Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Допоможіть медикам обл.дитячої лікарні  (Прочитано 4200 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Пишу з великою надією в серці, що знайдуться однодумці, які будуть надалі поширювати надану нижче інформацію. Для когось вона буде не нова, бо вже "гуляла" в фейсбуці, але на жаль сторінка була фейкова та її заблокували. Було викладено 2 пости. Знову роблю їх репост.


SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ!!!
Цей пост написаний не мною, але так, як його автора ( Sasha Kim) заблокував фейсбук, то взяв на себе місію і надалі його поширювати(текс зовсім трішки відкорегований, але суть не змінилась). Єдине-відповідати в коментарях не зможу по причині «не авторства».
Я –працівник ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ! Пишу з великим відчаєм в серці. Відразу  скажу, що моя сторінка фейкова, так як поки ще працюю в цій лікарні. Те,що наразі відбувається в стінах лікарні не піддається ніякому виправданню. Те, що мед.працівники отримують мізерну зарплату(і повірте в ЧОДЛ подяки від пацієнтів бувають дуже рідко, можливо у хірургів трохи краща ситуація) ні для кого не секрет. З 31.03.20р майже всім зняли сумістництва( за виключенням відділень, де й так була нехватка персоналу). Тобто всі працюють на мінімальну зарплату( в кото є категорія та стаж, трохи більше мінімальної).  03.04.20. головним лікарем Каретою О.П. було приказано великій кіл-ті працівників йти за власний рахунок на 2 тижні(при цьому ніякого зібрання, пояснень не було), думаю це буде стосуватися всіх, просто не можуть одночасно всіх відправити, потрібно ж комусь і працювати. ПО ЗАКОНУ ПРАЦІВНИКА НЕ МОЖУТЬ ЗМУСИТИ ПІТИ У ВІДПУСТКУ ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ, ПОКИ ВІН НЕ ВИКОРИСТАВ ОПЛАЧУВАНУ ВІДПУСТКУ(оздоровчі, до речі, відмінили). Але мабуть закони писані не для всіх. А ми, на жаль, не знаємо своїх прав. Через страх бути звільненим пишемо ці заяви, хоча на час карантину вас не мають право звільнити.  Що вже говорити за засоби індивідуального захисту при даній ситуації з коронавірусом, а його стає все більше та більше. Кожен раз оглядаючи хворого  з респіраторними симптомами лікар наражає себе на небезпеку(ні для кого не секрет, що багато мед.працівників інших країн померло від даного вірусу).Я розумію, що це проблема не лише нашої лікарні, це проблема на рівні суспільства, точніше керівництва, яке так  нічого і не робить, щоб хоч якось захистити медпрацівників.  Медик має повне право відмовити у консультації пацієнту, що є підозрілим на коронавірус, якщо не забезпечений засобами захисту. Прошу всіх працівників лікарні в коментарях показати свої розрахункові листи по зарплатні(сам цього не роблю по причині того, що в бухгалтерії буде дуже просто встановити особу, що цей пост поширила), ОСОБЛИВО ПРОШУ ЦЕ ЗРОБИТИ КЕРІВНИЦТВО ЛІКАРНІ( цікаво порівняти, впевнена різниця буде суттєва). До речі, Олександр Панасович, на зібранні Ви щось говорили про начисленні премії на новий рік, особисто мені нічого не прийшло, а ходять чутки, що собі та «наближенним» Ви виписали досить непогані премії. Хотілось би деталей стосовно цього. У лікарні вже є плани стосовно мітингу та невиходу на роботу, бо людям просто немає за що годувати своїх дітей. Олександр Панасович, робіть щось, дійте, якщо не можете, то, можливо, вже пора на пенсію. До речі, як раз пенсіонерів зараз скорочують. А ще є велике прохання, можливо є люди-альтруїсти, які готові створити фонд для допомоги зібрання коштів на засоби індивідуального захисту медиків! Наразі-це дуже болюча тема, бо якщо почнуть хворіти і мед.працівники, то лікувати буде точно нікому! Дякую, що дочитали до кінця і сподіваюсь, що в когось щось всередині йокне.
Прохання до мешканців міста-ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА, якщо не хочете повторити історію вже відомих країн. А повірте, якщо нас зачепить епідемія, то лікування для всіх буде неможливим через нестачу апаратів штучної вентиляції легень, та і не тільки.
Я розумію, що маловірогідно, що хтось з лікарні пошире цей пост, бо всі бояться бути звільнені, але, можливо, працівники інших лікарень це зможуть зробити.

