Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Обо всём  (Прочитано 1487625 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6841
  • Спасибо: 1120
Re: Обо всём
« Reply #30390 : 09 Лютого 2023, 20:41:10 »
Вже просто більшість розібралися, що для кого зручно в СП купувати, а що простіше самостійно. У кожного лишився свій перелік для СП.

Майя2014

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 782
  • Спасибо: 158
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30391 : 09 Лютого 2023, 21:01:54 »
Вже просто більшість розібралися, що для кого зручно в СП купувати, а що простіше самостійно. У кожного лишився свій перелік для СП.

Це точно, та й сайтів багато котрі продають не упаковками, а просто на певну суму. І суми такі що й сам собі зробиш СП

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30392 : 10 Лютого 2023, 15:43:22 »
Мені не вистачає Солді
Тепер, навіть, не знаю, де взуття купувати

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 849
Re: Обо всём
« Reply #30393 : 11 Лютого 2023, 03:46:21 »
Мені не вистачає Солді
Тепер, навіть, не знаю, де взуття купувати
мене 2 роки тому приєднали до групи в вайбері, то тепер там і взуваємося. І туфлі, і чоботи, і зимові кросівки ось брала, і ще щось було. Ціни різні, моделі є від смішних до класнючих.
Думала дати посилання, але щось передивилася, не знайшла його.
Єдине, що там є особливості в умовах, 41 розмір жіночий не підлягає обміну та поверненню і передоплата 150 рн не повертається, якщо на пошті відмовляєтеся, йде як плата за пересилку. Але ттт все підходило.

~Людмила~

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1979
  • Спасибо: 428
Re: Обо всём
« Reply #30394 : 11 Лютого 2023, 09:15:21 »
Підкажіть, будь-ласка, хто їхав автобусом Чернігів/Варшава (чи навпаки), важка дорога? Який є перевірений перевізник? Як довго на кордоні стояли (останнім часом)? Який запас часу потрібен бути, якщо потім на літак?

~Людмила~

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1979
  • Спасибо: 428
Re: Обо всём
« Reply #30395 : 11 Лютого 2023, 16:43:10 »
Дорога важка. На кордоні невідомо,  я якось на 6 годин попала, сестра на 9. А можуть в швидко пропустити. Чим більше автобус, тим довше перевіряють.
Намагалися квитки на потяг купити?
Квитки на потяг - це щось із серії фантастики  :cray2:

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30396 : 11 Лютого 2023, 17:36:40 »
Квитки на потяг - це щось із серії фантастики  :cray2:
Хіба що брати квітки від Києва до Хельму. А там вже до Варшави або автобусом або електричкою. Місцевою. Це більш реальний варіант.
Або на потязі до Львова. З Чернігова. А вже зі Львова до Варшави на автобусі. Там 9 годин, начебто дорога. Й великі автобуси не дуже багато часу стоять на кордоні
« Останнє редагування: 11 Лютого 2023, 17:40:30 від LIDO »

Хелена

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4169
  • Спасибо: 1017
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30397 : 11 Лютого 2023, 19:46:20 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, косметолога.

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 849
Re: Обо всём
« Reply #30398 : 12 Лютого 2023, 19:13:23 »
А мені потрібен майстер з манікюру гарний, р-н Рокосовського/Бобровиця/Красний міст.
Дякую.
А і ще питання по бровам. Не хочу ні татуювання, ні пильні, ні мильні, ні пудрові. Хочу просто підщипати, підбрити/підстригти, може заламінувати. Хто підкаже, хто таким зараз займається?
« Останнє редагування: 12 Лютого 2023, 19:16:00 від Kurabiye »

keti keti

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 277
  • Спасибо: 138
  • 097)5297037
Re: Обо всём
« Reply #30399 : 12 Лютого 2023, 21:50:30 »
А мені потрібен майстер з манікюру гарний, р-н Рокосовського/Бобровиця/Красний міст.
Дякую.
А і ще питання по бровам. Не хочу ні татуювання, ні пильні, ні мильні, ні пудрові. Хочу просто підщипати, підбрити/підстригти, може заламінувати. Хто підкаже, хто таким зараз займається?

https://www.facebook.com/tanya.osadchaya25

=Vika=

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6276
  • Спасибо: 594
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30400 : 13 Лютого 2023, 10:18:37 »
Підкажіть, будь-ласка, хто їхав автобусом Чернігів/Варшава (чи навпаки), важка дорога? Який є перевірений перевізник? Як довго на кордоні стояли (останнім часом)? Який запас часу потрібен бути, якщо потім на літак?
дочка їхала з автовокзалу инфобусом. туди стояли 2 години, назад 4. як попаде. туди автобус був зручний з туалетом. назад именш комфортний.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30401 : 13 Лютого 2023, 11:22:20 »
дочка їхала з автовокзалу инфобусом. туди стояли 2 години, назад 4. як попаде. туди автобус був зручний з туалетом. назад именш комфортний.
Я з Варшави до Львова їхала Еколайном. На кордонах, обох, стояли не більше 30 хвилин. У Львів, взагалі, за розкладом приїхали. Але це був нічний автобус. Мабуть, вночі менше черги на кордоні. Й, крім того, пункт пропуску, через який ми їхали, був не той, що зазначений у розкладі цього автобусу. Напевно, водії поїхали туди, де менше черги.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5221
  • Спасибо: 1478
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30402 : 13 Лютого 2023, 11:59:42 »
тут не вгадаєш і краще розраховувати на гірший варіант, колега їхав влітку - дуже довго все було, люди запізнились на літак, він здогадався їхати з ночівлею, а потім на літак...

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30403 : 13 Лютого 2023, 16:00:34 »
Мені не вистачає Солді
Тепер, навіть, не знаю, де взуття купувати
Була думка повернутися до сп, зараз маю більше вільного часу, ніж раніше.
Але розсудила, що попиту не буде, оскільки багато жінок виїхало з країни, інша частина зараз намагається менше купувати чогось нового, користуючись старим, бо не знає, що буде далі, чи не потрібно буде знову тікати і т.д.
Чи то я так думаю, дивлячись на себе і своє ставлення до старих речей.....не знаю. Потім ще як щось трапиться, то бути винною перед людьми, бо там же сп не одного дня і не одного тижня, за той час може багато чого змінитися.

Але в принципі вважаю СП вигідними, ціни набагто нижчі насправді.
Зараз ось купувала на ринку шкарпетки теплі чоловічі. Звичайні вовняні, не товсті - 95 грн.
Товсті оті по 260-290 грн. Впевнена, в сп було б рази у два дешевше.
Часом потрібно просто тут і зараз, а сп поки знайдеш або поки відкриєш і збереш, дочекаєшься доставку, то час плине......хоча.....дійсно ціни є на деяких сайтах такі, що можна купити у місті вигідніше, але не завжди.
Все одно дуже хотілося б, щоб сп були живими.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30404 : 13 Лютого 2023, 16:26:00 »
Звикла в Яни, в СП купувати аксесуари до мобільних телефонів за цінами, як на Алі, але набагато швидше. Нещодавно потрібен був чоловікові чохол на телефон. Одночасно замовила в Яни й на Алі. Так з Алі швидше прийшло замовлення, ніж в СП назбиралося на мінімалку! Причому, збір був не спочатку, коли залишила замовлення... Вже давно люди залишали свої потреби.

Kupi.cn.ua