Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..  (Прочитано 233795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5227
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7830 : 31 Січня 2020, 19:53:33 »
По моему за 400 бегают все!Потому что большинство людей у нас продажных.Первый майдан думаете за идею стоял?
так "всі" чи "більшість"?
і думаю, що стояв, а хто вже скористався...

Татя

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1993
  • Спасибо: 178
  • Стать: Жіноча
  • Я хочу, чтобы сердце моей собаки билось вечно!!!
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7831 : 31 Січня 2020, 20:42:40 »
+1
Каждый судит по себе. Знаю только одну семью, которые всей семьей ездили на Майдан за деньги (на первый, за Януковича)
Вы видите только то что хотите видеть!По себе я не сужу!Я говорю то что слышу и вижу.Люди за копейки идут на поводу у депутатов.Кто платит за тех и стоят.В основном пенсионеры и студенты.Порошенко платит,едут стоят в его поддержку,Юлька платит идут за нее.За идею разве что единицы выйдут.
.

Tanichka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2894
  • Спасибо: 419
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7832 : 31 Січня 2020, 21:59:01 »
73 % на виборах голосували за власний холодильник.
Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Степан Бандера.

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 850
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7833 : 01 Лютого 2020, 17:12:53 »
Ну шо, вже всі приготували своїх елітних собак на продаж? ))

Vlada2356

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5445
  • Спасибо: 652
  • Стать: Жіноча
  • 06шесть408пять55пят
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7834 : 01 Лютого 2020, 17:55:07 »
Ну шо, вже всі приготували своїх елітних собак на продаж? ))
Какой ходовой нынче товар.но собак нету,а попугаями за газ можно рассчитаться?)
Мы никогда не получим то,чего мы хотим ,пока не будем благодарны за то,что имеем.

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 223
  • Спасибо: 126
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7835 : 01 Лютого 2020, 22:23:05 »
Ну шо, вже всі приготували своїх елітних собак на продаж? ))
Краще "слуг" на органи продати - менше дебілів в державі залишиться

Tanichka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2894
  • Спасибо: 419
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7836 : 01 Лютого 2020, 22:43:40 »
Ну шо, вже всі приготували своїх елітних собак на продаж? ))
Це заявив той зайвохромосомний путиноїд, який на Ярину Чорногуз до суду подав?

Lysichka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9864
  • Спасибо: 1818
  • Стать: Жіноча
  • 0939775640
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7837 : 02 Лютого 2020, 07:17:54 »
Це заявив той зайвохромосомний путиноїд, який на Ярину Чорногуз до суду подав?
Он самый

Lysichka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9864
  • Спасибо: 1818
  • Стать: Жіноча
  • 0939775640
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7838 : 02 Лютого 2020, 07:43:09 »

Ольга_36

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3962
  • Спасибо: 583
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7839 : 02 Лютого 2020, 08:38:46 »


Очень много вчера такого рода постов появилось. Сеть отреагировала быстро

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7840 : 02 Лютого 2020, 09:16:57 »
Как быстро форум превращается в подобие ФБ, где каждый считает только свое мнение или выбор правильным и норовит побольше поделиться или пролайкать очередной бред, в противника бросить говнецо этим все больше разжигая ненависть друг другу. Только если проследить хронологию, чаще всего бросают именно те, кто не голосовал за "Зе". Противно читать.
И кстати интересная арифметика, если
73 % на виборах голосували за власний холодильник.
Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Степан Бандера.
....то сколько тогда голосовало после майдана за Порошенко и участвовало за деньги или за идею в майдане??? Никак цифры не пляшут :cray2:
И что хочу напомнить еще!! С чего всё началось?? Кто привел к власти Порошенко? Кто ходил по несколько раз всей семьей за гречкой, продавал голоса, тащился на бесплатные карусели  и т.п. И вот что заметьте(не раз тут некоторые писали) с позицией" пойду, возьму, прокачусь, но голосовать то буду по другому"?  И теперь эти люди, считают себя "праведниками", потому как голосовали не за Зеленского! Интересная психология!  Продолжим.....При ком доллар вырос с 8 до 28 грн.? При ком начались " реформы" медицины, образования, полиции и пр. херни, результаты которые мы сейчас имеем? При ком вывезли основную часть леса, бурштына и чернозема? И главное, при ком началась война и кто обещал ее закончить за 3 дня??? При ком мы потеряли свою территорию? Можно перечислять еще несколько страниц форума!! Это тоже начал Зеленский и его команда!? А все это говорит о том, что в своем глазу бревна не видим, а в чужую щепку тычем!! Мы все одинаково виноваты и те, кто кричал "дякую" (не понятно правда за что) и те, кто голосовал за "Зе" (а основная часть голосовала против той власти и сейчас их позиция так и осталась, "главное, чтоб не Порошенко, а не за холодильник, как некоторые тут пишут) и те кто на выборы не ходил вообще! (про продажных не пишу, они вообще для меня под плинтусом)
А теперь давайте вспомним высказывания Ревы, сколько он гнобил? А Розинко? А Супрун? А жена Луценко?? Да можно до бесконечности вспоминать их перлы. Чем они были лучше нынешних министров? Или их зарплаты тогда нас не шокировали? Зайдите не поленитесь в декларации прошлых порошенковских министров и посмотрите их з/п и премии. Только разница в том, что нам тогда " не скармливали" это все, а прятали от наших глаз. А сейчас политологи Порошенко хорошо работают, на фоне неопытных.  Или и тогда Зе команда тоже была виновата???  Это я к тому, что по сути ничего не изменилось, а изменились только мы!! Вылезло нутро наружу, ненависть, продажность, желание уколоть побольнее и пальцем ткнуть побольше, что я лучше, т.к. голосовал по другому. Вместо того чтобы принять, то что уже есть, объединиться и решить, что с этим делать, у нас меряются бюлетнями. Противно.
Ловлю зачеркнутое слово в свой адрес!!! ;D
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7841 : 02 Лютого 2020, 09:53:08 »
Сегодня 5 лет со дня смерти Андрея Кузьменко (Кузьмы) . Этим его стихотворением хочется вспомнить о нем, но и напомнить о его отношении к власти в целом, особенно в тот период после майдана и затянувшейся "трехдневной войне".

