Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вопрос-ответ  (Прочитано 261076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ира_Н.

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4633
  • Спасибо: 435
  • Стать: Жіноча
  • +380506338402
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7200 : 25 Квітня 2024, 11:37:38 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, пральну машину! Або навпаки, поділіться досвідом яку краще не брати?
Перманентный макияж , оформление бровей http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=90125.0

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1589
  • Спасибо: 573
  • 0978959198
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7201 : 25 Квітня 2024, 12:20:58 »
ну не знаю тоді) взимку точно приймали.

Ви в якому районі живете? Як варіант зібрати та самостійно віднести в ДСНС. )))
да так і зроблю, напевно. дякую.
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19796
  • Спасибо: 1813
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7202 : 25 Квітня 2024, 12:34:28 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, пральну машину! Або навпаки, поділіться досвідом яку краще не брати?
У меня уже вторая  Electrolux с вертикальной загрузкой.
Первая отпахала 13 лет, 2 ремонта (1 - подшипник, 2 - ремень), которые были по адекватной цене и не проблематичные. Потом ее отдала зооволонтеру и там она еще полтора года отработала.
 Сейчас такая https://www.electrolux.ua/ru/laundry/laundry/washing-machines/top-loader-washing-machine/ew6t4272u/ (стоила только на 6 тысяч дешевле в конце 2021). Довольна на все 100  :super:
У родителей за 24 года уже 3 все горизонталки) и то надо менять. Довлльны были только первой, но ту фирму уже давно в Уркаину не возят. Потом была LG (как-то быстро накрылась и было несколько ремонтов), сейчас Samsung (тоже уже пару раз ремонтировали)  - нормальная машинка, но по словам мамы хотелось бы лучше

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7203 : 25 Квітня 2024, 12:52:05 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, пральну машину! Або навпаки, поділіться досвідом яку краще не брати?
з жовтня минулого року користуюсь такою, дуже задоволена, шукала саме вузьку і горизонтальну загрузку
у вігуках пишуть про короткуваті шланги - так, є таке, але нам якраз вистачило для підключення
https://bt.rozetka.com.ua/ua/samsung-ww60a3100be-ua/p347935602/

до цього була індезіт більше 20 років, передали військовим, сподіваюсь у них ще попрацює

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1589
  • Спасибо: 573
  • 0978959198
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7204 : 25 Квітня 2024, 12:53:45 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, пральну машину! Або навпаки, поділіться досвідом яку краще не брати?
Ділюся досвідом: перед тим як купляти машинку подумайте які програми вам потрібні. Це дужк важливе питання, наприклад для мене потрібне іноді прання швидке на 60 хвилин, але багато виробників в своїх программах закладають такий цикл лише на 40 градусів. Мене не влаштовує, тому що 40 градусів при швидкому пранні іноді не вбиває мікроби і пробачте за подробиці запах, наприклад з спецодягу.  А колотати 2 години, те що потрібно швидко випрати і висушити, щоб завтра одягнути немає сенсу. Тому це перше на що для мене важливо. Також є програми для прання наприклад пуховиків без води, а паром, щоб не збивався наповнювач і всіякі заманухи (не можу порадити, не користуюсь таким, а хто користувався відгуки не однозначні)  Далі іде вподобання стосовно електронікі; чи хочете ви щоб був циферблат з часом коли завершиться прання і усіма процессами. Дуже зручна і прикольна штука. Далі є машини з сушками, що одразу і вискшать, якщо немає балкона - ціна відповідна. Далі-габаритність.
Надалі що по довговічності: беріть ті фірми, що обслуговують в Україні сервісними центрами і не буде проблем с запчастинами . Кожен майстер по ремонту "любить свої фірми". Наприклад всі майстри 15 років тому казали що Канди повне г...но, все одно купила її, бо все влаштвувало по программам - пропрацювала 15 років без жодного ремонту, потім почало все сипатися. Замінили на Самсунг супер-пупер всі вихваляли, напихана електронікою і купою програм (по факту користуюсь тількт трьома), була гарантія на 3 роки, сервіс в Києві і все таке... Через три роки за 2 дні до завершення гарантії поміняли пів машини - полетіли підшипники, ремінь і ще щось дороговартісне.
Тому висновом: техніка це річ "як повезе" . Можна і користуватися по різному. В бак на 5 кг не варто пихати звичайно 7 кг. Можна користуватися раз на тижень, можна кожного дня. Відповідно і термін служби. Але те що продавали 20 років тому довговічніше, ніж те що зараз. Різні збірки країн і матеріали. Беріть відомі марки, консультанти підскажуть щоб з сервісом не було проблем, і те, що потрібно для вас особисто по потребам. Чим більше в машині "наворотів", тим проблемніше з довговічністю. А далі як повезе. Навіть дуже за відгуками суперова може виявитися "не дуже", просто "така попалася". Зараз  дуже добре,якщо вистачить на 5-8 років. 
Щодо цін, то вже шукайте в інтернеті, бо одна і та сама модель може відрізнятися по ціні на 1-2 тис. прошерстить усі магазини, де які акції. І краще звичайно купляти нову і в магазині, обовїязково з гарантією.
« Останнє редагування: 25 Квітня 2024, 13:10:12 від Хиппуня »
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1589
  • Спасибо: 573
  • 0978959198
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7205 : 25 Квітня 2024, 13:01:28 »
з жовтня минулого року користуюсь такою, дуже задоволена, шукала саме вузьку і горизонтальну загрузку
у вігуках пишуть про короткуваті шланги - так, є таке, але нам якраз вистачило для підключення
https://bt.rozetka.com.ua/ua/samsung-ww60a3100be-ua/p347935602/