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
В ДОПОВНЕННЯ ДО ПОСТА ПРО ЧЕРНІГІВСЬКУ ОБЛАСНУ ДИТЯЧУ ЛІКАРНЮ
Вашої уваги знову потребує анонімний автор поста про ЧОДЛ (ссилка на попередній пост)! Будь ласка, будьте небайдужими! Публікую з власної сторінки, оскільки автора «забанив» Фейсбук.
«Дуже вдячний вам, що минулого разу підтримали мене лайками, коментарями та репостами! Для мене це дуже важливо. Безмежно радий, що небайдужих людей багато. Прикро, що Фейсбук заблокував обидві мої сторінки і я не маю можливості ділитися інформацією та відписувати на коментарі. Тому змушений робити це з допомогою інших осіб (дуже вдячний вам усім).
ТОЖ ТЕПЕР КОНКРЕТНІШЕ: На мою адресу «посипалося» забагато питань та коментарів… Але ж людина, яка останнього разу запостила текст – не взмозі відповідати на запитання, оскільки не працює у нас в лікарні. Тому хочу відповісти:
1. Всім, кого зачепило слово «подачка», це справді з моєї сторони було некоректно. Я мав на увазі Подяки від пацієнтів. Хотів донести, що медики(лікарі, медсестри, мололдший мед.персонал) ЧОДЛ не мають якихось особливих статків від подяк пацієнтів, а більшість взагалі ніяких не має подяк, інколи звичайного «дякую» не почуєш. Я зараз пишу конкретно про лікарню в якій працюю. Як в інших лікарнях-не знаю.
2. Стосовно викласти свій розрахунковий лист - пост анонімний, тоді буде зрозумілим, хто його виклав(навіть, якщо «затерти» особисті дані).
3. Звинувачувати в усьому лише головного лікаря     ні, я не це мав на увазі, він також заручник ситуації, я розумію, що є нестача коштів і то не є виключно його провиною. Але відправити всіх за власний кошт - теж не вирішення питання. Якщо дійсно в лікарні дуже мало хворих і немає потреби в тому, щоб працювала така кількість працівників, то чому б тоді не відправити в оплачувану відпустку під час Карантину. Мені здається-це було б більш логічним рішенням. Елементарно-зібрати зібрання, якось поговорити з персоналом, пояснити все, а не  через посередників наказувати всім писати відпустку за власний кошт на 2 тижні. Я знаю, що в багатьох лікарнях така ж політика-відправляти за власний кошт, але це не законно і це питання потрібно вирішувати. Шановний Головний лікарю, Ви –депутат, майже всі головні лікарі-депутати. Робіть щось, об’єднуйтесь, говоріть з керівництвам вище, пишіть скарги, що нічим платити зарплатню, хоч щось робіть! А не будуйте хати двоповерхові та боржомі закусуючи ікрою вживайте!!! Олександре Панасовичу, Ви вже більше 30років на посаді головного лікаря, але знайте, що Ви-такий же держ.працівник, як і ми всі(тільки статки зовсім у Вас інші). І те, що ми працюємо під Вашим керівництвом, не значить, що ми – Ваші раби. І не потрібно ставитися до нас так, наче ми Вам щось винні за те, що Ви прийняли нас на роботу. Хто б Ви були без нас, простих працівників. З 06.04.20 Ви пішли у відпустку-дуже цікаво, оплачувану чи за власний рахунок?
4. Стосовно засобів індивідуального захисту - це питання теж потрібно вирішувати, шукайте спонсорів, фонди допомоги, волонтерів – на крайній випадок. Не можете самі-дайте завдання своїм замісникам, їх у Вас багато.
5. Я впевнений, що з таким «совковим» відношенням до медицини зі сторони керівництва на всіх рівнях(особливо державному) - незабаром буде нікому лікувати українців. Масово звільняються медсестри, дещо менше-лікарі.
6. Я прошу всіх небайдужих - не мовчіть, не бійтеся говорити, розповсюджуйте ці пости в інші групи(бо така ж ситуація не тільки в Чернігові), особливо прошу це робити мед.працівників. Ви - гідні кращого ставлення та нормальної зарплатні! Не бійтеся керівництва, вони не мають права Вас звільнити за правду, але як то кажуть - один в полі не воїн. З моєї лікарні одиниці зробили репости, і я розумію чому-бояться втратити хоч якусь роботу, бояться головного лікаря, але якщо масово відкрито говорити все як воно є, повірте, Вас не звільнять, бо це буде ще більший резонанс.
7. Якщо будуть сміливці з лікарні(це стосується і інших лікарень), які відкрито скажуть про своє незадоволення, то можливо буде зробити сюжет на телебаченні. А поки всі мовчать - нічого не зміниться.
Адміністратори груп, модератори, буль ласка, не відмовляйте в поширенні цього посту!
І ще! Питання до юристів -  в лікарні сказали, що всім, хто працював більше, ніж на ставку, відпускні будуть нараховуватися, наче ви працювали на ставку постійно-це законно? Повторюсь, в минулому пості вказав    що з 31.03 всім сумісництва знято. Як бути у даному випадку?!».

SashaKim

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Спасибо: 2
Є можливість зробити сюжет на телебаченні, але проблема, що немає бажаючих. Невже Вас влаштовує мінімальна зарплата, відпустки за власний кошт та ставлення так, наче Ви раби та маєте прислуговувати головному лікарю. Ми- не радянський союз. Давайте змінювати цю систему.


Kupi.cn.ua