Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Женщина за рулём  (Прочитано 381267 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Iulia

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 728
  • Спасибо: 147
Re: Женщина за рулём
« Reply #10890 : 14 Лютого 2023, 22:40:55 »
Всім дякую за відповідь і під аву також  :daisy:

Iulia

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 728
  • Спасибо: 147
Re: Женщина за рулём
« Reply #10891 : 28 Лютого 2023, 11:12:30 »
Дівчата, знову до вас з питаннями. Підкажіть, для проходження теоретичного іспиту, чи потрібно платити (маю на увазі збір чи щось подібне), якщо запис онлайн чи потрібно приходити раніше для реєстрації і т.п., які потрібні документи (копії) мати з собою, чи є якійсь реальний номер телефону, щоб дозвонитись в МРЕО, взагалі не можу дозвонитись? 

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Женщина за рулём
« Reply #10892 : 28 Лютого 2023, 11:19:00 »
Дівчата, знову до вас з питаннями. Підкажіть, для проходження теоретичного іспиту, чи потрібно платити (маю на увазі збір чи щось подібне), якщо запис онлайн чи потрібно приходити раніше для реєстрації і т.п., які потрібні документи (копії) мати з собою, чи є якійсь реальний номер телефону, щоб дозвонитись в МРЕО, взагалі не можу дозвонитись?
ви приходите на вказаний час, по табло вас "викличуть", тобто ваш номерок засвітиться - до якого столу підходити,
ваш поверх - перший, там і працівники і екзаменаційний клас
потрібен паспорт і інн-код, працівник заведе дані в базу, видесть реквізити на оплату (восени було до 35 грн з комісією), ідете з папірцем на 2-гий поверх, там каси полікомбанку, сплачуєте, повертаєтесь без черги до працівника, що взявся вас обслуговувати, він все забирає і каже чекати в залі,
вас викличуть
коли збирається достатня кількість для наповлення екзаменаційного залу - виходить людина і називає прізвища
почули себе - ідете за людиною, далі ця людина все пояснить

Iulia

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 728
  • Спасибо: 147
Re: Женщина за рулём
« Reply #10893 : 28 Лютого 2023, 13:39:49 »
ви приходите на вказаний час, по табло вас "викличуть", тобто ваш номерок засвітиться - до якого столу підходити,
ваш поверх - перший, там і працівники і екзаменаційний клас
потрібен паспорт і інн-код, працівник заведе дані в базу, видесть реквізити на оплату (восени було до 35 грн з комісією), ідете з папірцем на 2-гий поверх, там каси полікомбанку, сплачуєте, повертаєтесь без черги до працівника, що взявся вас обслуговувати, він все забирає і каже чекати в залі,
вас викличуть
коли збирається достатня кількість для наповлення екзаменаційного залу - виходить людина і називає прізвища
почули себе - ідете за людиною, далі ця людина все пояснить
величезне дякую і під аву також  :daisy:

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Женщина за рулём
« Reply #10894 : 28 Лютого 2023, 13:47:40 »
величезне дякую і під аву також  :daisy:
удачі  :)

@ne4ka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 590
  • Спасибо: 120
  • Стать: Жіноча
  • т. 0950494340
Re: Женщина за рулём
« Reply #10895 : 28 Лютого 2023, 15:22:27 »
Можна все зробити онлайн у кабінеті водія https://e-driver.mvs.gov.ua/login , а права отримати на пошті.
На пошті? Нічого собі сервіс!)) а старі права не потрібно їм здавати особисто? І щоб отримати на пошті права, це десь потрібно зазначати у кабінеті водія?

Oksinya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 747
  • Спасибо: 118
  • Стать: Жіноча
  • тел. 050-619-82-22
Re: Женщина за рулём
« Reply #10896 : 06 Березня 2023, 16:22:16 »
Привіт :daisy: А може хтось підказати як взяти талон на іспит з практики? Я так розумію, що то тільки через термінал? Наскільки заздалегідь можна взяти? І як приходити в МРЕО, щоб взяти цей талон? Бо хтось каже - приходь на восьму...але я була там раз, коли теорію здавала, то на восьму там була купа народу, а до 10 всі розійшлися і доступ до термінала був вільний, - то можна в любий час прийти, чи там якось талони ті обмежено викидають у термінал?
Підкажіть, дівчатка, якщо не важко, бо на теорію брала онлайн і ніяких проблем)

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Женщина за рулём
« Reply #10897 : 06 Березня 2023, 16:30:14 »
Привіт :daisy: А може хтось підказати як взяти талон на іспит з практики? Я так розумію, що то тільки через термінал? Наскільки заздалегідь можна взяти? І як приходити в МРЕО, щоб взяти цей талон? Бо хтось каже - приходь на восьму...але я була там раз, коли теорію здавала, то на восьму там була купа народу, а до 10 всі розійшлися і доступ до термінала був вільний, - то можна в любий час прийти, чи там якось талони ті обмежено викидають у термінал?
Підкажіть, дівчатка, якщо не важко, бо на теорію брала онлайн і ніяких проблем)
вітаю, так, записуватись через термінал
у листопаді місць було валом на тиждень вперед, теж лякали, що неможливо записатись   ???
приходила зранку, але до терміналу черги вже не було

