Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ПП(Правильное питание)  (Прочитано 98092 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Янулякрав

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 316
  • Спасибо: 22
  • Стать: Жіноча
  • 0639609912 Яна
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2760 : 05 Серпня 2018, 15:04:34 »
А что за програмка?
В плей маркете скачать программу подсчета калорий.  Она считает БЖУ и калории на целый день:завтрак,  обед,  ужин и перекусы и количество воды.

Власа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 820
  • Спасибо: 247
  • Стать: Жіноча
  • Viber 093 336 563 четыре
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2761 : 23 Січня 2019, 17:37:05 »
Я на пп уже пол года. Похудела на 3 кг, на столько на сколько и хотела) За это время срывы, конечно, были. Но уже вошло в привычку есть по утрам каши. А вечером кушаю совсем чуть. Еще в самом начале, как только решила питаться правильно, я нашла в интернете, что для организма очень полезно,если утром и вечером выпивать стакан кефира. Поэтому решила начать самой готовить кефир. Нашла очень крутую закваску, для устранения лишнего веса. Эффект заметен после 3 дня использования. Планирую еще до конца вывести из рациона сыр, так как он не очень полезен и в добавок еще и калорийный, а так трудно это сделать, потому что я большой любитель сыра)
А что за закваска? Поделитесь плиз)
Об оплате и раздачах пожалуйста в ЛИЧКУ) спасибо

Власа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 820
  • Спасибо: 247
  • Стать: Жіноча
  • Viber 093 336 563 четыре
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2762 : 23 Січня 2019, 17:43:52 »
Девочки, посоветуйте закваску хорошую для бифидойогурта, чтобы работала и нормализовала пищеварение.
Об оплате и раздачах пожалуйста в ЛИЧКУ) спасибо

Anna Sel

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 5
  • Стать: Жіноча
  • 099 038 49 73
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2763 : 23 Січня 2019, 22:22:13 »
Девочки, посоветуйте закваску хорошую для бифидойогурта, чтобы работала и нормализовала пищеварение.

Если  рассматриваете и другие варианты, помимо закваски, могу предложить хороший пробиотик. За 15-30 дней нормализует пищеварение, восстанавливает микрофлору кишечника и моче-половой системы. Проверено лично на себе.

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2764 : 24 Січня 2019, 03:51:02 »
Если  рассматриваете и другие варианты, помимо закваски, могу предложить хороший пробиотик. За 15-30 дней нормализует пищеварение, восстанавливает микрофлору кишечника и моче-половой системы. Проверено лично на себе.

Предложите пожалуйста.
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

Власа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 820
  • Спасибо: 247
  • Стать: Жіноча
  • Viber 093 336 563 четыре
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2765 : 24 Січня 2019, 06:52:28 »
 :cray2:
Если  рассматриваете и другие варианты, помимо закваски, могу предложить хороший пробиотик. За 15-30 дней нормализует пищеварение, восстанавливает микрофлору кишечника и моче-половой системы. Проверено лично на себе.
Да, предложите пожалуйста)
Об оплате и раздачах пожалуйста в ЛИЧКУ) спасибо

Anna Sel

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 5
  • Стать: Жіноча
  • 099 038 49 73
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2766 : 24 Січня 2019, 11:45:58 »
Делюсь информацией.

Пре- и пробиотик PURE, производитель Rain International, США.
Полностью натуральный.

Очищает и восстанавливает микрофлору кишечника и мочеполовой системы, нормализует работу ЖКТ, укрепляет иммунитет, снимает воспаление в органах малого таза, очищает слизистые. Обезвреживает патогенные бактерии, вирусы, грибки, дрожжи, угнетает их рост (в том числе Helicobacter pylori), помогает очистить организм от паразитов. Улучшает усвояемость всех полезных веществ, которые поступают с пищей.

В 1 стике 30 млрд. спор бактерий (бифидо-, лакто-, ацедофильных бактерий) смешанных с порошком из семян.
Состав (1 стик 3 гр):
- ацидофильные молочнокислые бактерии
- бифидобактерии
- лактобактерии
- инулин (из корня цикория)
- порошок семян арбуза
- порошок семян тыквы
- порошок семян льна
- яблочная и лимонная кислота, рисовая кислота, хлорид натрия 

Разводится в воде комнатной температуры или чуть тепленькой. В горячую воду нельзя - погибнут бактерии.
Принимать за 30 мин до еды или через час после еды. Один раз в день. Я пью утром натощак.
Курс 15-30 дней. По желанию можно повторить через 2 месяца.

Из своего опыта могу сказать, что очень хороший помощник при расстройствах кишечника любой тяжести, быстро устраняет интоксикацию. Один стик разводится на 500 мл воды и выпивается за два раза в течение получаса. Через час прекращается рвота, понос, исчезает температура, проверено на себе и на детках.
Точно так же использую при первых признаках простуды или вируса. Очень хорошо при ацетоне у деток.

