Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Как заставить себя полюбить родину?  (Прочитано 12024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #15 : 23 Березня 2013, 13:18:24 »
подобається мені цей храм будди, ват зветься, ось зфотографував тай поділився...... дивіться більше на моій сторінці в контакті, сьогодні закинув туда ще порцію цікавих фото. Игорь Чусь





й
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #16 : 23 Березня 2013, 17:54:14 »
Дякую! Ви цільна й ментально здорова особистість, яка вже давно для себе все вирішила й сформувала власну систему цінностей (по крайній мірі, у мене склалося таке враження).  Тому я вважаю ("не в обіду будь сказано" (як писав Гоголь :)), що придумана Вами назва теми звучить досить кокетливо (думаю, Ви правильно мене зрозуміли) - повторюю, Ви маєте на "заявлену" тему власну точку зору, яка не потребує ні підтримки, ні корекції.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #17 : 23 Березня 2013, 18:50:36 »
Дякую! Ви цільна й ментально здорова особистість, яка вже давно для себе все вирішила й сформувала власну систему цінностей (по крайній мірі, у мене склалося таке враження).  Тому я вважаю ("не в обіду будь сказано" (як писав Гоголь :)), що придумана Вами назва теми звучить досить кокетливо (думаю, Ви правильно мене зрозуміли) - повторюю, Ви маєте на "заявлену" тему власну точку зору, яка не потребує ні підтримки, ні корекції.
все правильно, з усіх форумім чернігова, це єдине місце де можно просто, без усяких ,,умняков,, поговорити, вибачте, але мій англійський
не дозволяє мені вільно спілкуватись з японцями:-)  , деякі з них взагалі не знають англійськоі мови. школа де я навчаюсь більше розрахована на японців, вонатнайдорожча і найкраща. а поговорити хочеться, ось я і ,,пудрю вам мозги,, . можете взагалі не відповідати, просто пишу собі т
ай годі :-)
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #18 : 23 Березня 2013, 18:58:26 »
я тільки одне хочу сказати, бачу безліч людей з усього світу, які залюбки  поміняли свою батьківщину на тайланд.... вчора спілкувався з італійкою зтверони, яка жила біля будинку ромео та джульети..... живе вже два роки в тайланді..... і таких багато.... в свій час стівен сігал сказав що це найкраща в світі краіна. згоден. булаб можливість , розумію, вона є завжди.....але в украіні я б не жив ... чесно. і не з за того що у вас там зараз сніг, просто світогляд інший......як сказала одна тайка массажистка у нас поліція вночі спить..... і ій намагався розповісти, що в украіні кожен намагається іншого розвести на гроші
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #19 : 23 Березня 2013, 19:17:21 »
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #20 : 23 Березня 2013, 22:36:35 »
   булаб можливість , розумію, вона є завжди.....але в украіні я б не жив ... чесно. і не з за того що у вас там зараз сніг, просто світогляд інший.....

А Ви смішний (вибачте  ::)) - якщо у Вас такий уже "космополітичний" світогляд, й в Україні, як пишете, "я б не жив", то для чого Вам її любити?.. Будьте там, де Вам добре, з сім'єю (якщо це входить у Ваші плани). Але тоді на якого Вам Україна з її проблемами, де "кожен намагається іншого розвести на гроші" (во гади >:D), та ще й засніжена по самі... :D?? Розумію, що свої пости Ви пишете перш за все для себе. Але складається враження, що попри насичене й цікаве життя, знайомство з основами буддизму, вміння долати труднощі, Ви не можете навести лад в своїй душі. Й незважаючи на прикладені зусилля, це Вам не вдається вже давно. Звичайно, це не моя справа, але якщо Ви вважали за можливе викласти тут власні міркування й запитання до самого себе, значить Вам не виходить розгребтися в собі любимому.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #21 : 24 Березня 2013, 02:59:25 »
абсолютно згодний, немає в моій душі спокою- і тому як сказано однією великою людиною, якщо ви не маєте вчителя- подорожуйте. а роздуми про те що тут гарно, мабуть для інформаціі більше, всерівно жити буду в украіні. кудаж без неі занесеноі, засніженоі
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #22 : 25 Березня 2013, 15:58:17 »
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #23 : 25 Березня 2013, 22:56:30 »
Розумію, що Ви вже зробили свій вибір щодо способу життя й місця перебування - відповідно до Ваших можливостей та обставин. Ви набагато сміливіший і щасливіший за інших, оскільки Ваш життєвий ритм більшості видається неможливим, а тому нереальним. Але дозволю собі зауважити, що з моєї точки зору, "лад в душі" (те, що мала на увазі я) і "спокій в душі" (як писали Ви) - це різні речі. От спокій - це точно не Ваше (на мою думку ::)). А стосовно вчителя, якого нема і який навчив би правильно жити - тут я з Вами згодна. Вас рятують подорожі, власна небайдужість та здатність засвоювати нове. Аби тільки Ви самі собі не заважали. :)

Танюшина мама

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4147
  • Спасибо: 783
  • Лена — Мегацентр
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #24 : 29 Березня 2013, 14:26:42 »
А я вот не люблю Родину и меня это не беспокоит :)
Разные остатки из СП https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=155063.0

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #25 : 29 Березня 2013, 14:45:10 »
А я сегодня полюбил, у меня здесь больше 40 в тени.....я любблю тебя снег:-)
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Элен

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1831
  • Спасибо: 141
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #26 : 29 Березня 2013, 14:48:44 »
як сказала одна тайка массажистка у нас поліція вночі спить..... і ій намагався розповісти, що в украіні кожен намагається іншого розвести на гроші
:)) насмешили, будто тайки вас не разводят на деньги, если вас лично нет, то основную массу да.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #27 : 29 Березня 2013, 17:47:49 »
:)) насмешили, будто тайки вас не разводят на деньги, если вас лично нет, то основную массу да.
я уже здесь давно, разводят больше приезжих, как и везде.... ну и место всё-таки немного другое, сюда  толстожопых не много ездит.... им здесь делать нечего, нет яхт, крутых ресторанов.... здесь йога, массаж да кукинкурсы.... а развести если ты лох, могут и на масанах:-)  ....толстожопики,не обижаться, вы хорошие:-)
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Элен

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1831
  • Спасибо: 141
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #28 : 29 Березня 2013, 18:43:26 »
я уже здесь давно, разводят больше приезжих, как и везде.... ну и место всё-таки немного другое, сюда  толстожопых не много ездит.... им здесь делать нечего, нет яхт, крутых ресторанов.... здесь йога, массаж да кукинкурсы.... а развести если ты лох, могут и на масанах:-)  ....толстожопики,не обижаться, вы хорошие:-)
не поняла  ??? 
Так вот и пришли к выводу что разводят везде. Так что как это "святые" тайки этого не могли понять.  :-\

Verona-ira

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 306
  • Спасибо: 90
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #29 : 29 Березня 2013, 20:22:16 »
оооо, еще один любитель Таиланда, я так поняла? или вы просто не любите Украину?

Kupi.cn.ua