Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Любимые книги+архив книг  (Прочитано 174588 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Меланжик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4551
  • Спасибо: 275
  • Стать: Жіноча
  • Аліна
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3960 : 04 Листопада 2018, 23:32:51 »
Зулейха открывает глаза  - у вас в електронном или в бумажная? если електронная поделитесь пожалуйста

Онлайн читала тут http://loveread.ec/read_book.php?id=45877&p=1
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.


Роблю солодкі букети!

landora

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 789
  • Спасибо: 89
  • Стать: Жіноча
  • 063 7169187
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3961 : 05 Листопада 2018, 08:37:02 »
Хочу поділитися книгами , якими мені запам"яталася ця осінь.Жанр триллер детективний( яка погода , такі книги  ^-^), шукала щось не читане і нове для мене- знайшла-Девид Балдаччи "Асолютная память" и "Последняя миля"- це серія з трьох книг про Амоса Деккера, який після травми голови отримав унікальний дар- нічого не забувати і з цими талантами та й в розлідування... дуже цікаво було, прочитала одну другу, а от третя "Фікс" щось не пішла. Далі ще один триллер бестселлер " Сад бабочек" від Дот Хатчисон  теж  :super: :super: :super:
Ну і під кінець, щоб розбавити цю триллерщину  "Зулейха открывает глаза" автор Гюзель Яхина.Серйозна ,глибока розповідь про життя маленької але сильної духом татарки, я її просто на одному подиху прочитала, тут і голод, репресії, колективізація, друга світова, доноси, сталінські часи, читаєш, наче ниряєш в ту епоху... і тільки дивуєшся, за яких умов люди виживали і людьми залишалися.Книга чудо- а часи описані жахливі , реалістично і правдиво... на жаль це наша історія ДУУУУУЖе рекомендую
Сад бабочек точно почитаю  :daisy:

Меланжик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4551
  • Спасибо: 275
  • Стать: Жіноча
  • Аліна
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3962 : 05 Листопада 2018, 12:58:53 »
 Почитайте, та іще варіація гарему хворого баблистого маньяка з увіковічненням посмертно в колекції метеликів
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.


Роблю солодкі букети!

Ta$ia

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1092
  • Спасибо: 349
  • Стать: Жіноча
  • 063-64-74чотири-86
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3963 : 06 Листопада 2018, 23:37:33 »
А Дэна Брауна новую книгу - происхождение   кто-то читал?  Как вам?  Я вот только закончила
Лэнгдон,  такой Лэнгдон.  Сюжет так закручен,  но к концу книги я все-таки поняла,  кто за всем стоял,  поэтому признан е главного злодея не было сюрпризом. 
Понравилось, что все упоминаемые в книге места существуют на самом деле,  поэтому пока читала еще и гуглила про них.

Читала тоже "Происхождение". И так же угадала, кто главный плохой) Что мне нравится у Дэна Брауна, что во всех книгах у него описаны реальные места - стараюсь о главных узнать больше, хотя бы посмотреть фотографии
Но как по мне "Инферно" сильнее, и фильм уже по нем сняли, смотрела.
Еще очень мне нравится у Дэна Брауна "Точка обмана" - обалденный сюжет, я себе такие картины красочные рисовала, когда читала. И удивляюсь, почему его до сих пор не экранизировали...

Irusik

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 953
  • Спасибо: 74
  • Стать: Жіноча
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3964 : 07 Листопада 2018, 13:01:37 »
Спасибо за ссылку на книгу "Магическая уборка". Скачать получилось))) :daisy:

Ирина44

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9223
  • Спасибо: 743
  • Стать: Жіноча
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3965 : 07 Листопада 2018, 19:44:28 »
Спасибо за ссылку на книгу "Магическая уборка". Скачать получилось))) :daisy:
Главное чтоб не только скачать получилось  :D Книга- то из разряда " О, круто с понедельника попробую , со следующего пожалуй. " )))


Я-рослава

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 723
  • Спасибо: 190
  • 073*43*99*608
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3966 : 10 Листопада 2018, 17:43:46 »
Понравилась трилогия Стивена Кинга про Билла Ходжеса - полицейского в отставке (Мистер Мерседес, Кто нашёл, берет себе и Пост сдал). Жанр -триллер  :)

Таня Н

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3322
  • Спасибо: 599
  • Стать: Жіноча
  • 0665667418, 0635880059
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3967 : 11 Листопада 2018, 22:15:37 »
Понравилась трилогия Стивена Кинга про Билла Ходжеса - полицейского в отставке (Мистер Мерседес, Кто нашёл, берет себе и Пост сдал). Жанр -триллер  :)
Заинтересовали трилогией. С примесью мистики?

