Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Абітурієнт-2015  (Прочитано 7126 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #30 : 15 Вересня 2014, 12:26:06 »
Не за что. Я сама прошлый год вся в шоке была, зато сейчас такой расслабон... :D
завидую  :) і бажаю усіляких гараздів

gallina

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 481
  • Спасибо: 130
  • 0502083838, 0988307754 вайбер
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #31 : 15 Вересня 2014, 12:33:55 »
 LanaS, спасибо за подсказки вопросов, а Ксю спасибо за ответы- советы
ДЕКОРАТИВНЫЕ И ЯГОДНЫЕ КУСТАРНИКИ
Английский средняя школа , Боевая

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #32 : 15 Вересня 2014, 12:36:25 »
 
LanaS, спасибо за подсказки вопросов, а Ксю спасибо за ответы- советы
:beer:

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #33 : 16 Вересня 2014, 11:03:35 »
Мене цікавить, не можу розібратися, що краще репетитор чи курси.
Потрібно підготуватися до ЗНО з історії. Якщо курси, то чи реально підготуватися займаючись 1 раз на тиждень у колективі, подібному до класу? По ціні звичайно, що на курсах краще.
А якщо репетитора вибирати для підготовки до ЗНО, то краще брати із шкільних вчителів чи із ВУЗу.
Оксано, що скажете?

Центр довузівської підготовки ЧНТУ пропонує слухачам такі форми навчання:

    денно-вечірня (початок о 16.30)
    Предмети: українська мова і література, історія України, біологія, фізика, математика, англійська мова
    щосуботи (початок о 9.10)
    Предмети: українська мова і література, історія України, географія, фізика, математика, англійська мова, хімія
    щонеділі (початок о 9.10)
    Предмети: українська мова і література, математика

Заяви приймаються з 8 вересня 2014 року
До заяви слухач додає:

    копію паспорта або свідоцтва про народження
    1 фотографію 3 х 4 см

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

Довідки за телефоном 95–21–14, 3–50–40
Звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, кімн. 244,  231.

Оплата за навчання на підготовчих курсах ЧНТУ (11 класи):

математика 
– 8 год./тиждень – 650 грн./семестр
– 4 год./тиждень – 445 грн./семестр

фізика 
– 4 год./тиждень – 445 грн./семестр

хімія – 4 год./тиждень – 400 грн./семестр
укр. мова та література – 4 год./тиждень – 400 грн./семестр
історія – 4 год./тиждень – 400 грн./семестр
біологія  –  4 год./тиждень – 400 грн./семестр
географія – 4 год./тиждень – 400 грн./семестр
іноземна мова (англ.) – 4 год./тиждень – 675 грн./семестр

І семестр: жовтень-січень
ІІ семестр: лютий – травень

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #34 : 16 Вересня 2014, 12:51:15 »
Конечно репетитор лучше, чем курсы. Это однозначно. Репетитор занимается с ребенком индивидуально и по тем темам, которые не понятны- объяснит столько раз, сколько необходимо. На курсах очень быстро гонят программу и большими "порциями". Скажем так, курсы по математике мы бросили после 2-3 занятий, т.к. поняли, что бесполезная трата времени и денег (деньги возвращают, если что) и пошли к репетитору. Но здесь у нас был запущеный случай. По укр. яз. нам вполне хватило курсов. Так что, всё зависит от Ваших материальных возможностей и базы знаний, которыми обладает (или не обладает  :D) ученик.  ;) 
П.С. Мы историю не сдавали, поэтому здесь я не подскажу. Может и курсов вполне хватит, т.к. это все-таки гуманитарный предмет  :-\....
« Останнє редагування: 16 Вересня 2014, 12:58:14 від Ксю »

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #35 : 16 Вересня 2014, 14:58:40 »
Конечно репетитор лучше, чем курсы. Это однозначно. Репетитор занимается с ребенком индивидуально и по тем темам, которые не понятны- объяснит столько раз, сколько необходимо. На курсах очень быстро гонят программу и большими "порциями". Скажем так, курсы по математике мы бросили после 2-3 занятий, т.к. поняли, что бесполезная трата времени и денег (деньги возвращают, если что) и пошли к репетитору. Но здесь у нас был запущеный случай. По укр. яз. нам вполне хватило курсов. Так что, всё зависит от Ваших материальных возможностей и базы знаний, которыми обладает (или не обладает  :D) ученик.  ;) 
П.С. Мы историю не сдавали, поэтому здесь я не подскажу. Может и курсов вполне хватит, т.к. это все-таки гуманитарный предмет  :-\....
Да я взагалі не можу зрозуміти чи потрібен той репетитор по історіїю. Може помиляюся і роболю висновки із свого досвіду, але історію треба або вивчити, або ні. Тоді будеш знати. Так може краще самому.  От не знаю, може я чогось не знаю. Може репетитор з історії розкаже якісь секрети запамятовування дат  ??? Чи особливості тестів із ЗНО пояснить.
Сама колись у 1991 році ходила на підготовчі курси в пед, але не можу сказати, що вони мені допомогли. Все рівно теба було сідати і вчити самостійно.

