« Reply #124 : 04 Лютого 2017, 16:15:19 »
Девочки - натяжные потолки это уже не модно - прошлый век!!! тем более это вредно!!!
А что на данный момент модно :) Какие сейчас потолки пользуются спросом на сегодняшний день?

Nadia

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 84
  • Спасибо: 40
  • 093-143-55-49
Re: Натяжные потолки
« Reply #125 : 04 Лютого 2017, 16:28:00 »
Девочки - натяжные потолки это уже не модно - прошлый век!!! тем более это вредно!!!
Почему вредно-то? И какие не модные?)))

Джоан

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 213
  • Спасибо: 16
  • Стать: Жіноча
  • 093 702 0000
Re: Натяжные потолки
« Reply #126 : 06 Лютого 2017, 12:56:01 »
Девочки - натяжные потолки это уже не модно - прошлый век!!! тем более это вредно!!!

Ну я бы с вами поспорила и о моде и о вредности... У меня по всей квартире натяжные потолки, лично мое мнение - красиво и практично! Я о вредности  тоже долго переживала, но у нас от них нет абсолютно никаких запахов. У моего ребенка двухэтажная кровать (спит практически под потолком). Я даже залазила и нюхала  :D :D его впритык и ....ничего. И потолок с рисунком пони...красота.. Ну это мое мнение. Хотя, наверно, смотря с какого материала потолки.. Не зря эта тема так активно обсуждается.

Антошина мама

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Натяжные потолки
« Reply #127 : 06 Лютого 2017, 13:16:59 »
Джоан,реклама на форуме платная


Джоан

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 213
  • Спасибо: 16
  • Стать: Жіноча
  • 093 702 0000
Re: Натяжные потолки
« Reply #128 : 06 Лютого 2017, 19:36:00 »
Джоан,реклама на форуме платная

Сори, не подумала, что это реклама....Спрашивают, вот и написала, чтоб проще было.
А номера телефонов врачей - это, я так понимаю, не реклама??

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #129 : 01 Березня 2017, 15:18:04 »
Розповім чим закінчується моя історія з натяжними стелями від "Гарпуну". Сподіваюсь, що мій досвід буде корисний і допоможе комусь не потрапити у таку ситуацію.

Обідрану фарбу на стінах будемо відновлювати за свій кошт - менеджер Роман відморозився повністю.
Стелю у кухні-коридорі нам не замінять тому що на думку Романа запаха ніякого немає. Центральний офіс мовчить, обіцяють передзвонити кожен день і не роблять цього.

Звісно, ніхто просто так цій горе-фірмі не подарує. Що ми будемо робити:
1. Замовляємо замір повітря на фєнол і формальдегіди в обласній санстанції. Якщо допустима норма перевищена, то знімаємо стелю і робимо знову той самий замір для порівняння. Отримуємо на руки документи.
  Також робимо аналіз самої стелі.
2. Звертаємось до юриста, готуємо позов до суду.
3. Звертаємось до журналістів із проханням висвітлити ситуацію. Це абсолютно нормальна практика, газети про таке роблять матеріали.
4. Звертаємось у найбільші  спільноти в соцмережах із відгуком про роботу цієї фірми.

Щоправда, таке як у нас буває зрідка, але тим не менш бажаю щоб більше нікому так не "пощастило". Те, що ми пережили з цими стелями й ворогу не побажаєш.

mira.rid

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Спасибо: 1
Re: Натяжные потолки
« Reply #130 : 03 Квітня 2017, 18:14:26 »
Очень интересно, на каком все сейчас этапе? Смогли чего-нибудь добиться? Иск подали?

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #131 : 04 Квітня 2017, 11:12:56 »
Очень интересно, на каком все сейчас этапе? Смогли чего-нибудь добиться? Иск подали?

До суду, на жаль, справа не дойде((((

В обл. санстанції ми зробили два аналізи повітря - на фенол і на формальдегід. Вони у межах норми. Тобто запах є, але через якісь інші речовини у стелі. Перевірити на всі це доволі дороге задоволення.
В Києві є можливість проведення експертизи для визначення рівня запаху, та в нас такого не роблять :(
Тож в нас залишився тільки варіант зробити "Гарпун" відомим. Зараз очікую на зустріч з журналісткою з Гарту. Після публікації статті, закину новину також в чернігівські спільноти.

@lenk@

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Спасибо: 42
  • Стать: Жіноча
Re: Натяжные потолки
« Reply #132 : 13 Травня 2017, 13:29:34 »
Девочки, скиньте и мне, пожалуйста, номера проверенных мастеров, желательно не фирм. Очень актуально.
и мне пожалуйста!

Инуська

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 15890
  • Спасибо: 938
  • Стать: Жіноча
  • 0630758224 *тортики*
Re: Натяжные потолки
« Reply #133 : 13 Травня 2017, 13:42:15 »
и мне пожалуйста!
0631834183 Алексей
Нам он со своей командой делал.Все очень быстро и запах только пару часов был,но у насне самые дешевые.А как я поняла запах может быть от китайской дешевой пленки ,у них она 170 грн вроде  :-\
Хотя...у кумы лет 5 назад натягивала горе фирма Горпун и самые дешевые и запаха вообще не было .

Murunchik

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Спасибо: 57
Re: Натяжные потолки
« Reply #134 : 23 Травня 2017, 20:57:21 »
Фирма Гарпун полный отстой.Ничего положительного,одни минуса.Девушку в Эпицентре,представителя,советую обходить десятой стороной.

Kupi.cn.ua