Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ****La Prida****  (Прочитано 16859 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567
скажите, пжл, где и как можно забрать, можно в личку или может сможете отправить укрпочтой по городу??
Забрати - р-н Градецького. Можу відправити Укрпоштою - пишіть адресу. Одна косметичка у Вас оплачена, друга - ні.

Inna2100

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 713
  • Спасибо: 197
  • Стать: Жіноча
  • 093три40три742
Забрати - р-н Градецького. Можу відправити Укрпоштою - пишіть адресу. Одна косметичка у Вас оплачена, друга - ні.

это как то интересно,  я же переспрашивала у вас правильная сума или нет, сколько я должна за косметичку??
Мои СП:
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=81048.new#new Барьер, Аквафор, Наша вода

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567
Re: ***ОПЛАТА*Lа Prida*СУМКИ*БИЖУТЕРИЯ*СПИНЕР*КЛАТЧИ*
« Reply #197 : 24 Листопада 2017, 16:11:28 »
это как то интересно,  я же переспрашивала у вас правильная сума или нет, сколько я должна за косметичку??

оплатила в 20,23
суму 22,45 грн

если не будет второго -то снимите со сбора его, на будущее не надо.

Ви оплатили за одну. Інша прийшла не того кольору, який замовляли (оскільки замість 5 кольорів прийшли тільки 2). Ви погодилися забрати 2 шт, як і замовляли.  За одну заплатили, за іншу мали заплатити на роздачі, але так і не прийшли ні на одну... Ось так і вийшло " цікаво".

ya.lena

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 113
  • Спасибо: 14
  • Стать: Жіноча
  • (050) 072-63-61
« Останнє редагування: 24 Листопада 2017, 19:04:01 від ya.lena »
Об оплате и раздаче в личку!!! :)

Inna2100

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 713
  • Спасибо: 197
  • Стать: Жіноча
  • 093три40три742
Re: ***ОПЛАТА*Lа Prida*СУМКИ*БИЖУТЕРИЯ*СПИНЕР*КЛАТЧИ*
« Reply #199 : 25 Листопада 2017, 10:04:43 »
Ви оплатили за одну. Інша прийшла не того кольору, який замовляли (оскільки замість 5 кольорів прийшли тільки 2). Ви погодилися забрати 2 шт, як і замовляли.  За одну заплатили, за іншу мали заплатити на роздачі, але так і не прийшли ні на одну... Ось так і вийшло " цікаво".

не люблю ругаться , но не люблю когда на меня наговаривают.
вы мне такую суму к оплате на минуточку выставили, перед оплатой я вам набрала и спросила мне две будет или одна, а то сума маленькая-вы мне сказали что будет две. я оплатила суму что вы посчитали и написала, что вторую мне не надо, не хотела еще потом  когда -то забирать. т.к. у вас цена за одну в теме написана была около 20 грн. я не могла понять как мне будет две, если вы такую суму к опоате посчитали.

а теперь у вас стоит уже сума на первой страничке за две косметички.

о том что пришел не тот цвет меня никто не предупреждал, я об этом узнала только что.
« Останнє редагування: 25 Листопада 2017, 10:06:52 від Inna2100 »
Мои СП:
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=81048.new#new Барьер, Аквафор, Наша вода

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567
Re: ***ОПЛАТА*Lа Prida*СУМКИ*БИЖУТЕРИЯ*СПИНЕР*КЛАТЧИ*
« Reply #200 : 27 Листопада 2017, 14:06:06 »
не люблю ругаться , но не люблю когда на меня наговаривают.
вы мне такую суму к оплате на минуточку выставили, перед оплатой я вам набрала и спросила мне две будет или одна, а то сума маленькая-вы мне сказали что будет две. я оплатила суму что вы посчитали и написала, что вторую мне не надо, не хотела еще потом  когда -то забирать. т.к. у вас цена за одну в теме написана была около 20 грн. я не могла понять как мне будет две, если вы такую суму к опоате посчитали.

