Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Как заставить себя полюбить родину?  (Прочитано 12022 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
вам тема кажется смешной? а вы на Украину со стороны посмотрите >:D у меня крышу сносит, помогите.....
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Танюшина мама

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4147
  • Спасибо: 783
  • Лена — Мегацентр
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #1 : 07 Березня 2013, 00:34:38 »
Вы переживаете за Украину или из-за того-что не испытываете к ней тёплых чувств?
Разные остатки из СП https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=155063.0

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #2 : 07 Березня 2013, 03:04:36 »
Вы переживаете за Украину или из-за того-что не испытываете к ней тёплых чувств?
хочется быть в гармонии с собой, я понимаю что если родину изменить нельзя, нужно менять своё к ней отношение:-)  но выходит проще гражданство поменять?
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #3 : 07 Березня 2013, 18:01:52 »
Дивна постановка питання. Для чого Вам погляд "зі сторони"? - Ви ж всередині знаходитесь! Батьківщину любити з примусу - неможливо. Та й хто примушує Вас любити державу чи уряд?.. Любіть свою сім'ю, своє місто, лісочок біля дому. Допомагайте тим, кому вважаєте за потрібне. Не давайте "в обиду" себе й близьких. Знайдіть в собі достатньо знань, душевних й фізичних сил та наполегливості, щоб знайти роботу з достойною оплатою (Ви молодий - це можливо зробити). Й живіть собі далі. А трансформований Вами вираз про Батьківщину й зміну ставлення до неї краще згадайте в його первісному вигляді: там замість слова "батьківщина" - слово "ситуація". Дійсно, варто змінити ставлення до ситуації. Звичайно, можна змінити країну проживання - це можливо. Тим більше - для молодої людини. Але чи десь нас чекають?..Та й не факт, що "за бугром" Ви приживетеся.
  "Можно забыть, где и когда пузы растил и зобы,
   Но землю, с которой вдвоем голодал,
   Нельзя никогда забыть".
Це Маяковський. Я з ним згодна.
А жити в гармонії з собою можна й треба незалежно від того, влаштовує Вас місце проживання чи ні. "Всюди, де можна жити, - можна жити добре" (по-моєму, Марк Аврелій :-\). А щоб жити добре, треба не на дивані рефлексувати, а наполегливо-старанно-довго працювати  на благо - перш за все - своєї сім'ї. P.S. Мені теж багато що не подобається в Україні. Але надмірно трагізувати ситуацію ( :walldash: :walldash:) я не збираюся. Краще сили потратити на щось корисне :D.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #4 : 08 Березня 2013, 08:01:59 »
почитав новини з украіни, .... жахнувся, я багато чого роблю щоб допомагати людям, і допомагаю, але за що нам всім так? ....знову людей по тюрьмам, а всі мовчать.....а лісок-лужок то добре звичайно....але ліски-піски скрізь гарні...
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #5 : 08 Березня 2013, 14:49:06 »
почитав новини з украіни, .... жахнувся, я багато чого роблю щоб допомагати людям, і допомагаю, але за що нам всім так? ....знову людей по тюрьмам, а всі мовчать.....а лісок-лужок то добре звичайно....але ліски-піски скрізь гарні...

Я не відразу побачила, що Ви не в Україні живете. Звичайно, у Ваших словах багато правди; але людині, яка живе дуже далеко, складно реально оцінити ситуацію в Україні. Розумію, що Ви з тих, кому його Батьківщина небайдужа (у тих, кому "пофіг", "кришу" не зносить...). Якщо Ви не бачите для себе місця тут - залишайтесь там, де Ви маєте найбільшу можливість реалізуватися - дійсно, "ліски-піски скрізь гарні". 8)  Але чому Вас з таким питанням "занесло" на "мамський" форум. Чи Ви на багатьох інтернет-ресурсах істину шукаєте й допомоги просите?..

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #6 : 08 Березня 2013, 19:04:50 »
так вроде бы наш, здешний :)
тимчасово відсутній....., якщо чесно, то прочитав на майлі новини за АДвоката юліі......тай жахнувся, а поділитися емоціями тут немає з ким, більшість такоі краіни не знають.той написав, звичайно що я все розумію, треба терпіти, алеж і по іншому люди можуть поступати. шукати примирення з дійсністю в собі? це так як на сусідньому формі, -що робить, коли чоловік бє?  :o . що можна знайти гарного в державі? скажіть? не цветочки бабочки, не родинаматьтвоя....
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #7 : 10 Березня 2013, 16:05:15 »
Не переймайтеся нашими політиками. Не співчувайте їм, не вірте й не ототожнюйте з цілою Україною. Зараз нема політика, якому вірила б переважна більшість населення. А те, що пишуть в СМІ = діліть на 2 або й на 4...А причин пасивності людей - багато. І відсутність харизматичного лідера - одна з них. Та й далеко не всі живуть  за межею бідності. Тому не змішуйте свою Україну, яка Вам не байдужа, й державу, дії якої коментують СМІ.

