Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Развод и алименты  (Прочитано 198688 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Lysichka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9864
  • Спасибо: 1818
  • Стать: Жіноча
  • 0939775640
Re: Развод и алименты
« Reply #2715 : 23 Жовтня 2018, 20:34:22 »
Дівчата, підкажіть будь ласка, як зараз нараховують аліменти? Скільки?
50 % от прож мин по возрасту ребенка. это минимальные. вам суд как назначил?

MANDRAGORA

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4651
  • Спасибо: 1328
Re: Развод и алименты
« Reply #2716 : 23 Жовтня 2018, 20:52:23 »
Оксанчик! Я так поняла, что в твоей ситуации все равно надо. Мужу, потому что не проживает с ребенком. Тебе, потому что муж принимает участие в воспитаннии ребенка, а не уклоняется от ответственности....
Да, я уже поняла, что халявы не будет   :D

Адвокат1981

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Спасибо: 2
Re: Развод и алименты
« Reply #2717 : 24 Жовтня 2018, 12:43:38 »
50 % от прож мин по возрасту ребенка. это минимальные. вам суд как назначил?
Судом може бути присуджено стягнення аліментів у частині від доходу (на одну дитину як правило 1/4, але можливо зробити й більшу частку), або у твердій фіксованій сумі, у будь-якому випадку аліменти не можуть бути менші ніж 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. 

valya-2

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 60
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • 0977597682
Re: Развод и алименты
« Reply #2718 : 24 Жовтня 2018, 16:18:51 »
Подскажите можно ли развестись с мужем, если ребёнку только 7 месяцев. Я слышала, что до года не разводят. И ещё, можно ли подать на алименты находясь в браке?

Вы также можете подать и на себя на алименты пока ребенку не исполнится 3 года

ОКСАНА С.

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1585
  • Спасибо: 207
  • Стать: Жіноча
  • АДВОКАТ, вул.Гонча,51; 093-592-63-86, 0504656846
Re: Развод и алименты
« Reply #2719 : 24 Жовтня 2018, 19:47:17 »
девочки, субсидию не будут назначать тем, кто не платит алименты больше 3 месяцев, может злостные неплательщики алиментов наконец-то зашевелятся :D

PinkUnicorn

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2206
  • Спасибо: 111
Re: Развод и алименты
« Reply #2720 : 24 Жовтня 2018, 20:46:18 »
девочки, субсидию не будут назначать тем, кто не платит алименты больше 3 месяцев, может злостные неплательщики алиментов наконец-то зашевелятся :D
у моего бывшего уже 100тыс и не шевелится,аресты ему побоку, в исполнительную тупо не приходит, хотя его вызывали.
Так что не думаю, что это как то повлияет

Ира20115

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 416
  • Спасибо: 22
Re: Развод и алименты
« Reply #2721 : 25 Жовтня 2018, 22:47:23 »
Мені ще ні чого не призначили. Дитині майже 10 років. Я обмірковую, як це може бути. Скідькі призначать аліментів колишньому чоловіку, якщо його немає в країні? хто з цим стикався-- підкажіть будь ласка. Дякую

valya-2

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 60
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • 0977597682
Re: Развод и алименты
« Reply #2722 : 26 Жовтня 2018, 16:02:59 »
Мені ще ні чого не призначили. Дитині майже 10 років. Я обмірковую, як це може бути. Скідькі призначать аліментів колишньому чоловіку, якщо його немає в країні? хто з цим стикався-- підкажіть будь ласка. Дякую


http://khmelnytskyi.legalaid.gov.ua/ua/1639-stiahnennia-alimentiv-z-batkiv-iaki-pratsiuiut-za-kordonom

valya-2

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 60
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • 0977597682
Re: Развод и алименты
« Reply #2723 : 26 Жовтня 2018, 16:08:11 »
знайшла таку статтю
Доброго дня! на стягнення аліментів обов'язково потрібно подавати! Для цього варто звернутись до суду з відповідним позовом. На сьогоднішній день в законодавство внесено зміни, які підвищують шанс стягнення аліментів. Ви можете також в судовому порядку на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка суми несплачених аліментів за кожен день прострочення від дня прострочення сплати аліментів до дня їх повного погашення або до дня ухвалення судом рішення про стягнення пені, але не більше 100 відсотків заборгованості, а також звернутися до суду в порядку спрощеного наказного провадження з заявою про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину – однієї чверті, на двох дітей – однієї третини, на трьох і більше дітей – половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

