Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Эпиляция и депиляция  (Прочитано 181070 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3180 : 22 Січня 2023, 13:59:02 »
В них був діодний раніше. Може шось і змінилося.
у них зараз мантіс

Ginger

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8548
  • Спасибо: 1771
  • Стать: Жіноча
  • Не можешь изменить ситуацию,измени отношение к ней
    • Лучший оргЛучший орг
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3181 : 22 Січня 2023, 15:04:53 »
у них зараз мантіс
Гугл видає дещо інше,що в ньому поєднання діодного та олександрітівського . :-X  Може й так.


Була в цьому салоні коли вони в 7 небі починали,а потім вже переїхали. Не сподобалось і ставлення дівчат,на жаль :( І для мене виявився самий неефективний результат в цьому салоні. Все відростало ну дуже швидко. Єдиний плюс,не болісно. Ну і як вийшло- не ефективно :wacko:

Sandora

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 18
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3182 : 22 Січня 2023, 20:47:18 »
Гугл видає дещо інше,що в ньому поєднання діодного та олександрітівського . :-X  Може й так.


Була в цьому салоні коли вони в 7 небі починали,а потім вже переїхали. Не сподобалось і ставлення дівчат,на жаль :( І для мене виявився самий неефективний результат в цьому салоні. Все відростало ну дуже швидко. Єдиний плюс,не болісно. Ну і як вийшло- не ефективно :wacko:
Соглашусь с вами, изначально все делала в beautylaser, было совершенно не больно, но попробовав на другой зоне лазер в Изуми я поняла, что больше не вернусь в beautylaser, да, больнее, но результат просто не сравним 🔝 как и отношение мастера 👍🏻

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3183 : 22 Січня 2023, 20:56:59 »
Соглашусь с вами, изначально все делала в beautylaser, было совершенно не больно, но попробовав на другой зоне лазер в Изуми я поняла, что больше не вернусь в beautylaser, да, больнее, но результат просто не сравним 🔝 как и отношение мастера 👍🏻
делала на мантис, больно было, очень, хоть заявлено, что должно быть безболезненно
Про эффект не скажу, т.к. делала только раз на светлых волосках, которых там не много. До этого ходила в майлазер, после 7 сеансов темных волос не осталось практически, так пару-тройку тоненьких (зона бикини), но светлые волосы их лазер не берет.

Ginger

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8548
  • Спасибо: 1771
  • Стать: Жіноча
  • Не можешь изменить ситуацию,измени отношение к ней
    • Лучший оргЛучший орг
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3184 : 22 Січня 2023, 21:03:12 »
Соглашусь с вами, изначально все делала в beautylaser, было совершенно не больно, но попробовав на другой зоне лазер в Изуми я поняла, что больше не вернусь в beautylaser, да, больнее, но результат просто не сравним 🔝 как и отношение мастера 👍🏻
[/quote
от і в мене схожа ситуація. Сама хочу піти,все чекала на повернення майстра мого. Пахви зробила ще мабуть в червні. І саме бікіні хотіла довірити лише Ірі,але вона і досі не повернулася :'( :'( :'( :'( А так хочу до неї. Та треба наважуватися,а от почитала,в мене з графіком теж складно,і один вихідний на тиждень і мені підстроїтись ну дуже важко :o :o :o

Sandora

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 18
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3185 : 22 Січня 2023, 22:11:00 »
Соглашусь с вами, изначально все делала в beautylaser, было совершенно не больно, но попробовав на другой зоне лазер в Изуми я поняла, что больше не вернусь в beautylaser, да, больнее, но результат просто не сравним 🔝 как и отношение мастера 👍🏻
[/quote
от і в мене схожа ситуація. Сама хочу піти,все чекала на повернення майстра мого. Пахви зробила ще мабуть в червні. І саме бікіні хотіла довірити лише Ірі,але вона і досі не повернулася :'( :'( :'( :'( А так хочу до неї. Та треба наважуватися,а от почитала,в мене з графіком теж складно,і один вихідний на тиждень і мені підстроїтись ну дуже важко :o :o :o

Я хожу к Елене, она там сейчас одна, очень милая, располагает к себе

Ginger

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8548
  • Спасибо: 1771
  • Стать: Жіноча
  • Не можешь изменить ситуацию,измени отношение к ней
    • Лучший оргЛучший орг
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3186 : 22 Січня 2023, 22:13:40 »
Я хожу к Елене, она там сейчас одна, очень милая, располагает к себе
дякую. Я все одно піду тіки в Ізумі. І добре ,що сказали про готівку.

