Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Особые дети (люди)  (Прочитано 10631 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

marushk@

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 265
  • Спасибо: 32
  • Стать: Жіноча
  • Ремзавод Лётка 063 053 43 13
Re: Особые дети (люди)
« Reply #45 : 04 Лютого 2012, 12:37:57 »
Tasya32,  вот это  вы даёте.  Я читала притчу и плаала. ООчень редко я себе  это позволяю, но сейчас не сдержаласчь.  Почти каждая мама особенной детки  узнает себя в притче.  Мда....

Александровна (Tasya32)

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Спасибо: 32
Re: Особые дети (люди)
« Reply #46 : 04 Лютого 2012, 20:33:43 »
Зато эта притча мне временами очень помагает.

ПуП$ик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1738
  • Спасибо: 642
  • Стать: Жіноча
Re: Особые дети (люди)
« Reply #47 : 04 Лютого 2012, 20:59:18 »
а мне кажется, у меня бы совсем руки бы опустились ::) :'(
мои остатки игрушек!! http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=131428.0
шапки и ремни Лекс,остатки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=66622.0

Хомка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1378
  • Спасибо: 195
  • Стать: Жіноча
  • Елена
Re: Особые дети (люди)
« Reply #48 : 04 Лютого 2012, 22:03:49 »
Tasya32, спасибо. :'( У меня самой особенный ребенок и эта притча - это что-то.   Я все это подсознательно и так все время чувствовала, но так хорошо в словах я сама никогда бы это не выразила. Это явно писал человек знакомый с проблемой хорошо, глубоко и не по наслышке.  Очень произвели впечатления слова об эгоизме....

тая

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3734
  • Спасибо: 551
  • Не суй свой нос в чужие дела.
Re: Особые дети (люди)
« Reply #49 : 04 Лютого 2012, 22:46:22 »
Целый день анализирую ее. :super:
Не беспокойтесь о том, что я делаю. Беспокойтесь о том, почему вас беспокоит то,что я делаю.

maridam

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5913
  • Спасибо: 525
  • Стать: Жіноча
  • поменьше ворчите, побольше мурчите!!
Re: Особые дети (люди)
« Reply #50 : 07 Лютого 2012, 09:48:50 »
Снова перечитала притчу и снова плачу :'(
У меня всегда мамы детей с особыми потребностями вызывают глубокое уважение... И очень боюсь стать такой мамой...

Александровна (Tasya32)

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 203
  • Спасибо: 32
Re: Особые дети (люди)
« Reply #51 : 08 Лютого 2012, 13:34:10 »
Не надо бояться, ведь Бог дает нам такие трудности, с которыми мы можем справиться. Ведь не у всех детки такие, у меня их двое: старший -особый ребенок, а второй - здоровый.

Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16
Re: Особые дети (люди)
« Reply #52 : 16 Лютого 2012, 09:15:16 »
Доброго дня, дівчата!
Прочитала тему і хотіла відписатися, та кілька разів ловила себе на думці, що те, що напишу буде зняте, бо трактуватиметься реклама
Та все таки вирішила. Прошу наперед в адміністратора вибачення, але думаю, що батькам дітей з особливими потребами корисно буде знати де вони можуть піти з дітьми.

Наш Центр розвитку дитини "Янголятко"- альтернативний дошкільний заклад з елементами інклюзивної освіти. Якщо до нас звертаються батьки, що мають дитину з обмеженими можливостями то ми радо приймаємо їх дітей до всіх наших груп. В групі зі звичайними дітьми може навчатися 1-2 особливих дитини. Ми говоримо і розповідаємо всім батькам про важливість і необхідність присутності особливих дітей в їх групі. бо свято переконані що звичайні і особливі діти можуть один одному дуже багато дати як у виховному моменті так і в розвивальному.

Ми розуміємо, що батькам дітей з особливими потребами, скрутніше приходиться у фінансовому плані, тому для них у нас діють скидки.

Окрім розвиваючих занять ви можете відвідувати англійську, майстерню, лабараторію.

У нас працюють кандидат психологічних наук, викладач кафедри соціальної педагогіки, соціальний педагог, логопед з РЦ "Відродження" і просто не байдужі до всіх дітей вихователі.

Сподіваємося, що ми станемо вам в нагоді і разом змінимо світ на краще.


ПуП$ик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1738
  • Спасибо: 642
  • Стать: Жіноча
Re: Особые дети (люди)
« Reply #53 : 16 Лютого 2012, 09:54:18 »
Доброго дня, дівчата!
Прочитала тему і хотіла відписатися, та кілька разів ловила себе на думці, що те, що напишу буде зняте, бо трактуватиметься реклама
Та все таки вирішила. Прошу наперед в адміністратора вибачення, але думаю, що батькам дітей з особливими потребами корисно буде знати де вони можуть піти з дітьми.

Наш Центр розвитку дитини "Янголятко"- альтернативний дошкільний заклад з елементами інклюзивної освіти. Якщо до нас звертаються батьки, що мають дитину з обмеженими можливостями то ми радо приймаємо їх дітей до всіх наших груп. В групі зі звичайними дітьми може навчатися 1-2 особливих дитини. Ми говоримо і розповідаємо всім батькам про важливість і необхідність присутності особливих дітей в їх групі. бо свято переконані що звичайні і особливі діти можуть один одному дуже багато дати як у виховному моменті так і в розвивальному.

Ми розуміємо, що батькам дітей з особливими потребами, скрутніше приходиться у фінансовому плані, тому для них у нас діють скидки.