Для нормализации пищеварения, в зависимости от того, как быстро нужен результат, принимают один стик в день или делят на два-три дня первые две недели. Потом можно 1 стик на неделю.

Когда я начала принимать, хотела просто восстановить пищеварение. Через месяц обнаружила, что начали исчезать женские проблемы, с которыми давно смирилась. Радости не было предела. Для закрепления решила еще на месяц продолжить, делю стик на неделю плюс-минус.
На фото в чайной ложке количество, которое развожу на стакан воды.

И еще. После открытия пакетика, его нужно хранить в холодильнике. Я просто пересыпаю в баночку, мне так удобнее.

 
« Останнє редагування: 24 Січня 2019, 11:49:04 від Anna Sel »

Власа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 820
  • Спасибо: 247
  • Стать: Жіноча
  • Viber 093 336 563 четыре
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2767 : 24 Січня 2019, 16:40:34 »
Делюсь информацией.

Пре- и пробиотик PURE, производитель Rain International, США.
Полностью натуральный.

Очищает и восстанавливает микрофлору кишечника и мочеполовой системы, нормализует работу ЖКТ, укрепляет иммунитет, снимает воспаление в органах малого таза, очищает слизистые. Обезвреживает патогенные бактерии, вирусы, грибки, дрожжи, угнетает их рост (в том числе Helicobacter pylori), помогает очистить организм от паразитов. Улучшает усвояемость всех полезных веществ, которые поступают с пищей.

В 1 стике 30 млрд. спор бактерий (бифидо-, лакто-, ацедофильных бактерий) смешанных с порошком из семян.
Состав (1 стик 3 гр):
- ацидофильные молочнокислые бактерии
- бифидобактерии
- лактобактерии
- инулин (из корня цикория)
- порошок семян арбуза
- порошок семян тыквы
- порошок семян льна
- яблочная и лимонная кислота, рисовая кислота, хлорид натрия 

Разводится в воде комнатной температуры или чуть тепленькой. В горячую воду нельзя - погибнут бактерии.
Принимать за 30 мин до еды или через час после еды. Один раз в день. Я пью утром натощак.
Курс 15-30 дней. По желанию можно повторить через 2 месяца.

Из своего опыта могу сказать, что очень хороший помощник при расстройствах кишечника любой тяжести, быстро устраняет интоксикацию. Один стик разводится на 500 мл воды и выпивается за два раза в течение получаса. Через час прекращается рвота, понос, исчезает температура, проверено на себе и на детках.
Точно так же использую при первых признаках простуды или вируса. Очень хорошо при ацетоне у деток.

Для нормализации пищеварения, в зависимости от того, как быстро нужен результат, принимают один стик в день или делят на два-три дня первые две недели. Потом можно 1 стик на неделю.

Когда я начала принимать, хотела просто восстановить пищеварение. Через месяц обнаружила, что начали исчезать женские проблемы, с которыми давно смирилась. Радости не было предела. Для закрепления решила еще на месяц продолжить, делю стик на неделю плюс-минус.
На фото в чайной ложке количество, которое развожу на стакан воды.

И еще. После открытия пакетика, его нужно хранить в холодильнике. Я просто пересыпаю в баночку, мне так удобнее.
Спасибо, а где Вы покупали? В аптеках его нет ???
Об оплате и раздачах пожалуйста в ЛИЧКУ) спасибо

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2768 : 24 Січня 2019, 17:26:49 »
Спасибо, но это очередной незарегистрированный препарат сомнительного качества из сетевого маркетинга.
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

Anna Sel

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 5
  • Стать: Жіноча
  • 099 038 49 73
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2769 : 24 Січня 2019, 18:32:11 »
Спасибо, но это очередной незарегистрированный препарат сомнительного качества из сетевого маркетинга.

Да, Rain - это сетевая компания. Вся продукция сертифицирована и высокого качества. Результаты есть, результаты шикарные, поэтому лично у меня сомнений нет. Я предлагаю, но не навязываю. :)

Anna Sel

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Спасибо: 5
  • Стать: Жіноча
  • 099 038 49 73
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2770 : 24 Січня 2019, 18:38:15 »
Спасибо, а где Вы покупали? В аптеках его нет ???