а теперь у вас стоит уже сума на первой страничке за две косметички.

о том что пришел не тот цвет меня никто не предупреждал, я об этом узнала только что.
Інна, про те, що прийшло і в якій кольоровій гамі було написано в темі відразу після прибуття посилки і перед роздачею - див. смс № 177 від 17.10.2017. Всі хто стояв на зборі - забрали ті кольори, які прийшли. Ніхто не відмовився.
Оскільки Вам прийшов колір однієї косметички не той, який замовляли, я взяла оплату тільки за той, який прийшов правильно - Ви оплатили.   
За іншу, оскільки не було неузгодженості щодо кольору, Ви мали б заплатити на роздачі. Ось і все.
Мені ця ситуація теж не вельми приємна, оскільки не моя особиста вина, що поставщик поклав замість обіцяних 5 кольорів  лише 2. Роздавала те, що прийшло, але всіх учасників Сп попередила про це - з усіма все пройшло ок.
 І лише з Вами виникло таке недорозуміння.

Inna2100

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 713
  • Спасибо: 197
  • Стать: Жіноча
  • 093три40три742
Re: ***ОПЛАТА*Lа Prida*СУМКИ*БИЖУТЕРИЯ*СПИНЕР*КЛАТЧИ*
« Reply #201 : 27 Листопада 2017, 20:38:43 »
Інна, про те, що прийшло і в якій кольоровій гамі було написано в темі відразу після прибуття посилки і перед роздачею - див. смс № 177 від 17.10.2017. Всі хто стояв на зборі - забрали ті кольори, які прийшли. Ніхто не відмовився.
Оскільки Вам прийшов колір однієї косметички не той, який замовляли, я взяла оплату тільки за той, який прийшов правильно - Ви оплатили.   
За іншу, оскільки не було неузгодженості щодо кольору, Ви мали б заплатити на роздачі. Ось і все.
Мені ця ситуація теж не вельми приємна, оскільки не моя особиста вина, що поставщик поклав замість обіцяних 5 кольорів  лише 2. Роздавала те, що прийшло, але всіх учасників Сп попередила про це - з усіма все пройшло ок.
 І лише з Вами виникло таке недорозуміння.

я не каждый день читаю темы, в которых заказываю. о таких вещах всегда оповещают в личку. я не имела возможности неделю быть на форуме и не могла вовремя прочитать написанное сообщение в теме, а потом оно конечно стало далеко вверху и никто ж не листает тему на н-ое кол-во листов просто так

платила я то 11-го числа и не знала какой цвет мне пришел и почему только одна сума к оплате, а посылка пришла вам 17го. вопрос закрыт.
« Останнє редагування: 27 Листопада 2017, 20:41:19 від Inna2100 »
Мои СП:
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=81048.new#new Барьер, Аквафор, Наша вода

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567

✿.maria onos.✿

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 667
  • Спасибо: 45
  • Стать: Жіноча
  • 063 83 23 047 маша
Добрый день)подскажите когда примерно будет заказ?мне нужен https://rrr-moda.com/p579918042-new-yarkie-kanekalony.html 1от. Он успеет придти до 20 числа?спасибо!

МамачкаТаня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1011
  • Спасибо: 133
  • Стать: Жіноча
  • 093-405-03-66
Ламбре, Фаберлик без %

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567
Добрый день)подскажите когда примерно будет заказ?мне нужен https://rrr-moda.com/p579918042-new-yarkie-kanekalony.html 1от. Он успеет придти до 20 числа?спасибо!
Це навіть не з того сайту посилання :walldash:

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567

Партнер

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 62
  • Спасибо: 15
  • тел.0935572219
Здравствуйте. Можно спинер за 10грн.

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567
Здравствуйте. Можно спинер за 10грн.

Цена  - 54, 27 грн

Есть в наличии.

Є такий, як на фото.

Ташка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1069
  • Спасибо: 230
  • Стать: Жіноча
  • 09три505три567
 :girlsmile:

Kupi.cn.ua