Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1  (Прочитано 346480 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

marishenatko

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1548
  • Спасибо: 301
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4590 : 06 Лютого 2021, 08:13:23 »
плр-тест на ковід робить сан. епід. станція, саме звідти приїздила до мого сина мобільна бригада, щоб зробити мазок  за викликом/заявкою педіатра  і це безкоштовно

4-а поліклініка не робить плр-тести на ковід, тільки на антитіла, ще й не всіх типів, принаймі так було восени

під питанням в мене лише так звані експрес-тести, можливо вони вже є у поліклініках
Кто именно делает анализ не буду утверждать, но берут мазок детям точно лаборанты из детской поликлиники №1. Моя подруга работает в лаборатории и рассказывала, что их заставляют работать с ковидом, при этом не только не доплачивают как обещал министр, а еще и сняли абсолютно все надбавки к зарплате. Еле минималку нашкребли людям.
А в 4 поликлинике берут мазок и результат дней через 5. Сотрудница делала и утверждает, что именно ПЛР тест. Делала на 6 день болезни. Раз через 5 дней результат, значит явно не экспресс тест.Для ИПФ рановато.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4591 : 06 Лютого 2021, 18:39:29 »
Кто именно делает анализ не буду утверждать, но берут мазок детям точно лаборанты из детской поликлиники №1. Моя подруга работает в лаборатории и рассказывала, что их заставляют работать с ковидом, при этом не только не доплачивают как обещал министр, а еще и сняли абсолютно все надбавки к зарплате. Еле минималку нашкребли людям.
А в 4 поликлинике берут мазок и результат дней через 5. Сотрудница делала и утверждает, что именно ПЛР тест. Делала на 6 день болезни. Раз через 5 дней результат, значит явно не экспресс тест.Для ИПФ рановато.
значить щось змінилось, до нас приїзджала 1 людина + водій у жовтні, до спіфвробітника у грудні і січні  так само приїзджали додому, у поліклініці тест не брали

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4592 : 06 Лютого 2021, 18:40:18 »
ребенку сказали на Пирогова подойти для сдачи экспрес теста
расскажу как пройдет
напишіть, цікаво  :)

Tanichka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2894
  • Спасибо: 418
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4593 : 06 Лютого 2021, 19:49:01 »
значить щось змінилось, до нас приїзджала 1 людина + водій у жовтні, до спіфвробітника у грудні і січні  так само приїзджали додому, у поліклініці тест не брали
Нічого не змінювалося. Хворіла Ковідом у жовтні, мазок на ПЛР тест брали в інфекційному боксі 4 поліклініки. Там, де кабінет інфекціоніста на першому поверсі з двору є окремий вхід, там і брали. Потім всі зразки мобільна бригада доправляла на Любецьку у санстанцію. Звідти приходили висновки і вже лікар видавав копію тесту на руки, описували коло контактних осіб і повідомляли в санстацію. До мене особисто телефонував санітарний лікар і наголошував на ізоляції, хотіли повідомити на роботу, але я вже це зробила самостійно. Думаю, оскільки у вас неповнолітня дитина, то мабуть бригада і приїжджала додому.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4594 : 06 Лютого 2021, 19:51:04 »
Нічого не змінювалося. Хворіла Ковідом у жовтні, мазок на ПЛР тест брали в інфекційному боксі 4 поліклініки. Там, де кабінет інфекціоніста на першому поверсі з двору є окремий вхід, там і брали. Потім всі зразки мобільна бригада доправляла на Любецьку у санстанцію. Звідти приходили висновки і вже лікар видавав копію тесту на руки, описували коло контактних осіб і повідомляли в санстацію. До мене особисто телефонував санітарний лікар і наголошував на ізоляції, хотіли повідомити на роботу, але я вже це зробила самостійно. Думаю, оскільки у вас неповнолітня дитина, то мабуть бригада і приїжджала додому.
до співробітника і його дружини приїзджали (кінець грудня і початок січня), поліклініка тільки інша - №3

