Чернігівський форум про дітей

Голосування

Я считаю, что ребенка в школу лучше отдавать в

Автор Тема: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?  (Прочитано 194636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Антошина мама

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3375 : 15 Травня 2019, 17:01:33 »
Я тоже думаю, от учителя зависит.
Был случай недавно.
Ходили мои дети на один мк
И Антон мой с девочкой познакомился. Писали на доске маркером друг другу примеры в столбик,  двозначное (или трехзначное) на двозначное умножить, например. И девочка стоит, такими  :o глазами смотрит. Я этого не умею, мы такого не учили. Странно, мы это давно учим. Антон спросил в каком она классе - тоже в 4. Странно, а программа, вроде бы, одна.
Дроби и простые действия с ними мы учили в этом году. Учитель сказала : подробнее учить будут в 5 классе, но чтобы им немного легче было, начала уже сейчас.
Извините, что не по основной теме  :daisy:


Tinka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13874
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3376 : 15 Травня 2019, 21:03:57 »
Я тоже думаю, от учителя зависит.
Был случай недавно.
Ходили мои дети на один мк
И Антон мой с девочкой познакомился. Писали на доске маркером друг другу примеры в столбик,  двозначное (или трехзначное) на двозначное умножить, например. И девочка стоит, такими  :o глазами смотрит. Я этого не умею, мы такого не учили. Странно, мы это давно учим. Антон спросил в каком она классе - тоже в 4. Странно, а программа, вроде бы, одна.
Дроби и простые действия с ними мы учили в этом году. Учитель сказала : подробнее учить будут в 5 классе, но чтобы им немного легче было, начала уже сейчас.
Извините, что не по основной теме  :daisy:

Ира, вспомнилось...
Мальчик, который умел читать мысли, проиграл девочке, которая не умела думать...
Как у вас с ДПА по математике? У нас девочки по 5 балов получили. Может то и девочка такая?

Дивна

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 24393
  • Спасибо: 1759
  • Стать: Жіноча
  • (093)456 9443 viber, Оксана
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3377 : 15 Травня 2019, 21:05:37 »
а нам сказали, що тільки в п`ятницю результат :-\

Антошина мама

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3378 : 15 Травня 2019, 21:09:52 »
Мову вчера писали. Результат порадовал. Ждём математику.


Tinka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13874
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3379 : 15 Травня 2019, 21:12:05 »
У нас математика вчера была. Ждём мову...

Дивна

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 24393
  • Спасибо: 1759
  • Стать: Жіноча
  • (093)456 9443 viber, Оксана
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3380 : 16 Травня 2019, 10:07:12 »
і у нас 14.05 була математики, 21.05 - мова

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5845
  • Спасибо: 951
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3381 : 16 Травня 2019, 10:14:50 »
У нас математика была тоже 14 мая, а украинский сегодня)
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

Антошина мама

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3382 : 16 Травня 2019, 18:01:13 »
Мы отстрелялись  :yahooo:
Мама выдохнула


Дивна

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 24393
  • Спасибо: 1759
  • Стать: Жіноча
  • (093)456 9443 viber, Оксана
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3383 : 16 Травня 2019, 19:29:17 »
я думала, що у всіх однаково :-\ а воно он як

Антошина мама

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 21239
  • Спасибо: 969
  • Стать: Жіноча
  • просьба к оргам-пишите мне про оплату в личку пож
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3384 : 16 Травня 2019, 19:37:15 »
И я так думала. А ещё раньше мамы писали разные совсем даты.
У нас в понедельник что-то. Природа, наверное. И всё, осталось табель дождаться. Всё сдано, написано. 4 класс почти "закрыт".  У малой, в 1 будут технику чтения смотреть на неделе


ogle

  • Гість
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3385 : 16 Травня 2019, 20:36:16 »
Понятие дроби, а не действия с дробями. И дроби, и деление с остатком в сборниках старшего сына за 3-4 класс тоже есть, а он уже и универ закончил почти. А 6-7 это полноценные действия с дробями, и обычными, и десятичными. В 3 классе не у всех сейчас дроби есть. У дочки в прошлом году были, подружки с 9 школы учатся по другому учебнику, у них в 4 классе дроби. Думаю, и с природой так же - есть общая тема, а насколько глубоко ее изучать - выбор учителя в зависимости от конкретного класса. Учебников для начальной школы предлагается несколько вариантов. Нам по математике в 1 классе достался более сложный, даже задачи уравнениями решали, на 2 класс был выбор, учительница на собрании спрашивала - продолжаем работать по этому или берём попроще. Поскольку дети справляются, оставили тот вариант.
Ань, а підкажи автора підручника  ::)

