Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Стоматология  (Прочитано 534121 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Olyalya4ka

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1140
  • Спасибо: 49
Re: Стоматология
« Reply #7080 : 04 Травня 2023, 09:16:58 »
Порадьте гарного стоматолога у міській чи обласній лікарні, проблема з коронкою. Або в приватній з незахмарними цінами

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Стоматология
« Reply #7081 : 04 Травня 2023, 20:27:17 »
Порадьте гарного стоматолога у міській чи обласній лікарні, проблема з коронкою. Або в приватній з незахмарними цінами
Пройда в міській стоматології

Mery Poppins

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1513
  • Спасибо: 128
  • Стать: Жіноча
  • 0932136136
Re: Стоматология
« Reply #7082 : 04 Травня 2023, 22:39:15 »
Порадьте гарного стоматолога у міській чи обласній лікарні, проблема з коронкою. Або в приватній з незахмарними цінами
Сокирко Сергій Миколайович, філіал обласної, що на Ремзаводі

Хиппуня

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1587
  • Спасибо: 572
  • 0978959198
Re: Стоматология
« Reply #7083 : 05 Травня 2023, 00:04:52 »
Хтось лікував у Сервінського Іллі Ігоровича щелепні суглоби, дисфункцію ВНЩС (СКРОНЕВО-НИЖНЬОЩЕЛЕПНОГО СУГЛОБУ). Або може лікував у когось іншого і може порадити?
ми були у нього 2 роки назад. Приїздить з Києва, де у нього і його батька своя клініка була. Ну що можу сказати: вони розвиваються і спостерігають за світовими тенденціями і напрацьовують досвід методом спроб і помилок. Це по нашому випадку. 5 років назад була по нашій проблемі одна методика (пробували виправити брекетами і іншим), через 2 роки на практиці інших людей все ж таки вирішили що тільки хірургія. І Кінішенко і Сервінський розуміють як і що зараз роблять в Европі, і можуть підказати, якщо потрібно. Молодий, дещо ємоційний лікар,може хтось і не прийме подачу консультації, але мені абсолютно нормально і зрозуміло було,  відповідає на всі питання, часу приділяє достатньо. Сходити проконсультуватися і послухати його точку зору на проблему -потрібно, тому що по крайній мірі не буде викачувати кошти, як це продовжують робити і інших наших клініках,  якщо знає, що вже воно наврядчи дасть результат. так у нас було. може за 2 роки щось і змінилося..
« Останнє редагування: 05 Травня 2023, 00:07:54 від Хиппуня »
Делаю заказы по сайту Исса плюс.0978959198 - принимаю в Вайбере, посылки каждые 4 дня. Без орга. Пишите, присоединю в группу.

ElleBelle

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
Re: Стоматология
« Reply #7084 : 09 Травня 2023, 19:07:30 »
Подскажите, а Виталий Обуховский где.то принимает?

Chernihiv Girl

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Спасибо: 11
Re: Стоматология
« Reply #7085 : 14 Травня 2023, 22:11:26 »
ми були у нього 2 роки назад. Приїздить з Києва, де у нього і його батька своя клініка була. Ну що можу сказати: вони розвиваються і спостерігають за світовими тенденціями і напрацьовують досвід методом спроб і помилок. Це по нашому випадку. 5 років назад була по нашій проблемі одна методика (пробували виправити брекетами і іншим), через 2 роки на практиці інших людей все ж таки вирішили що тільки хірургія. І Кінішенко і Сервінський розуміють як і що зараз роблять в Европі, і можуть підказати, якщо потрібно. Молодий, дещо ємоційний лікар,може хтось і не прийме подачу консультації, але мені абсолютно нормально і зрозуміло було,  відповідає на всі питання, часу приділяє достатньо. Сходити проконсультуватися і послухати його точку зору на проблему -потрібно, тому що по крайній мірі не буде викачувати кошти, як це продовжують робити і інших наших клініках,  якщо знає, що вже воно наврядчи дасть результат. так у нас було. може за 2 роки щось і змінилося..
Дякую. На консультації в нього була. Сказав треба їхати в Київ на діагностику і потів лікування в Києві. Тож хотілося б отримати відгуки від людини яка проходила нього лікування від і до. Або може інші лікарі   :-\