Панове президенти, є до вас розмова,

Бо ми давно не чули від вас правдиве слово.
І може я ніколи б не починав її,
Та скажу вам відверто — причина у війні.

В яку ви цю країну всі разом погрузили,
І щоб її не було, ви нічого не зробили
Невже за стільки років ви достатньо не нажили,
Щоб заробляти гроші копаючи могили.

Панове президенти, є до вас питання:
Чому ви всі живете, як голубці в сметані
Тоді коли всі люди скидаються солдатам
Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати.

Чому ви не пошлете на війну своїх синів,
Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно.
Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків.
Скажіть мені, невже це виглядає справедливо?



И кстати еще, как никогда актуально
Кузьма "Скрябін": вся та пи...а, що сидить у Верховній зРаді, то всьо має бути стріляне і піз.....е...

Вечная память!!!
« Останнє редагування: 02 Лютого 2020, 10:01:16 від rudik77 »
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 850
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7842 : 02 Лютого 2020, 10:13:59 »
Обожнюю людей в білому пальто ))
1) за Порошенка скільки голосувало, наче 54%, не буду перевіряти, і я знову повторю, що ідейних там 5-7% (у кожної ідеї приблизно однакова кількість прихильників), решта - тимчасові
2) а хто ходив за грошима, гречками тощо, а ну-ну, цікаво було б дізнатися
3) а хто-хто війну почав? А зараз як з війною, хто наживається? Стріляти припинили? Люди не гинуть? вчора медик загинула, везла ліки. От Порошенко падла.
4) а що заважає згорнути старі погані реформи медицини, освіти і запропонувати свої? Що змушує нову владу продовжувати ганебну політику старої? щось я не читала нових проектів, таких гарних та кардинальних, мо щось пропустила? Ще 100 днів дати?
5) от 5 років проти Порошенка і слова не можна було почути,  всі мовчали, води в рота набрали, тільки хвалили, про вбитого брата не тягали історію, про алкоголізм тут не писали полотнами, про розенків-ревів-луценок-грановських-свинарчуків всі дивом якимось дізналися аж після приходу Вови
Цитувати
Только разница в том, что нам тогда " не скармливали" это все, а прятали от наших глаз. А сейчас политологи Порошенко хорошо работают, на фоне неопытных.
правда? от вибори виграти вони були професіонали, а тут раптом десь ті спеціалісти ділися, лишилися в оточенні Вови самі дурні, такі недосвідчені, такі милі та наівні. Може піти їх пожаліти?
6) що там з посадками? вже всіх відпустили, чи ще хтось в СІЗО залишився? як там весна? А  чого не саджають? Бо такі самі чи нема чого пред'явити? чи розуму не вистачає навіть довести хоч одну справу, на якій в'їхали до влади?
про стан економіки навіть не питаю
7) та яка ненависть? )) не смішіть
ненависть дуже сильна емоція, щоб витрачати її дурно. Знущаються с команди професіоналів - це так, ржуть - так, пальцем тикають - так. А шо не можна? ))) має ж бути хоч якась користь від нової влади, хоч посміятися. Тим паче, що вони ж самі стараються з усіх сил. Навіть вигадувати нічого не треба.
ну і як висновок,
сподіваюся, що ті, хто голосував за Вову, щасливі, здорові, багаті, задоволені ним та його молодою командою що в уряді, що в раді. Через рік, думаю, будуть ще більше задоволені. )) ну і ми разом з ними, куди ж з корабля подітися.
ну і я завжди жила за принципом: краще розумний ворог ніж дурний друг, так і з владою.
от як хтось голосував проти Порошенка, я голосувала проти Зеленського, дурнів, непрофесіоналів, корисних ідіотів терпіти не можу. Чого пертися доїти корову, якщо не знаєш з якого боку до неї підійти. Ні молока не буде, і корову змучаєш

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 850
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7843 : 02 Лютого 2020, 10:20:11 »
Сегодня 5 лет со дня смерти Андрея Кузьменко (Кузьмы) .

И кстати еще, как никогда актуально
Кузьма "Скрябін": вся та пи...а, що сидить у Верховній зРаді, то всьо має бути стріляне і піз.....е...
до речі про ФБ - Кузьма ізлюблена тема там, тягають його усі кому не лінь - от якби Кузьма пішов до влади, от би він їм показав, дайте людині спокій (це не вам особисто) яким би він був у владі, ніхто не знає.

говорити публічно можно все, по-різному,  коли приходиш до влади - все міняється.
націоналісти стають більш поміркованими, інтернаціоналісти біль патріотичнішими, ліберали консервативнішими і навпаки. Влада та обставини змушують змінити свої погляди.

До речі, цікаво, Дубинський до цих пір в кінці своїх роликів каже: що вони пизд.ть ваші гроші? і хто ж ті загадкові "вони"?

Ольга_36

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3962
  • Спасибо: 583
Re: Выборы! Выборы! Кандидаты... и другое..
« Reply #7844 : 02 Лютого 2020, 10:39:56 »
https://youtu.be/SUCSfvNqgWQ
Субботний политклуб. В самом начале интересная статистика свежих соцопросов

Kupi.cn.ua