Я-рослава

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 723
  • Спасибо: 190
  • 073*43*99*608
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3968 : 11 Листопада 2018, 22:57:21 »
Заинтересовали трилогией. С примесью мистики?
Не хочется спойлерить  :) только третья книга, первые две - нет

Таня Н

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3322
  • Спасибо: 599
  • Стать: Жіноча
  • 0665667418, 0635880059
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3969 : 12 Листопада 2018, 12:43:00 »
Не хочется спойлерить  :) только третья книга, первые две - нет
Ок, спасибо! Пока первую закачала себе))

ElleBelle

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3970 : 13 Листопада 2018, 15:46:11 »
Осилила эти 2 мотивационные. Будь лучшей версией себя и Тонкое искусство пофигизма
Глянула рейтинги, думала и правда что-то интересное. Их так хвалят и советуют 
но, то ли я прошаренная такая и могу сама такаое писать  ;D  ну или ... я не знаю.
Мне все показалось таким избитым, я все это уже где-то читала (и не раз) и вообще - кто, не работает, то не ест  (вау)
Автор(ы) крутятся вокруг этой аксиомы, доказывают ее примерами и убеждают не лениться душой, а начать)

Ну, в принципе, написано легко и кому всегда что-то мешает начать, почитать можно.
С пандой* мне показалось чуток интереснее суицидника.

Ну а так, легковесная беллетристика )

 



« Останнє редагування: 13 Листопада 2018, 15:47:42 від ElleBelle »

Меланжик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4551
  • Спасибо: 275
  • Стать: Жіноча
  • Аліна
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3971 : 13 Листопада 2018, 17:45:12 »
 Я мотиваційних не читаю взагалі, пробувала і не раз,і не одну..... через не ХОЧУУУ але треба дочитати( я завжди все, що почала дочитую), але то не моє, скукотіща, чи то не хочу розвиватися і вдосконалюватися, чий так вважаю себе досконало розвиненою :)) нічого дико нового я там не почула, короче не в тренді
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.


Роблю солодкі букети!

Ирина44

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9223
  • Спасибо: 743
  • Стать: Жіноча
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3972 : 13 Листопада 2018, 22:07:44 »
Я мотиваційних не читаю взагалі, пробувала і не раз,і не одну..... через не ХОЧУУУ але треба дочитати( я завжди все, що почала дочитую), але то не моє, скукотіща, чи то не хочу розвиватися і вдосконалюватися, чий так вважаю себе досконало розвиненою :)) нічого дико нового я там не почула, короче не в тренді
Если Вы всегда дочитываете неинтересные книги,  вам самой пора писать мотивационные книги  :D Я так не могу. Понимаю,  что это в какой-то мере неуважение к автору,  но ничего не могу с собой поделать. " не взяло " -читать не могу. Максимум загляну на последние пару страниц,  чтоб знать чем дело закончилось.

Меланжик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4551
  • Спасибо: 275
  • Стать: Жіноча
  • Аліна
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3973 : 14 Листопада 2018, 08:20:25 »
 :D :D :D, я перед тим як читати пошукаю відгуки, повибираю.... одним словом читаю швидше ніж вибираю книгу... так само і фільм, поки виберу щоб подивитися, вже і часу нема коли дивитися ^-^
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.


Роблю солодкі букети!

Funtic

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2723
  • Спасибо: 202
  • Стать: Жіноча
Re: Любимые книги+архив книг
« Reply #3974 : 27 Листопада 2018, 16:02:08 »
"Маша і постфашизм" Ярослав Мельник
Ця книга - це антиутопія. І тут все по класиці. В майбутньому в результаті природного розвитку сформовується певне суспільства. Для людей цього світу все нормально, хоча читач розуміє, що це погано. І от зявляється герой, який починає сумніватись чи правильно так жити...
Основна думка: Що робить людину людиною? І чим людина відрізняється від тварини?
Коли починала читати я не знала сюжету книга, тільки читала у відгуках, що там описуються неприємні речі. Але такого я не очікувала. Почитавши декілька глав, закрила книжку з думкою : " а якщо помити очі з милом, то ці картинки з перед очей зникнуть?" Був шок. Але коли шок минув, я абстрагувалась і читала з захопленням, відірватись неможливо. Єдине, що мені б хотілось більш яскравої кінцівки, але загалом один з найкращих творів, що я читала з української сучасної літератури.


РS раджу придбати книгу, бо оформлення бездоганне

РS2 Все ж таки, якщо ви особа з дуже чуттєвою психікою, то краще не читати. Багато фізіології, місцями навіть огидно.
« Останнє редагування: 27 Листопада 2018, 16:03:43 від Funtic »

Kupi.cn.ua