Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: В суботу доставка замовлень до будинку КИСНЕВИЙ ПОРОШОК-130 грн 1 кг НІМЕЧЧИНА  (Прочитано 72644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
ДЕВОЧКИ ПРИШЛА  НОВАЯ ПАРТИЯ ПОРОШКА, ЖДЕМ  ВАШИ ЗАКАЗИКИ.

ПИШИТЕ ПО ВСЕМ ЗАКАЗИКАМ НА ВАЙБЕР +380937701076   ТАК БЫСТРЕЕ ОБРАБАТЫВАЕМ!!



Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
С сегодняшнего дня цена на 1 кг порошка-125 грн
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
ДІВЧАТКА ЦІНА  1 КГ  НІМЕЦЬКОГО КИСНЕВОГО   ПОРОШКУ -130 ГРН
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Re: КИСЛОРОДНЫЙ ПОРОШОК-130 грн 1 кг +1 кг в подарок
« Reply #308 : 23 Листопада 2022, 14:47:46 »
ДІВЧАТКА, МИ ДОБАВИЛИ ДЕКАЛЬКА ТОВАРІВ ЩЕ!!



Меламінові губки 10*6*2см

Якісні меламінові губки 10х6х2см.

Товар: меламінова губка.
Розмір: 10х6х2см.
Колір: білий.

Меламінова губка ― це відмінний засіб для чищення кухонної раковини, ванної кімнати, кахельних стін і підлоги, лінолеуму, поверхонь побутової техніки, виробів з шкіри і т. д., для прибирання квартири і будинку. Таку губку називають ще "диво-губка".

Варто змочити меламінову губку водою, злегка віджати, і вона з легкістю почне відтирати різноманітні складні плями і забруднення.

Диво губка чудово справляється з більшістю забруднень у вашому будинку без зусиль і без допомоги чистячих засобів, а на деяких поверхнях навіть перевершує чистячі засоби по ефективності.

Використовуйте Меламінову Губку для чищення кухонної раковини, ванної кімнати, кахельних стін і підлоги, лінолеуму, поверхонь побутової техніки, виробів зі шкіри та шкірозамінника, пластикових підвіконь і віконних рам, деяких видів шпалер.

Меламінова губка видаляє бруд, застарілі жир, нагар на посуді, сліди чорнила і фломастера, застарілі і, здавалося б, безнадійні плями.

Меламінова губка також незамінна для очищення скла, нержавіючої сталі, дерева, оргскла, а також хромованих поверхонь.

У чому ж секрет? Матеріал губки – спінений меламін, матеріал, жорсткий як скло. Мікроструктура меламінової піни складається з безлічі оболонок бульбашок, що лопнули, чиї переплетення створюють шорстку поверхню з безліччю вусиків, здатну проникати всередину різних забруднень, відокремлювати їх від забрудненої поверхні і вбирати їх в пори губки.

При використанні губки в залежності від поверхні, що очищається, рекомендуємо терти не всією площиною губки, а краєчками (ребрами).

Попередження!

Меламінові губки – досить сильний абразив, тому з ними слід бути обережними на лакованих, полірованих а також фарбованих поверхнях. Щоб уникнути неприємностей, протестуйте губку на непомітній ділянці поверхні, що очищається.

Заборонено застосовувати меламінову губку для фарбованих водоемульсійною фарбою поверхонь, для очищення обличчя, продуктів харчування.
При очищенні губкою посуду, що контактує з продуктами харчування, посуд потрібно ретельно ополоснути під струменем проточної води.

У процесі використання меламінової губки, видаляючи забруднення, вона зношується (стирається) сама.

Ціна - 7 ГРН ( 5 ШТУК-35 ГРН)
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Re: КИСЛОРОДНЫЙ ПОРОШОК-130 грн 1 кг +1 кг в подарок
« Reply #309 : 23 Листопада 2022, 14:50:32 »


Ганчірка серветка мікрофібра для скла , полірування дзеркальних та глянцевих поверхонь


Універсальна ганчірка серветка для скла, для миття і полірування дзеркальних поверхонь

Ціна 60 грн!!!


Універсальна серветка з мікроволокна  ідеально підходить для прибирання у всьому будинку! Серветка виготовлена з найкращої сировини 0,37мкм американського мікроволокна, яке використовується сотнями виробників по всьому світу . Такою серветкою легко і просто мити вікна і дзеркала без розводів, а також протирати делікатні поверхні від відбитків пальців, не боячись подряпати або пошкодити поверхню. Серветка відмінно підійде для полірування кухонного та іншого приладдя з нержавіючої сталі, для чищення холодильників, мийки, кранів, сушарки для посуду, витяжки і багато чого іншого.



Ганчірка-серветка мікрофіброва ефективно видаляє відбитки пальців і жир.



Тканина з мікроволокна швидко полірує і очищає поверхні, не залишаючи слідів.

