Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Середня школа №1  (Прочитано 236427 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Anny

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1663
  • Спасибо: 121
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3675 : 28 Лютого 2018, 14:09:38 »
Тогда правильнее будет спросить сначала сколько у котика лапок, а потом уже спрашивать про 8 лап и сколько это котиков. Иначе вопрос неоднозначный и если у ребенка хороший полет фантазии, то его никуда не денешь. Это не значит, что ребенок не знает, что у кота 4 лапы, а у 2 котов 8 лап

mamalyuda

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 491
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • 066 8888 062
Re: Середня школа №1
« Reply #3676 : 28 Лютого 2018, 14:43:29 »
Тогда правильнее будет спросить сначала сколько у котика лапок, а потом уже спрашивать про 8 лап и сколько это котиков. Иначе вопрос неоднозначный и если у ребенка хороший полет фантазии, то его никуда не денешь. Это не значит, что ребенок не знает, что у кота 4 лапы, а у 2 котов 8 лап
  Ну то такое. тесты это всё неоднозначно.
Так вас приняли или нет?

Anny

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1663
  • Спасибо: 121
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3677 : 28 Лютого 2018, 14:45:22 »
Мы еще не ходили  :)

tor@

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Спасибо: 0
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3678 : 28 Лютого 2018, 15:44:18 »
Чекайте, от мами (особливо майбутніх першокласників), хочуть, щоб, як планують згідно нового закону, до школи приймали всіх бажаючихдітей з мікрорайнону - але в той же час мами проти того, щоб школа, згідно запланованого в тому ж новому законі, перестала бути спеціалізованою?
Не пишу особисто до когось з вас, просто тут обговорення цікаве))))))) одні мами посилаються на закон, інші сподіваються, що новий закон школи не буде стосуватись?
У мене дитина вчиться в школі, і ми поступили без проблем після простих тестів, зі складанням простеньких пазлів,  питаннями по типу "що ти зробиш, якщо зламаєш іграшку однокласника", "як звуть маму і тата", "за парканом видно 8 лап, скільки ховається котиків"))))))))))))) невже це настільки складні питання для вашої дитини?
І я б хотіла, щоб школа лишалась спеціалізованою, тому що я бачу по дитині, як навчають тут англійській мові, бачу результати, і я дійсно задоволена школою. Думаю, більшість мам школяриків наших з цим погодиться.
Особисто я дуже хочу, щоб моя дитина вступила до цієї школи, і школа залишалася спеціалізованою. Адже діти з інших шкіл вимушені наймати репетиторів або відвідувати курси іноземних мов, щоб оволодіти тими знаннями англійскої, які учні 1-ї школи отримують абсолютно безкоштовно (це стосується також шкіл математичного та інших профілів). Але я мушу визнати, що об'єктивно в цьому є певна несправедливість, особливо це помітно при здачі ЗНО, коли учні спеціалізованих шкіл набирають  набагато більше балів з профільних предметів. Закордоном спеціалізована освіта платна, в Києві також вже є чимало приватних спеціалізованих закладів середньої освіти.  Висновок: хочеш отримати кращі знання з певного предмету - плати гроші, якщо ні - йди до звичайної безкоштовної школи, які мають бути абсолютно рівні і однакові за кількістю годин того чи іншого предмета.

mamalyuda

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 491
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • 066 8888 062
Re: Середня школа №1
« Reply #3679 : 28 Лютого 2018, 16:17:43 »
Особисто я дуже хочу, щоб моя дитина вступила до цієї школи, і школа залишалася спеціалізованою. Адже діти з інших шкіл вимушені наймати репетиторів або відвідувати курси іноземних мов, щоб оволодіти тими знаннями англійскої, які учні 1-ї школи отримують абсолютно безкоштовно (це стосується також шкіл математичного та інших профілів). Але я мушу визнати, що об'єктивно в цьому є певна несправедливість, особливо це помітно при здачі ЗНО, коли учні спеціалізованих шкіл набирають  набагато більше балів з профільних предметів. Закордоном спеціалізована освіта платна, в Києві також вже є чимало приватних спеціалізованих закладів середньої освіти.  Висновок: хочеш отримати кращі знання з певного предмету - плати гроші, якщо ні - йди до звичайної безкоштовної школи, які мають бути абсолютно рівні і однакові за кількістю годин того чи іншого предмета.
За кордоном вся освіта безкоштовна(шкільна) учні мають змогу обирати предмети які хочуть вивчати поглиблено.

tor@

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Спасибо: 0
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3680 : 28 Лютого 2018, 16:33:05 »
За кордоном вся освіта безкоштовна(шкільна) учні мають змогу обирати предмети які хочуть вивчати поглиблено.
Наскільки я знаю, там початкова ланка однакова для всіх, а далі можна обирати предмети за бажанням для поглибленого вивчення. І тут ключовим моментом є те, що ВСІ мають на це право.
А з 1-ю школою, на жаль, інакше - якщо твоя дитина не порахувала котиків, не відповіла ще на деякі питання, або просто розгубилася в незнайомій обстановці, вона не може БЕЗКОШТОВНО поглиблено вивчати англійську. Її вважають не готовою саме до цієї конкретної школи, а в будь-яку іншу беруть без питань. Де логіка??? Невже психологічні тести вказують на те, чи є у дитини здібності до вивчення іноземних мов?

