Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Флудилка по СП  (Прочитано 1255016 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Флудилка по СП
« Reply #27495 : 20 Лютого 2024, 00:14:38 »
Застарілий формат, таке з усіма форумами, в тому числі тематичними. І взагалі, з сайтів відтік трафіку. Люди пішли на інші динамічніші ресурси)
на мою думку, справа не тільки в цьому. Це треба у адмінів і модераторів запитати. Нові учасники не приймаються, правила застарілі, СП вже постійні пішли у інший формат і не тут, ще тільки той, хто не зоріентувався продовжує гадити в темах, якщо щось не так. Умови до речі на багатьох сайтах по оптовому одягу змінилися і робити замовлення по деяким СП вже неможливо. Сваритися в темах вже ні про що і не потрібно. Старі учасники, хто виїхав, кому вже не цікаво Підскажіть інші цікаві  ресурси.
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27496 : 20 Лютого 2024, 17:31:34 »
Мені не вистачає СП, особливо по імпорту.
Відколи ті перейшли у вайбер, не купую нічого, бо з телефону не зручно шукати, та і повідомлень тих тисячу переглядати також.
На форумі класно було, можна пораду спитати за розміром, організатори з досвідом, щось підкажуть, щось інші користувачі послуг напишуть зі свого досвіду, ти почитаєш, і навіть не запитуєш, все зрозуміло. Якісь цікавинки, де хто знижку побачить на кросівки чи на будь що інше, напише, акційні збори усіляки.....але тут організаторам набагато важче, напевно, було, ніж у вайбері. Там просто кидаєш посилання і все, нічого не треба робити. Посилання зараз кидають не на товари з гарною знижкою, а на найдорожчі, з яких більший відсоток прибутку.....якось не те.
СП постійних мало якось, шукала де чай звичайний замовити, так і не знайшла. Замовила сама. Так більшість і робить, суми оптові зараз посильні, то замовляють собі одразу партію чаю/кави/шоколаду/горіхів/туалетного паперу тощо....адміни не реагують на запити щодо відкриття нових платних тем, а ви про нових людей кажете ) не цікаво то їм.
А взагалі форум роблять люди. Ми з вами. Ми насичуємо його контентом. Раніше спілкування було не лише з приводу СП, а взагалі на різні життєві теми. Ми були більш вікритими одна до одної. А зараз постаріли чи що  ::) не цікаво стало, лише ностальгуємо за минулим.
З більш живих форумів можу порадити кідстаф. Кажуть, що він також вмирає, але нові теми створюються постійно. У нас таких тем у "болталках" немає, там щохвилини хтось якусь нісенітницю пише, але є  і слушні теми, і поради.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2024, 17:33:09 від Dgessica »

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27497 : 20 Лютого 2024, 18:16:22 »
Ось щойно зайшла на кідстаф, декілька топових тем, створених нещодавно:
У вакцинированных от ковид - ризки захворювань - тема вже на 15 сторінок
Бачили? Поляки знов висипають зерно! - 19 сторінок
50 тыс рашистов под Запорожьем - 25 сторінок
Як вам випуск тсн від 2008р?
https://www.facebook.com/share/r/X2StYrZ8KkwQMPQX/...

За спільною програмою роззброєння з США, в 2008 році нами було знищено 12 бомбардувальників - 7 сторінок

і так далі
теми абсолютно будь-які, і вони обговорюються і створюються щохвилини кимось )
у нас немає нових тем, може деколи сп без оргсбору, але не теми для обговорень )


Про Авдіївку пост бійця читати ж неможливо....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3487703
Люди живі, їх хвилюють різні теми: бізнес, робота, відносини з чоловіком чи з донькою, чи з батьками, сестрою, ситуації у дітей у школі, новини з кордонів, новини війни, все обговорюють, кого що зачепило, створює тему....у нас одна тема з Новинами загальна була, але там і близько не було тих обговорень )
Цікаво було б і інші форуми знайти. Чи наш відновити, але ж це нам треба самим робити, а не адмінам )
« Останнє редагування: 20 Лютого 2024, 18:26:36 від Dgessica »