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5847
  • Спасибо: 953
  • Стать: Жіноча
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3187 : 23 Січня 2023, 08:26:34 »
Дівчата, я правильно розумію, що в Ізумі генератора немає? А як вони записують тоді? Приблизно як по графіку відключення світла? Щоб не прийти туди даремно :-\
Теж ходила туди, але ще задовго до війни. Результат  :super: Зараз треба повторити та й хочу іншу зону почати робити ::) В інше місце іти якось не дуже хочу, але якщо така ситуація з відключенням світла, то навіть не знаю що і робити  :-[
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

~Людмила~

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1979
  • Спасибо: 428
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3188 : 23 Січня 2023, 09:09:42 »
дякую. Я все одно піду тіки в Ізумі. І добре ,що сказали про готівку.
Ідіть сміливо до Олени. Розумію вашу прихильність до Іри, сама рік тільки до неї ходила. Довго наважувалась, оскільки все Іру чекала, але  треба було йти.
По якості роботи мені Олена навіть більше сподобалась.
Не вистачало лише Іриного "душевного щебетання" про все.

Sandora

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 18
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3189 : 23 Січня 2023, 18:18:42 »
Дівчата, я правильно розумію, що в Ізумі генератора немає? А як вони записують тоді? Приблизно як по графіку відключення світла? Щоб не прийти туди даремно :-\
Теж ходила туди, але ще задовго до війни. Результат  :super: Зараз треба повторити та й хочу іншу зону почати робити ::) В інше місце іти якось не дуже хочу, але якщо така ситуація з відключенням світла, то навіть не знаю що і робити  :-[
Да, генератора нет, стараются записывать согласно графиков отключения, но не всегда совпадает(воскресенье и понедельник-выходные

Ginger

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8548
  • Спасибо: 1771
  • Стать: Жіноча
  • Не можешь изменить ситуацию,измени отношение к ней
    • Лучший оргЛучший орг
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3190 : 23 Січня 2023, 19:43:07 »
Ідіть сміливо до Олени. Розумію вашу прихильність до Іри, сама рік тільки до неї ходила. Довго наважувалась, оскільки все Іру чекала, але  треба було йти.
По якості роботи мені Олена навіть більше сподобалась.
Не вистачало лише Іриного "душевного щебетання" про все.
Люда,дякую.  Я звикла,от саме до щебетання :(
Але треба йти.

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5847
  • Спасибо: 953
  • Стать: Жіноча
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3191 : 24 Січня 2023, 10:50:34 »
Да, генератора нет, стараются записывать согласно графиков отключения, но не всегда совпадает(воскресенье и понедельник-выходные
ну таке....просто не хочеться прийти, коли світла не буде, або якщо вимкнуть на половині процедури ???
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3192 : 25 Січня 2023, 13:09:44 »
Не знаю, дівчата, на якому апараті ви робили в бютілазер  ??? Сьогодні робила бікіні і ноги на мантіс. Бікіні було так боляче шо капєц  8)

Рысёнок

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Спасибо: 234
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3193 : 25 Січня 2023, 13:47:38 »
Не знаю, дівчата, на якому апараті ви робили в бютілазер  ??? Сьогодні робила бікіні і ноги на мантіс. Бікіні було так боляче шо капєц  8)
Я влітку в Бьюті ходила, на Люменіс ( здається так) - взагалі ніяких відчуттів,і результату,на жаль,теж.
Може той,новий,краще бере...аж цікаво стало?
В Ізумі ойкала навіть,коли ноги робили. При чому майже 2 години,а не 15 хв,як в Бьюті...
Результат  :super:


ПРО ОПЛАТЫ И РАЗДАЧИ В ЛИЧКУ!

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Эпиляция и депиляция
« Reply #3194 : 25 Січня 2023, 13:54:30 »
Я влітку в Бьюті ходила, на Люменіс ( здається так) - взагалі ніяких відчуттів,і результату,на жаль,теж.
Може той,новий,краще бере...аж цікаво стало?
В Ізумі ойкала навіть,коли ноги робили. При чому майже 2 години,а не 15 хв,як в Бьюті...
Результат  :super:
я на люменіс ходила 6 разів в майлазер, теж боляче було, але він світлі не бере, а в мене залишились лише світлі, а сам результат супер, вже після третьої процедури був результат
а тут кажуть що бере, побачу... Бо ноги тільки перший раз, а бікіні вже мабуть останній

Kupi.cn.ua