Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Медична реформа  (Прочитано 144745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

M@rina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1349
  • Спасибо: 108
  • Стать: Жіноча
  • 093-87-29-661 Марина Консультант Компанії Mary Kay
Re: Медична реформа
« Reply #360 : 04 Лютого 2018, 08:43:31 »
Не знаю, чи вже офіційно діють правила реформи, але лікарі, видно, на неї дуже злі і деякі пункти втілюють вжиття.
Поясню. У куми захворіла дитина (2.5 років)- 38.8 вночі. До ранку збили, вона дзвонить педіатру ( дууууже ''звьоздному'', але, за збігом, він їх дільничний педіатр). Відповідь проста - їхати ніхто не буде, опишіть симптоми, я скажу, що приймати. Або везіть дитину самі на прийом.
Отак.
Я завжди оптимістично налаштована, навіть в цій реформі намагалася знайти хоч щось хороше. Та згодна, мінусів більше. Чим ближче до втілення самої реформи, тим ще більше їх ''вилазить''.
Консультант Компанії Mary Kay
093 87 29 661 (Viber)
097 256 11 42

irinalu

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 741
  • Спасибо: 48
  • Стать: Жіноча
  • Никто так не украшает женщину, как идущий рядом… с
Re: Медична реформа
« Reply #361 : 04 Лютого 2018, 09:41:39 »
Не знаю, чи вже офіційно діють правила реформи, але лікарі, видно, на неї дуже злі і деякі пункти втілюють вжиття.
Поясню. У куми захворіла дитина (2.5 років)- 38.8 вночі. До ранку збили, вона дзвонить педіатру ( дууууже ''звьоздному'', але, за збігом, він їх дільничний педіатр). Відповідь проста - їхати ніхто не буде, опишіть симптоми, я скажу, що приймати. Або везіть дитину самі на прийом.
Да! Привыкайте!!! Вот такое уже давно начинает практиковаться!!! Фиалковская уже не ездит по домам, говорит - В Европе никто по домам не ездит!!! Для таких случаев есть скорая помощь!!! (хотя и та, уже наверное ездить не будет) ???
Изготовление корпусной мебели.

bogdan 2012

  • Гість
Re: Медична реформа
« Reply #362 : 04 Лютого 2018, 09:47:41 »
Заробітна плата у лікарів така як і у санітарок, а у молодих лікарів ще менша. Лікарі зараз дуже невдоволені, ясно що вони живуть не на зарплату, але ж і так не можна... Опустили їх нижче плінтусу.

Офіційна заробітна плата лікарів не може бути така як у санітарки. А от про неофіційну розкажу....
Є в мене один знайомий лікар, майже всі його хвалять, він і в особистому кабінеті приймає і в лікарні державній працює. Приватна діяльність то таке, а от в межах лікарняного закладу, то вже інше. Так от, він завжди хвалиться, що "зі зміни в лікарні менше ніж 1000 грн. я не вихожу. Є такі, що не платять, але рано чи пізно знов до лікарні попадуть, тоді зрозуміють, що таке "беспланое лечение.". А тепер уявіть, привезли  до лікарні бабусю, в якої і дітей не має і пенсія мінімальна. І от попадеться таке..... Хоча таких, 99,8 %. Після останнього візиту до лікарні вважаю, що лікарі повинні зовсім без зарплати сидіти. Вони і зарплату отримують і в кармані носять такі суми, що маманегорюй. Лікаря який живе як звичайний пересічний громадянин, я ще не зустрічав: квартири, машини, дачі, відпустки, кафе та ресторани майже щодня. (бачив приклади). А по факту, офіційно, бідні нещасні, нічого крім мізерної зарплати не мають. І плачуттся помтійно. Хапуги й ненажери!!! >:D
Медичний персонал, то інше. Їх в цьому пості не маю на увазі.
А реформи вони бояться, бо якщо такі ціни будуть, то вони в кармані носить неофіційно стільки не будуть. Люди перестануть платити їм, бо від таких офіційних сум голова паморочиться.  От і невдоволені.

pogoda

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Спасибо: 63
  • Стать: Жіноча
  • 0637558809
Re: Медична реформа
« Reply #363 : 04 Лютого 2018, 10:54:48 »
Саме офіційна заробітна плата і може бути в лікарів не хірургічного профілю меншою, ніж у санітарів, бо санітари мають доплату за деззасоби, яка йде поверх мінімальної з/п. Саме цей факт офіційного доходу і "бісить" лікарів. Про хабарі, пардон, "подяки", я взагалі мовчу.

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #364 : 04 Лютого 2018, 12:17:30 »
Ну, а как не вызывать детям врача на дом  ??? ладно, взрослый человек доползет с температурой, а ребенок? Это раз. А два - инфекцию по городу разносить зачем?

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #365 : 04 Лютого 2018, 12:21:20 »
Лікаря який живе як звичайний пересічний громадянин, я ще не зустрічав: квартири, машини, дачі, відпустки, кафе та ресторани майже щодня. (бачив приклади). А по факту, офіційно, бідні нещасні, нічого крім мізерної зарплати не мають. І плачуттся помтійно. Хапуги й ненажери!!! >:D
Медичний персонал, то інше. Їх в цьому пості не маю на увазі.
А реформи вони бояться, бо якщо такі ціни будуть, то вони в кармані носить неофіційно стільки не будуть. Люди перестануть платити їм, бо від таких офіційних сум голова паморочиться.  От і невдоволені.
Є, звичайно, терапевти, педіатри, які не працюють приватно. Такі і не мають додаткового заробітку.