Рысёнок

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Спасибо: 234
Re: Флудилка по СП
« Reply #27498 : 20 Лютого 2024, 19:19:48 »
Взагалі то - це форум про дітей))) відповідно - це і об'єднувало, через вагітність сюди більшість і прийшло. Після народження діток - темки закривались.
Зараз зручніше ( і сучасніше, приватніше) спілкуватися на тему вагітності в вайбері.
Інформаційні новини - там телеграм рулить.
Місцеві новини - спільноти в фейсбук, Матусі Чернігова - там як раз гінекологів і рекомендують зараз  :D
Сп відживають своє. А ті,що приносять якійсь дохід - то їм для розвитку більш динамічні платформи потрібні, а не напівдохлий форум.



ПРО ОПЛАТЫ И РАЗДАЧИ В ЛИЧКУ!

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27499 : 20 Лютого 2024, 19:34:43 »
Так, дуже багато було тем і знань з приводу вагітності, прикорму, лікарів дитячих і т.д.
І дорослих лікарів також. Але діти і сп - це був не весь форум.
Загалом не бачу причин скаржитись.....якщо не влаштовує, то діяти треба. Самим відкривати нові теми. Будь-які, у будь-якому розділі. Але ж не хочемо, лінуємося, чи інші маємо причини )

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Флудилка по СП
« Reply #27500 : 20 Лютого 2024, 20:45:30 »
Для цього потрібні нові вагітні, в їх на форум не пускають, не реєструють. Ті що на форумі уже давно, набалакалися про свої погляди, життя  т. їн. Досі не розумію, як люди шукають групи за інтересами. Молодь у фейсбуці не сидить, більше інстаграм. Телеграм для мене наприклад, не зручний для спілкування.
 А про групи СП, особисто я пішла з форуму, тому що модератори не хотіли нового формату, мені тему відкрили через 11 місяців. А до цього за "порушення" що були бажаючи вже зібрати замовлення після того як тема відкриється, коли вона ще тільки закінчила голосування модератори не дозволили  тему взагалі і качали з мене кошти для того щоб тема була платною. Воно ото мені треба. А ще звітуватися перед усіма поважними, качати фотки з фотохостінгу і не дай Боже порушити правила, які написані як попало 100 років тому, і обрахувати когось. Була пані, яка образилася на 0,75 копійок зайвих за доставку. Бо поділила на всіх учасників, а не за кількість по сумі замовлення. Мої клієнти пишуть особисто і ніхто з інших не заглядає, якого кольору хто замовив білизну. Кожному клієнту своя увага . До речі без оргу на постійній основі, бо тут так не можна. Хоча деякі порущують правила , але модераторам на це вже начхати  Мабуть вже теж не цікаво. А звук на Вайбері можна прибрати і налагодити так щоб не заважало. Але то таке, окрема тема...як кому зручно. Форум звичайно був зручний для цього.
Залюбки, звичайно б, читала і далі якісь новини, спілкувалася б не з токсичними, але дійсно зараз якось люди більш печальні і зайвий раз нічого писати не хочеться. Занадто кардинальні погляди, різне пережите і навіть співчуття мовчазне. Такі часи.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2024, 20:50:56 від Хиппуня »
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27501 : 20 Лютого 2024, 21:39:52 »
Співчуття мовчазне.....дуже влучно сказано, прямо у самісеньке яблучко!
Я є доволі емоційною людиною, колись мені казали, що дуже страшно читати те, про що я пишу, бо текст змушує замислюватись над чимось страшним, псувати собі настрій....але ж це не вихід замовчувати те, що турбує? Довкола відбуваються жахливі речі кожний день. Ми мовчки співчуваємо, хтось робить те, що може, щоб виправити щось. Ще однією причиною є те, що хоч ми усі і під псевдонімами, але пів форума один одного знають, тому усі дописи будуть не зовсім анонімними. Багато хто не наважується щось спитати, написати, бо він як у колі знайомих за одним столом сидить. Це не зовсім анонімний ресурс виходить.
Щодо СП і правил....як кажуть, що правила дорожнього руху написані кров"ю, то правила СП написані також не просто так. Кожне правило писалося з якихось причин, але так, зараз то вже не так актуально, як було 10 років тому. Разове СП провести не дуже складно, але вести на постійній основі і бути відповідальним, то не така вже і легка справа, як на мене. Свого часу я відмовилася від ведення СП, бо втомилася бути он-лайн цілий день, а інакше не могла. Через надто велику відповідальність, не могла відповідати через день чи два, коли мала можливість зайти на форум, а запитань було завжди чимало. Так і інші втомлюються, я їх розумію. У кого вийшло зробити так, щоб не трачати усього себе в СП, а вести їх по можливості і в міру своїх сил, то ті залишились, звісно. Але вас вже не так багато, як було раніше.
А що, нові люди не можуть зареєструватися? Адміни не реагують, я ж кажу. Форум живе сам по собі якось.
Оце все на нас, на тих, хто є. Багато хто не заходить вже на форум рік, два чи три, а то і більше.
Розвивати якісь теми для побалакати - не завжди час є на це. Та і бажання, і причини, вказані вище. От так і виходить.
Мовчки заходимо, подивимось, новин нема, максимум платіжки обговоримо, куди і як покази передати, де що купити можна, як транспортну картку поповнити...ото і все. На нашому форумі навіть війни немає. І люди не вмирають. Гарні, світлі. З різних причин. Мовчазне співчуття.....чи синонім це байдужості і черствості? Чи синонім толерантності і не втручання? Не знаю.

