Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вопрос-ответ  (Прочитано 258961 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7125 : 28 Березня 2024, 17:31:24 »
Дякую за відгук. Ми у неї (Пінчук) були, залишилось неоднозначне враження, тому думаю куди б ще сходити, щоб почути висновки декількох спеціалістів.
Наче не Пінчук, з голови зовсім вилетіло
Пінчук в поліклініці на Пирогова ж наче? А це одноповерхова будівля там де дитяча обласна лікарня, там ще є невролог, тільки до неї по направленню треба від педіатра
Холодницька приймає в Лор+, раніше було тільки в середу, зараз не знаю, і ще є приватний кабінет. Комусь вона подобається, але з меншою дитиною категорично була не згодна з тим, що вона встановила і потім жоден лікар не підтвердив. І після того не від однієї мами чула про такі "діагнози"

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7126 : 28 Березня 2024, 17:36:43 »
Наче не Пінчук, з голови зовсім вилетіло
Пінчук в поліклініці на Пирогова ж наче? А це одноповерхова будівля там де дитяча обласна лікарня, там ще є невролог, тільки до неї по направленню треба від педіатра
Холодницька приймає в Лор+, раніше було тільки в середу, зараз не знаю, і ще є приватний кабінет. Комусь вона подобається, але з меншою дитиною категорично була не згодна з тим, що вона встановила і потім жоден лікар не підтвердив. І після того не від однієї мами чула про такі "діагнози"

тут є перелік лікарів і телефон, нарешті хоч якась інформація про поліклінічне відділення
пам'ятаю раніше якось важко було про них щось знайти 
https://chodl.org/viddilennya/poliklinichne-viddilennya/

OlenkaV

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Спасибо: 58
  • Стать: Жіноча
  • Дополнительный заработок в инете! НЕ КОСМЕТИКА!
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7127 : 28 Березня 2024, 17:36:57 »
Наче не Пінчук, з голови зовсім вилетіло
Пінчук в поліклініці на Пирогова ж наче? А це одноповерхова будівля там де дитяча обласна лікарня, там ще є невролог, тільки до неї по направленню треба від педіатра
Холодницька приймає в Лор+, раніше було тільки в середу, зараз не знаю, і ще є приватний кабінет. Комусь вона подобається, але з меншою дитиною категорично була не згодна з тим, що вона встановила і потім жоден лікар не підтвердив. І після того не від однієї мами чула про такі "діагнози"

Так, Пінчук на Пирогова. Зрозуміла про яку будівлю говорите. Дякую  :daisy:
Life is short, the world is beautiful, and it is important to see as much as possible.

Онлайн понедельник-пятница с 18:00 до 02:00; суббота/воскресенье-выходные. Мой email lllsp555@gmail.com.

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7128 : 28 Березня 2024, 18:37:11 »

Так, Пінчук на Пирогова. Зрозуміла про яку будівлю говорите. Дякую  :daisy:
Вонарх, згадала :daisy:

Шишюля

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 211
  • Спасибо: 61
  • Юля. 0939289092
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7129 : 29 Березня 2024, 10:00:39 »
Доброго дня! Дівчата, підкажіть, будь ласка, де приймають нарколог і психіатр, щоб отримати сертифікат. Куди звертатися?
Продам домашние яйца

Рысёнок

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Спасибо: 234
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7130 : 29 Березня 2024, 17:56:26 »
Дякую за відгук. Ми у неї (Пінчук) були, залишилось неоднозначне враження, тому думаю куди б ще сходити, щоб почути висновки декількох спеціалістів.
Я звичайно не знаю вашого запиту.
Але справа в тому, що невролог - це більш про фізичний розвиток і його вади. Тобто в дитини болить голова, дитина пізно пішла, тремор кінцівок і т.д
Розлади мовлення , з чим найчастіше звертаються батьки, взагалі не має відношення до невролога.
Мова - вища психічна функція, і з проблемами мовлення йдуть до адекватного психіатра.
То може вам взагалі невролог не потрібен?


ПРО ОПЛАТЫ И РАЗДАЧИ В ЛИЧКУ!

