Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!  (Прочитано 5069 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #15 : 13 Квітня 2020, 11:02:21 »
А при чём тут клоун и за кого голосовали? Я лично знаю медрботника, который получая 3 копейки зарплаты ездил в массовку на Петин Томос, в свой выходной день, просыпаясь в 3 часа ночи на эту развозку, потому что им так сказало их начальство, и человек боялся негласных санкций. Какая разница за кого голосовали, если люди себя за людей не считают, у них нету ни своего "я", ни принципов, и они тупо боящиеся всего рабы.

Повністю підтримую

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #16 : 14 Квітня 2020, 22:03:48 »
Є можливість зробити сюжет на телебаченні, але проблема, що немає бажаючих. Невже Вас влаштовує мінімальна зарплата, відпустки за власний кошт та ставлення так, наче Ви раби та маєте прислуговувати головному лікарю. Ми- не радянський союз. Давайте змінювати цю систему.

Щиро хотілось допомогти, знайшлись небайдужі люди, які були готові це зробити. Але як сказала колега "тебе про це ніхто не просив". А воно й дійсно так.  Бажаю всім здоров"я, поважати себе та знайти достойне місце роботи  по закінченню карантина. Може тоді влада згадає про медицину. А особисто Олександру Панасовичу хочу сказати, а точніше повторити, що ми =не Ваші раби і нічим Вам особисто не зобов"язані( а Ваша поведінка говорить про інше). Пам"ятаю добре, як на зібранні Ви сказали "будував, будую та буду будувати(будинки)". Ніхто не проти, але будь ласка-за власний кошт, а не за кошти лікарні.  Давайте залишатися людьми!

Рыжая@@@

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 290
  • Спасибо: 131
  • Стать: Жіноча
  • 0635346164 Юлия
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #17 : 15 Квітня 2020, 17:21:23 »

Вот даже нечего сказать,типа мои проблемы,что у медика маленькая з/п и я должна его спонсировать?А у пенсионеров большие пенсии?Так давайте как видим пенсионера совать ему сотни?У них иногда хлеба не за что купить,а медработники и на машинах катаются и носят вещи не с секонда да и золота не мало.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #18 : 15 Квітня 2020, 19:12:04 »
Вот даже нечего сказать,типа мои проблемы,что у медика маленькая з/п и я должна его спонсировать?А у пенсионеров большие пенсии?Так давайте как видим пенсионера совать ему сотни?У них иногда хлеба не за что купить,а медработники и на машинах катаются и носят вещи не с секонда да и золота не мало.
[/q

Ви не зрозуміли суть тексту, можливо вищевказані не читали. І звертався я до медиків. Але був би радий, якби і не медики поширили дану інформацію. А на рахунок машин, золота та т.д.- в лікарнях для дорослих можливо дійсно так, в дитячій-зовсім інша ситуація.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #19 : 15 Квітня 2020, 19:13:54 »
Вот даже нечего сказать,типа мои проблемы,что у медика маленькая з/п и я должна его спонсировать?А у пенсионеров большие пенсии?Так давайте как видим пенсионера совать ему сотни?У них иногда хлеба не за что купить,а медработники и на машинах катаются и носят вещи не с секонда да и золота не мало.
[/q

Ви не зрозуміли суть тексту, можливо вищевказані не читали. І звертався я до медиків. Але був би радий, якби і не медики поширили дану інформацію. А на рахунок машин, золота та т.д.- в лікарнях для дорослих можливо дійсно так, в дитячій-зовсім інша ситуація.

а якщо бути точнішим, то хотілось би, щоб відреагували працівники обасної дитячої лікарні.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #20 : 15 Квітня 2020, 19:20:40 »
Вот даже нечего сказать,типа мои проблемы,что у медика маленькая з/п и я должна его спонсировать?А у пенсионеров большие пенсии?Так давайте как видим пенсионера совать ему сотни?У них иногда хлеба не за что купить,а медработники и на машинах катаются и носят вещи не с секонда да и золота не мало.


