Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Стоматология  (Прочитано 533536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Стоматология
« Reply #7215 : 17 Березня 2024, 20:57:01 »
Потрапила я в п"ятницю на Магістрацьку рвати зуб мудрості, бо вже "попросився"... Короче кажучи хотіла до Бусло, потрапила до Поклада, бо Бусло був на операції. І чесно кажучи більше не піду до нього, бо хам ще той виявився. Мало того що не дочекався доки ліки подіють, я йому кажу що мені боляче, відчуваю, а він "что ты врешь". Вийшла чуть не плачучи, медсестра гарна, а ось він як людина не дуже, можливо як хірург не поганий, але з таким настроєм чи відношенням то більше не піду це точно. Зрозуміло що там конвеєр, і я ж не безкоштовно прийшла, кошти заплатила, а осад залишився. Звичайно що в державній установі, не в приватній, але ж чогось є нормальні адекватні люди, а не оце такі хами

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Стоматология
« Reply #7216 : 17 Березня 2024, 21:00:18 »
А, і Бусло зараз приймає за іншим графіком як кому треба
По парним він на 1 зміну, по непарним на другу з 14 години
Принаймні це на цей місяць так сказалаи, бо я ще думаю через тиждень-два піти ще два вирвати, які залишились...

Mery Poppins

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1513
  • Спасибо: 128
  • Стать: Жіноча
  • 0932136136
Re: Стоматология
« Reply #7217 : 23 Березня 2024, 17:28:47 »
Потрапила я в п"ятницю на Магістрацьку рвати зуб мудрості, бо вже "попросився"... Короче кажучи хотіла до Бусло, потрапила до Поклада, бо Бусло був на операції. І чесно кажучи більше не піду до нього, бо хам ще той виявився. Мало того що не дочекався доки ліки подіють, я йому кажу що мені боляче, відчуваю, а він "что ты врешь". Вийшла чуть не плачучи, медсестра гарна, а ось він як людина не дуже, можливо як хірург не поганий, але з таким настроєм чи відношенням то більше не піду це точно. Зрозуміло що там конвеєр, і я ж не безкоштовно прийшла, кошти заплатила, а осад залишився. Звичайно що в державній установі, не в приватній, але ж чогось є нормальні адекватні люди, а не оце такі хами
А на інший день не хотіли перенести?
Бо я така боягузка і зуби свої довіряю тільки перевіреними лікарям....
За Поклала читала, є позитивні але є і негативні відгуки.

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Стоматология
« Reply #7218 : 24 Березня 2024, 20:27:40 »
А на інший день не хотіли перенести?
Бо я така боягузка і зуби свої довіряю тільки перевіреними лікарям....
За Поклала читала, є позитивні але є і негативні відгуки.
Та вже так приспічило, що переносити не було можливості, тому пішла як було
Ще треба два вирвати, то спробую до Бусло

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Стоматология
« Reply #7219 : 24 Березня 2024, 20:28:21 »
Хто підкаже в кого там і полікувати можна? Бо в приватній ціни добре підняли...

Рысёнок

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Спасибо: 234
Re: Стоматология
« Reply #7220 : 24 Березня 2024, 20:42:52 »
Хто підкаже в кого там і полікувати можна? Бо в приватній ціни добре підняли...
Чому? Що в державній,що в приватній ціни на пломбу від 900 грн стартують...
Я збиралась, але так і не пішла туди. Нормальні відгуки були про жінку з прізвищем - Зуб. А загалом, краще до Ниви чи на Ремзавод - бо тут  більше негативних відгуків .


ПРО ОПЛАТЫ И РАЗДАЧИ В ЛИЧКУ!

КатюшонОК

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8248
  • Спасибо: 1249
  • Стать: Жіноча
  • звонить с 16 до 20!!!
Re: Стоматология
« Reply #7221 : 24 Березня 2024, 21:57:57 »
Чому? Що в державній,що в приватній ціни на пломбу від 900 грн стартують...
Я збиралась, але так і не пішла туди. Нормальні відгуки були про жінку з прізвищем - Зуб. А загалом, краще до Ниви чи на Ремзавод - бо тут  більше негативних відгуків .
Ну чомусь вирвати в приватній від 1 тис, а тут від 200 грн
Про Зуб теж відгуки неоднозначні, а тут пломби казали в реєстратурі від 600 грн, у Вороніної зараз 1600 грн майже (це лікування пульпіта, видалення нерва і пломба). Мені здається тут буде дешевше, але треба до лікаря потрапити нормального

