Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вы слыхали или нет? Новости.  (Прочитано 4795759 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97710 : 27 Лютого 2023, 21:31:49 »
Ну і хз, раптом знову поміняють ))
;D це точно

так, вже також прочила, що немає потреби змінювати все це. ну хоч тут легше, але все одно перфекціоністам воно буде муляти ))

Tamara

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2604
  • Спасибо: 434
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97711 : 27 Лютого 2023, 21:45:55 »
На Чернігівщині зняли заборону на ввімкнення вуличного освітлення
https://suspilne.media/398810-na-cernigivsini-znali-zaboronu-na-vvimknenna-vulicnogo-osvitlenna/

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97712 : 04 Квітня 2023, 20:43:09 »
Дівчата, ми збираємо такі шалені гроші для захисників, може знайдете трошки для цієї дівчинки, сума залишилась смішна
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=98154.330;topicseen

natalie843

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 795
  • Спасибо: 530
  • Стать: Жіноча
  • 0677169196
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97713 : 16 Квітня 2023, 01:29:42 »
Можно придумать множество красивых нейтральных названий: Зелена, Квіткова, Ромашкова, Бузкова, Фіалкова, Абрикосова, Вишнева, Персикова, Горіхова, Ніжна, Весняна, Весела, Сонячна, Зіркова, Райдужна, Різнокольорова, Морська, Річкова )))
В моём районе города, где сейчас живу (Германия) названия улиц: тюльпановая, нарциссовая, анемоновая, розовая )))
Еще есть улицы, названные в честь соседних городов

Tamara

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2604
  • Спасибо: 434
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97714 : 23 Квітня 2023, 21:48:14 »
Кому интересно, сейчас опять хорошо видно Венеру на небе.
Прямо под месяцем яркая звезда

Ассоль

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6467
  • Спасибо: 593
  • Стать: Жіноча
  • 073 47 24 8 24 Viber
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97715 : 28 Квітня 2023, 19:42:42 »
Дівчата, збирають гроші на лікування акушера-гінеколога Бойка М.О., рак легень, четверта стадія. Давайте допоможемо
https://www.facebook.com/nboyko3
На сторінці в постах є номер картки дружини
Об оплате в личку, на форуме редко

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97716 : 28 Квітня 2023, 21:12:24 »
Дівчата, збирають гроші на лікування акушера-гінеколога Бойка М.О., рак легень, четверта стадія. Давайте допоможемо
https://www.facebook.com/nboyko3
На сторінці в постах є номер картки дружини
Какая ужасная новость, я не могу поверить!
Видела его год назад, он улыбался и был полон позитива.
Помогите человеку выжить!

В посте пока не понятно, на какую карту собирать деньги во избежание злоупотреблений, в комментариях пишут собирать на его карту, но карты другой в посте нет.

Belinda

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Спасибо: 634
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97717 : 28 Квітня 2023, 23:08:55 »
Какая ужасная новость, я не могу поверить!
Видела его год назад, он улыбался и был полон позитива.
Помогите человеку выжить!

В посте пока не понятно, на какую карту собирать деньги во избежание злоупотреблений, в комментариях пишут собирать на его карту, но карты другой в посте нет.
Там все ясно,на саму верхню карту його особисту,що вказана в пості.Гроші проходять.

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97718 : 28 Квітня 2023, 23:13:26 »
Дівчата, дружина дуже просила спокою. Вони цього не афішували, лікування він отримує, і дуже засмучені тим, що все стало відомим

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97719 : 28 Квітня 2023, 23:34:29 »
Там все ясно,на саму верхню карту його особисту,що вказана в пості.Гроші проходять.

Да, уже видела, там две его карты - привата и моно....