до цього була індезіт більше 20 років, передали військовим, сподіваюсь у них ще попрацює
В мене теж така, на 7 кг  ;D. Хоч і ламалася, але все одно теж задоволена. От зручна і по циферблату і по функціям. Ціна бачу не змінилася за 3 роки. Швидке прання на 15 хв безтолкове правда, тільки 20 градусів - не користуюсь. Канди на 35 хв і 60 градусів повністю влаштовувала. Тут є на годину прання 60 гр.- ото норм. Индезит у сестри пропрацювала 10 років і ще батьки користувалися, але то ще старі збірки. Зараз мабуть стільки не буде.
« Останнє редагування: 25 Квітня 2024, 13:09:16 від Хиппуня »
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7206 : 25 Квітня 2024, 13:48:43 »
В мене теж така, на 7 кг  ;D. Хоч і ламалася, але все одно теж задоволена. От зручна і по циферблату і по функціям. Ціна бачу не змінилася за 3 роки. Швидке прання на 15 хв безтолкове правда, тільки 20 градусів - не користуюсь. Канди на 35 хв і 60 градусів повністю влаштовувала. Тут є на годину прання 60 гр.- ото норм. Индезит у сестри пропрацювала 10 років і ще батьки користувалися, але то ще старі збірки. Зараз мабуть стільки не буде.
:beer:
я 15 хв використовую для трикотажу - типу 2 рази вдягла светрик, треба освіжити, ризикнула один раз вкинути, не витягнув в різні боки віджим - тепер підсіла  :D
користуюсь режимами "верхній одяг", "бавовна", "вовна/делікатне прання"
ну впринципі багато чим )
на 20 років служби звичайно не сподіваюсь, але тиша у порівнянні зі старою і нормальний віджим дуже радують + погратись з режимами
що до сервісу - в Чернігові ж наче є сервіс Самсунга, дивлюсь по карті - Гоча 51

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8226
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7207 : 25 Квітня 2024, 14:00:19 »
я навпаки не знаю куди ртутні подіти. Вже років 20 користуюсь елктронними Гамма. Ніяких незадоволень немає, тільки на прикінці вимірювання можуть не піщати, треба слідкувати і вчасно дивитися скільки там набігло. показують вірно. порівнювала з ртутними.  В період єпідемії купляла на Али отой що до лоба пікаєшь і наче одразу пише- гі...но повне. У мене вже стільки ртутних назбиралося і великих балконних, ніхто в місті не приймає їх, ні ДСНС, ні аптеки, ні ЖеКи і викинути не можу - це отрута.
От і в мене така ж проблема. Теж не можу просто викинути піти, а ніде не приймають  :(
Якщо десь щось дізнаєтесь, дайте знати і мені.

eco-s0

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 491
  • Спасибо: 134
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7208 : 25 Квітня 2024, 14:29:15 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, пральну машину! Або навпаки, поділіться досвідом яку краще не брати?