Покупала сначала у знакомой. Сейчас заказываю через сайт. Так немного дешевле.
Если заинтересует, ссылка:

http://www.myrainlife.com/sel

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2771 : 24 Січня 2019, 18:39:50 »
Да, Rain - это сетевая компания. Вся продукция сертифицирована и высокого качества. Результаты есть, результаты шикарные, поэтому лично у меня сомнений нет. Я предлагаю, но не навязываю. :)

Я ж не спорю)). Но это никак не "правильное питание".....
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2772 : 24 Січня 2019, 18:48:34 »
Щоб бути здоровим необхідно правильно харчуватись, про це знають усі. Багато хто починає харчуватися правильно, але знову повертається до некорисного. Це тому, що перехід має бути поступовий. Для цього вам підійде програма переходу на правильне харчування розрахована на 20 днів.

Правильне харчування - день перший - найлегший!
Потрібно придбати новий посуд і їсти виключно з нього! Це стане добрим початком нового, здорового етапу в житті!

Правильне харчування - день другий
Харчуємось 3 рази в день: сніданок, обід і вечеря.
Обов’язково! Можна влаштувати перекус, але не канапками, а, наприклад, фруктами, овочами, кефіром або сиром. Сніданок - не пізніше 10 ранку, обід - не пізніше 14, а вечеря - не пізніше 19 години.
Випиваємо не менше 1,5 літра води. Першу склянку кип'яченої води випийте натщесерце. Бажано з лимонним соком ( якщо у вас немає проблем зі шлунком). Відмовляємось від газованої води.
Не їжте чіпси, сухарики та інший фаст-фуд. Те саме стосується й інших забігайлівок з шкідливою їжею.
Замініть свій десерт двома яблуками або іншими фруктами.

Правильне харчування - день третій
Снідати слід нежирними молочними продуктами, фруктами або злаками (в ідеалі вівсяна каша). Якщо це буде каша, її можна з'їсти 100 грамів, сир 200-250. Плюс фрукти і можна мед. Рахуємо калорійність нашого сніданку, при потребі можете скористатися нашою таблицею калорійності.
Постарайтеся сьогодні класти в страви менше солі.
Сьогодні ви повинні з'їсти 2 помідори і 3 огірка. Якщо бажаєте з'їсти більше овочів, будь ласка (але це не стосується картоплі).
Забудьте про цукор до чаю чи кави. В чай можна покласти ложечку меду. Також відмовляємося від вершків високої жирності, якщо ви звикли їх додавати до кави.

Правильне харчування - день четвертий
Сніданок такий, як і третього дня. На обід сьогодні - білкова їжа з овочами. Порція повинна бути не менше 300 ккал ( але й не більше).
Не їмо мучного (хліб також).
Перед кожним прийомом їжі випиваємо по склянці води. Це знизить ваш апетит, і ви з'їсте менше.
Відмовляємося від майонезу. Натомість - натуральний кетчуп або гірчиця.

Правильне харчування - п'ятий день
Вечеря сьогодні - знежирений сир з медом і фруктами. Або - сир із зеленню і овочами (тільки без цукру і солі).
Відмовляємося від жирного вершкового масла, жирної сметани і молока.
Замінюємо їх знежиреними.
З'їжте порцію горіхів. Рослинні жири необхідні для організму. Горіхи, хоча калорійні, але корисні. Порція не повинна перевищувати 30г в день.
Відмовляємося від цукерок і шоколаду. Ми це робимо не в перші дні, а аж на п'ятий, коли організм вже починає звикати до основ правильного харчування.

Правильне харчування - шостий день
Правильні, корисні перекуси дозволять менше з'їсти в обід і на вечерю.
Відмовляємося від соків у пакетах. П’ємо тільки натуральний і без цукру.
Їмо картоплю лише варену або печену. Кількість не повинна перевищувати 2 штуки . Якщо картопля велика- то 1штука.
Сьогодні ви маєте з'їсти 300 г овочів.

Правильне харчування - сьомий день
П'ємо як і раніше 1,5 - 2 літри води в день, але тепер за новим графіком. Перед їжею – за 20 хвилин , після їжі - не п'ємо 40 хвилин.
Відмовляємось від ковбаси і сосисок. Якщо вам важко без них – готуйте самостійно ковбаски з курячого або іншого дієтичного м'яса.
Сьогодні у нас - дієтичний десерт! Вам вже давненько хочеться солодкого. Можна приготувати яблука, запечені з сиром і медом або інший корисний десерт.
Як гарнір на вечерю їмо гречку.


Правильне харчування - восьмий день
Не забуваємо про 8 склянок води в день.
Випийте чай з імбиром, він спалює жир і пришвидшує метаболізм!.
Обов'язково з'їжте чайну ложечку меду.
Відмовляємось від плавлених сирків. Хоча калорійність цього сиру в межах 200-300 калорій, справжнього сиру там немає. Є можливість полюбити білий сир, він не такий жирний і корисніший.