PinkUnicorn

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2206
  • Спасибо: 111
Re: Стоматология
« Reply #7086 : 15 Травня 2023, 15:51:31 »
Дякую. На консультації в нього була. Сказав треба їхати в Київ на діагностику і потів лікування в Києві. Тож хотілося б отримати відгуки від людини яка проходила нього лікування від і до. Або може інші лікарі   :-\
я у него была  лет 6 назад, хотела брекеты ставить. Он единственный в городе! а я обошла тогда всех ортодонтов, кто предложил ставить брекеты без удаления клыков, по современной методике. Плюс, я у него в клинике в Киеве удаляла сложный горизонтальный зуб мудрости. В чернигове мне предложили удалить 2 здоровых зуба, чтоб удалить зуб мудрости, а него в клинике мне залезли в кость со стороны щеки и смогли удалить без проблем за 2 часа. Удалял хирург из его клиники, но он и его отец несколько раз заходили смотреть, как мне его удаляют, так как у  меня был сложный зуб.
Брекеты я тогда так и не поставила,  так как дорого было и он перестал ездить в чернигов, но если б решила, то только к нему.

Chernihiv Girl

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Спасибо: 11
Re: Стоматология
« Reply #7087 : 16 Травня 2023, 14:56:23 »
я у него была  лет 6 назад, хотела брекеты ставить. Он единственный в городе! а я обошла тогда всех ортодонтов, кто предложил ставить брекеты без удаления клыков, по современной методике. Плюс, я у него в клинике в Киеве удаляла сложный горизонтальный зуб мудрости. В чернигове мне предложили удалить 2 здоровых зуба, чтоб удалить зуб мудрости, а него в клинике мне залезли в кость со стороны щеки и смогли удалить без проблем за 2 часа. Удалял хирург из его клиники, но он и его отец несколько раз заходили смотреть, как мне его удаляют, так как у  меня был сложный зуб.
Брекеты я тогда так и не поставила,  так как дорого было и он перестал ездить в чернигов, но если б решила, то только к нему.
Спасибо за ответ

PinkUnicorn

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2206
  • Спасибо: 111
Re: Стоматология
« Reply #7088 : 20 Травня 2023, 11:06:37 »
у кого то был опыт установки у ортодонта кап от храпа?

ElleBelle

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
Re: Стоматология
« Reply #7089 : 20 Травня 2023, 21:02:49 »
Пройда в міській стоматології

Працюе останнiй тиждень
Дуже гарний врач. Я якимсь чудом встигла, пiдлечили (

ElleBelle

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1562
  • Спасибо: 165
  • Стать: Жіноча
Re: Стоматология
« Reply #7090 : 20 Травня 2023, 21:06:34 »
дiвчата, скiки зараз метало-керамiка (зуб) коштуе?
до вiйни 4000 -+ грн було, а зараз яка цiна?  :o
Сама спитала, сама вiдповiм  ::)
Така ж сама цена, бiля 4000
В арт дентi 9000 нащитали за той самий процес

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Стоматология
« Reply #7091 : 20 Травня 2023, 22:30:07 »
Працюе останнiй тиждень
Дуже гарний врач. Я якимсь чудом встигла, пiдлечили (
:o а потім де?

Len4ik4ik

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Спасибо: 88
  • Стать: Жіноча
  • Пропоную продукцію Фада, Viber 0634544716
Re: Стоматология
« Reply #7092 : 03 Червня 2023, 00:38:32 »
Сокирко Сергій Миколайович, філіал обласної, що на Ремзаводі

Підкажіть, будь ласка, конкретніше де це знаходиться? Бо хочу відправити чоловіка, так щоб знайшов і не передумав лікувати поки шукає  :wacko:
Продукція Фада! район Бойова/Козацька Приєднуйтесь до групи Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBx3rGPRad9SFBCIzTJTULAVkaHDKtiEi%2FK7OUGwLmt7nFsWLGhq71TM6FHGPF%2F

Марfуша

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Стоматология
« Reply #7093 : 03 Червня 2023, 08:14:23 »

Підкажіть, будь ласка, конкретніше де це знаходиться? Бо хочу відправити чоловіка, так щоб знайшов і не передумав лікувати поки шукає  :wacko:
https://map.cn.ua/info/8514

Tamara

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2604
  • Спасибо: 434
  • Стать: Жіноча
Re: Стоматология
« Reply #7094 : 03 Червня 2023, 09:17:23 »

Підкажіть, будь ласка, конкретніше де це знаходиться? Бо хочу відправити чоловіка, так щоб знайшов і не передумав лікувати поки шукає  :wacko:
Насколько я знаю, он принимает по предварительной записи. Так что пред тем как отправить, запишите его, чтобы наверняка принял
Его номер телефона много раз писали в этой теме

Kupi.cn.ua