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #366 : 04 Лютого 2018, 12:22:24 »
Да! Привыкайте!!! Вот такое уже давно начинает практиковаться!!! Фиалковская уже не ездит по домам, говорит - В Европе никто по домам не ездит!!! Для таких случаев есть скорая помощь!!! (хотя и та, уже наверное ездить не будет) ???
У Європі усі мають власний транспорт. Посадити дитину в салон авто і довести до лікаря - не така проблема. Та власне авто мають далеко не всі. Нічого рівняти нас з Європою. І умови які у нас. Я не розумію, як можна мати вихідні дні в медицині. Треба графік так організовувати, щоб медична допомога була доступною. Якщо треба вихідні, то йдіть в іншу професію.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2018, 12:26:14 від АрІ-Я »

irinalu

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 741
  • Спасибо: 48
  • Стать: Жіноча
  • Никто так не украшает женщину, как идущий рядом… с
Re: Медична реформа
« Reply #367 : 04 Лютого 2018, 12:55:13 »
У Європі усі мають власний транспорт. Посадити дитину в салон авто і довести до лікаря - не така проблема. Та власне авто мають далеко не всі. Нічого рівняти нас з Європою. І умови які у нас. Я не розумію, як можна мати вихідні дні в медицині. Треба графік так організовувати, щоб медична допомога була доступною. Якщо треба вихідні, то йдіть в іншу професію.
Согласна... по поводу выходных - это конечно да!!! сделать текущий график... чтобы врачи были и в выходной день!!! хотели в Европу... вот и получаем!!!
так рассуждать... дак врачей вообще не будет... Врачи тоже люди.. они могут заболеть... может что-то случиться... как это без выходных?
Изготовление корпусной мебели.

АрІ-Я

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4159
  • Спасибо: 401
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #368 : 04 Лютого 2018, 13:10:52 »
Согласна... по поводу выходных - это конечно да!!! сделать текущий график... чтобы врачи были и в выходной день!!! хотели в Европу... вот и получаем!!!
так рассуждать... дак врачей вообще не будет... Врачи тоже люди.. они могут заболеть... может что-то случиться... как это без выходных?
Имею ввиду, что выходные дни - суббота и воскресенье, не должны быть у 95 % врачей. Должен быть график. Если хотите Сб и Вс выходными, то нужно в другую профессию. 

Ванилька

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7869
  • Спасибо: 237
  • Стать: Жіноча
  • :)))
Re: Медична реформа
« Reply #369 : 04 Лютого 2018, 13:11:02 »
Не знаю, чи вже офіційно діють правила реформи, але лікарі, видно, на неї дуже злі і деякі пункти втілюють вжиття.
Поясню. У куми захворіла дитина (2.5 років)- 38.8 вночі. До ранку збили, вона дзвонить педіатру ( дууууже ''звьоздному'', але, за збігом, він їх дільничний педіатр). Відповідь проста - їхати ніхто не буде, опишіть симптоми, я скажу, що приймати. Або везіть дитину самі на прийом.
Отак.


Киевские педиатры отстают  :D на этой неделе вызывала на температуру, пришел как обычно.


фрукта

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11127
  • Спасибо: 1247
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #370 : 04 Лютого 2018, 14:16:22 »
УКРАЇНСЬКА МЕДИЦИНА МАЙБУТНЬОГО ЗАПРАЦЮВАЛА В ОДНОМУ З РАЙОНІВ ПОЛТАВЩИНИ

https://tsn.ua/ukrayina/ukrayinska-medicina-maybutnogo-zapracyuvala-v-odnomu-z-rayoniv-poltavschini-1103085.html

Ліса

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7173
  • Спасибо: 1102
  • Стать: Жіноча
  • 063 874 94 67 Олеся
Re: Медична реформа
« Reply #371 : 04 Лютого 2018, 14:48:53 »
Саме офіційна заробітна плата і може бути в лікарів не хірургічного профілю меншою, ніж у санітарів, бо санітари мають доплату за деззасоби, яка йде поверх мінімальної з/п. Саме цей факт офіційного доходу і "бісить" лікарів. Про хабарі, пардон, "подяки", я взагалі мовчу.
может не во всех мед заведениях,но в одном знаю точно и санитаров уже не существует, а  "прибиральники техничних примищень" и медсестрам не доплачивают уже за деззасобы, не то что "прибиральникам"

pogoda

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Спасибо: 63
  • Стать: Жіноча
  • 0637558809
Re: Медична реформа
« Reply #372 : 04 Лютого 2018, 15:12:54 »
может не во всех мед заведениях,но в одном знаю точно и санитаров уже не существует, а  "прибиральники техничних примищень" и медсестрам не доплачивают уже за деззасобы, не то что "прибиральникам"
Посада називається "молодша медична сестра прибиральниця палат". Така посада є у всіх лікарнях де є стаціонарні відділення. І доплати є всім, якщо в роботі дійсно використовуються деззасоби  і підтвердження є в певних документах. А саме "прибиральники технічних рримвщень" не є медичними працівниками, хоча і працюють у медзакладах.

Роксана

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1221
  • Спасибо: 139
  • Стать: Жіноча
  • Оксана 096 435 03 87
Re: Медична реформа
« Reply #373 : 04 Лютого 2018, 15:17:49 »
да уже давненько им убрали за дез.ср-ва доплату.

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1585
  • Спасибо: 568
  • 0978959198
Re: Медична реформа
« Reply #374 : 04 Лютого 2018, 15:52:23 »
Почему-то из Европы мы берём всё самое худшее и не приспособленное к нашей жизни. :fool:
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Kupi.cn.ua