Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: що робити з сином?  (Прочитано 7005 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vika ischuk

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Спасибо: 0
що робити з сином?
« : 05 Березня 2013, 09:29:21 »
Вітаю. Допоможіть розібратись як знайти вихід. 3 роки назад розлучилась з чоловіком, прожили разом 13 років, є син 12 років. Через рік зустріла іншого чоловіка, ми одружились і 3 місяці назад у нас народилась донечка. Син з вітчимом мягко кажучи спільної мови не знайшли, не спілкуються взагалі, на будь яке прохання чоловіка відповідає що-ти мені ніхто і не вказуй шо мені робити. Справжня війна розпочалась коли родилась доця, він почав бити посуд, тікати з дому, ненавидить сестру обзиває її. Рідний батько щомісяця дає  1000 грн, тепер він вимагає щоб його гроші витрачались лише в його присутності і лише на нього. Вчора взагалі  почав кричати що його ніхто не любить, він нам не потрібен. Чоловік ніколи сина не образив, старається вгодити  мовчить, і поки все терпить, але видно що нерви здають. У мене паніка! Що робити не знаю. Я люблю сина, щодня це йому кажу, стараюсь однаково приділяти часу обом дітям, але ситуація з кожним днем гірша і гірша. Можливо краще щоб він переїхав в інше місто до батька?

ogle

  • Гість
Re: що робити з сином?
« Reply #1 : 05 Березня 2013, 10:01:09 »
Я не психолог, але щоб знати причину такої поведінки хлопчика не потрібно бити психологом, у вашого сина зараз "складний" вік, навіть діти, що зростаюсь з татом та мамою и не пережили розлученя  батьків в цей період починають іноді таких коників викидують, що  :walldash: а  що казати про дитину, яка стала свідком розлучення і створення нової сімії... в якій ще до того народилась дитинка ...

він ревнує, спочатку ревнував вас до нового чоловіка, а тепер ще і до дитинки, дуже часто діти в таких ситуаціях почувають себе не потрібними, зрадженими, звинувачують себе в розлученні, ворожо ставляться до всього нового ...

Знаєте, якщо рідний батько в адекваті - то думаю можна на деякий час відправии його пожити, але зрозумійте, переїзд, зміна школи ???... Можливо на канікули його до батька краще відправити,   
бо довгостроковий переїзд дитина може сприйняти  як зраду,буде  думати, що його просто   позбулися ...

Я розумію, що у вас нема часу, маленька дитина, але я би на вашому місці спробувала знайти мождивість сходила до дитячого психолога (у будь-якій школі він є) головне, щоб всі розуміли, що потрібно,  син в першу чергу... авже ж одного відвідування буде мало, але це  допоможе

У мене є подруга , я вже описувала її ситуацію ... вона вишла заміж за чоловіка з дочкою, він її на багато старший .. у них народилася спільна дитина, але вона так і не змогла знайти спільну мову з дитиною чоловіка, і вони вже рік як розлучилися .. вона ходила до психолога с дитиною, і був час ,коли меня здавалось, що у них все налагоджується, але потім, всеж вона пішла від чоловіка, з дитинкою, якій було менше 2-х років на той момент ..  їй просто не вистачило терпіння, зміни відбувалися повільно, підлітки дуже складні,  а психолог дійсно їм допоміг, все ускладнювалось тим, що їх тато не хотів відвідувати и слідувати рекомендаціям псохолога ...  але вона втомилась  ??? і у неї у самої дуже складний характер..

Син виросте і зрозуміє, що був неправий, і йому буде  дуже соромно за свою поведінку...      У мене є знайомий, який в свої 13-ть років змусив мати дозволити йому жити окремо, він ніяк не міг знайти спільної мови з вітчимом, і збігав з дому, і вітчима постійно ображав..  він про все це згадує зараз з великим соромом, і зараз вже в свої 30 років, каже - що насправді, вітчим у него золотий, а та його поведінка -  це "защитная реакція" .. вони з вітчимом зараз сравжні друзі.. і він сам нещодавно одружився на дівчині з дитинкою ... сам став відчимом  :)  його це не лякає, а,  навпаки,  він дуже радий, що в житті так склалося.. він - чудовий вітчим  :)

 
« Останнє редагування: 05 Березня 2013, 10:22:34 від ogle »

Sвеtлана

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1832
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
  • т.0933619265
Re: що робити з сином?
« Reply #2 : 05 Березня 2013, 10:30:30 »
Я согласна с ogle. Только не идите к "любому психологу". Вам нужен специалист. У нас на форуме есть темка http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=29885.0 обратитесь к ним. Еще было бы не плохо, если бы отец мальчика тоже поучаствовал в разрешении проблемы, т.к. вы сейчас для сына (простите) предатель, он не может видеть вашей проблемы с бывшим мужем. Для него вся ситуация - это отвержения вами старой жизни, а значит и его. Не отчаивайтесь, ситуация сложная, но не патовая. Тем более, что ваш сын уже в сознательном возрасте. Наберитесь терпения, следуйте советам специалистов и всё наладится. Удачи!