Ще добавлю, що медики-це не лише лікарі, це і медсестри, і санітарочки, і лаборанти. І Ви дійсно думаєте, що вони всі розїджають на машинах і купаютьсчя в золоті?

Рыжая@@@

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 290
  • Спасибо: 131
  • Стать: Жіноча
  • 0635346164 Юлия
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #21 : 21 Квітня 2020, 18:52:59 »

Ще добавлю, що медики-це не лише лікарі, це і медсестри, і санітарочки, і лаборанти. І Ви дійсно думаєте, що вони всі розїджають на машинах і купаютьсчя в золоті?
Ні,не думаю,але думаю,що в більшості людей нема грошей для того,щоб "давати на лапу" тим у кого маленька заробітна плата.А Ві не думали,що 50% працюючих мають таку ж з/п як і медики?Так Вам ,вибачте,треба дати Вам грошей,бо мало,а потім сидіти на сухарях?З чого Ви взяли,що у всіх є що давати і що всім вистачає,окрім Вас?

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #22 : 22 Квітня 2020, 14:26:18 »
Ні,не думаю,але думаю,що в більшості людей нема грошей для того,щоб "давати на лапу" тим у кого маленька заробітна плата.А Ві не думали,що 50% працюючих мають таку ж з/п як і медики?Так Вам ,вибачте,треба дати Вам грошей,бо мало,а потім сидіти на сухарях?З чого Ви взяли,що у всіх є що давати і що всім вистачає,окрім Вас?

А хто Вам заважає підіймати тему малої зарплатні на Вашому підприємстві? І чого Ви вирішили, що всі медики хабарники? Ви лежали з дитинкою в ЧОДЛ? У Вас вимагали грошей?

Натали 3103

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Спасибо: 46
  • Стать: Жіноча
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #23 : 22 Квітня 2020, 23:44:20 »

А хто Вам заважає підіймати тему малої зарплатні на Вашому підприємстві? І чого Ви вирішили, що всі медики хабарники? Ви лежали з дитинкою в ЧОДЛ? У Вас вимагали грошей?
Добрый вечер. Читаю сообщения и душа разрывается. Давно уже это было,но до этих пор забыть не могу ,как делала операцию у " хваленого" доктора Тарасенко ( забыла инициалы). Перед операцией,как и пологается дали деньги. Потом операция,наркоз, истерика ребенка и т.д. и я забыла уходя с больницы взять больничный. Естественно,по приезду домой, когда всё успакоилось,я вспоминаю и лечу за больничным,где уже врача не нахожу,но мне говорят,что его можно застать в поликлинике на приёме,я бегу туда. И тут всё начинается. Разговаривали со мной, как с человеком ,который либо совершил какое-то приступление,либо вообще не понятно кто я такая и как осмелилась зайти в кабинет. Унизили,опустили ниже плинтуса,а самое главное я не могла понять,что происходит и только потом добрые люди рассказали,как я посмела не дать денег после операции такому врачу,на что я ещё возразила,что я это сделала до операции,но увы....
Я не в коем случае не хочу сказать,что все врачи такие,но этот случай оставил след на долго. Поэтому,когда Вы говорите,что у Вас в больнице совсем другая ситуация, лично я не верю.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #24 : 23 Квітня 2020, 11:51:07 »
Добрый вечер. Читаю сообщения и душа разрывается. Давно уже это было,но до этих пор забыть не могу ,как делала операцию у " хваленого" доктора Тарасенко ( забыла инициалы). Перед операцией,как и пологается дали деньги. Потом операция,наркоз, истерика ребенка и т.д. и я забыла уходя с больницы взять больничный. Естественно,по приезду домой, когда всё успакоилось,я вспоминаю и лечу за больничным,где уже врача не нахожу,но мне говорят,что его можно застать в поликлинике на приёме,я бегу туда. И тут всё начинается. Разговаривали со мной, как с человеком ,который либо совершил какое-то приступление,либо вообще не понятно кто я такая и как осмелилась зайти в кабинет. Унизили,опустили ниже плинтуса,а самое главное я не могла понять,что происходит и только потом добрые люди рассказали,как я посмела не дать денег после операции такому врачу,на что я ещё возразила,что я это сделала до операции,но увы....
Я не в коем случае не хочу сказать,что все врачи такие,но этот случай оставил след на долго. Поэтому,когда Вы говорите,что у Вас в больнице совсем другая ситуация, лично я не верю.


