Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1  (Прочитано 346387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

OlenkaV

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Спасибо: 58
  • Стать: Жіноча
  • Дополнительный заработок в инете! НЕ КОСМЕТИКА!
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4530 : 17 Серпня 2020, 22:24:22 »
це все ніщо, от якщо вам знадобиться до ортопеда зводити дитину - ото квест
пів дня сьогодні коту під хвіст, для того, щоб зробити рентген за направленням ортопеда треба знову іти до педіатра за електронним направленням, тому що обласний може лише на бумажці написати ,як раніше... це ще диво, що ми до нього таки потрапили сьогодні

тупе знущання над людьми, нашу медичну систему не побореш ні реформою, ні її відсутністю, живе своїм життям пацієнтам назло   :wacko:

О, это да. Вы правы. Я ж и офигела, когда мне объяснили, что к окулисту можно попасть аж через 2 недели, и то если запишетесь... Ведь сегодня записать нас на 1 сентября (!!!) никак нельзя, только с завтрашнего дня будет запись на 1 число, и не факт что сможем записаться. Короче, это сложная головоломка. То, что мы сегодня были там, ничего не значит, нужно ехать еще завтра чтоб записаться. И это при том, что только после осмотра окулиста, нам педиатр даст справку в школу. Но это ж ничего что 1 сентября уже на носу  :walldash:
Life is short, the world is beautiful, and it is important to see as much as possible.

Онлайн понедельник-пятница с 18:00 до 02:00; суббота/воскресенье-выходные. Мой email lllsp555@gmail.com.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4531 : 17 Серпня 2020, 23:20:49 »
до окуліста ми давно вже ходимо у приватному порядку, я навіть не просила направлення

сумно все це, працювати у державних поліклініках нікому, допрацьовує "стара гвардія"...

Elenа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 848
  • Спасибо: 101
  • Стать: Жіноча
  • ***
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4532 : 19 Серпня 2020, 09:18:52 »
до окуліста ми давно вже ходимо у приватному порядку, я навіть не просила направлення

сумно все це, працювати у державних поліклініках нікому, допрацьовує "стара гвардія"...
А куда/ к кому обращаетесь?

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4533 : 19 Серпня 2020, 20:47:11 »
А куда/ к кому обращаетесь?
до окуліста?
у люксоптику по Мазепи та до Голубцової у центр зору "промінь-мед", коли потрібна довідка - ідемо до Голубцової, вона приймає як лікар, робить запис до картки медичної
у люксоптику - на чергову перевірку, перевіряеємо кожні пів року, тому 1 раз там і один раз там )

Tanechka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3016
  • Спасибо: 358
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4534 : 19 Серпня 2020, 21:18:46 »
до окуліста?
у люксоптику по Мазепи та до Голубцової у центр зору "промінь-мед", коли потрібна довідка - ідемо до Голубцової, вона приймає як лікар, робить запис до картки медичної
у люксоптику - на чергову перевірку, перевіряеємо кожні пів року, тому 1 раз там і один раз там )
подскажите, сколько у Голубцовой стоит прием? и там по записи или очередь?

Маруськин

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3421
  • Спасибо: 711
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4535 : 19 Серпня 2020, 21:30:24 »
до окуліста?
у люксоптику по Мазепи та до Голубцової у центр зору "промінь-мед", коли потрібна довідка - ідемо до Голубцової, вона приймає як лікар, робить запис до картки медичної
у люксоптику - на чергову перевірку, перевіряеємо кожні пів року, тому 1 раз там і один раз там )
а что проблема записаться к Голубцовой ?( Я без сарказма,) наша педиатр нас записала без проблем в поликлинике.. посмотрела норм, не знала ,что есть проблемы с записью ,  к Шкарупете раз правда запись через неделю была , второй раз на следующий день

Elenа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 848
  • Спасибо: 101
  • Стать: Жіноча
  • ***
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4536 : 19 Серпня 2020, 22:04:58 »
до окуліста?
у люксоптику по Мазепи та до Голубцової у центр зору "промінь-мед", коли потрібна довідка - ідемо до Голубцової, вона приймає як лікар, робить запис до картки медичної
у люксоптику - на чергову перевірку, перевіряеємо кожні пів року, тому 1 раз там і один раз там )
Спасибо.
Зрение сильно упало. Ходили на лечение, но особо не помогло. Надо очки подобрать. Я так понимаю, в поликлинике это быстро сделать не получится.
« Останнє редагування: 19 Серпня 2020, 22:07:10 від Elenа »

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4537 : 19 Серпня 2020, 22:11:25 »
а что проблема записаться к Голубцовой ?( Я без сарказма,) наша педиатр нас записала без проблем в поликлинике.. посмотрела норм, не знала ,что есть проблемы с записью ,  к Шкарупете раз правда запись через неделю была , второй раз на следующий день
не знаю проблема чи ні - кажу ж, що до окуліста давно ходимо у приватному порядку, ще з часів, коли не було електронного запису і під кабінетом стояла товпа
до речі до лора записатись можна - але товпа так само стоїть, як і раніше, бо хтось іде після рентгену іде повторно, хтось ще після якоїсь перевірки - і це вже між "записниками" + ніяк не регулюється тою ж медсестрою, хоча вони могли б з лікарем продумати нормальний порядок прийому, люди як придумають, так і організовуються під дверима, а люди в нас різні...
ортопеда немає впринципі, направлення дають, а куди ідти - куди хочете, можна в обласну, але останніми в черзі, бо вони область і приймають в першу чергу людей з області
ортопед виписав кучу призначень - парафін, токи, масаж, лфк, рентген, нічого цього в поліклініці вже немає, тільки рентген
я була кращої думки про реформу, знову у нас через одне місце все
як сказала педіатр - я тепер працюю оператором колцентру, можу виписати вам будь-яке направлення, питання де його застосувати...

