Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Участие в утренниках не для всех!  (Прочитано 5654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Audrey

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9663
  • Спасибо: 445
  • Стать: Жіноча
  • Чоловіків можна аналізувати,жінок-лише обожнювати
Re: Участие в утренниках не для всех!
« Reply #30 : 10 Жовтня 2014, 14:32:54 »
Зрозуміло, що ваші вихователі просто "перестарались", пропонуючи вам заняття танцями ((( Повірте, вони не мають вигоди з цих занять, їх проводить студія "Сучасні кроки" та викладачі цієї студії.
Щодо неучасті в святах - або вам неправильно сказали, або ви неправильно зрозуміли вихователів. Свята в садочку готує лише муз.керівник, він складає сценарій, роздають вихователі вірші дітям, вчать пісеньки та репетирують постійно.
Викладачів "Сучасних кроків" з англ. та з танців можуть пустити на свято, щоб ті показали свій вивчений танок-пісню-віршики, але це лише ЧАСТИНА свята. Звичайно ж, танцювати саме той танок підуть діти, які ходять на платні заняття. А інші посидять 3 хвилини, подивляться - що ж тут несправедливого? решта свята буде проводитись з усіма дітками в групі, якщо це не так - то це мінус вашому муз.керівникові та вихователям.
Ще одне - часто викладачів англ. та танців просять (змушують) проводити власні "міні-свята" для батьків та інших діток, там будуть брати участь лише дітки, які ходять на додаткові заняття.
я сама 2 роки працювала в студії, тому можу все це з впевненістю стверджувати

IreneD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1627
  • Спасибо: 212
  • Стать: Жіноча
Re: Участие в утренниках не для всех!
« Reply #31 : 10 Жовтня 2014, 22:29:58 »
Зрозуміло, що ваші вихователі просто "перестарались", пропонуючи вам заняття танцями ((( Повірте, вони не мають вигоди з цих занять, їх проводить студія "Сучасні кроки" та викладачі цієї студії.

я сама 2 роки працювала в студії, тому можу все це з впевненістю стверджувати

Справа в тому, що Софія написала, що в їхньому садочку саме музкерівник проводить дані заняття.  ???

А про підкреслене - згодна з вами  ;)

Все приходить вчасно,якщо люди вміють чекати.



Kupi.cn.ua