Чернігівський форум про дітей

Голосування

Я считаю, что ребенка в школу лучше отдавать в

Автор Тема: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?  (Прочитано 193182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3390 : 16 Травня 2019, 21:49:05 »
классная у вас программа  :super:
Вайбер 0937717795 Катя

ogle

  • Гість
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3391 : 16 Травня 2019, 22:03:49 »
классная у вас программа  :super:
классная у вас программа  :super:
:D  непогана в початковій школі , далі кажуть  :cray2:  .. але ми тільки початкову школу по ній плануємо ... але українська мова  :walldash:    не знаю, чи то може всі так вчать у 2-му класі ... речення ще норм розбирали на підмет, присудок,  додаток,відмінки теж пішли норм ... а ось писали директорську , то завалили всі .. щось одна 10 и одна 11 -ка .. у малої 8-ка ...  а так и 3-ки і 5-6 середня оцінка... майже вся робота - це граматичний розбір слів, суфікс, префікс, закінчення , корінь  :cray2:  це жопа ... мала так і не вкурила у все це...як і більшість ...  :D 

по українській мові   не буде у нас високого рівня,  не будемо відмінниками із-за неї :D в цьому році , після НР всі теми  :wacko:  8-9-ка,  моя дитина не тяне цю лабурду ... якось переживемо це :D ...
« Останнє редагування: 16 Травня 2019, 22:05:56 від ogle »

Антошина мама

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3392 : 16 Травня 2019, 22:15:05 »
нам вот на прошлой неделе на родсобрании говорили, что вроде мова+читання и математика ??? или природа на выбор школы? :-\
То годовая, наверное, кр будет
Дпа мы написали


Lelya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3029
  • Спасибо: 223
  • Стать: Жіноча
  • Оплата и раздача в личку,по тел 09376два2958viber
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3393 : 16 Травня 2019, 22:58:37 »
Стосовно атомів і молекул, мала в 2-му класі, ми навчаємось не по стандартній програмі , вони вчили атоми молекули, гравітацію, планети, силу тяження і ще багато всілякого, атмосфери, стратосфери ... дітям в цьому віці все дуже цікаво, я особливо не контролюю це, цікавлюсь математикою, мовами і все .... нещодавно мала якийсь тест проходила ..

я подивилась, реально прозріла, я не зроблю більшість завдань,   наприклад найпростіше  ... намальовані якісь кульки і потрібно знайти там молекули води .. мала обвела відповідь... там кулька по середині червого кольору підписана "О" и по боки від неї кульки синього кольору підписані Н .. я зразу не врубилася навіть ))) кажу, чому це вода... вона каже, ну ось посередині кисень, бачиш, а це водень, два атоми  :o 
мы по той же программе учимся, я тоже прозреваю :D тоже не сильно контролирую, но вот когда заглядываю в учебники-тетради, удивляюсь что они УЖЕ это учат :)


Собираю хозтовары в Вайбере  - пишите в лс

Lelya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3029
  • Спасибо: 223
  • Стать: Жіноча
  • Оплата и раздача в личку,по тел 09376два2958viber
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3394 : 16 Травня 2019, 23:04:00 »
дякую я для 2-го класу збірник  Будна купувала, для додаткових занять, але для нашої програми він був залегким  ::) ...  можливо для 3-го класу треба було дивитись , зараз хочу щось на літо купити, і не знаю що... якось постійно писати завдання задовбує  :wacko:  на літо нам дають зовсім прості завдання ...
можливо щось для 3-го класу треба нам дивитись  :-\
на директорській завдання будуть типу
9*7-(4*9-30:5):10+6*7.  в минулому місяці були на  контрольній вже такі приклади, з ними у багатьох є проблеми ,каже вчителька ...
чи словами записано приклад... добуток  різниці чисел 61 і 52 та  43 і 36...   теж якось не дуже в класі вони пішли.... я займаюсь, то у нас проблем немає ... але ж все приходиться з голови брати )))) втомлює трішки
з одиницями вимірювання у нас приклади типа 5год 40хв-2год 50 хв
5 см 1 мм-3см8мм і тому подібне, задачі на дві дії  .... типу приніс там хтось 4 відерця по 9 літра, а хтось там 3 відерця по 3 літра.. хто більше і у скільки рази ...
чи ось коло вчимо .. типа намалювати коло , діаметр якого 120 мм ...
а ще рівняння , але ми їх вже навчилися розв'язувати в першому класі ...
програма у нас ,я так розумію трошки  складніша ніж в звичайному класі
у нас многие на директорской эти задания провалили((( путают очередность действий и все ??? я про уравнения
тренажеры покупаю на класс выше. У нас действительно программа сложнее. Не думаю, что слова учительницы, что у нас сейчас(3 класс) программа 6 класса, пустое бахвальство