Ивон

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2113
  • Спасибо: 438
  • Стать: Жіноча
  • Если молчу и не возражаю - значит я сплю!
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4538 : 19 Серпня 2020, 22:27:22 »
Ой, да Нам тоже выписали направление, так мало того что в областной поликлинике врачи прячутся и не хотят принимать так они ещё и плевали на те направления. В нашем городе и частных клиник хоть и есть не одна но специалисты далеко не все, а было бы замечательно заплатить и получить нормальный прием, а не бегать по кабинетам, выстоять несколько часов, не потому что людей много, а потому что врач не приходит вовремя.
Слова из песни не выкинешь, но можно выкинуть песню

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4539 : 19 Серпня 2020, 22:30:14 »
Спасибо.
Зрение сильно упало. Ходили на лечение, но особо не помогло. Надо очки подобрать. Я так понимаю, в поликлинике это быстро сделать не получится.
мені в цьому плані дуже сподобалась люкс-оптика, по понеділкам зранку - підбор безкоштовний, але окуляри там недешеві виходять
найдешевші окуляри вийдуть у фільман, на скільки я знаю, там теж при умові замовлення окулярів перевірка зору безкоштовна

Маруськин

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3421
  • Спасибо: 711
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4540 : 19 Серпня 2020, 22:38:54 »
не знаю проблема чи ні - кажу ж, що до окуліста давно ходимо у приватному порядку, ще з часів, коли не було електронного запису і під кабінетом стояла товпа
до речі до лора записатись можна - але товпа так само стоїть, як і раніше, бо хтось іде після рентгену іде повторно, хтось ще після якоїсь перевірки - і це вже між "записниками" + ніяк не регулюється тою ж медсестрою, хоча вони могли б з лікарем продумати нормальний порядок прийому, люди як придумають, так і організовуються під дверима, а люди в нас різні...
ортопеда немає впринципі, направлення дають, а куди ідти - куди хочете, можна в обласну, але останніми в черзі, бо вони область і приймають в першу чергу людей з області
ортопед виписав кучу призначень - парафін, токи, масаж, лфк, рентген, нічого цього в поліклініці вже немає, тільки рентген
я була кращої думки про реформу, знову у нас через одне місце все
як сказала педіатр - я тепер працюю оператором колцентру, можу виписати вам будь-яке направлення, питання де його застосувати...
ну.. а мне норм направление выписали- на время и пришли ( и к Голубцовой и к шкарупете) зашли  на свое время без проблем и очередей не было ???, к эндокринологу так же, правда если с острой болью то как?

Len4ik4ik

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Спасибо: 88
  • Стать: Жіноча
  • Пропоную продукцію Фада, Viber 0634544716
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4541 : 19 Серпня 2020, 22:40:34 »
а что проблема записаться к Голубцовой ?( Я без сарказма,) наша педиатр нас записала без проблем в поликлинике.. посмотрела норм, не знала ,что есть проблемы с записью ,  к Шкарупете раз правда запись через неделю была , второй раз на следующий день

Кстати, как мне на днях сказали в поликлинике, Голубцова у них работает на полставки. Может, поэтому так с записью к ней...
Продукція Фада! район Бойова/Козацька Приєднуйтесь до групи Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBx3rGPRad9SFBCIzTJTULAVkaHDKtiEi%2FK7OUGwLmt7nFsWLGhq71TM6FHGPF%2F

Катеринушка

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5219
  • Спасибо: 466
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4542 : 19 Серпня 2020, 22:43:33 »
мені в цьому плані дуже сподобалась люкс-оптика, по понеділкам зранку - підбор безкоштовний, але окуляри там недешеві виходять
найдешевші окуляри вийдуть у фільман, на скільки я знаю, там теж при умові замовлення окулярів перевірка зору безкоштовна
А мы в Люксоптике ничего путнего из оправ не нашли, хотя нам тоже столько рекламировали ее. ((

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4543 : 19 Серпня 2020, 22:43:49 »
ну.. а мне норм направление выписали- на время и пришли ( и к Голубцовой и к шкарупете) зашли  на свое время без проблем и очередей не было ???, к эндокринологу так же, правда если с острой болью то как?
до лора ходимо не часто, така картина була восени, ми за своїм часом не зайшли, довелось "лаятись"
може влітку з цим простіше, менше хворих...
з гострим болем - по живій черзі, якщо там тільки по запису - приведуть за руку і скажуть "ви наступні"

з ендокринологом взагалі ніколи не було проблем

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1
« Reply #4544 : 19 Серпня 2020, 22:45:21 »

Кстати, как мне на днях сказали в поликлинике, Голубцова у них работает на полставки. Может, поэтому так с записью к ней...
ну ми не намагались до неї записатись, тому не знаю, як з записом до неї
Марінель написала, що нормально

Kupi.cn.ua