Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ❤Як зрозуміти, чи потрібна підготовка до школи вашій дитині?  (Прочитано 7490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexandr

 • Администратор
 • Звезда форума
 • *****
 • Повідомлень: 1449
 • Спасибо: 139
 • Стать: Чоловіча

Насправді, підготовка до школи потрібна кожній дитині. Навіть якщо з ранніх років дитина активно навчається і відвідує розвиваючі заняття - вона потребує ще більшого рівня навчання, ніж інші дітки. Отримана раніше база знань буде тільки на користь її успішності, але цього недостатньо. Давайте розбиратися, чому.Як відбувається підготовка до школи?


Кожна установа, що дає середню освіту, зобов'язує учнів початкової школи навчатися до приходу в школу. Це робиться для того, щоб в першому класі всі діти були приблизно на однаковому рівні і могли досягати успіху в освоєнні шкільної програми. Тому на підготовчих курсах учнів готують до нового життєвого етапу, навчаючи: 1. Вирішувати нескладні задачки і математичні завдання. Це сприяє розвитку логіки, мислення, пам'яті, а також формуються навички роботи з головоломками.

 2. Мислити послідовно, знаходячи явні відмінності між предметами, формами, кольорами і їх відтінками. На фоні цього поліпшуються не тільки загальні навички, а й креативне мислення.

 3. Трансформувати думки і фантазії в окремі пропозиції. Діти вчаться описувати об'єкти, картини і пейзажі.

 4. Запам'ятовувати інформацію. Діти вчать нескладні тексти і вірші, що сприяє поліпшенню пам'яті і збільшує її ресурс для сприйняття складної інформації.

 5. Рахувати, писати і читати. Ці навички є важливими в початковій школі, як і в подальшому теж повинні розвиватися. Без них досягти хорошої успішності неможливо.

 6. Розмовляти правильно. Велика увага приділяється дикції, що дозволяє навчитися добре говорити рідною мовою. Якщо в програму включені іноземні - їх базове знання теж буде великим плюсом.


Ці знання дозволяють добре почати навчання в школі, не маючи ніяких труднощів з базою. По закінченню курсів діти легше засвоюють шкільну програму, як і процес адаптації. Вони вже звикли до навантаження і перебуванню в чужому колективі. Це дозволяє зосередитися на навчанні і не відчувати дискомфорт щоразу, коли потрібно спілкуватися з однолітками.


Можна обійтися без дошкільної підготовки?


Сучасна дошкільна підготовка для дітей від 5 років виступає основою для зведення споруди зі знань. Школа є тим самим будинком, який буде зводитися протягом усього періоду отримання середньої освіти. Експерти не рекомендують нехтувати питанням дошкільної підготовки. Саме вона формує базу знань, які в подальшому будуть доповнені і розвинені на гідному рівні. При їх відсутності дитина виявиться «білою вороною» в колі однолітків. Її успішність, як і загальний розвиток, буде істотно поступатися однокласникам. Це стане причиною формування поганої успішності, невпевненості в собі і соціальної відстороненості.


Kupi.cn.ua