Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Аутизм. Как эта проблема решается в Чернигове?  (Прочитано 25666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16
Доброго дня, дівчата!

Для обміну інформацією + спільних дій + цікавих зустрічей пропоную всім організуватися в "живу" зустріч. З радістю пропонуємо Вам нашу філію "Янголятка" на пр. Миру, 12. Можна зібратися в любу суботу на каву, чай, солодощі, поспілкуватися і подумати як допомогти один одному спільною дією. Ми можемо запрошувати фахівців на зустрічі з вами, варто тільки знати конкретно, що ви потребуєте.

Приміщення до ваших послуг +кава, чай- це все безкошовно :) А от солодощі, то це вже хто. що може :)


Неля

Sвеtлана

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1832
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
  • т.0933619265
Очень хорошая идея. У меня лично, всегда информационно-профессиональный голод. Давайте общаться.

Дети вот мой смысл главный! Сын любимый, самый славный ... Дочки-радость и отрада ... Вот и вся моя награда!

julia4520

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Спасибо: 359
  • Стать: Жіноча
  • 066-118-09-17 Юля
поддерживаю.

kseny GOLD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2104
  • Спасибо: 355
  • Стать: Жіноча
Согласна.
О оплате и раздаче в личку

Timoha

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 283
  • Спасибо: 15
  • Стать: Жіноча
  • Временами злая, временами добрая, но любимая
Я тоже ЗА! Хочу узнать побольше о нашей проблеме :'( :'(
У меня есть Ангелочек и зовут его СЫНОЧЕК!!! У Сыночка есть охрана и зовут охрану МАМА!!!!

julia4520

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Спасибо: 359
  • Стать: Жіноча
  • 066-118-09-17 Юля
а мне бы еще хотелось найти специалиста в питании, по диете.
Спасибо, Янголятко, предложила вариант.
Хотелось бы еще в Чернигове найти.
Кто как кормит своих деток- так как методика на сколько знаю- одинаковая с нашим диагнозом, только продукты разные у всех

Valeria-sid

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 363
  • Спасибо: 22
  • Стать: Жіноча
а мне бы еще хотелось найти специалиста в питании, по диете.
Спасибо, Янголятко, предложила вариант.
Хотелось бы еще в Чернигове найти.
Кто как кормит своих деток- так как методика на сколько знаю- одинаковая с нашим диагнозом, только продукты разные у всех
я думаю прежде чем  заниматься особым питанием ребенка нужно проверить а нужно ли? и действительно ли нарушен обмен веществ. Так как только проводятся исследования по поводу продуктов и это теория - только терия. В первую очередь важно психологическая коррекция
декоратор, скрапбукер, дизайнер

Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16
Цієї суботи наше приміщення до ваших послуг з 14.30. Дайте знати на який час би хотіли зібратися і на яку суботу.

Неля

Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16
Вашу дитину не приймають до дитячого садочка або школи, хочете дізнатися, які спеціалісти повинні забезпечити її супровід у освітньому середовищі, чи обов’язково проходити психолого-медико-педагогічне консультування, як скласти індивідуальну програму розвитку дитини та хто її складає?

Одержати відповіді на ці та інші питання, визначити перспективи для навчання своєї дитини зможуть учасники семінару-практикуму
«Від обмежень – до можливостей»

Участь у семінарі-практикумі дозволить Вам оволодіти нормативно-правовою базою з питань інклюзивного навчання, одержати відповіді на питання, пов’язані з організаційним, методичним та кадровим забезпеченням такої моделі освіти. Ви дізнаєтесь про технології складання індивідуальної програми розвитку, способах підтримки дитини під час навчання.

Програма семінару-практикуму:

Законодавче та нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти.
Визначення ключових понять в інклюзії.
Існуючі форми навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Особливості дитини як основа для складання індивідуальної програми розвитку.
Батьки – учасники команди у розробці індивідуальної програми розвитку дитини.
Запитання – відповіді.

Тривалість семінару: 6 годин, реєстрація з 9:00 до10:00 год., початок о 10:00.
Семінар відбудеться: 19 листопада 2013 року в приміщені Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського за адресою: пров. Коцюбинського, 4 (поруч з Обласною автошколою)
Попередній запис для участі в семінарі обов’язковий. Контактні телефони:
063-402-73-03, 066-209-55-05 – Гусак Регіна Вікторівна, методист відділу інклюзивного навчання;
93-07-36 – Трубенок Олена Василівна, голова правління НГО «Голос батьків»
Ведуча:
Луценко Інна Василівна, науковий співробітник лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, керівник Регіонального осередку Всеукраїнської Фундації «Захист прав дітей» у Київській області.
Inna_lko@ukr.net
УВАГА!!!Учасники забезпечуються харчуванням та методичними матеріалами. Участь у семінарі безкоштовна!

nebo-lena

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Спасибо: 1
  • Стать: Жіноча
В пятницу, 22 ноября, в Киеве проходила благотворительная лотерея, в которой разыгрывались 2 набора ADOS  для ранней диагностики аутизма.

КЛПЗ "Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня" выиграла один из двух  комплектов ADOS!!!

ADOS – "золотой" стандарт ранней диагностики аутизма, который используют ведущие центы и мед. учреждения, работающие с аутистами по всему миру.  Более подробная информация на сайте http://psycon.ua/charity-project?_fb_user_fbu=1176942743


Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16
Запрошуємо батьків дітей з розладами спектру аутизму на "Батьківські посиденьки". Чекаємо на вас 24 березня 2014 року о 18.30 год в нашій філії на пр. Миру,12. Під час зустрічі одна з родин поділиться своїм 3-х річним досвідом у вихованні і розвитку дитини-аутиста.

Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16

Sвеtлана

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1832
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
  • т.0933619265
Подскажите пожалуйста, ребенок с таким диагнозом может посещать детский сад и в какую группу он должен ходить : общую или спец.?
По закону, все дети имеют право на дошкольное образование.
 Массовую группу посещать можете, как и специализированную (ваш выбор).
Тут больше не юридический аспект, а моральный. Как примут и отнесутся  ???

Дети вот мой смысл главный! Сын любимый, самый славный ... Дочки-радость и отрада ... Вот и вся моя награда!

Ируся

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1928
  • Спасибо: 257
  • Стать: Жіноча
  • 099-723-58-12
В этой темке http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=34643.msg4381500#new я описала нашу ситуацию с мальчиком, но со слов мамы диагноз Аутизм им не поставлен. Если реб. адекватен и не проявляет агрессию, то родители наврядли будут против, такого реб. в саде,темболее по советам спациалистов, есть положительная динамика в лечении, посещения такими детками обычные сады.

Sвеtлана

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1832
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
  • т.0933619265
Ируся, а с чего вы взяли, что у "вашего" мальчика именно аутизм? Не стоит огульно проводить аналогии.

Дети вот мой смысл главный! Сын любимый, самый славный ... Дочки-радость и отрада ... Вот и вся моя награда!

Kupi.cn.ua