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #8 : 10 Березня 2013, 20:17:29 »
Не переймайтеся нашими політиками. Не співчувайте їм, не вірте й не ототожнюйте з цілою Україною. Зараз нема політика, якому вірила б переважна більшість населення. А те, що пишуть в СМІ = діліть на 2 або й на 4...А причин пасивності людей - багато. І відсутність харизматичного лідера - одна з них. Та й далеко не всі живуть  за межею бідності. Тому не змішуйте свою Україну, яка Вам не байдужа, й державу, дії якої коментують СМІ.
я сказав бои так, з державою, якоi немає взагалі, мабуть в тому то і проблема, що повністю відсутнє відчуття плеча, як зі сторони інституцій держави, навіть зі сторони людей з якими працюєш рядом, ми настільки стали падлюками, це я зараз починаю розуміти та відчувати..... мабуть тому така песімія нашла....

Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #9 : 11 Березня 2013, 18:26:42 »
Є місця, де і гірше люди живуть. Україна здається настільки поганою, тому що ми усі недоліки бачимо зсередини, живемо ними, так би мовити. Але і в інших країнах теж є і бідні, і жебраки, і незадоволені своїм становищем в суспільстві. І політики у них що - усі чесні? Коли туристом приїжджаєш в країну, то в основному бачиш тільки хороше, приїжджаєш з грошима, оглядаєш пам'ятки.
Нехай краще, але і у нас не гірше за усіх.
[/quoteз таким потенціалом жити ми повинні набагато краще, не в тому річ.... в ставленні до своєі краіни і краіни до кожного, добре мабуть не потрібно було писати, мабуть ностальгія:-)  , нізким поспілкуватись.... можливість є треба тікати, немає- мовчати. а жити всім прийдеться як з некоханою дружиною, бо хата спільна.
]
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #10 : 11 Березня 2013, 19:07:17 »
От хто-хто, а Ви (я так думаю) в житті влаштуєтесь (в кращому розумінні цього слова) добре. Маєте можливість подорожувати, реалізовуватись, приймати рішення. Більше того, маєте можливість вибору. Це в інших є й буде лише одна "некохана дружина"; у Вас є можливість мати цілий "гарем" (надіюсь, Ви правильно мене зрозуміли ;)). Та й нормального здорового патріотизму не позбавлені. Складно порівнювати країни, уклади життя й дії урядів, особливо коли порівняння не на користь твоєї команди...Але Ви не спускаєтесь до рівня тих, хто просто плює в рідні криниці, бо йому більше подобається кока-кола. Чому кажете, що поспілкуватися ні з ким? Розумію, що коли людина дуже далеко, то просто поспілкуватися зі співвітчизниками досить складно. Але в інтернет-світі відстаней і кордонів нема. Аргументів, ерудиції Вам вистачить. І ніякого насилля над душею - Ви надто вільний :).

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #11 : 11 Березня 2013, 19:22:03 »
за все платиш, за свободу особливо. стільки заздрощів весь час коли я з такою зарплатою як у інших по світу розпочав кататись....ойой, і нікого не цікавило що я під мостами в спальному мішку спав....а коли в азію поіхав то з роботи вижили, і мабуть приіду до вже безробітним буду....но то таке. чому і писав за наших людей, чи бідні чи дурні, чи хата з краю. за це даже росіяни нас не поважають. є в нас такий душок.....а плювать то таке, з тебе ж щось погане виходить....
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #12 : 11 Березня 2013, 20:09:52 »
Може мені щастить на "наших людей"? Бо крім "дурних і тих, що "хата з краю" мені регулярно трапляються нормальні добрі люди. Я, до слова сказати, давно живу без рожевих окулярів, тому добре розумію, що в більшості проблем наші  люди винні самі (причому неважливо, - загальнонаціональна це проблема чи просто з дружиною (чоловіком) посварилися на кухні). Але жити з думкою, що ти з того мурашника, де тільки й знають, що на голову тобі (чи іншим) нас.....ти ( ::)), - це дууууже недобре. Ну зіштовхнулися Ви з банальною заздрістю. Вибираючи між можливістю бачити світ й перспективою щодня протирати штани в конторі заради невеликої зарплати, Ви вибрали перше. Звільнять з роботи? Навіть якщо так, то знайдете нову, - у Вас душа неледача, а для задоволення її потреб треба грошенят, - доведеться роботу таки знайти. Не пропадете - Вам, напевно, дістався ангел-охоронець не лише сильний, а й з почуттям гумору - он навіть під закордонним мостом з Вами нічого не трапилося :). Він Вас і не з таких пригод витягне! :D. Аби тільки Ви змогли бачити щось хороше не тільки в сусідських вікнах, а й у власному. Й не переймайтеся недалекими й злими людьми, які є всюди. Не переймайтеся діями "власть імущих". Мені жахливо подобається фраза Юрія Андруховича: "Вертеп не зачинено - з нього показано дулю Отчизні і жизні, і смерті, і ясній зорі". От вмійте показати власну "дулю" й адекватно зреагувати на чужу (переконана, що пояснень Вам не потрібно). У Вас є достатньо душевних сил та небайдужості, щоб не дати обставинам себе обіграти. Тому - Ваш хід! ;)

Игорь Чусь

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Спасибо: 20
  • Стать: Чоловіча
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1000001864
Преподаватель массажа  -школа ONGS. Tailand! Жил и работал масажистом в Дубаи, Индии. Работал в Рейкартц. Обучался в Тибете. Уникальные массажи от лучших учителей мира

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Как заставить себя полюбить родину?
« Reply #14 : 22 Березня 2013, 23:39:21 »
Може будете такі ласкаві й поясните?..

Kupi.cn.ua