таняz

  • Гість
Re: Середня школа №1
« Reply #3681 : 28 Лютого 2018, 20:57:08 »
Наскільки я знаю, там початкова ланка однакова для всіх, а далі можна обирати предмети за бажанням для поглибленого вивчення. І тут ключовим моментом є те, що ВСІ мають на це право.
А з 1-ю школою, на жаль, інакше - якщо твоя дитина не порахувала котиків, не відповіла ще на деякі питання, або просто розгубилася в незнайомій обстановці, вона не може БЕЗКОШТОВНО поглиблено вивчати англійську. Її вважають не готовою саме до цієї конкретної школи, а в будь-яку іншу беруть без питань. Де логіка??? Невже психологічні тести вказують на те, чи є у дитини здібності до вивчення іноземних мов?
Легенькі для виконання психологічні тести вказують на готовність дитини до навчання в школі, якщо дитина ще не готова навчатися в школі, то вона не готова ні до вивчення іноземних, ні до вивчення математики,  ні до вивчення будь-якого іншого предмета.
У звичайні школи ідуть неготові діти часто, але заборонити їм цього не можуть.
Здібності можна перевірити записавши дошкільника на гуртки англійської і подивитись на успіхи дитини  ;)

Alvetta

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 789
  • Спасибо: 111
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3682 : 28 Лютого 2018, 21:38:50 »
Здібності можна перевірити записавши дошкільника на гуртки англійської і подивитись на успіхи дитини  ;)
а там   скажут, что здібності конечно есть, чтобы счастливая мама еще поводила дитё на платный гурток

Ирина44

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9223
  • Спасибо: 743
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3683 : 28 Лютого 2018, 22:51:46 »
а там   скажут, что здібності конечно есть, чтобы счастливая мама еще поводила дитё на платный гурток
100% правы, так и есть)

=Vika=

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6276
  • Спасибо: 594
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3684 : 02 Березня 2018, 09:09:27 »
Легенькі для виконання психологічні тести вказують на готовність дитини до навчання в школі, якщо дитина ще не готова навчатися в школі, то вона не готова ні до вивчення іноземних, ні до вивчення математики,  ні до вивчення будь-якого іншого предмета.
У звичайні школи ідуть неготові діти часто, але заборонити їм цього не можуть.
Здібності можна перевірити записавши дошкільника на гуртки англійської і подивитись на успіхи дитини  ;)
моя старшая прошла тесты и пошла в школу. Потом оказалось, что здібностей у неё нет и вот после 9 хочу переводить. Перевела бы и раньше, так в слезы тут друзья. Таак что те тесты ни о чем. И англ до школы учила и много слов знала.

=Vika=

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6276
  • Спасибо: 594
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3685 : 02 Березня 2018, 09:16:01 »
Особисто я дуже хочу, щоб моя дитина вступила до цієї школи, і школа залишалася спеціалізованою. Адже діти з інших шкіл вимушені наймати репетиторів або відвідувати курси іноземних мов, щоб оволодіти тими знаннями англійскої, які учні 1-ї школи отримують абсолютно безкоштовно (це стосується також шкіл математичного та інших профілів). Але я мушу визнати, що об'єктивно в цьому є певна несправедливість, особливо це помітно при здачі ЗНО, коли учні спеціалізованих шкіл набирають  набагато більше балів з профільних предметів. Закордоном спеціалізована освіта платна, в Києві також вже є чимало приватних спеціалізованих закладів середньої освіти.  Висновок: хочеш отримати кращі знання з певного предмету - плати гроші, якщо ні - йди до звичайної безкоштовної школи, які мають бути абсолютно рівні і однакові за кількістю годин того чи іншого предмета.
в этой школе намного чаще нанимают репетитора, тк цель изучить англ. А в обычных можно не нанимать, если он не стоит на первом плане.

tor@

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Спасибо: 0
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3686 : 02 Березня 2018, 10:48:39 »
в этой школе намного чаще нанимают репетитора, тк цель изучить англ. А в обычных можно не нанимать, если он не стоит на первом плане.
Если учить английский для себя, а не на хорошую оценку - то уровня, который дает школа вполне достаточно. Нанимают, если не тянут (тогда и возникает вопрос, а зачем ребенку 1-я школа, если он не гуманитарий???) или важна оценка. Поверьте, я знаю о чем говорю. Можно в 1-й школе по английскому иметь 7 баллов, но эти 7 = 12 баллам в другой школе. Я считаю, что важна не оценка, а реальные знания (тем более сейчас на аттестат не смотрят, а сдают ЗНО)

таняz

  • Гість
Re: Середня школа №1
« Reply #3687 : 02 Березня 2018, 11:50:23 »
а там   скажут, что здібності конечно есть, чтобы счастливая мама еще поводила дитё на платный гурток
Нет , при всех родителях говорили (а не шепотом), что моему ребенку легче всех из 5 детей группы дается английский, особенно произношение :P
« Останнє редагування: 02 Березня 2018, 11:55:00 від ТаняСонце »

ogle

  • Гість
Re: Середня школа №1
« Reply #3688 : 02 Березня 2018, 12:08:42 »
Один иностранный  язык в состоянии выучить все... иностранный язык - это навык,  а не способность .. способность может быть к математике, или к изложению письменно своих мыслей, к музыке, или изо ...  а один иностранный языки - это не более чем навык  :)   такой же навык, как лопатой быстро орудовать научиться .... выучить его могут все .... и  знать его должны все,  не зависимо от того, в какой школе учитесь, и какую специализацию выбирать будете ...   ;)      знание  несколько языков - это способность  :girlsmile: но многим ли она нужна в жизни  ::)
« Останнє редагування: 02 Березня 2018, 12:18:10 від ogle »

=Vika=

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6276
  • Спасибо: 594
  • Стать: Жіноча
Re: Середня школа №1
« Reply #3689 : 02 Березня 2018, 12:38:25 »
. У средней 36 школа з вивчення англ, как эта. В марте всегда тесты были. Так уже в октябре висело объявление, что классы набраны. Видимо,  тестов не будет в этом году, взяли по прописке

Kupi.cn.ua