Через виконавчу службу можна заборонити виїзд за кордон Боржнику, який не сплачує аліменти. Це стане значним впливом для сплати боргу. Якщо Вам потрібна правова допомога, звертайтесь iryna.starodub@ukr.net

Адвокат1981

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Спасибо: 2
Re: Развод и алименты
« Reply #2724 : 26 Жовтня 2018, 16:48:20 »
знайшла таку статтю
Доброго дня! на стягнення аліментів обов'язково потрібно подавати! Для цього варто звернутись до суду з відповідним позовом. На сьогоднішній день в законодавство внесено зміни, які підвищують шанс стягнення аліментів. Ви можете також в судовому порядку на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка суми несплачених аліментів за кожен день прострочення від дня прострочення сплати аліментів до дня їх повного погашення або до дня ухвалення судом рішення про стягнення пені, але не більше 100 відсотків заборгованості, а також звернутися до суду в порядку спрощеного наказного провадження з заявою про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину – однієї чверті, на двох дітей – однієї третини, на трьох і більше дітей – половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

Через виконавчу службу можна заборонити виїзд за кордон Боржнику, який не сплачує аліменти. Це стане значним впливом для сплати боргу. Якщо Вам потрібна правова допомога, звертайтесь iryna.starodub@ukr.net
щодо наказного провадження воно звісно буде легше, але є деякі але.....спосіб оскарження судового наказу і рішення суду різниться не на користь судового наказу. тому перед прийняттям рішення потрібно все ретельно зважити.  Але з іншого боку позовне провадження буде тривати довше наказного.....

Ира20115

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 416
  • Спасибо: 22
Re: Развод и алименты
« Reply #2725 : 27 Жовтня 2018, 21:10:51 »
Дякую всім :daisy: :daisy: :daisy:

irycik

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 806
  • Спасибо: 35
Re: Развод и алименты
« Reply #2726 : 08 Листопада 2018, 00:04:02 »
Підкажіть, будь-ласка, як правильно зараховуються аліменти в мій дохід?
Отримую аліменти з з/п колишнього згідно рішення суду.
Наприклад, йому за жовтень нарахували зарплату (з/п звісно рахують в перших числах листопаду) і з неї вирахували аліменти.
В листопаді я ці аліменти отримаю.
Отримані аліменти мають рахуватись в мій дохід за жовтень чи за листопад? ???
ЗАМІННИК ЦУКЕРОК - ПАСТИЛА БЕЗ ЦУКРУ :super:
https://www.instagram.com/goodsweets.ua
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=146540.0


Оригінальне варення - на подарунок і для себе :ok:
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=146499

supermarussia

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 508
  • Спасибо: 161
  • Стать: Жіноча
  • 0937120345
Re: Развод и алименты
« Reply #2727 : 08 Листопада 2018, 03:00:47 »
Підкажіть, будь-ласка, як правильно зараховуються аліменти в мій дохід?
Отримую аліменти з з/п колишнього згідно рішення суду.
Наприклад, йому за жовтень нарахували зарплату (з/п звісно рахують в перших числах листопаду) і з неї вирахували аліменти.
В листопаді я ці аліменти отримаю.
Отримані аліменти мають рахуватись в мій дохід за жовтень чи за листопад? ???
если вы о субсидии, то алименты уже не учитываются в доход по новому постановлению кабмина

irycik

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 806
  • Спасибо: 35
Re: Развод и алименты
« Reply #2728 : 08 Листопада 2018, 23:56:57 »
если вы о субсидии, то алименты уже не учитываются в доход по новому постановлению кабмина
мені для малозабезпеченості
ЗАМІННИК ЦУКЕРОК - ПАСТИЛА БЕЗ ЦУКРУ :super:
https://www.instagram.com/goodsweets.ua
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=146540.0


Оригінальне варення - на подарунок і для себе :ok:
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=146499

ангел

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Спасибо: 3
Re: Развод и алименты
« Reply #2729 : 13 Листопада 2018, 22:36:42 »
Підскажіть, будь ласка. Є рішення органів опіки про те, що дитина проживає зі мною.Батько аліменти сплачує вчасно. У спілкуванні батька і дитини не перешкоджаю. Чи потрібно мені рішення суду для виїзду з дитиною за межі Укрїни на 10 днів? Чи достатньо рішення органів опіки? Дякую.

Kupi.cn.ua