Собираю хозтовары в Вайбере  - пишите в лс

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6840
  • Спасибо: 1120
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3395 : 16 Травня 2019, 23:26:14 »
дякую я для 2-го класу збірник  Будна купувала, для додаткових занять, але для нашої програми він був залегким  ::) ...  можливо для 3-го класу треба було дивитись , зараз хочу щось на літо купити, і не знаю що... якось постійно писати завдання задовбує  :wacko:  на літо нам дають зовсім прості завдання ...
можливо щось для 3-го класу треба нам дивитись  :-\

на директорській завдання будуть типу

9*7-(4*9-30:5):10+6*7.  в минулому місяці були на  контрольній вже такі приклади, з ними у багатьох є проблеми ,каже вчителька ...
чи словами записано приклад... добуток  різниці чисел 61 і 52 та  43 і 36...   теж якось не дуже в класі вони пішли.... я займаюсь, то у нас проблем немає ... але ж все приходиться з голови брати )))) втомлює трішки

з одиницями вимірювання у нас приклади типа 5год 40хв-2год 50 хв
5 см 1 мм-3см8мм і тому подібне, задачі на дві дії  .... типу приніс там хтось 4 відерця по 9 літра, а хтось там 3 відерця по 3 літра.. хто більше і у скільки рази ...

чи ось коло вчимо .. типа намалювати коло , діаметр якого 120 мм ...

а ще рівняння , але ми їх вже навчилися розв'язувати в першому класі ...

програма у нас ,я так розумію трошки  складніша ніж в звичайному класі
По збірнику нам додому задавали дуже великий обсяг завдань, просто на відпрацювання навичок, нічого складного. Але як постійно робити по 50-100 прикладів замість 10 за підручником, то дії до автоматизму доводяться. У моєї дитини ці збірники заповнені наполовину (через великий обсяг завдань, нам задавали прямо в збірнику олівцем розв'язки писати), цю частину дз не перевіряють, то вона часто не виконувала. У мене від старшого лишилися збірники Мерзляка за всі класи середньої школи, то я їй давала за 5-7 клас для тренувань, поки ми майже всю зиму гуляли то на канікулах, то на карантині.
Ну і вчитель у нас сама корегує завдання - в підручнику просто умова задачі, а вона вже задає розв'язати 2-3 способами - по діях, виразом і за допомогою рівняння, там, де це доречно. Так і з мови - є вправа за підручником + до неї додаткові завдання від учителя. Зазвичай це декілька слів фонетичний розбір і декілька за будовою, і якесь речення. Фонетичний їм з першого класу кожен урок задають, за будовою з 3 класу, здається.

valya_o

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2615
  • Спасибо: 307
  • Стать: Жіноча
  • 0938765914
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3396 : 17 Травня 2019, 07:22:03 »
в минулому місяці були на  контрольній вже такі приклади, з ними у багатьох є проблеми ,каже вчителька ...
чи словами записано приклад... добуток  різниці чисел 61 і 52 та  43 і 36...   теж якось не дуже в класі вони пішли.... я займаюсь, то у нас проблем немає ... але ж все приходиться з голови брати )))) втомлює трішки



позавчера малой в интелекте тоже писал контрольную по математике, так тоже была проблема именно с формулировками, из 4 подобных заданий, решил все, но два так словами и написал, а два цифрами
Но и учительница сказала, что сами задания были сформулированы не так как раньше, поэтому была проблема у многих детей.
А еще был пример с Х на вычитаение, типа 63-х=28 раньше были с Х много заданий, но проще. Малой в итоге Х посчитал правильно, но как Х перенести со + не понял.
Букеты из конфет, мыло ручной работы, букеты из мыла. Гелиевые шары, букеты и фигуры из воздушных шаров http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133839.0

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6840
  • Спасибо: 1120
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3397 : 17 Травня 2019, 09:01:49 »
Х в младшей школе никуда не переносятся. При решении уравнений используют правила: щоб знайти невідомий доданок ...