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Флудилка по СП
« Reply #27502 : 20 Лютого 2024, 22:25:22 »
Про анонімність теж хотіла сказати, ви абсолютно праві. Звичайно про інтимні якісь речі постійні користувачі писати не будуть. Запросто можна зібрати багато інформації. Раніше це не було так важливо як зараз, - навіть небезпечно,
Після удару по драмтеатру я не витримала, перша написала тут, теж дуже емоційна. Але так: і байдужість і прийняття дійсності і відчуття, що жаж не можна передати словами. У всіх по різному. Усі люди різні, комусь треба висловитися, а хтось не хоче ні про що знати, тим паче обговорювати щоб захистити себе, і це теж нормально.
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27503 : 20 Лютого 2024, 22:54:25 »
Ну так, звісно, нормально.
Але раніше не мовчали, обговорювали.
Зараз інакше, ось так.
В болталке можно создавать любые темы. Когда была создана последняя?
Вопрос риторический, никто не открывает новых тем.
Тема "Обо всем" спит.

Lusiya

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Спасибо: 107
  • Стать: Жіноча
  • т.0637669755 вайб.0679793468
Re: Флудилка по СП
« Reply #27504 : 20 Лютого 2024, 23:22:08 »
на мою думку, справа не тільки в цьому. Це треба у адмінів і модераторів запитати. Нові учасники не приймаються, правила застарілі, СП вже постійні пішли у інший формат і не тут, ще тільки той, хто не зоріентувався продовжує гадити в темах, якщо щось не так. Умови до речі на багатьох сайтах по оптовому одягу змінилися і робити замовлення по деяким СП вже неможливо. Сваритися в темах вже ні про що і не потрібно. Старі учасники, хто виїхав, кому вже не цікаво Підскажіть інші цікаві  ресурси.

В плані продажу "цікавий" ресурс ШАФА.
(НЕ для покупок, а для продажу)
Чим цікавий. Комісія сумасшедша там.
15 % бере шафа.

Але там найчастіші продажі. Порівняно з іншими сайтами оголошень, де товар дешевше, бо нема  комісії.

А так, мабуть це групи в Фейсбук
Та інстаграм.

А з форуму,  здається виросли перші діти, інші на підході..
А нових нема.

Мабуть  так.
---'
Цікава тема, можливо. Це з моїх спостережень.
Створити спільну групу в Фейсбук (на декілька людей).
Декілька людей з різними товарами.