Розмір 30 * 30см


Провідний світовий постачальник! 
Міжнародний стандарт якості !



Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Re: КИСЛОРОДНЫЙ ПОРОШОК-130 грн 1 кг +1 кг в подарок
« Reply #310 : 23 Листопада 2022, 14:51:56 »


Бамбукові серветки. Ганчірочки з бамбука для миття посуду!

Наші бамбукові ганчірки реально змивають жир з посуду навіть в холодній воді! Справжні бамбукові ганчірки для миття посуду, які тільки можна купити!

ДОСТАВКА: Укрпошта, Нова пошта!


Бамбукові Серветки для миття посуду (бамбукові ганчірки для миття посуду)! Екологічно! Змиває жири без хімічних засобів! Хороша якість!

Серветки бамбукові для миття посуду, купити в Україні з доставкою в будь-яке місто, ціна знижена!

Відмінна якість бамбукових ганчірочок - диво-ганчірочок миючих посуд без хімії!

Опис: серветка-ганчірочка з бамбукового волокна, двошарова, розмір 18х16см.

Ви можете купити серветки різних кольорів. Але оскільки вони постійно продаються, то іноді якогось кольору може і не бути.

Бамбукові серветки – новий і стрімко набираючий популярність спосіб ефективного, безпечного і ощадливого миття посуду. Завдяки унікальній будові бамбукового волокна серветка (чудо-ганчірка з бамбука) моментально вбирає жир, який потім легко змивається з серветки водою. Посуд стає чистим, а серветка зберігає свій первісний вигляд.

Купіть наші бамбукові серветки, і ви зміните своє ставлення до миття посуду. Серветка чудово справляється з забрудненнями незалежно від температури води, жир і бруд не затримуються на ній, а легко змиваються при обполіскуванні у воді. Чудо-ганчірка до скрипу відмиває навіть сильно забруднені поверхні без допомоги хімічних засобів.

Бактерицидні властивості бамбука забезпечують диво-серветці ще одну приємну властивість – вона не закисає, не засолюється і не набуває неприємного запаху. Для догляду за бамбуковою серветкою достатньо раз на кілька днів вимити її з господарським милом, висушивши її на повітрі (не вішайте серветку на батарею та інші опалювальні прилади). Термін служби бамбукової серветки – від року до двох років, залежно від інтенсивності використання.

Також бамбукова серветка реально заощаджує час і воду – адже посуд не доводиться промивати від залишків хімічного засобу.

 Якщо у вас маленька дитина, якщо ви або хтось із ваших близьких страждаєте від алергії, якщо ви дбаєте про своє здоров'я, якщо вам не подобається той факт, що кожен день в каналізацію зливаються тонни хімічних засобів для чищення - спробуйте бамбукову серветку, і вам забезпечені чистота, комфорт і приємні емоції!

Дивіться відео на Youtube.com за запитом "бамбукові серветки".

Бамбукові Серветки для миття посуду без хімії є в наявності в роздріб і дрібним оптом.



Нагадаємо, бамбукові серветки - відмінний товар для миття посуду і прибирання оселі. Бамбукові серветки - дешево, екологічно, комфортно!

 Вдалих вам покупок і гарного настрою!

ЦІНА  40 грн
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Девочки  у нас расширился ассортимент.

Экологическое средство для мытья посуды Souldrops


VIAKAL средство для удаления налета на кранах и в душевой кабине


SAVO средство от плесени -оригинал Чехия (не польская подделка)


Абразивная диво губка-для чистки сковородок



твердый шампунь ручной работы!


меламиновые губки!!!



Кокосовое мыло для тела и лица ручной работы



Губки скребки-10 шт

« Останнє редагування: 03 Січня 2023, 16:30:40 від пантера »
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
МЫ ОБНОВИЛИ НАШ АССОРТИМЕНТ, ВСЕ ЧТО НУЖНО ХОЗЯЮШКЕ  -ТЕПЕРЬ ЕСТЬ У НАС!!!



Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
ПО ВСЕМ ЗАКАЗАМ И ВОПРОСАМ ПИШИТЕ НА ВАЙБЕР  Я ТАК БЫСТРЕЕ ВАМ ОТВЕЧУ

+380937701076 СВЕТЛАНЧИК
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

пантера

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 56
  • Стать: Жіноча
  • +380958368642 тільки viber
Дівчатка, рекомендуємо твердий шампунь.Шампунь  ручної роботи, без хімії та сульфатів. Тільки позитивні відгуки, укріплює луковицу волосся, від  лупи, відновлює структуру волосся, зміцнює його та дарує природний блиск.


Твердий шампунь ручної роботи

95-100 грам


📌Шампунь "Обліпиховий"
📌Шампунь "Ромашковий"
📌Шампунь "Зелена глина"

Ціна за 1 шт. – 120 грн


« Останнє редагування: 11 Березня 2023, 14:30:14 від пантера »
Всі замовлення пишіть мені в вайбер !

Kupi.cn.ua