Дівчата, дружина дуже просила спокою. Вони цього не афішували, лікування він отримує, і дуже засмучені тим, що все стало відомим

Зрозуміло, їх ніхто не турбує.......але на лікування завжди потрібні кошти, навіть якщо у родини є запаси, вони закінчуються бува дуже швидко. Я це дуже хорошо знаю  :-[

Якщо чесно, у лікаря на прийомі не була, але хотіла якось записатися, шукала до кого, обрала його. Він був чи у командировці, чи деінде, так і не потрапила. А рік тому побачила його у міській стоматології і дуже здвивувалася, бо не могла згадати хто це, а обличчя видалося дуже знайомим. Він посміхався, привітався, тоді також сказав, що обличчя моє знайоме. Десь через декілька хвилин я зрозуміла хто він. Він сказав, що вже веде прийом. Тоді я просто отримала якийсь неймовірний заряд позитивної енергії при спілкуванні з людиною якихось півхвилини і згадувала ту нашу скороминущу зустріч ще довго з посмішкою і позитивними думками про цю людину.
Ця новина мене просто приголомшила. Я розумію, що себе жаліти - остання справа, річ взагалі не про мої відчуття.
Але....дихати важко, голова розколюється на шматки. Я ДУЖЕ, ДУЖЕ ХОЧУ, ЩОБ ЦЯ ЛЮДИНА ЖИЛА І БУЛА ЗДОРОВОЮ!
Гроші родині знадобляться, цей пост на ФБ не просто так же з"явився, напевно..... тому хто бажає допомогти і хто має можливість.....робіть це просто тихо, не турбуючи людей, та й по всьому...Напевно, так буде найкраще. Дійсно, навіть малесенька сума не буде зайвою. Життя таке несправедливе, що аж кричати хочеться...
« Останнє редагування: 28 Квітня 2023, 23:36:04 від Dgessica »

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97720 : 28 Квітня 2023, 23:38:19 »
Та взагалі, просто вони нікому не казали, знало декілька людей, а сьогодні просто пішло все по всюди. Він не хоче ні з ким спілкуватись, взагалі, але мабуть дружина все ж вмовила, бо дуже багато людей пропонують допомогу
Ми сьогодні з нею розмовляли, кажу що Ви обов'язкоао все подолаєте, бо Ви разом, усюди і завжди вони разом, вижили під бомбардуванням, і це жахіття теж мають подолати. Хто бажає допомогти, просто тихо допоможуть...
Дякую що зрозуміли...

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97721 : 28 Квітня 2023, 23:40:29 »
Ну і сам факт, що остання стадія ще й саркома... Дай Боже, що він зможе то все подолати
Але нажаль Господь забирає найкращих... Мабуть в нього свої плани на таких людей...

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97722 : 28 Квітня 2023, 23:59:22 »
ДУЖЕ боляче. Мене просто розриває.....ой, знову я егоїстично про себе.
Важко уявити, що відчуває людина, який став відомий страшний діагноз. Людина, яка розуміється у цьому більше, ніж звичайна пересічна. У світі бувають дива. Дійсно, організм людини не вивчений на 100%. У кожного є якісь внутрішні резерви, про які він навіть не здогадується. Нехай цій дивовижній людині трапляться на шляху інші дивовижні люди, які зможуть допогти йому жити без болю. Пройде час, вони звикнуться з тим, що їх біда набула розголосу, але нехай не мовчать, адже так більше шансів натрапити на таку необхідну допомогу......сил лікарю, дружині, родині і перемоги у цій боротьбі!

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97723 : 29 Квітня 2023, 00:06:09 »
Так і буде, треба тільки вірити, молитись і сподіватись на краще

Тося

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5659
  • Спасибо: 784
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97724 : 29 Квітня 2023, 07:21:08 »
ДУЖЕ боляче. Мене просто розриває.....ой, знову я егоїстично про себе.
Важко уявити, що відчуває людина, який став відомий страшний діагноз. Людина, яка розуміється у цьому більше, ніж звичайна пересічна. У світі бувають дива. Дійсно, організм людини не вивчений на 100%. У кожного є якісь внутрішні резерви, про які він навіть не здогадується. Нехай цій дивовижній людині трапляться на шляху інші дивовижні люди, які зможуть допогти йому жити без болю. Пройде час, вони звикнуться з тим, що їх біда набула розголосу, але нехай не мовчать, адже так більше шансів натрапити на таку необхідну допомогу......сил лікарю, дружині, родині і перемоги у цій боротьбі!

Такі пости співчуття- це , не можу навіть слів підібрати
Люди не мають звикати з тим, що їх особисте набуло розголосу
Це їх право на особисте
Жахливо коли сторонні особи починають писати свої думки щодо перебігу хвороб тощо
Коли їх думку не запитують
Має ж бути якась шана до особистого, особистих кордонів людей
Благими намірами … тільки то чиясь дорога в той час

Kupi.cn.ua