Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: помощь Нежинской школе интернат(детки инвалиды)  (Прочитано 18437 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
МП3 мы таки купили. Мне удобно в Вену Вам передать.
отлично, спасибо вам огромное. Я в вене каждый день с 8 утра и до 7 вечера. Тел мои под авой. Звоните :daisy:
КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
"світ не без добрих людей. "Не треба рятувати весь світ, врятуй хоча б одне життя..."



Мене звуть Олександр Редчіч, мені 20 років. Зараз я живу в Ніжинському будинку-ітернаті. Я сирота, ніколи не знав своїх батьків, а так хочеться мати хоча б одну рідну душу! Моє найбільше бажання — знайти якусь порядну сiм’ю, яка дала б мені частинку своєї любові і тепла, а я допомагав би їй чим міг. Вже зараз я вдячний всім, хто відгукнеться на моє звернення, а за тих людей, які приймуть мене у свою сім’ю, буду молитися все життя, Олександр ». Цей лист від хлопця-інваліда «Гарт» опублікував майже п’ять років тому — в №14 від 7 квітня 2011 року. Хто б міг подумати, що завдяки кількох рядках він все-таки знайде родину, про яку мріяв. Але … в душі Саші досі жевріє надія, що коли-небудь він зустрінеться зі своєю рідною матір’ю і що у самостійному житті зможе створити власну сім’ю.
«Як добре вміти ходити!»

— У Ніжинський будинок-інтернат я потрапив у 4 роки, — розповідає Саша. — Тоді мені не тільки ходити — сидіти було важко. Величезне спасибі завідуючої нашого закладу, вихователям, няням! Вони подарували мені друге життя — поставили на ноги. Досі пам’ятаю, як робив з ними різні вправи, як ходив, тримаючись за стіни і столи. Пам’ятаю, як завідуюча переконувала: «Ти у мене обов’язково будеш ходити!» Це зараз все так просто і легко звучить, але пройшло цілих 5 років, поки я зміг самостійно стати на ноги. Досі пам’ятаю той панічний страх — що буде, якщо відірвеш руки від опори? Зате тепер кожен день дякую цим людям і думаю: «Як добре вміти ходити!»
Тим, хто не знає історію хлопця, зараз його зовнішній вигляд майже ні про що не скаже. Хоча народився він зі страшними патологіями — важкою формою ДЦП, вовчою пащею, заячою губою …
— Звичайно, коли підростав, розумів, що у мене не така особа, як у інших дітей, і дуже мріяв, що колись це зміниться. На щастя, мрія збулася. Завідуюча інтернатом дуже довго шукала лікарів, які змогли б прооперувати мене, і їй це вдалося. Мені зробили чотири операції, і я став таким, як зараз. Так, шрам над верхньою губою є, він добре помітний, але це ніщо в порівнянні з тим, що було. Ось тільки дефекти мовного розвитку, на жаль, нікуди не дінуться, — зітхає хлопець.
Дивлячись на своїх друзів, які мали сім’ю або хоча б опікунів, Саша їм заздрив і мріяв, щоб і у нього хтось був.
— Іноді так прикро ставало, навіть плакав, — зізнається він. — До деяким дітям батьки хоч на свято приїжджали, а я все один і один. Подивлюсь, як інші інтернатівці з рідними обіймаються, і сльози самі котяться. Вже коли виповнилося 20, виклав в Інтернеті невелике оголошення про те, що шукаю сім’ю. Людей дзвонило чимало, але, як тільки чули мій голос і дізнавалися, що в мене ДЦП, інтерес пропадав. Якщо чесно, навіть не думав, що знайдеться людина, яка по-справжньому захоче забрати мене в сім’ю. Але, виявляється, чудеса бувають …
Подарунок долі на Великдень
Перед Великоднем Саші зателефонувала жінка з села Лопатні Ріпкинського району. Сказала, що прочитала замітку в «Гарті» і хоче з ним познайомитися. Спочатку хлопець думав, що все закінчиться, як завжди: назве свій діагноз — і більше цієї людини не почує. Але Світлана Кухта (тоді їй було 44 роки) налаштована була рішуче.
— Шкода мені його стало, — зізнається вона. — Кожна людина, а тим більше дитина, потребує душевного тепла. Із замітки я не зрозуміла, що Саша інвалід, адже його діагноз вказаний не був, однак це не мало значення.
Після співбесід з керівництвом інтернату та паперової тяганини Світлана Григорівна стала Сашиним опікуном. Тепер кілька разів щороку він приїздить до неї в гості, їздить в Ніжин і вона. І головне — вже не перший рік Саша називає її мамою.
— Буває у нас всяке, — говорить Світлана Григорівна. — І похвалити можу, і пожурити. Ставлюся до Саші, як до своєї дитини (у неї дві дочки: Ольга — ровесниця Саші, Віка молодша — їй 11 років. — Авт.). Знаю всі достоїнства і недоліки його характеру, знаю, що він може зробити, а чого немає. Уживаємося добре. Дочці не були проти, коли я сказала, що хочу стати опікуном. Разом з ними намагаємося привчити Сашу до самостійного життя, щоб у майбутньому він все-таки зміг створити власну сім’ю.