Tanichka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2894
  • Спасибо: 418
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4595 : 06 Лютого 2021, 20:53:52 »
Мова йшла про 4 поліклініку, зі свого досвіду розповіла, про інші нічого не скажу, знаю лише, що коли у 4-ій всіх з підозрою відправляли на безкоштовний ПЛР у другій його було не допроситися. Ми на роботі захворіли вчотирьох одночасно, всім зробили, всім підтвердили і лише одній колезі, яка обслуговується у другій поліклініці не дивлячись на однакові з усіма симптоми та підтверджений у трьох Ковід на ПЛР не направили.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4596 : 06 Лютого 2021, 23:12:31 »
Мова йшла про 4 поліклініку, зі свого досвіду розповіла, про інші нічого не скажу, знаю лише, що коли у 4-ій всіх з підозрою відправляли на безкоштовний ПЛР у другій його було не допроситися. Ми на роботі захворіли вчотирьох одночасно, всім зробили, всім підтвердили і лише одній колезі, яка обслуговується у другій поліклініці не дивлячись на однакові з усіма симптоми та підтверджений у трьох Ковід на ПЛР не направили.
ну те, що одні направляють, а інші ні - то зрозуміло, а от про взяття мазка безпосередньо у поліклініці для мене новина...

ElleBelle

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4597 : 09 Лютого 2021, 14:56:41 »
сходил в поликлинику сдал тест (мазок из носа)
и на завтра пришел результат  - в нашем случае отрицательный.
направление выписала участковый педиатр
делали тест с задней стороны поликлиники (вход сбоку отдельно)
бесплатно.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4598 : 09 Лютого 2021, 15:02:37 »
сходил в поликлинику сдал тест (мазок из носа)
и на завтра пришел результат  - в нашем случае отрицательный.
направление выписала участковый педиатр
делали тест с задней стороны поликлиники (вход сбоку отдельно)
бесплатно.
це експрес? чи плр звичайний?

ElleBelle

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4599 : 09 Лютого 2021, 15:07:52 »
це експрес? чи плр звичайний?
экспрес вроде

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4600 : 13 Лютого 2021, 21:55:24 »
Мова йшла про 4 поліклініку, зі свого досвіду розповіла, про інші нічого не скажу, знаю лише, що коли у 4-ій всіх з підозрою відправляли на безкоштовний ПЛР у другій його було не допроситися. Ми на роботі захворіли вчотирьох одночасно, всім зробили, всім підтвердили і лише одній колезі, яка обслуговується у другій поліклініці не дивлячись на однакові з усіма симптоми та підтверджений у трьох Ковід на ПЛР не направили.
болела в декабре, врач абсолютно спокойно направила на бесплатный плр

kseny GOLD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2105
  • Спасибо: 355
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4601 : 27 Лютого 2021, 12:13:15 »
Подскажите, кто был на приёме у ортопеда Кулабухова? Хочу отзывы услышать
« Останнє редагування: 27 Лютого 2021, 12:16:33 від kseny GOLD »
О оплате и раздаче в личку

Tanichka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2894
  • Спасибо: 418
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4602 : 28 Лютого 2021, 10:34:12 »
болела в декабре, врач абсолютно спокойно направила на бесплатный плр
У грудні можливо так, а от у жовтні це було нереально.

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5848
  • Спасибо: 953
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4603 : 28 Лютого 2021, 12:13:41 »
А есть в поликлинике ЛФК? Может у кого ребенок ходил? Очень интересуют отзывы :)
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4604 : 28 Лютого 2021, 13:43:38 »
А есть в поликлинике ЛФК? Может у кого ребенок ходил? Очень интересуют отзывы :)
я так зрозуміла, що немає вже
"ніякі" в мене відгуки, щоб дитина правильно все робила - потрібно з інструктором один на один займатись,
а були заняття групові,
нам свого часу просто дали роздруківку із переліком вправ

Kupi.cn.ua