Окрім розвиваючих занять ви можете відвідувати англійську, майстерню, лабараторію.

У нас працюють кандидат психологічних наук, викладач кафедри соціальної педагогіки, соціальний педагог, логопед з РЦ "Відродження" і просто не байдужі до всіх дітей вихователі.

Сподіваємося, що ми станемо вам в нагоді і разом змінимо світ на краще.
спасибо Вам
мои остатки игрушек!! http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=131428.0
шапки и ремни Лекс,остатки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=66622.0

Янголятко

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 328
  • Спасибо: 16
Re: Особые дети (люди)
« Reply #54 : 16 Лютого 2012, 10:16:22 »
Не має за що дякувати. Два роки тому я була на конференції у Севастополі і мавши 2 години вільних вирішила подивитися місто. Що мене вразило, то це кількість людей на візках. Перше. що мені спало на думку, чому в Чернігові я не зустрічаю їх, адже наше місто не виняток і також має людей з особливими потребами. День так складався, що під час конференції нам показали майстер-клас,як допомагати людині, що на візку. Цей день був днем, що спонукав мене все частіше думати за тих, хто потребує не стільки нашої допомоги (бо вони навчилися давати собі раду самі) скільки нашої уваги.
Повернувшись до Чернігова, я поділилася своїми пережиттям з друзями, які допомагали мені з втіленням моєї мрії - дитячого центру. Тож ми внесли деякі корективи:)  На початку ми переживали,що не зможемо прийняти всіх дітей з особливими потребами, та дійсність вийшла іншою ніж очікували. Бо насправді сьогодні через багаторічну стару радянську систему - відокремлювати (ізолювати) особливих людей від суспільства, обидві сторони не готові до співпраці. Батьки дітей з особливими потребами закриваються і залишаються зі своїми проблемами сам на сам, а всі інші намагаються не дивитися в їх сторони, бо не знають, як поводитися. Є ще категорія людей які звикли жити моя хата скраю. я нікому не заважаю й мені не заважайте: тому часто чую, як батьків дитини з особливими потребами попросили забрати дитя з садочка, групи, школи.
Я дякую тим сміливцям, хто почав цю тему, бо вони наважилися зрозуміти інших. Я переконана  що в таки батьків виросте добра і чуйна дитина.


elza

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Спасибо: 0
Re: Особые дети (люди)
« Reply #55 : 29 Березня 2012, 22:15:21 »
Мамы, откликнитесь, у кого проблемы с прививкой БЦЖ(дацкая вакцина)!!!! Нам сделали прививку в роддоме, а через месяц вылез левый подмышечный лимфоузел. Сначала ставили примочки с рифампицином месяц, а потом узел увеличился резко в 2 раза и покраснел. В детской хирургии нам удалили лимфоузел.

Katrin_1988

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 895
  • Спасибо: 522
  • Стать: Жіноча
  • 0991002304- 0938711309
Re: Особые дети (люди)
« Reply #56 : 29 Березня 2012, 23:10:23 »
Мамы, откликнитесь, у кого проблемы с прививкой БЦЖ(дацкая вакцина)!!!! Нам сделали прививку в роддоме, а через месяц вылез левый подмышечный лимфоузел. Сначала ставили примочки с рифампицином месяц, а потом узел увеличился резко в 2 раза и покраснел. В детской хирургии нам удалили лимфоузел.
у кого консультируетесь из фтизиатров? а почему удалили? нельзя было почистить? пишите в лч, чем смогу - помогу
ПРОЛЕТЫ С ИМПОРТА https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=150433.0

Люсенька

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 492
  • Спасибо: 36
Re: Особые дети (люди)
« Reply #57 : 15 Квітня 2012, 17:26:12 »
Девочки, спасибо, что появилась такая тема на форуме. Очень больно смотреть на деток с инвалидностью. У меня сердце кровью обливается и хочется плакать. Нельзя быть равнодушным к таким деткам. Когда-то мне казалось, что всё это далеко от меня. Но нельзя зарекаться. У меня тоже проблемный ребёнок. История длинная. Не хочется кого-то обливать грязью. Всё равно это ничего не изменит. Скажу только одно: всё началось с прививки. Теперь все от нас отказались ,в садик устроить ребёнка, имеющего серьёзное заболевание, невозможно. Да, везде только громко говорят, что больные детки могут посещать те же садики, что и их сверстники, что так принято в Европе. Но на практике совсем другое. Перед нами просто закрывают все двери. Легче всего отказать, чем брать на себя ответственность за больного ребёнка. И это таким образом реализуется в нашей стране право ребёнка на образование. И эта безвыходность порой просто убивает. Не знаешь, куда деть ребёнка.

света$

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1095
  • Спасибо: 323
  • Стать: Жіноча
  • 098 418 1470
Re: Особые дети (люди)
« Reply #58 : 07 Травня 2012, 12:12:39 »
у моей знакомой умер ребеночек,врачи не нашли отклонений..а он уснул и у него открылся клапан...можно было спасти если б вовремя..ему всего два месяца было.. :'(
Люблю  сыночку Алешку

maridam

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5913
  • Спасибо: 525
  • Стать: Жіноча
  • поменьше ворчите, побольше мурчите!!
Re: Особые дети (люди)
« Reply #59 : 07 Травня 2012, 12:44:58 »
 :o :o :o
это ж как такое пережить такое то можно :'( :'( :'(

Kupi.cn.ua