Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Выпадение волос  (Прочитано 123955 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Chernihiv Girl

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Спасибо: 11
Re: Выпадение волос
« Reply #2025 : 26 Березня 2023, 21:39:54 »
Доброго дня дівчата, порекомендуйте будь ласка трихолога. Дуже треба!!!
Я ходжу зараз до трихолога Лії Павлюк (приймає біля Градицького)
Все збиралася піди до війни до неї, але затягувала. Від стресу волосся стало ще гіршим, тож влітку пішла до неї. Вона подивилась на трихоскопі, сказала які аналізи здати (як виявилося були проблеми з гормонами,  потім вже шукала причину з гінекологом) Сказала які процедури до мого випадку підійдуть (себорейний дерматит), які вітаміни пропити і після мого питання якими засобами краще користуватися, порадила ( без навʼязування). Вони дорогі, але я і до цього дорогими шампунями і масками користувалась, а ефекту нуль було. Тож впродовж пів року користування, волосся стало краще, стало плотнішим, більш живе. До ідеалу далеко, але набагато краще ніж було. Продовжуємо далі лікування.
Тож можу її рекомендувати, зайвого нічого не втюхує, справу свою знає, ефект гарний є.

OlenkaV

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 492
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • Дополнительный заработок в инете! НЕ КОСМЕТИКА!
Re: Выпадение волос
« Reply #2026 : 26 Березня 2023, 21:53:14 »
Я ходжу зараз до трихолога Лії Павлюк (приймає біля Градицького)
Все збиралася піди до війни до неї, але затягувала. Від стресу волосся стало ще гіршим, тож влітку пішла до неї. Вона подивилась на трихоскопі, сказала які аналізи здати (як виявилося були проблеми з гормонами,  потім вже шукала причину з гінекологом) Сказала які процедури до мого випадку підійдуть (себорейний дерматит), які вітаміни пропити і після мого питання якими засобами краще користуватися, порадила ( без навʼязування). Вони дорогі, але я і до цього дорогими шампунями і масками користувалась, а ефекту нуль було. Тож впродовж пів року користування, волосся стало краще, стало плотнішим, більш живе. До ідеалу далеко, але набагато краще ніж було. Продовжуємо далі лікування.
Тож можу її рекомендувати, зайвого нічого не втюхує, справу свою знає, ефект гарний є.

Доброго вечора. Яка ціна прийому?
Life is short, the world is beautiful, and it is important to see as much as possible.

Онлайн понедельник-пятница с 18:00 до 02:00; суббота/воскресенье-выходные. Мой email lllsp555@gmail.com.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1025
  • Стать: Жіноча
Re: Выпадение волос
« Reply #2027 : 26 Березня 2023, 22:26:05 »
Если б все так просто...
Дело не в том, ем или нет я продукти с цинком
Например, в моем случає из за проблем в жкт происходит нарушение усвоения цинка.
тоді виходить, що скільки не їж, скільки не пий у добавках, але це не допоможе.....
тоді, напевно, потрібно якось допомагати жкт із засвоєенням  :-[

Chernihiv Girl

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Спасибо: 11
Re: Выпадение волос
« Reply #2028 : 28 Березня 2023, 12:54:57 »

Доброго вечора. Яка ціна прийому?
Перший зустріч з оглядом на трихоскопі і планом лікування ( які аналізи здати, якими засобами користуватись, які вітаміни попити) був 600 грн. Але краще запитати в неї і інстаграмі. Бо може бути різна ціна на різні типи огляду.

симонаа

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 93
  • Спасибо: 2
Re: Выпадение волос
« Reply #2029 : 13 Квітня 2023, 22:20:22 »
мне помог дарсенваль, почитайте здесь https://pensanaty.com/vypadenie-volos/ как им правильно пользоваться.

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1589
  • Спасибо: 565
  • 0978959198
Re: Выпадение волос
« Reply #2030 : 16 Травня 2023, 23:26:48 »
дівчата хто все таки робив мезотерапію? що можете сказати? хто небудь був на консультації у Маленко? які відгуки?
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Инна92

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Спасибо: 0
Re: Выпадение волос
« Reply #2031 : 16 Листопада 2023, 15:09:13 »
мне помог дарсенваль, почитайте здесь как им правильно пользоваться.

Мені казали що ще "Камфорное масло" https://www.add.ua/medicamenti/dermatologicheskie/dermatologicheskie-preparati-dlya-koji-golovi/ допомогає добре

Kupi.cn.ua