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3386 : 16 Травня 2019, 20:53:13 »
И я так думала. А ещё раньше мамы писали разные совсем даты.
У нас в понедельник что-то. Природа, наверное. И всё, осталось табель дождаться. Всё сдано, написано. 4 класс почти "закрыт".  У малой, в 1 будут технику чтения смотреть на неделе

нам вот на прошлой неделе на родсобрании говорили, что вроде мова+читання и математика ??? или природа на выбор школы? :-\
Вайбер 0937717795 Катя

ogle

  • Гість
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3387 : 16 Травня 2019, 20:57:39 »
Стосовно атомів і молекул, мала в 2-му класі, ми навчаємось не по стандартній програмі , вони вчили атоми молекули, гравітацію, планети, силу тяження і ще багато всілякого, атмосфери, стратосфери ... дітям в цьому віці все дуже цікаво, я особливо не контролюю це, цікавлюсь математикою, мовами і все .... нещодавно мала якийсь тест проходила ..

я подивилась, реально прозріла, я не зроблю більшість завдань,   наприклад найпростіше  ... намальовані якісь кульки і потрібно знайти там молекули води .. мала обвела відповідь... там кулька по середині червого кольору підписана "О" и по боки від неї кульки синього кольору підписані Н .. я зразу не врубилася навіть ))) кажу, чому це вода... вона каже, ну ось посередині кисень, бачиш, а це водень, два атоми  :o 

і давай інші молекули мені розповідати, це гелій, це там ще щось ..  ;D

щось про дощ говорили, вона каже, що мовляв падають краплі, бо на них діє сила тяжіння ... а коли вікно заплакало, то каже, що це конденсат,  пара в кімнаті тепла, а вікно холодне  ;D  мовляю, погані у нас вікна, бо теплопровідність у них погана  :D

реально дивує, знає яка планета яка від Сонця, я їх все вже і не перелічу .... діти в цьому віці все це їм дуже цікаво, це в 9-му класі нічого не потрібно і вважається зайвою інформацією  :D

і все це ми не зубаримо, вона просто слухає на уроках .... 

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6841
  • Спасибо: 1120
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3388 : 16 Травня 2019, 21:22:59 »
Ань, а підкажи автора підручника  ::)
Зараз в 4 класі Н.В. Оляницька, збірник Н.О. Будна, попередні роки був підручник Рівкінд + Оляницька.

ogle

  • Гість
Re: Когда лучше отдавать в школу? В 6 или 7 лет?
« Reply #3389 : 16 Травня 2019, 21:45:56 »
Зараз в 4 класі Н.В. Оляницька, збірник Н.О. Будна, попередні роки був підручник Рівкінд + Оляницька.
дякую я для 2-го класу збірник  Будна купувала, для додаткових занять, але для нашої програми він був залегким  ::) ...  можливо для 3-го класу треба було дивитись , зараз хочу щось на літо купити, і не знаю що... якось постійно писати завдання задовбує  :wacko:  на літо нам дають зовсім прості завдання ...
можливо щось для 3-го класу треба нам дивитись  :-\

на директорській завдання будуть типу

9*7-(4*9-30:5):10+6*7.  в минулому місяці були на  контрольній вже такі приклади, з ними у багатьох є проблеми ,каже вчителька ...
чи словами записано приклад... добуток  різниці чисел 61 і 52 та  43 і 36...   теж якось не дуже в класі вони пішли.... я займаюсь, то у нас проблем немає ... але ж все приходиться з голови брати )))) втомлює трішки

з одиницями вимірювання у нас приклади типа 5год 40хв-2год 50 хв
5 см 1 мм-3см8мм і тому подібне, задачі на дві дії  .... типу приніс там хтось 4 відерця по 9 літра, а хтось там 3 відерця по 3 літра.. хто більше і у скільки рази ...

чи ось коло вчимо .. типа намалювати коло , діаметр якого 120 мм ...

а ще рівняння , але ми їх вже навчилися розв'язувати в першому класі ...

програма у нас ,я так розумію трошки  складніша ніж в звичайному класі



 
« Останнє редагування: 16 Травня 2019, 21:50:31 від ogle »

Kupi.cn.ua