З можливістю платних рекламок, але це потім.
« Останнє редагування: 20 Лютого 2024, 23:26:38 від Lusiya »
СП Дитячий одяг в наявності -Туреччина/Угорщина
http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=100819.0

natalina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1090
  • Спасибо: 784
Re: Флудилка по СП
« Reply #27505 : 21 Лютого 2024, 19:39:25 »
В плані продажу "цікавий" ресурс ШАФА.
(НЕ для покупок, а для продажу)
Чим цікавий. Комісія сумасшедша там.
15 % бере шафа.

Але там найчастіші продажі. Порівняно з іншими сайтами оголошень, де товар дешевше, бо нема  комісії.

А так, мабуть це групи в Фейсбук
Та інстаграм.

А з форуму,  здається виросли перші діти, інші на підході..
А нових нема.

Мабуть  так.
---'
Цікава тема, можливо. Це з моїх спостережень.
Створити спільну групу в Фейсбук (на декілька людей).
Декілька людей з різними товарами.

З можливістю платних рекламок, але це потім.
Шафою володіє пром. Це міні-версія Прома, розрахована на б/в від приватних осіб.

Violin_I

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Спасибо: 8
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27506 : 28 Лютого 2024, 23:02:16 »
Добрий день.
Можливо де вже обговорювали тему. Чому так суттєво знизилась активність форуму?
Як в плані обговорень, так і замовлень. Інколи хочеться переглянути певні теми, але і почитати нема чого.
Зрозуміло, що війна. Але і до війни пішло на спад....
Добрий вечір, я також можу висловитись на цю тему з власного досвіду.
Так, я вдячна тим оргам, які відповідально і чесно відносяться до взятих на себе обовязків - купувала тут взуття Солді, довго і терпляче орг підбирала мені колір і модель, пояснювала багато чого; купую іноді тут вітаміни з айхерб.
Але в загальному, мій досвід покупок за участі цього сайту більше негативний:
то зимнє пальто "кращий орг форуму" пропонувала придбавати не того кольору на заміну, бо замовлення вона зробила на 2 дні пізніше, ніж планувала... (ну, вибачте, якщо ціна питання десь на час 2021 року 3 тис грн, то я б хотіла той колір виробу, який обрала, а не той, що залишився);
то з теми Мережевий маркетинг достукатись не можна до орга по продукції Амвей (яка має 2 акаунти тут - це ті, що я вирахувала))) а так може і більше), причому той орг тупо не переглядає ні темку, ні повідомлення особисті, а статус останнього разу в мережі стабільно оновлюється на всіх двох сторінках;
замовляла певний час госптовари, а саме фольгу на газові плити, а останній раз вийшло, що "мінзамовлення треба збирати, а недавно замовлення було, а довго тепер збирати", тепер цю річ я можу в Аврорі придбати по ціні +/- такій же;
останнім часом замовлення забрати в більш-менш зручному місці і в зручний час (як це було раніше) може бути проблематично, а треба пертись через все місто кудись.
По перепродажу речей, що не підійшли (бо це СП, дєтка, і повернення нема, і тд, і тп) - у мене вийшло перепродати лише один раз пару босоніжок мо аж ще в 2017 році, в результаті я ті всі непродажні речі згрузила в торбу і віднесла до Червоного хреста.
Зараз я найчастіше купую одяг через інстаграм у зареєстрованих підприємців без різних СП, без фізосіб, які є "кращими оргами" - там я можу річ повернути (були випадки), там мені якимось чином менеджери завжди правильно підбирають розмір. Також є декілька перевірених часом місцевих продавців, у яких купую через групу у Вайбері.
Поки що так з цим сайтом, нажаль.

Tamara

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2604
  • Спасибо: 434
  • Стать: Жіноча
Re: Флудилка по СП
« Reply #27507 : 05 Квітня 2024, 19:43:07 »
Кто-нибудь собирает корзины из лозы? Хотелось бы на Пасху новую корзиночку...

Kupi.cn.ua