Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Субсидии (условия,список документов)  (Прочитано 529503 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Katrin

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3288
  • Спасибо: 297
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11100 : 05 Грудня 2022, 19:51:10 »
Цікаво, мені не було.
А у вас на неопалювальний період була субсидія?
Бо у мене влітку немає, а тільки на опалювальний  період.
Так. У мами і в неопалювальний сезон була. Аж 110грн. Приватний сектор.


Майя2014

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 782
  • Спасибо: 158
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11101 : 30 Січня 2023, 22:18:14 »
Можливо тут хто підкаже. Отримала спадщину на 2-х з братом(стара хата в селі) якщо вступити у спадщину і відмовитись на користь брата, чи вплине це на отримання субсидії.

olushta

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2718
  • Спасибо: 200
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11102 : 04 Лютого 2023, 12:01:20 »
Підкажіть, будь-ласка, подавали на субсидію ще восени, але так нічого і немає, в реєстрі пише недіюча. Це не нарахували? Бо коли дзвонили тоді з питанням сказали, що ще немає відповіді і все дізнавайтесь з реєстру.

svetyla

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6405
  • Спасибо: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11103 : 08 Лютого 2023, 13:00:27 »
Підкажіть, будь-ласка, подавали на субсидію ще восени, але так нічого і немає, в реєстрі пише недіюча. Це не нарахували? Бо коли дзвонили тоді з питанням сказали, що ще немає відповіді і все дізнавайтесь з реєстру.

мені коли не вийшло, то передзвонювала спеціаліст і казала, чому не вийшло.
Якщо б нарахували,то прийшло би через місяць півтора.
Або дзвонити або їхати до них. по телефону не завжди можуть пояснити.

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 849
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11104 : 08 Лютого 2023, 19:23:48 »
Можливо тут хто підкаже. Отримала спадщину на 2-х з братом(стара хата в селі) якщо вступити у спадщину і відмовитись на користь брата, чи вплине це на отримання субсидії.
якщо ви відмовляєтеся, то ви і не вступаєте. У нотаріуса зразу оформлюєте відмову.

svetyla

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6405
  • Спасибо: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11105 : 09 Лютого 2023, 08:06:46 »
Можливо тут хто підкаже. Отримала спадщину на 2-х з братом(стара хата в селі) якщо вступити у спадщину і відмовитись на користь брата, чи вплине це на отримання субсидії.
я перед війною подавала заяву на спадщину, то моя мама одразу писала заяву,що не претендує на ту частку житла. Далі звісно не встигли переоформити,але ніяк не вплинуло. І коли моя мама по батьку вступала в  спадщину по першій частці, то наче субсидія залишилась у неї.

Seamni

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8198
  • Спасибо: 910
  • Стать: Жіноча
  • об оплате и раздаче в личку
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11106 : 11 Лютого 2023, 15:33:10 »
Дівчата, як зараз зв'язатися з відділом субсидій? В упсзн відповіли, що не займаються субстдіями вже. Справа в тому, що я не розраховувала на субсидію, оскільки і за свій рахунок у відпустці була  і за кордон виїжджала, коли війна розпочалась . Потім змінила місце роботи і заяву на опалювальний період не подавала. Днями просто зайшла перевірити нарахування, а там написано, що призначено. Картку, на яку гроші раніше зараховували, заблоковано. Потрібно нову заяву подавати?

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11107 : 11 Лютого 2023, 16:01:17 »
Дівчата, як зараз зв'язатися з відділом субсидій? В упсзн відповіли, що не займаються субстдіями вже. Справа в тому, що я не розраховувала на субсидію, оскільки і за свій рахунок у відпустці була  і за кордон виїжджала, коли війна розпочалась . Потім змінила місце роботи і заяву на опалювальний період не подавала. Днями просто зайшла перевірити нарахування, а там написано, що призначено. Картку, на яку гроші раніше зараховували, заблоковано. Потрібно нову заяву подавати?
Щодо телефону, то навряд чи вас проконсультують. Краще одразу йти у пенсійний фонд й записуватись до спеціалістів на 1 поверсі. Там вас одразу проконсультують й зроблять копії документів, якщо потрібно. Тепер субсідіями пенсійний фонд займається

Seamni

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8198
  • Спасибо: 910
  • Стать: Жіноча
  • об оплате и раздаче в личку
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11108 : 11 Лютого 2023, 17:09:32 »
Щодо телефону, то навряд чи вас проконсультують. Краще одразу йти у пенсійний фонд й записуватись до спеціалістів на 1 поверсі. Там вас одразу проконсультують й зроблять копії документів, якщо потрібно. Тепер субсідіями пенсійний фонд займається
а пенсійний фонд зараз біля міського палацу культури?

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11109 : 11 Лютого 2023, 17:34:16 »
а пенсійний фонд зараз біля міського палацу культури?
Так

Мария_X

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Спасибо: 16
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11110 : 20 Лютого 2023, 09:22:51 »
Девочки, а если не пришла пенсионерке на укрпочту субсидия за февраль, деснянский р-н, куда теперь звонить? бабуля старенькая, не поедет на Щорса, 19 .может есть телефоны для связи в пенсионном? как можно узнать информацию?

Tanichka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2894
  • Спасибо: 417
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11111 : 27 Лютого 2023, 11:48:54 »
З січня місяця всі виплати перевели у пенсійний фонд. Субсидії і пільги отримують виключно монетизовано і на карту. Спробуйте додзвонитися по цим номерам, але дуже тяжко: 676-016; 675-774; 675-670.

svetyla

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6405
  • Спасибо: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11112 : 26 Травня 2023, 16:43:13 »
Дівчата,ніяк не можу додзвонитися до них щодо субсидії узнати,чи треба знову оформити чи автоматом продлять. Дзвоню на 5 номерів, на 2 гудки ідуть ніхто не бере зараз трубку.

Чи треба туди їхати? Підкажіть ще,хто вже був, по субсидіям звертатися саме у пенсійний фонд на 1 поверсі зправа,чи відвели для цього окреме приміщення?

PinkUnicorn

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2206
  • Спасибо: 111
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11113 : 26 Травня 2023, 20:23:13 »
Зараз  призначають субсидію? мама не хоче йти оформлювати, бо думає що не дадуть. А при зп в 5тис грн віддає за комуналку зимою 3500 грн, влітку 2тис. Раніше я оплачувала, але зараз не працюю і не можу платити

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Субсидии (условия,список документов)
« Reply #11114 : 26 Травня 2023, 20:38:34 »
Зараз  призначають субсидію? мама не хоче йти оформлювати, бо думає що не дадуть. А при зп в 5тис грн віддає за комуналку зимою 3500 грн, влітку 2тис. Раніше я оплачувала, але зараз не працюю і не можу платити
Звісно призначають. Куди ж діватися? Якось треба сплачувати комуналку. Але ж розрахунок йде на усіх зареєстрованих. Як і було раніше.

Kupi.cn.ua