Дети вот мой смысл главный! Сын любимый, самый славный ... Дочки-радость и отрада ... Вот и вся моя награда!

vika ischuk

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Спасибо: 0
Re: що робити з сином?
« Reply #3 : 05 Березня 2013, 11:26:44 »
В психолога була ще до вагітності, вона порадила більше спілкуватись з сином, більше уваги з боку чоловіка, але малий якийсь непробивний. Бабусі говорив що полюбить маму якщо <той дядько забере свою Таню і поїде додому>. Сьогодні зателефоную колишньому, будемо вирішувати щось. Страшно бачити як син 'вовком' дивиться на сестру, ще не дай Бог щось зробить доці, я цього навіть йому не пробачу.

Sвеtлана

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1832
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
  • т.0933619265
Re: що робити з сином?
« Reply #4 : 05 Березня 2013, 13:56:30 »
Как я и предполагала, он не понимает, что ваша с бывшим мужем история закончилась. Попробуйте (если возможно) свести ваших мужчин (бывшего и настоящего) как "друзей". Может если папа сможет дружить с этим дядей, то и сын потеплеет. А малышкой даже не напрягайте его, он позже сам начнет проявлять к ней интерес (когда страсти улягутся). И всё таки обратитесь к ХОРОШЕМУ психологу. "Чаще общаться", посоветует любой человек с мозгами.

Дети вот мой смысл главный! Сын любимый, самый славный ... Дочки-радость и отрада ... Вот и вся моя награда!

Ируся

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1928
  • Спасибо: 257
  • Стать: Жіноча
  • 099-723-58-12
Re: що робити з сином?
« Reply #5 : 05 Березня 2013, 13:58:30 »
У моей подружки была подобная ситуация, правда малому было 7 лет, покамисть мама была в магазине, а он дома на няньках, отнес ее на мусорку  :walldash:. Правда все хорошо закончилось, малявка на мусорке минут 5 побыла.
Не переживайте все у Вас наладится, если есть возможность то отправьте его на время пожить к бабушке или папе, он перебесится и все станит на свои места!

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: що робити з сином?
« Reply #6 : 05 Березня 2013, 20:34:03 »
Така ситуація склалась в близькій мені родині. З таких самих причин син в 14 років на його ж власне бажання, зі згоди матері, відправився "пожити" до рідного батька (той після розлучення жив сам); спільної мови не знайшов. До матері навідувався, але тільки в гості. Цей хлопець -  тепер доросла людина, яка має власних дітей, на  повному серйозі вважає матір зрадницею: між сином й новим чоловіком вона вибрала чоловіка, а "непотрібного" сина "сплавила геть з очей". Хлопець кар'єри не зробив, щасливою його сім'ю теж не назвеш. Мати десь в душі докоряє собы; йому все життя допомагала, й тепер - в міру можливостей - намагається це робити; від її грошей він ніколи не відмовлявся, - й продовжує її використовувати, хоча матір далеко не молода. Не відправляйте сина до батька "пожити"! Хіба тільки ненадовго в гості,й то за умови, що "там" йому не промиватимуть мізки на тему "мамка має нового хахаля й нову дитину, ти їй вже не потрібен, вона - зрадниця". Вибачте за різкість; результати описаної вище ситуації доводиться розгрібати мені (ще дууууже довго доведеться...Тут не до реверансів).

TATJANA AZBUKA

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 890
  • Спасибо: 20
  • Стать: Жіноча
  • 613-841; 0930105690;
Re: що робити з сином?
« Reply #7 : 06 Березня 2013, 10:51:49 »
vika ischuk , перезвониет мне (телефоны под ником).
Психолог Черниговского городского центра "Азбука для родителей". Татьяна.

