Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вы слыхали или нет? Новости.  (Прочитано 4795825 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97680 : 01 Лютого 2023, 13:54:29 »
я думаю не про це, а про те, ким його замінять...
пишуть, шо керувати буде Ломако

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97681 : 01 Лютого 2023, 16:31:21 »
https://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/bezbaryernist/albom-bezbaryernyh-rishen/albom-bezbaryernyh-rishen/

Альбом безбар'єрних рішень.
Рекомендую подивитися обов'язково.
Дуже гарне рішення за ініціативи Зеленської.
Я тут думала, що Атрошенко одним з перших почне це втілювати в життя, але....
Подивіться відео на ютубі, у кого є родичі х інвалідністю одразу зрозуміють, наскільки це все є актуальним.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97682 : 23 Лютого 2023, 12:33:54 »
тихою сапою, як то кажуть...
"Президент України вніс до Верховної Ради проєкт постанови про розширення повноважень начальника Чернігівської МВА"
https://suspilne.media/394538-prezident-ukraini-vnis-do-verhovnoi-radi-proekt-postanovi-pro-rozsirenna-povnovazen-nacalnika-cernigivskoi-mva/

може це все правильно, мені не видно всіх загроз, бо я звичайний обиватель... але останні рішення-призначення мене насторожують  :(

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97683 : 23 Лютого 2023, 16:21:01 »
Вулиця 1 Травня стала проспектом. На сесії міськради затвердили список перейменування вулиць та провулків у Чернігові
https://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/139987-vulicja-1-travnja-stala-prospektom-na-sesiyi-miskradi-zatverdili-spisok-pereimenuvannja-vulic-ta-provulkiv-u-chernigovi.html

Chooba

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 820
  • Спасибо: 122
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97684 : 23 Лютого 2023, 18:11:23 »
тихою сапою, як то кажуть...
"Президент України вніс до Верховної Ради проєкт постанови про розширення повноважень начальника Чернігівської МВА"
https://suspilne.media/394538-prezident-ukraini-vnis-do-verhovnoi-radi-proekt-postanovi-pro-rozsirenna-povnovazen-nacalnika-cernigivskoi-mva/

може це все правильно, мені не видно всіх загроз, бо я звичайний обиватель... але останні рішення-призначення мене насторожують  :(
Я не прихильник мера, але мені здається що тут як у росіі, мерів вже не обирають на призначають, і ось це мені зовсім не подобається. Ось у Прилуках все добре, бюджету немає 2 роки і військову адміністрацію не ввели, хоча сама мер міста ще у січні просила. Влада знає що під час війни бунту (майдану ) не буде ось і користуються, цікаво далі яке місто буде Дніпро чи щось інше?

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7893
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97685 : 23 Лютого 2023, 18:40:13 »
Я не прихильник мера, але мені здається що тут як у росіі, мерів вже не обирають на призначають, і ось це мені зовсім не подобається. Ось у Прилуках все добре, бюджету немає 2 роки і військову адміністрацію не ввели, хоча сама мер міста ще у січні просила. Влада знає що під час війни бунту (майдану ) не буде ось і користуються, цікаво далі яке місто буде Дніпро чи щось інше?
Нажаль, так. Придушують нескорених мерів...

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 849
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97686 : 23 Лютого 2023, 23:55:54 »
Вулиця 1 Травня стала проспектом. На сесії міськради затвердили список перейменування вулиць та провулків у Чернігові
https://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/139987-vulicja-1-travnja-stala-prospektom-na-sesiyi-miskradi-zatverdili-spisok-pereimenuvannja-vulic-ta-provulkiv-u-chernigovi.html
я скоро не зможу назвати жодної вулиці в рідному місті )) не вивчила ще перші перейменування

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97687 : 24 Лютого 2023, 00:44:23 »
А меня напрягает не только то, что не знаю уже где какая улица и есть ли вообще такая в городе, а то, что их названия снова фамилии личностей. Ничего не имею против героев, писателей и патриотов, но нельзя ли как то нейтрально улицы называть. Вполне устраивают Пятницкая, Всехсвятская, Троицкая, Музична ....
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7893
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97688 : 24 Лютого 2023, 09:30:53 »
я скоро не зможу назвати жодної вулиці в рідному місті )) не вивчила ще перші перейменування
Недавно стою на Ремзаводе на остановке, подходит троллейбус на котором написано: "В ДЕПО" и подпись "по улице Княжа".... А я стою и думаю: где это такая улица и куда он идёт? Только зайдя в Гугл-карты, смогла понять, что это по Кирпоноса! А люди постарше ведь не имеют телефонов и подсказок. Они привыкли  к названиям по старому...