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #36 : 16 Вересня 2014, 15:12:12 »
Може хто ще підкаже-
до ЗНО краще готуватися на купсах довузівської підготовки, у репетитора із школи чи репетитора із ВУЗу, або ж цей предмет краще самому вчити

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #37 : 16 Вересня 2014, 15:29:21 »
И я с вами , старшая - выпускница. Но пока у нее и идей нет, куда поступать. И меня это очень беспокоит.
 LanaS, спасибо за подсказки. Буду пока сама читать да "на ус мотать ". А потом со знанием дела уже и дочь тормошить.
Якщо не має ідей, то я б обирала затребувану і добре оплачувану професію, аби після навчання стати фінансово незалежною
інша справа, коли обираєш улюблену справу професією і відразу знаєш, на які заробітки у майбутньому можна розраховувати.
Розуміючи перспективи, я дозволила чи змирилася із думкою, що моя дитина займатиметься мистецтвом. Хоча я б хотіла аби вона по завершенню ВУЗу, працювала на добре оплачуваній роботі і  стала фінансово незалежною. Але я не буду ламати її бажання, що не було як у тому вислові, що діти заради батьків відмовляються від мрії, а батьки заради дітей відмовляються від самого життя.
« Останнє редагування: 16 Вересня 2014, 15:50:32 від LanaS »

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #38 : 16 Вересня 2014, 15:35:18 »
Да я взагалі не можу зрозуміти чи потрібен той репетитор по історіїю. Може помиляюся і роболю висновки із свого досвіду, але історію треба або вивчити, або ні. Тоді будеш знати. Так може краще самому.  От не знаю, може я чогось не знаю. Може репетитор з історії розкаже якісь секрети запамятовування дат  ??? Чи особливості тестів із ЗНО пояснить.
Сама колись у 1991 році ходила на підготовчі курси в пед, але не можу сказати, що вони мені допомогли. Все рівно теба було сідати і вчити самостійно.
Ну я так понимаю, что на курсах дадут те темы, которые используются в ЗНО. В принципе, можно по тестам ЗНО прошлых лет и самому почитать какие темы используются и пройти их онлайн. Может Ваша девочка и так знает историю и курсы будут ей скучны..... Пускай пока попробует прохождение онлайн, время есть, тогда и будете решать - сама подготовится или нужна помощь. ;) 

LanaS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1673
  • Спасибо: 125
  • Стать: Жіноча
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #39 : 16 Вересня 2014, 15:44:08 »
Ну я так понимаю, что на курсах дадут те темы, которые используются в ЗНО. В принципе, можно по тестам ЗНО прошлых лет и самому почитать какие темы используются и пройти их онлайн. Может Ваша девочка и так знает историю и курсы будут ей скучны..... Пускай пока попробует прохождение онлайн, время есть, тогда и будете решать - сама подготовится или нужна помощь. ;) 
Дякую. Справді це варіант, який допоможе розібратися.
Оксана, Ви наче мій путівник у незвіданому океані ЗНО. Роздрукувала Ваші коментарі і для себе виготовила таку собі памятку. :)

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #40 : 16 Вересня 2014, 16:19:18 »
Дякую. Справді це варіант, який допоможе розібратися.
Оксана, Ви наче мій путівник у незвіданому океані ЗНО. Роздрукувала Ваші коментарі і для себе виготовила таку собі памятку. :)
:D Вы спрашивайте, если ещё есть вопросы. Мне, честно говоря, даже интересно рассказать, а то у всех подруг дети гараздо младше моего (ещё только в средних классах) и им это еще не интересно, короче говоря и обсудить не было с кем  :D

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #41 : 16 Вересня 2014, 16:26:15 »
Вот это ссылка на официальный сайт оценивания знаний (ЗНО) http://testportal.gov.ua/prepare/
Здесь Вы будете смотреть свои результаты ЗНО, а сейчас можно посмотрет вопросы и ответы на ЗНО

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #42 : 16 Вересня 2014, 16:27:22 »
на этом же сайте будут  и даты сдачи ЗНО

Ксю

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 330
  • Спасибо: 47
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 093-958-34-28
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #43 : 19 Вересня 2014, 13:42:16 »
Абитуриенты 2015-го будут поступать по-новому

http://comments.ua/life/487964-abiturienti-2015-go-postupat.html

Апрелька

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 219
  • Спасибо: 429
  • Стать: Жіноча
  • 093 55 68 498
Re: Абітурієнт-2015
« Reply #44 : 23 Вересня 2014, 23:04:57 »
Конечно репетитор лучше, чем курсы. Это однозначно. Репетитор занимается с ребенком индивидуально и по тем темам, которые не понятны- объяснит столько раз, сколько необходимо. На курсах очень быстро гонят программу и большими "порциями". Скажем так, курсы по математике мы бросили после 2-3 занятий, т.к. поняли, что бесполезная трата времени и денег (деньги возвращают, если что) и пошли к репетитору. Но здесь у нас был запущеный случай. По укр. яз. нам вполне хватило курсов. Так что, всё зависит от Ваших материальных возможностей и базы знаний, которыми обладает (или не обладает  :D) ученик.  ;) 
П.С. Мы историю не сдавали, поэтому здесь я не подскажу. Может и курсов вполне хватит, т.к. это все-таки гуманитарный предмет  :-\....
Я тоже согласна с вами-репетитор луучше.Мы здавали историю,ходили к репетитору.Но кто ходит на подготовительные курсы в то учебное заведение,куда поступает,то + 20 балов было в этом году.Если в Киев поступаете,то вам курсы не нужны,это мое мнение.А по поводу фото-распечатать на принтере на фото бумаге,прошли везде и в Чернигове и в Киеве.

Kupi.cn.ua