Правильне харчування - дев'ятий день
П'ємо лише корисні напої.
Сьогодні можна з’їсти картоплю (запечену або варену) з зеленню.
Відмовляємось від морозива. Можна тільки фруктовий лід, краще домашній.
П'ємо перед сном кефір.
Правильне харчування - десятий день
Всі корисні солодощі їмо до обіду. Білий рафінований цукор виключаємо повністю.
Гарнір на вечерю - овочі (можна тушковані).
Між обідом і вечерею випийте склянку кефіру з ягодами.
Відмовтеся від алкоголю.
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

rudik77

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1792
  • Спасибо: 305
  • Стать: Жіноча
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2773 : 24 Січня 2019, 18:55:24 »
Одинадцятий день правильного харчування
Доведеться забути про пшеничну муку і все, що її містить.
• Якщо можете, поїжте на свіжому повітрі.
• Зробіть сьогодні фруктовий або овочевий салат і заправте знежиреним йогуртом.
• Відмовляємося від смаженого.


Дванадцятий день правильного харчування
Молочні продукти - знежирені.
• Сьогодні ви можете дозволити собі похід в кафе або ресторан. Але, порцію потрібно буде розділити навпіл або вибрати максимально маленьку. Не їжте фаст-фуд. Виберіть, наприклад, суші.
• Почніть рахувати калорійність вашої їжі і записуйте їх в свій щоденник харчування.
• Консерви – це не корисно, краще обмежити, або відмовитись взагалі.

Тринадцятий день правильного харчування
Відмовляємось від жирного м'яса. Їжте курку, індичку, пісну яловичину, рибу, морепродукти.
• Супи робимо без засмажування (це також стосується борщу).
• Дозвольте собі сьогодні трохи сухофруктів, корисних для організму
• Якщо маєте можливість - придбайте собі настільні ваги, це дозволить більш точно визначати калорійність вашого харчування.

Чотирнадцятий день правильного харчування
Їмо фрукти до 16:00. Обмежуємо банани і виноград.
Диню і кавун ні з чим не змішуємо.
• Будь-який прийом їжі повинен тривати не менше 20-30 хвилин.

П'ятнадцятий день правильного харчування
У вашому раціоні має бути більше зелених овочів. Картоплі - мінімум. Не забувайте про гарбуз, кабачок, цвітну капусту і шпинат.
• Домашній компот вживаємо без цукру.

Шістнадцятий день правильного харчування
Ми нічого не смажимо: варимо, тушкуємо, запікаємо і готуємо в пароварці!
• Полюбіть часник. Він дуже корисний для організму.

Сімнадцятий день правильного харчування
Пам'ятаємо, що краще недоїсти, ніж переїсти!
• Не виключайте зі свого раціону маслини і оливки. Вони хоч і калорійні, але корисні.

Вісімнадцятий день правильного харчування
Пообіцяйте собі, що більше ніколи не зайдете в Макдональдс! Це шідливо для вашого організму!
• Ніколи не слухайте тих, які харчуються неправильно. Не піддавайтесь!

Дев'ятнадцятий день правильного харчування
Слідкуйте за калорійністю вашого раціону.
• Ви вже перейшли на правильне харчування, залишається тільки користуватися усіма порадами викладеними вище.

Двадцятий день правильного харчування
Раз в тиждень ви можете влаштовувати собі розвантажувальні дні. Калорійність - 600-800 ккал.
• Почніть займатися спортом - будьте активні і здорові!

Будьте здорові!!! :super:
Убедительная просьба об оплате и раздаче сообщать в личку.

moskaleno4ka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4933
  • Спасибо: 356
  • Стать: Жіноча
  • 0953707648 Аня
Re: ПП(Правильное питание)
« Reply #2774 : 25 Січня 2019, 17:53:38 »
я с диеты Дюкана пока плавно перехожу на ПП, так как диетку мне эту лучше не соблюдать по сост.здоровья...
резко перейти пока не могу, боюсь, что "ломка" будет... я годик назад в принципе ПП начинала, но потом как-то не пошло (тогда резко переходила)
Теперь делаю так (по сути, как мамочки деткам прикорм вводят): за одну неделю я делаю переворот в приемах пищи, то есть исключаю майонез, кетчуп и прочие вредные прибамбасы. Данная неделя у меня  - без колбас, сосисок и т.д. Следующая будет - перевод с жареного на запеченное. Вот тут, я думаю, больше всего сложностей будет...
ну а дальше, в принципе, не сложно - побольше овощей, фруктов, молочки, каш... дробное питание и так у меня присутствует, копчености, сало не ем... воду приучилась пить уже давно... газировку и прочую каку тоже не пью. Вроде как-то так. надеюсь в ПП зависну надолго, а если повезет - навсегда)
электротовары, сантехнические приборы,
 ручные инструменты, садовое - в личку

Kupi.cn.ua