Oksinya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 747
  • Спасибо: 118
  • Стать: Жіноча
  • тел. 050-619-82-22
Re: Женщина за рулём
« Reply #10898 : 07 Березня 2023, 08:33:53 »
вітаю, так, записуватись через термінал
у листопаді місць було валом на тиждень вперед, теж лякали, що неможливо записатись   ???
приходила зранку, але до терміналу черги вже не було
Дякую :daisy:

ИНЗЕЛЬ

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3236
  • Спасибо: 731
  • Стать: Жіноча
  • 06три-468-9восемь-5ноль Инна
Re: Женщина за рулём
« Reply #10899 : 07 Березня 2023, 09:43:49 »
Привіт :daisy: А може хтось підказати як взяти талон на іспит з практики? Я так розумію, що то тільки через термінал? Наскільки заздалегідь можна взяти? І як приходити в МРЕО, щоб взяти цей талон? Бо хтось каже - приходь на восьму...але я була там раз, коли теорію здавала, то на восьму там була купа народу, а до 10 всі розійшлися і доступ до термінала був вільний, - то можна в любий час прийти, чи там якось талони ті обмежено викидають у термінал?
Підкажіть, дівчатка, якщо не важко, бо на теорію брала онлайн і ніяких проблем)
я доповню
Талон брала в лютому на практику. Час був через три дні і далі на тиждень. Але тоді, не знаю як зараз була проблема з екзаменаторами, бо було багато на здачу людей. І сам єкзаменатор на майданчику окремо записував людей на єкзамен. Після мрео -регістрації на іспит, сам іспит я здавала через тиждень

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Женщина за рулём
« Reply #10900 : 07 Березня 2023, 10:19:35 »
я доповню
Талон брала в лютому на практику. Час був через три дні і далі на тиждень. Але тоді, не знаю як зараз була проблема з екзаменаторами, бо було багато на здачу людей. І сам єкзаменатор на майданчику окремо записував людей на єкзамен. Після мрео -регістрації на іспит, сам іспит я здавала через тиждень
ого, я ще день в день здавала, хоча так, довелось трохи почекати на місці

Oksinya

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 747
  • Спасибо: 118
  • Стать: Жіноча
  • тел. 050-619-82-22
Re: Женщина за рулём
« Reply #10901 : 07 Березня 2023, 13:16:24 »
я доповню
Талон брала в лютому на практику. Час був через три дні і далі на тиждень. Але тоді, не знаю як зараз була проблема з екзаменаторами, бо було багато на здачу людей. І сам єкзаменатор на майданчику окремо записував людей на єкзамен. Після мрео -регістрації на іспит, сам іспит я здавала через тиждень
Такого ще не чула :wacko:
Дякую :daisy: подивимось як буде у мене (я за тиждень забуду як їздити :D )

Смурфик

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 276
  • Спасибо: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Женщина за рулём
« Reply #10902 : 09 Березня 2023, 14:29:58 »
Такого ще не чула :wacko:
Дякую :daisy: подивимось як буде у мене (я за тиждень забуду як їздити :D )
Також планувала здати практику в той же день, як і теоретичний іспит.
Але, талончики були лише на наступний тиждень.

Olya1985

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4315
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
  • 097-314-75-02
Re: Женщина за рулём
« Reply #10903 : 21 Березня 2023, 14:09:45 »
Дівчатка, таке питаннячко: хочу купити собі авто. Порадьте, будь ласка, як краще це зробити. Може є координати надійної людини, хто зможе з цим допомогти. Поділіться також досвідом, бо не знаю з чого почати  ::)
У вас в Чернігові є класні хлопці, які купують авто за бажанням замовника.
В інстаграмі автопригонЧернігів шукайте  :daisy:

Nataliia_4

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1700
  • Спасибо: 375
  • Стать: Жіноча
Re: Женщина за рулём
« Reply #10904 : 21 Березня 2023, 20:43:03 »
Дівчатка, таке питаннячко: хочу купити собі авто. Порадьте, будь ласка, як краще це зробити. Може є координати надійної людини, хто зможе з цим допомогти. Поділіться також досвідом, бо не знаю з чого почати  ::)

Ви ж напевно вже почали придивлятися марку, модель авто...потім зверніть увагу на рік випуску, обов'язково пробіг,  також зараз вигідніше,  якщо на авто стоїть газова установка, тобто газ/бензин...коробка передач механіка чи автомат.  Ще звертайте увагу на витрати пального, чим меньш потужна машина, тим менше палива вона бере. Якщо машина потрібна для міста, то можна не брати машину з великим об'ємом двигуна. Колір, може для когось це принципово)))
Зайдіть на Aвторіа, введіть параметри, які б ви хотіли і обирайте.

Kupi.cn.ua