♥ღ.Женечка.ღ♥

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2387
  • Спасибо: 742
  • ツ 0689017978 ツ
Re: Стоматология
« Reply #7222 : 26 Березня 2024, 19:52:47 »
Чому? Що в державній,що в приватній ціни на пломбу від 900 грн стартують...
Я збиралась, але так і не пішла туди. Нормальні відгуки були про жінку з прізвищем - Зуб. А загалом, краще до Ниви чи на Ремзавод - бо тут  більше негативних відгуків .
Сходила до приватної - 1250 грн за пломбу
плюс, як мені здалося, не потрібний ренген за 300 грн

Наступного дня сходила до міської - 800 грн пломба

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Стоматология
« Reply #7223 : 26 Березня 2024, 20:55:27 »
різні пломби, різний матеріал, різний сервіс, як на мене - рентген потрібен майже завжди, а краще робити панорамний знімок, це краще, ніж працювати всліпу, хіба що це початковий карієс
порівнювати вартість пломби і вартість лікування пульпіту... ну таке, пульпіт можна лікувати довго і це ніколи не буде коштувати, як пломба, навіть найбільша...
і "фотополімер" - це теж різний матеріал
в приватних клініках є навіть розбивка по сегментам - дешевший+розмір пломби, середній + розмір пломби, дорогий+розмір пломби
відповідно і ціна різниться

взагалі як правило знаходиться "свій" лікар, якому довіряєш, а тоді вже питання ціни стоїть

Татьяна 7

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1119
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
  • 0965560669
Re: Стоматология
« Reply #7224 : 27 Березня 2024, 00:07:28 »
Доброї ночі! Порадьте на Магістрацькій до кого піти ставити імплант, коронку? Яка зараз ціна на імпланти?

♥ღ.Женечка.ღ♥

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2387
  • Спасибо: 742
  • ツ 0689017978 ツ
Re: Стоматология
« Reply #7225 : 27 Березня 2024, 11:33:54 »
різні пломби, різний матеріал, різний сервіс, як на мене - рентген потрібен майже завжди, а краще робити панорамний знімок, це краще, ніж працювати всліпу, хіба що це початковий карієс
порівнювати вартість пломби і вартість лікування пульпіту... ну таке, пульпіт можна лікувати довго і це ніколи не буде коштувати, як пломба, навіть найбільша...
і "фотополімер" - це теж різний матеріал
в приватних клініках є навіть розбивка по сегментам - дешевший+розмір пломби, середній + розмір пломби, дорогий+розмір пломби
відповідно і ціна різниться

взагалі як правило знаходиться "свій" лікар, якому довіряєш, а тоді вже питання ціни стоїть
якість пломби порівняти не можу. Все інше рівнозначне, тому і порівняла ціни.
Ренген робився після встановлення пломб. Тобто на поточне лікування він не вплинув. І нічого не сказали нового. Але.. тут претезій нема. Можливо щось і виявили б.
Пішла до приватної, бо хотіла порівняти. Різниці у сервісі чи якості лікування не відчула: і в міській, і в приватній - все організовано на гарному рівні

Рысёнок

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Спасибо: 234
Re: Стоматология
« Reply #7226 : 27 Березня 2024, 15:55:01 »
Ну чомусь вирвати в приватній від 1 тис, а тут від 200 грн
Про Зуб теж відгуки неоднозначні, а тут пломби казали в реєстратурі від 600 грн, у Вороніної зараз 1600 грн майже (це лікування пульпіта, видалення нерва і пломба). Мені здається тут буде дешевше, але треба до лікаря потрапити нормального
То тільки здається. В Адент адекватні ціни. Але лікаря не прорекомендую,бо я лікувала в тих,які зараз уже не займаються лікуванням.До речі там за рентген окремо не оплачувала- тільки вартість пломби
 Перед новим роком  пломба в приватній була 900, якщо зовсім малесенька - 600. В міській мені озвучили- від 800 грн пломба ,то я не побачила різниці. Це фотополімер.
Але ж пульпіт - це не просто пломба...то ціна 1000++ буде точно.
З лікарями дійсно щось незрозуміле. В темі відгуки про 1-2...кого не спитаю - в обласній ніхто не хоче лікуватись взагалі.
Якщо знайдете - залишайте відгук обов'язково.


ПРО ОПЛАТЫ И РАЗДАЧИ В ЛИЧКУ!

Kupi.cn.ua