« Останнє редагування: 28 Грудня 2015, 00:38:38 від Marina Petrova »
КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

mamanya

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9910
  • Спасибо: 928
  • Стать: Жіноча
  • Великими стали многие учителя, воскрес—только Один
Марина, у мене ещё есть новая детская энциклопедия и набор для плетения браслетов из резиночек. Приносить?
Роза Марковна, за шо Вы сейчас мечтаете больше всего?
— Больше всего я мечтаю за платье…
— За новое платье?
— Нет, не за новое – за влезть в старое…

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Mаріна,mp3_всеm_купілі?
у_mенйа_есть_свой_бу,но_в_хорошеm_состойанії
еслі_пойдет_і_(завтра_проверю,что_работает_ок),то_mогу_передать

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
Марина, у мене ещё есть новая детская энциклопедия и набор для плетения браслетов из резиночек. Приносить?

Mаріна,mp3_всеm_купілі?
у_mенйа_есть_свой_бу,но_в_хорошеm_состойанії
еслі_пойдет_і_(завтра_проверю,что_работает_ок),то_mогу_передать

заберём с удовольствием :daisy:
КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
заберём с удовольствием :daisy:
добренько
еслі-работает-все,то-завтра_тебе_позвоню_на_MTC :ok:

Gala R

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 395
  • Спасибо: 71
  • 0677035329
здравствуйте марина, у меня есть теплые сапоги 46рр пенка, если нужно отдам с удовольствием, отпишитесь на какое число вы планируете поездку

Irisha creative)))

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13810
  • Спасибо: 638
  • Стать: Жіноча
  • Viber 0635077938
Марина, а какие книжки? На какой возраст приблизительно? :-\
Я завтра Настей передам, что у меня есть
На форум захожу редко. Пишите в вайбер или звоните.

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
здравствуйте марина, у меня есть теплые сапоги 46рр пенка, если нужно отдам с удовольствием, отпишитесь на какое число вы планируете поездку
поездка 9 января, заберём. Там  с обувью напряг. Спасибо :daisy:

Марина, а какие книжки? На какой возраст приблизительно? :-\
Я завтра Настей передам, что у меня есть

книжки для детей от 7 лет и выше. С картинками  :daisy:
КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

mamanya

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9910
  • Спасибо: 928
  • Стать: Жіноча
  • Великими стали многие учителя, воскрес—только Один
Марин, меня тут осенило, что к МП3 надо флешка. На днях подберем и уже тогда созвонюсь с Вами.
Роза Марковна, за шо Вы сейчас мечтаете больше всего?
— Больше всего я мечтаю за платье…
— За новое платье?
— Нет, не за новое – за влезть в старое…

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
Марин, меня тут осенило, что к МП3 надо флешка. На днях подберем и уже тогда созвонюсь с Вами.

хорошо )

КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
СБОР ПОДАРКОВ ДО 3 января ЖЕЛАТЕЛЬНО!!!
именно в этот день будем раскладывать все подарки по пакетам и докладывать дополнительные.
поездка запланирована а 9 января. НО!!! может случится и так, что поедем и позже, потому как заказали печать,( чтоб пометить всё что будем дарить и предотвратить неприятные моменты когда подарок "уходит" из-под носа ребёнка к персоналу). Печать могут не успеть сделать. А рисковать таким количеством подарков... аж сердце кровью обливается. Но будем надеятся что печать всё таки успеют сделать к 9 янв.
« Останнє редагування: 31 Грудня 2015, 21:09:25 від Marina Petrova »
КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
Хочу поздравить всех наших подписчиков, волонтёров и друзей с Новым Годом!!! Очень благодарны Вам за то, что Вы есть. За то, что помогаете другим. За то, что вы с нами. Именно благодаря Вам всем мы имеем возможность помогать деткам. Пусть этот год будет в 100 раз лучше уходящего. Пусть он принесёт Вам только самые классные и положительные моменты, новых друзей, любовь, здоровье и мир.

КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

Marina Petrova

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 555
  • Спасибо: 35
  • Стать: Жіноча
  • 0932899655, 64-16-77, 0508790095 вайбер, вотс ап
ЗАВТРА В ТЕЧЕНИИ ДНЯ СОБИРАЕМ ПОДАРКИ ДЛЯ НЕЖИНСКИХ РЕБЯТ НА КРУГУ И РАСПРЕДЕЛЯЕМ ВСЁ ПО ПАКЕТАМ. 0508790095 МАРИНА
КОКОНЫ-ГНЁЗДЫШКИ для деток от рождения до 12 мес.
 в наличии и под заказ по смешной цене 300 грн.


http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=133070.new#new

VeroPota

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Спасибо: 111
  • Стать: Жіноча
  • Жизнь прекрасна.
Марина - это к вам домой?
У меня просто еще 2 не забранных,  а те что дома уже не маленькое количество получается - просто нужно думать кого попросить подвезти меня со всем содержимым к вам..
И в какое время удобно?
Продажа: мои пролеты + Б/У
https://photos.app.goo.gl/xVgqVFBnKEfRPQog2

Kupi.cn.ua