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19796
  • Спасибо: 1813
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97689 : 24 Лютого 2023, 10:20:30 »
Нажаль, так. Придушують нескорених мерів...
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Нескорений мер - ржу - не могу.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97690 : 24 Лютого 2023, 10:49:21 »
А меня напрягает не только то, что не знаю уже где какая улица и есть ли вообще такая в городе, а то, что их названия снова фамилии личностей. Ничего не имею против героев, писателей и патриотов, но нельзя ли как то нейтрально улицы называть. Вполне устраивают Пятницкая, Всехсвятская, Троицкая, Музична ....
+100, завжди була за це

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6841
  • Спасибо: 1120
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97691 : 24 Лютого 2023, 11:37:53 »
Недавно стою на Ремзаводе на остановке, подходит троллейбус на котором написано: "В ДЕПО" и подпись "по улице Княжа".... А я стою и думаю: где это такая улица и куда он идёт? Только зайдя в Гугл-карты, смогла понять, что это по Кирпоноса! А люди постарше ведь не имеют телефонов и подсказок. Они привыкли  к названиям по старому...
Деякі люди постарше без телефонів орієнтуються краще молоді. У мене тато спокійно орієнтується і в старих, і в нових назвах без усяких гугл карт, ще й злиться, якщо від нас чує якесь Рокосовського, приміром. Дехто нормально новини читає, а не мельком на довгий список поглянув і прибрав подалі, незабувши побурчати при цьому.
Наша вулиця колись іменувалася Антонова-Овсієнка, але старі люди використовували назву Південна, зараз вулиця зветься Успенська і тато каже, що саме так колись давно вона і називалася, а потім була Південна, Антонова-Овсієнка, тепер посернулися до першої назви.

Рысёнок

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Спасибо: 234
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97692 : 24 Лютого 2023, 13:46:59 »
Деякі люди постарше без телефонів орієнтуються краще молоді. У мене тато спокійно орієнтується і в старих, і в нових назвах без усяких гугл карт, ще й злиться, якщо від нас чує якесь Рокосовського, приміром. Дехто нормально новини читає, а не мельком на довгий список поглянув і прибрав подалі, незабувши побурчати при цьому.
Наша вулиця колись іменувалася Антонова-Овсієнка, але старі люди використовували назву Південна, зараз вулиця зветься Успенська і тато каже, що саме так колись давно вона і називалася, а потім була Південна, Антонова-Овсієнка, тепер посернулися до першої назви.
Ваш тато ,скоріше виключення,ніж правило.
Ну реально - сквер Магдебурзького права ...  :o


ПРО ОПЛАТЫ И РАЗДАЧИ В ЛИЧКУ!

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97693 : 24 Лютого 2023, 14:41:12 »
Ваш тато ,скоріше виключення,ніж правило.
Ну реально - сквер Магдебурзького права ...  :o
а як на мене - супер і там, де треба

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #97694 : 24 Лютого 2023, 15:46:45 »
Деякі люди постарше без телефонів орієнтуються краще молоді. У мене тато спокійно орієнтується і в старих, і в нових назвах без усяких гугл карт, ще й злиться, якщо від нас чує якесь Рокосовського, приміром. Дехто нормально новини читає, а не мельком на довгий список поглянув і прибрав подалі, незабувши побурчати при цьому.
Наша вулиця колись іменувалася Антонова-Овсієнка, але старі люди використовували назву Південна, зараз вулиця зветься Успенська і тато каже, що саме так колись давно вона і називалася, а потім була Південна, Антонова-Овсієнка, тепер посернулися до першої назви.
Ото і треба було відмивати кошти на нові назви, щоб повертатися через 100 років до того що було. Залишили б назавжди Успенська і не чіпали б, так ні, потрібно було відповідати сучасній політиці. Про людей постарше: моя бабуся особисто знала Левка Лук'яненка і Рокосовсього, і до речі жила на цій вулиці багато років, тому питання перейменування особисто у мене викликають асоціації про ці відомості, які вона розказувала про цих людей. І чому, цікаво, тато злиться щодо Рокосовського. Вийшло так, що обирають між особистостями, яка заслуговує більше по досягненням чи як? це все огидно. Людина жила своє життя і чинила вчинки згідно часу, політиці, обставинам і особистим цінностям.   Те саме і про багато кого іншого. Саме тому я і проти особистих назв. "Нормально" читати новини, це як? Деякі новини взагалі не потрібно читати. Може людям більше нічого запам'ятовувати, крім назв нових вулиць і копатися в спогадах і архівах, щоб воно хоч з чимось асоціювалося. От, наприклад, Пірогов: не маю нічого проти - на вулиці знаходяться медичні заклади, тому все доречно. і прохання не чіпати. А от до чого було змінювати вулицю Правди на Костарчука ніяк не зрозумію. Ота вся комісія, що складається з людей, що протягують усі нові назви, щоб догодити владі,  виконують безглузду роботу. посадить на вулиці краще вишні і назвіть Вишнева.  Головна ідея в назвах, щоб люди знали особистість, то є і інші способи краще знати історію. Особисто я про Пірогова дізналася, коли була у Вінниці в медичному музеї  Дуже великі враження від музею воскових фігур і вже потім замислилася, чому таку назву має вулиця.   Про Довбуша мабудь і не знала б нічого, коли б не легенда про його скарби і спогади, як мене рятували з цієї гори в 16 років зимою. ;D.  Я це до того, що якщо вже називаєте вулицю особистю, то хоча б, щоб це мало якісь підстави щоб краще запам'ятовувати чому саме ця вулиця і саме ця людина. І мабудь, хоча б декілька уроків по історії в школі,  потрібно присвятити історії про рідне місто і цікавим фактам з його життя. А не обмежитися декількома рефератами і музеєм на Валу. 
« Останнє редагування: 24 Лютого 2023, 16:22:03 від Хиппуня »
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Kupi.cn.ua