Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Обо всём  (Прочитано 1491007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11670
  • Спасибо: 2166
Re: Обо всём
« Reply #30585 : 29 Липня 2023, 00:06:13 »
здравствуйте,а є якась його сторінка,чи тільки номер телефону?
мені тільки номер давали, сторінку я не питала

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30586 : 31 Липня 2023, 09:29:14 »
Скажіть, будь ласка, чи працює який контроль зважування на Центральному ринку? Місяць тому помітила, що купивши 2 кг помідорів, по факту було 1,6 кг (купувага для консервації, тому переміряла). Ваги у мене правильні, перевірила зважуванням пачки солі. Тепер вже місяць перевіряю вдома все, що купую на ЦР. І майже постійно не вистачає 300-400 г. Це не тільки овочі-фрукти, ще були такі ситуації по деяким кіоскам з ковбасними виробами, свіже м'ясо. Жодного разу не було чітко тієї ваги, за яку оплачено. Завжди менше.
Що робити? Повертати постійно? Так не вистачить нервів. Всі ми знаємо градус стриманості та тактовності контингенту на ринку, нічого не доведеш. Була думка ходити з своїми терезами, але ж це має бути муніципальний якийсь контроль.

Tamara

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2611
  • Спасибо: 439
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30587 : 31 Липня 2023, 09:36:56 »
На Ниве в куполе стоят контрольные весы, и на центрральном тоже такое должно быть.
Скорее всего на улице не будет, это надо смотреть на крытых площадках и вести туда к ним продавца и показывать вес проданного товара.
А так да, встречала покупателей, которые с собой носят свои весы.
Можете после покупки вслух спросить у продавца где здесь есть контрольные весы)

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30588 : 31 Липня 2023, 09:41:55 »
На Ниве в куполе стоят контрольные весы, и на центрральном тоже такое должно быть.
Скорее всего на улице не будет, это надо смотреть на крытых площадках и вести туда к ним продавца и показывать вес проданного товара.
А так да, встречала покупателей, которые с собой носят свои весы.
Можете после покупки вслух спросить у продавца где здесь есть контрольные весы)
Контрольні ваги є, але не дуже зручно, бо там тільки до 1 кг можна перевірити або ж перекладати по різним пакетам. В принципі, у такому випадку, краще зі своїми вагами ходити. Але ж це якось дивно. Центральний ринок не вважається стихійним, там має бути контроль. Чи корупція наше всьо...

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30589 : 31 Липня 2023, 10:51:34 »
Скажіть, будь ласка, чи працює який контроль зважування на Центральному ринку? Місяць тому помітила, що купивши 2 кг помідорів, по факту було 1,6 кг (купувага для консервації, тому переміряла). Ваги у мене правильні, перевірила зважуванням пачки солі. Тепер вже місяць перевіряю вдома все, що купую на ЦР. І майже постійно не вистачає 300-400 г. Це не тільки овочі-фрукти, ще були такі ситуації по деяким кіоскам з ковбасними виробами, свіже м'ясо. Жодного разу не було чітко тієї ваги, за яку оплачено. Завжди менше.
Що робити? Повертати постійно? Так не вистачить нервів. Всі ми знаємо градус стриманості та тактовності контингенту на ринку, нічого не доведеш. Була думка ходити з своїми терезами, але ж це має бути муніципальний якийсь контроль.
просто перестала ходити на ринок, дуже рідко, по типу за хурмою та кавунами, що у нас не виросло   ???

oxi

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1564
  • Спасибо: 1420
  • Мегацентр, Рокосс
    • Лучший оргЛучший орг
Re: Обо всём
« Reply #30590 : 31 Липня 2023, 14:28:32 »
Були раніше в молочному павільйоні контрольні ваги
Бак.закваски http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=13302.0
 рюкзаки,дорожные,др сумки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=14596.0
 Дет.обувь http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=15121.0
 курточкипальто http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=25119

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30591 : 31 Липня 2023, 15:39:00 »
Були раніше в молочному павільйоні контрольні ваги
є і зараз. Але ж більше 1 кг перевіряти можливо, але не зручно. Треба або розкидати по різним пакетам і важити, або гирі з собою носити

Kurabiye

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3753
  • Спасибо: 849
Re: Обо всём
« Reply #30592 : 31 Липня 2023, 19:12:47 »
саме тому і перестала ходити на ринок, ЦР то взагалі в плані переважування капець.
Хоча на Ниві знайшла палатку, декілька разів купувала овочі, кожен раз переважувала, різниці практично не було. От до них тепер інколи ходжу.
ну і так, маленькі ваги можна з собою носити. Інше питання, що нам начебто соромно перепровіряти прямо не відходячи від каси. А з іншого боку. Їм же не соромно дурнити.

svetyla

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6405
  • Спасибо: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30593 : 02 Серпня 2023, 15:58:08 »
Дівчата привіт.
У кого підлітки вже теж 14р. і більше, дуже прошу, поясніть послідовність процесу навчання та підготовки до вступу після 9 кл. в ВУЗ і т.п.
Ми йдемо в 9 кл., вирішуємо, що краще після 9 піти, в даний момент поки що думаємо куди дитині цікаво :walldash:і звісно куди потягне вступити(бо за карантин ковідний,знання впали капець як, від слабого до середнього рівня дотягує).
Я так розумію, як тільки ми зараз вирішимо куди, треба ж підготовчі курси шукати окремо,або в тому ж вузі. ???
Чи дорого зараз підготовчі? скільки треба ходити на них?
Розумію, що ДПА здається в 9 класі, а що ще???
Розпитую, бо я в декреті, :D у мене декретна деградація, я усе забуваю блін тепер :walldash: ;D