ogle

  • Гість
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3398 : 17 Травня 2019, 09:08:20 »
По збірнику нам додому задавали дуже великий обсяг завдань, просто на відпрацювання навичок, нічого складного. Але як постійно робити по 50-100 прикладів замість 10 за підручником, то дії до автоматизму доводяться. У моєї дитини ці збірники заповнені наполовину (через великий обсяг завдань, нам задавали прямо в збірнику олівцем розв'язки писати), цю частину дз не перевіряють, то вона часто не виконувала. У мене від старшого лишилися збірники Мерзляка за всі класи середньої школи, то я їй давала за 5-7 клас для тренувань, поки ми майже всю зиму гуляли то на канікулах, то на карантині.
Ну і вчитель у нас сама корегує завдання - в підручнику просто умова задачі, а вона вже задає розв'язати 2-3 способами - по діях, виразом і за допомогою рівняння, там, де це доречно. Так і з мови - є вправа за підручником + до неї додаткові завдання від учителя. Зазвичай це декілька слів фонетичний розбір і декілька за будовою, і якесь речення. Фонетичний їм з першого класу кожен урок задають, за будовою з 3 класу, здається.
Ми теж його весь перерозвязували олівцем прям там, тільки вже щось окреме змушувала оформлювати  в чернетці ... саме для доведення до автоматизму ... залишилось декілька сторінок «цікаві завданяя» чи щось таке ... руки не дійшли поки що у мами  ^-^

valya_o

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2615
  • Спасибо: 307
  • Стать: Жіноча
  • 0938765914
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3399 : 17 Травня 2019, 09:16:49 »
Х в младшей школе никуда не переносятся. При решении уравнений используют правила: щоб знайти невідомий доданок ...
я рассказала как я знаю  :D
Букеты из конфет, мыло ручной работы, букеты из мыла. Гелиевые шары, букеты и фигуры из воздушных шаров http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133839.0

ogle

  • Гість
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3400 : 17 Травня 2019, 09:18:43 »
позавчера малой в интелекте тоже писал контрольную по математике, так тоже была проблема именно с формулировками, из 4 подобных заданий, решил все, но два так словами и написал, а два цифрами
Но и учительница сказала, что сами задания были сформулированы не так как раньше, поэтому была проблема у многих детей.
А еще был пример с Х на вычитаение, типа 63-х=28 раньше были с Х много заданий, но проще. Малой в итоге Х посчитал правильно, но как Х перенести со + не понял.
Ми через тиждень тільки будемо писати ... я не думаю , що будуть у нас проблеми... буває, що умову неправильно прочитає, замість більше - менше зробить... чи перепише з помилкою ... а так , я математику контролюю, то  для неі нескладна вона... мені б чогось складнішого хотілося б ))) рівняння  ми ще в першому класі , так відпрацювали , зошита зписала тільки ниіми ... що в цьому нема ніяких проблем ...  там просто діі з переходом через десяток...

Якби я так і мовою займалась, то не було б проблем іиз нею.. була б 11 , а не 8- 9 )))

А взагалі, так, програма складніша ... раніше я казала, що не складніше звичайноі, але складніша вже в 2- му класі точно ... є діти золоті, що хапають все за 1-2 рази... але з більшістью потрібно дома займатись додатково, допрацьовувати щось ...  бо тільки домашніх завдань мало, щоб мати високий рівень ...

Вчителька каже, що з наших 38 дітей, тільки 15 нормально засвоюють програму ...

Можливо в Нуші спростили іі ...
« Останнє редагування: 17 Травня 2019, 09:26:23 від ogle »

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3401 : 17 Травня 2019, 14:00:33 »
То годовая, наверное, кр будет
Дпа мы написали
выдохнула :D не "идет" нам та дурная природа :wacko: :-[
Вайбер 0937717795 Катя

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3402 : 17 Травня 2019, 14:04:11 »
по языку... у нас идиотская программа и такой же подход 8)
для иностранного класс делят на три группы. а родной язык (не менее сложный) учат всем классом :wacko: у нас то неделями "развитие речи", то два урока на видминки :wacko:
Вайбер 0937717795 Катя

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3403 : 17 Травня 2019, 14:33:08 »
У МОН роз’яснили, як дітей до 6 років зараховують у перший клас
https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1800995-u-mon-rozyasnili-yak-ditey-do-6-rokiv-zarakhovuyut-u-pershiy-klas
Вайбер 0937717795 Катя

Антошина мама

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3404 : 18 Травня 2019, 12:10:28 »
выдохнула :D не "идет" нам та дурная природа :wacko: :-[
Не гуманитарий, наверное?
Мои оба любят природу. У Лизы, правда, назвали "Я досліджую світ".


Kupi.cn.ua