Дуже шкода, що у Вас склалося таке враження і воно обгрунтоване. Але повірте, більшість лікарів абсолютно нормальні люди.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #25 : 23 Квітня 2020, 11:57:39 »


А ще, не знаю з чим пов"язано, є така статистика, що якщо людині не сподобалося щось(не важливо,яка це сфера), більше відсотків, що вона напише свій негативний відгук, і навпаки, якщо всім залишилась задоволеною, то відгука не буде. Я не думаю, що всі хто лікував дитинку в ЧОДЛ, мали лише негативний досвід.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #26 : 23 Квітня 2020, 12:05:25 »
Ні,не думаю,але думаю,що в більшості людей нема грошей для того,щоб "давати на лапу" тим у кого маленька заробітна плата.А Ві не думали,що 50% працюючих мають таку ж з/п як і медики?Так Вам ,вибачте,треба дати Вам грошей,бо мало,а потім сидіти на сухарях?З чого Ви взяли,що у всіх є що давати і що всім вистачає,окрім Вас?


І в моєму зверненні немає прохання-"давайте всі будемо давати лікарям гроші, бо в них мала зарплатня". Ви зовсім  по своєму зрозуміли мій пост. Але це Ваше право. Готуйтеся до того, що незабаром, щоб отримати консультацію дійсно гарного спеціаліста, потрібно буде платити гроші. Бо багато відкриватимуть приватну практику. А наша гос. медицина-дійсно гнила.

Рыжая@@@

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 290
  • Спасибо: 131
  • Стать: Жіноча
  • 0635346164 Юлия
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #27 : 28 Квітня 2020, 15:04:34 »

А хто Вам заважає підіймати тему малої зарплатні на Вашому підприємстві? І чого Ви вирішили, що всі медики хабарники? Ви лежали з дитинкою в ЧОДЛ? У Вас вимагали грошей?
Не очень понятно причем здесь моя з/п,но очень понятно,что Ваша маленькаяз/п проблема наша.И да,лежала с ребенком в больнице на Пирогова,ужас и не только по поводу денег.Не помню какое отделение педиатрии,но ремонт отсутствует,отношение скотское и до матери и до ребенка,медсестры на любую просьбу отвечают хамством и постоянным недовольством.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #28 : 28 Квітня 2020, 17:18:28 »
Не очень понятно причем здесь моя з/п,но очень понятно,что Ваша маленькаяз/п проблема наша.И да,лежала с ребенком в больнице на Пирогова,ужас и не только по поводу денег.Не помню какое отделение педиатрии,но ремонт отсутствует,отношение скотское и до матери и до ребенка,медсестры на любую просьбу отвечают хамством и постоянным недовольством.


Дуже шкода,що не пам"ятаєте відділення. Я взагалі першочергово звертався до працівників ЧОДЛ. А на рахунок відношення-це їх не виправдовує, але повірте,коли людина отримує гідну зарплатню, то вона буде берегти своє робоче місце, буде намагатися вдосконалювати свої знання і звісно відношення до пацієнтів буде іншим. Приклад цьому-приватні клініки, там теж не завжди гарні спеціалісти, але відношення в 98% до пацієнта гарне. А в нашій гос.медицині більшість так-пацієнти ненавидять лікарів, лікарі ненавидять пацієнтів.

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Медики ЧОДЛ, є велике прохання!
« Reply #29 : 28 Квітня 2020, 18:02:28 »
Знаете, очень грустно, когда отношение к людям, тем более в силу профессии, напрямую зависит от заработной платы.
Я работаю в другой сфере, но не требую за свою работу дополнительную плату от тех, для кого я работаю. Как-то так...
« Останнє редагування: 28 Квітня 2020, 18:49:17 від Марfуша »

Kupi.cn.ua