З малим думаємо або на ІТ, або електроніку комп.чи щось подібне, або якщо він ніфіга не обере, псіхону і відправлю в будівельне училище. Бо він сам не знає куди хоче. А мені треба розуміти, які зараз правила, і головне скільки це мені коштуватиме, бо збираю по маленьку з соц.допомоги, і на роботу піти поки ж нема можливості, та і з роботою зараз важкувато+ мале дитя я немаю куди подіти,поки у садочок не піде.

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11670
  • Спасибо: 2166
Re: Обо всём
« Reply #30594 : 02 Серпня 2023, 18:12:26 »
Дівчата привіт.
У кого підлітки вже теж 14р. і більше, дуже прошу, поясніть послідовність процесу навчання та підготовки до вступу після 9 кл. в ВУЗ і т.п.
Ми йдемо в 9 кл., вирішуємо, що краще після 9 піти, в даний момент поки що думаємо куди дитині цікаво :walldash:і звісно куди потягне вступити(бо за карантин ковідний,знання впали капець як, від слабого до середнього рівня дотягує).
Я так розумію, як тільки ми зараз вирішимо куди, треба ж підготовчі курси шукати окремо,або в тому ж вузі. ???
Чи дорого зараз підготовчі? скільки треба ходити на них?
Розумію, що ДПА здається в 9 класі, а що ще???
Розпитую, бо я в декреті, :D у мене декретна деградація, я усе забуваю блін тепер :walldash: ;D

З малим думаємо або на ІТ, або електроніку комп.чи щось подібне, або якщо він ніфіга не обере, псіхону і відправлю в будівельне училище. Бо він сам не знає куди хоче. А мені треба розуміти, які зараз правила, і головне скільки це мені коштуватиме, бо збираю по маленьку з соц.допомоги, і на роботу піти поки ж нема можливості, та і з роботою зараз важкувато+ мале дитя я немаю куди подіти,поки у садочок не піде.
вам простіше зайти на сайт коледжу, в який хотіли б, подивитись номер приймальної комісії і у них все розпитати
https://ktkt.stu.cn.ua/

innakosin

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 860
  • Спасибо: 184
Re: Обо всём
« Reply #30595 : 02 Серпня 2023, 20:47:52 »
Підкажіть фірму, куди краще звернутись, щоб встановити металопластиковий балкон? Щоб якість і ціна були відповідні. І що скажете з приводу французького балкону? Чи краще звичайний?
Дуже якісно робить "Козак ПРО", але ціна не сама низька.
Мои остатки в основном с зарубежных сайтов (детское и врослое)
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=146685.msg10586205#new

vikiS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1198
  • Спасибо: 397
  • Стать: Жіноча
  • благодарность принимаю под аватарку
Re: Обо всём
« Reply #30596 : 02 Серпня 2023, 21:46:27 »
Підкажіть чи можна їсти кукурудзу? Купили на базарі білу кукурудзу, а вода почервоніла. Чи безпечно її їсти ?

Хелена

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4169
  • Спасибо: 1019
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30597 : 02 Серпня 2023, 22:10:11 »
Підкажіть чи можна їсти кукурудзу? Купили на базарі білу кукурудзу, а вода почервоніла. Чи безпечно її їсти ?
це нормальне явище. Вода зафарбувалася тому, що кукурудза містить природню речовину, яка під час варіння зафарбовує воду у коричневаті відтінки.

vikiS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1198
  • Спасибо: 397
  • Стать: Жіноча
  • благодарность принимаю под аватарку
Re: Обо всём
« Reply #30598 : 02 Серпня 2023, 22:30:06 »
це нормальне явище. Вода зафарбувалася тому, що кукурудза містить природню речовину, яка під час варіння зафарбовує воду у коричневаті відтінки.
. Не знаю, раніше такого ніколи не спостерігалось. Вода завжди жовтуватою була.  Я також в неті читала, що то нібито безпечно, алеж далі вони писали про сорти кукурудзи, про те що червона може давати такий відтінок, то воно і логічно, але тут біла звичайна кукурудза

Хелена

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4169
  • Спасибо: 1019
  • Стать: Жіноча
Re: Обо всём
« Reply #30599 : 02 Серпня 2023, 22:38:22 »
. Не знаю, раніше такого ніколи не спостерігалось. Вода завжди жовтуватою була.  Я також в неті читала, що то нібито безпечно, алеж далі вони писали про сорти кукурудзи, про те що червона може давати такий відтінок, то воно і логічно, але тут біла звичайна кукурудза
я пам'ятаю, як колись бабуся варила кукурудзу, звичайну, білу, домашню, і вода теж була після варки коричневого кольору.
« Останнє редагування: 02 Серпня 2023, 22:55:48 від Хелена »

Kupi.cn.ua