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7131 : 30 Березня 2024, 01:17:34 »
Доброго дня! Дівчата, підкажіть, будь ласка, де приймають нарколог і психіатр, щоб отримати сертифікат. Куди звертатися?
Будівля на території Мазепи3 (Щорса 3), як іти до кожвендиспансера. Коли робили, сертифікати були платні. Психіатр був в одній будівлі де психоневрологічна поліклініка, нарколог приймав в іншій, що поряд. Якщо потрібно дитині на вступ, то краще сходить разом, бо пам'ятаю, що щось ми трохи забігалися, але зробили все разом. Може щось з того часу вже і змінилося.
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

alenka_2186

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1902
  • Спасибо: 183
  • Стать: Жіноча
  • 099 72 25 111
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7132 : 30 Березня 2024, 08:39:31 »
 Підкажіть, як потрапити до маммолога? За попереднім записом чи по живій черзі? Онкодиспансер

tannyya

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Спасибо: 28
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7133 : 30 Березня 2024, 09:56:31 »
Доброго дня!Хто лікував зуби у Вітадент у лікаря Желай.Хочемо полікувати зуби,запропонували цього лікаря.Може є в кого відгуки

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7134 : 30 Березня 2024, 09:58:05 »
Підкажіть, як потрапити до маммолога? За попереднім записом чи по живій черзі? Онкодиспансер
за електронним направленням сімейного або гінеколога, по запису. Без запису можуть не прийняти.
Без направлення буде платно.
« Останнє редагування: 30 Березня 2024, 10:01:06 від Марfуша »

Len4ik4ik

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Спасибо: 88
  • Стать: Жіноча
  • Пропоную продукцію Фада, Viber 0634544716
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7135 : 01 Квітня 2024, 16:25:10 »
Дівчата, хто замовляв на Joom, чому повертають кошти? Зробила замовлення, оплатила, через 3 години повернули кошти без пояснення причини. Напевно, товару нема в наявності чи що  :-\
Продукція Фада! район Бойова/Козацька Приєднуйтесь до групи Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBx3rGPRad9SFBCIzTJTULAVkaHDKtiEi%2FK7OUGwLmt7nFsWLGhq71TM6FHGPF%2F

OlenkaV

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Спасибо: 58
  • Стать: Жіноча
  • Дополнительный заработок в инете! НЕ КОСМЕТИКА!
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7136 : 01 Квітня 2024, 20:47:05 »
Я звичайно не знаю вашого запиту.
Але справа в тому, що невролог - це більш про фізичний розвиток і його вади. Тобто в дитини болить голова, дитина пізно пішла, тремор кінцівок і т.д
Розлади мовлення , з чим найчастіше звертаються батьки, взагалі не має відношення до невролога.
Мова - вища психічна функція, і з проблемами мовлення йдуть до адекватного психіатра.
То може вам взагалі невролог не потрібен?

Ні, у нас питання не з мовою, а якраз з головним болем.
Life is short, the world is beautiful, and it is important to see as much as possible.

Онлайн понедельник-пятница с 18:00 до 02:00; суббота/воскресенье-выходные. Мой email lllsp555@gmail.com.

Ginger

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8548
  • Спасибо: 1771
  • Стать: Жіноча
  • Не можешь изменить ситуацию,измени отношение к ней
    • Лучший оргЛучший орг
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7137 : 03 Квітня 2024, 21:44:12 »
Вонарх, згадала :daisy:
Ми були давно у Вонарх,але обох дітей дивилася вона.
 Старшу лікувала після важких пологів, я досі її згадую тіки гарними словами. Вонарх Катерина Олегівна :girlsmile:

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7138 : 03 Квітня 2024, 23:52:27 »
Доброго дня!Хто лікував зуби у Вітадент у лікаря Желай.Хочемо полікувати зуби,запропонували цього лікаря.Може є в кого відгуки
якось пропустила питання
я лікувалась у неї до війни, потім вона була в декреті і я попала в іншу клініку в результаті
я була задоволена, приємна в спілкуванні і працює добре, перепломбовувала мені канали, бо таки недарма зуб нив
я би радила

СветланаS

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3323
  • Спасибо: 576
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7139 : 04 Квітня 2024, 13:14:57 »
Дівчата, хто замовляв на Joom, чому повертають кошти? Зробила замовлення, оплатила, через 3 години повернули кошти без пояснення причини. Напевно, товару нема в наявності чи що  :-\
А вы часто там покупаете? там дешевле чем на али? Так как ассортимент намного уступает
ОТРЕЗЫ ТКАНЕЙ СССР+ Кружево(батист)+КНИГИ
http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=132716.msg9515565#msg9515565

Kupi.cn.ua