В мене ZANUSSI  з вертикальним завантаженням. Їй вже більше 16 років. Ремонтувала 3 рази. Підшипники та ремінь. Майстер сказав, що оскільки ремонт не кожного року - не має сенсу зараз купувати нову. Спитала яку марку зараз краще брати, відповів, що якщо б собі брав, то вибирав би між  LG та SAMSUNG і по ціні близько 20 тисяч.
« Останнє редагування: 25 Квітня 2024, 14:32:49 від eco-s0 »
Женщина может бесконечно смотреть на три вещи, а в итоге купить семь...

ksushok

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 161
  • Спасибо: 38
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7209 : 25 Квітня 2024, 14:59:59 »
Добрий день, дівчата порадьте будь ласка
майстра з ремонту пральних машин( телефон)

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1589
  • Спасибо: 573
  • 0978959198
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7210 : 25 Квітня 2024, 15:07:21 »
:beer:
я 15 хв використовую для трикотажу - типу 2 рази вдягла светрик, треба освіжити, ризикнула один раз вкинути, не витягнув в різні боки віджим - тепер підсіла  :D
користуюсь режимами "верхній одяг", "бавовна", "вовна/делікатне прання"
ну впринципі багато чим )
на 20 років служби звичайно не сподіваюсь, але тиша у порівнянні зі старою і нормальний віджим дуже радують + погратись з режимами
що до сервісу - в Чернігові ж наче є сервіс Самсунга, дивлюсь по карті - Гоча 51
Так, є від туди хлопці приїхали і забрали машину на ремонт, винесли -занесли, оскільки була ще на гарантії. Але служба підтримки в Києві була, спочатку зверталися через неї, потім вони передавали в наш сервіс. Терпіння на них не вистачало, все довго було, аж поки не наорала на них, бо по часу в мене все піджимало . На гарантії безкоштовно все замінювали, пару днів залишалося, а вони час тягнули.
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

Gulchitay

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5225
  • Спасибо: 1479
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7211 : 25 Квітня 2024, 16:01:33 »
Так, є від туди хлопці приїхали і забрали машину на ремонт, винесли -занесли, оскільки була ще на гарантії. Але служба підтримки в Києві була, спочатку зверталися через неї, потім вони передавали в наш сервіс. Терпіння на них не вистачало, все довго було, аж поки не наорала на них, бо по часу в мене все піджимало . На гарантії безкоштовно все замінювали, пару днів залишалося, а вони час тягнули.
зрозуміла, буду знати раптом що

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11670
  • Спасибо: 2166
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7212 : 25 Квітня 2024, 16:17:29 »
Дівчата, порадьте, будь ласка, пральну машину! Або навпаки, поділіться досвідом яку краще не брати?
самсунг, працюють довго, проблем якщо що з запчастинами немає
якщо бюджет дозволяє, то бош

не раджу індезіт (хоча якщо їх збирають зараз в Італії, то може і норм) та зануссі
« Останнє редагування: 25 Квітня 2024, 16:20:04 від Марfуша »

Ира_Н.

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4633
  • Спасибо: 435
  • Стать: Жіноча
  • +380506338402
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7213 : 25 Квітня 2024, 16:51:33 »
Дякую за відповіді!
 :daisy:
Перманентный макияж , оформление бровей http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=90125.0

♥ღ.Женечка.ღ♥

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2387
  • Спасибо: 743
  • ツ 0689017978 ツ
Re: Вопрос-ответ
« Reply #7214 : 25 Квітня 2024, 20:00:18 »
Не советовала бы вирпул.
Верхняя загрузка, т.е. сверху никогла ничего не стоит. Ванная не влажная. Но вся верхняя крышка полностью проржавела. Машинке 7 лет

Kupi.cn.ua