vika ischuk

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Спасибо: 0
Re: що робити з сином?
« Reply #8 : 06 Березня 2013, 18:58:51 »
Поговорили з колишнім, домовились що приїде за ним забере на вихідні до себе і поговорить з ним, далі будемо бачити. Здружити чоловіків не вийде, колишній і досі злиться що пішла від нього, ми і не спілкуємось майже. Думаю що наступного року все таки малий переїде до батька в черкаси, вони друзі і спілкуються щодня, синок йому щось росповідає сміється радіє їм весело, до коханого навіть не говорить. Не буду мучити ні себе, ні коханого, ні сина поживе в батька а там вирішить що буде далі робити, ну і батькові не буде сумно, живе він один. Плачу, розумію що лесь я не права, і завинила перед ним, не порадилась з ним коли вдруге заміж йшла. Але нічого не зміниш, доня єдине що зараз приносить хоч якийсь позитив, не хочу щоб і вона страждала :'( :'( :'(

vika ischuk

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Спасибо: 0
Re: що робити з сином?
« Reply #9 : 06 Березня 2013, 19:00:17 »
vika ischuk , перезвониет мне (телефоны под ником).
Психолог Черниговского городского центра "Азбука для родителей". Татьяна.
             взавтра буде вільна хвилина позвоню...

Алёшенька

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Спасибо: 8
  • Стать: Жіноча
Re: що робити з сином?
« Reply #10 : 05 Квітня 2013, 10:21:33 »
Легче всего отдать ребенка папе...но я выскажу свое мнение!!!.......вы вообще о чем,что значит...наверное отдам отцу?вы щенка родили...наигрались,а как ему стало сложно...отдать решили?!Я никогда не пойму женщину,которая сможет так поступить!!!Он еще ребенок!!!Ему тяжело....да ...всем тяжело....но решение всегда есть...всему решение...время...и оно вылечит и вас и сына.....много историй можно рассказывать....но тяжело видеть,что большинство женщин живут для мужчин...а должны для детей....и не важно от первого или второго брака....нельзя разделять!!!!

Milashka-Golovach

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Спасибо: 51
  • Стать: Жіноча
  • 0938729624 Оксана 0982140596
Re: що робити з сином?
« Reply #11 : 05 Квітня 2013, 10:38:39 »
Легче всего отдать ребенка папе...но я выскажу свое мнение!!!.......вы вообще о чем,что значит...наверное отдам отцу?вы щенка родили...наигрались,а как ему стало сложно...отдать решили?!Я никогда не пойму женщину,которая сможет так поступить!!!Он еще ребенок!!!Ему тяжело....да ...всем тяжело....но решение всегда есть...всему решение...время...и оно вылечит и вас и сына.....много историй можно рассказывать....но тяжело видеть,что большинство женщин живут для мужчин...а должны для детей....и не важно от первого или второго брака....нельзя разделять!!!!


Я согласна надо искать подходы к сыну, вам терпения и найти правильный ответ для себя, что бы не пожалеть в дальнейшем. Удачи.
строительные работы, крыши, сантехника - качественно и быстро

alica

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1451
  • Спасибо: 255
Re: що робити з сином?
« Reply #12 : 05 Квітня 2013, 10:43:50 »
А что плохого в том , что мальчик будет жить с родным отцом с которым у него теплые отношения  ???
Или же пусть  своим юношеским максимализмом разрушает семью матери и каждый день  война !
Вы живете по каким - то устаревшим стереотипам, что ре должен быть только с матерью, я считаю , что не обязательно , если ему лучше будет с отцом.
А жить только для детей, наплевать на себя -  ИМХО не правильно.
МЕД 2021
 АКАЦИЯ / СОТЫ / ЗАБРУС

Алёшенька

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Спасибо: 8
  • Стать: Жіноча
Re: що робити з сином?
« Reply #13 : 05 Квітня 2013, 11:07:54 »
А что плохого в том , что мальчик будет жить с родным отцом с которым у него теплые отношения  ???
Или же пусть  своим юношеским максимализмом разрушает семью матери и каждый день  война !
Вы живете по каким - то устаревшим стереотипам, что ре должен быть только с матерью, я считаю , что не обязательно , если ему лучше будет с отцом.
А жить только для детей, наплевать на себя -  ИМХО не правильно.
Вы меня извините, но я уже написала свое мнение о таких женщинах.......Не рожайте!!!Живите для себя!!!И никто вас не осудит...

alica

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1451
  • Спасибо: 255
Re: що робити з сином?
« Reply #14 : 05 Квітня 2013, 12:29:40 »
А кто вы такая, чтоб такие советы давать : " Не рожайте ! "
Я так понимаю , что ваши дети не достигли подросткового возраста, вы понятия не имеете о том , о чем рассуждаете
МЕД 2021
 АКАЦИЯ / СОТЫ / ЗАБРУС

Kupi.cn.ua