Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ОФТАЛЬМОЛОГИ  (Прочитано 110218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5847
  • Спасибо: 953
  • Стать: Жіноча
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1125 : 28 Жовтня 2022, 18:55:41 »

Дякую, дізнавалася. В Люксоптиці зараз, сказали, нема апаратного лікування, найближче Бровари/Київ
Апаратне лікування є ще в дитячій обласній лікарні на Пирогова. Проходили його там років 3 тому, потрібне було направлення, дитину оформлювали на денний стаціонар. Треба було прийти зранку, пройти процедури, обхід лікаря і можна було йти додому. Як зараз не знаю, але можете мати на увазі як ще один варіант.

А взагалі, я почала схилятися до думки, що апаратне лікування - це просто викинуті гроші. Зараз багато де читаю, що апаратне лікування майже ніде не застосовується, що це не ефективно. Краще більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом і т.д. З дитиною апаратне лікування проходили з 7 років (1 або 2 рази на рік), проходили і в Промінь-мед, і в лікарні, і в клініці Шевчика. Спочатку, коли зір "впав" ще не дуже, воно корегувало зір до одиниці, потім гірше, а пізніше ніяких результатів помітних і не було. Зараз спочатку через карантин, а потім і через війну, апаратне лікування хоч і призначали, але нікуди не ходили. І знаєте ніяких змін саме по зору у гіршу сторону не відбулося.
Вирішувати звичайно Вам, але я чомусь схиляюсь, що це дійсно тільки викачка грошей з бітьків :-\
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

шелена

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 310
  • Спасибо: 222
  • об оплате и раздаче в личку
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1126 : 28 Жовтня 2022, 19:04:42 »
Хоча Ви пишете про гостроту зору, а я про зовсім іншу проблему

Len4ik4ik

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Спасибо: 88
  • Стать: Жіноча
  • Пропоную продукцію Фада, Viber 0634544716
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1127 : 28 Жовтня 2022, 22:23:00 »
Апаратне лікування є ще в дитячій обласній лікарні на Пирогова. Проходили його там років 3 тому, потрібне було направлення, дитину оформлювали на денний стаціонар. Треба було прийти зранку, пройти процедури, обхід лікаря і можна було йти додому. Як зараз не знаю, але можете мати на увазі як ще один варіант.

А взагалі, я почала схилятися до думки, що апаратне лікування - це просто викинуті гроші. Зараз багато де читаю, що апаратне лікування майже ніде не застосовується, що це не ефективно. Краще більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом і т.д. З дитиною апаратне лікування проходили з 7 років (1 або 2 рази на рік), проходили і в Промінь-мед, і в лікарні, і в клініці Шевчика. Спочатку, коли зір "впав" ще не дуже, воно корегувало зір до одиниці, потім гірше, а пізніше ніяких результатів помітних і не було. Зараз спочатку через карантин, а потім і через війну, апаратне лікування хоч і призначали, але нікуди не ходили. І знаєте ніяких змін саме по зору у гіршу сторону не відбулося.
Вирішувати звичайно Вам, але я чомусь схиляюсь, що це дійсно тільки викачка грошей з бітьків :-\

Зрозуміла, дякую. 
От і у нас як ви пишете, теж спочатку трохи покращувалось, а в минулому році без змін. Тому хочу зрозуміти що ж робити, бо в нинішніх умовах так складно щось спланувати... Тим більше в ДП1 сказали робота апаратів залежить від електроенергії, та хіба їх можуть відключати? :-\
Продукція Фада! район Бойова/Козацька Приєднуйтесь до групи Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBx3rGPRad9SFBCIzTJTULAVkaHDKtiEi%2FK7OUGwLmt7nFsWLGhq71TM6FHGPF%2F

Алёночка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 515
  • Спасибо: 98
  • Стать: Жіноча
  • 0932937555 Алёна, меня на ты
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1128 : 28 Жовтня 2022, 22:30:17 »
Апаратне лікування є ще в дитячій обласній лікарні на Пирогова. Проходили його там років 3 тому, потрібне було направлення, дитину оформлювали на денний стаціонар. Треба було прийти зранку, пройти процедури, обхід лікаря і можна було йти додому. Як зараз не знаю, але можете мати на увазі як ще один варіант.

А взагалі, я почала схилятися до думки, що апаратне лікування - це просто викинуті гроші. Зараз багато де читаю, що апаратне лікування майже ніде не застосовується, що це не ефективно. Краще більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом і т.д. З дитиною апаратне лікування проходили з 7 років (1 або 2 рази на рік), проходили і в Промінь-мед, і в лікарні, і в клініці Шевчика. Спочатку, коли зір "впав" ще не дуже, воно корегувало зір до одиниці, потім гірше, а пізніше ніяких результатів помітних і не було. Зараз спочатку через карантин, а потім і через війну, апаратне лікування хоч і призначали, але нікуди не ходили. І знаєте ніяких змін саме по зору у гіршу сторону не відбулося.
Вирішувати звичайно Вам, але я чомусь схиляюсь, що це дійсно тільки викачка грошей з бітьків :-\

Ви знаєте, теж схиляюсь до такої думки

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19796
  • Спасибо: 1813
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1129 : 28 Жовтня 2022, 23:07:30 »
Все зависит от диагноза и темпа роста ребенка.
Пока дочка особо не росла, аппаратное лечение ей очень помогало.
Знаю пару людей, у которых небольшую степень миопии (до -3) убрали именно аппаратным лечением, упражнениями и каплями
По поводу атропина - разводила сама. Периодически назначают курс.

Len4ik4ik

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Спасибо: 88
  • Стать: Жіноча
  • Пропоную продукцію Фада, Viber 0634544716
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1130 : 28 Жовтня 2022, 23:51:26 »
Все зависит от диагноза и темпа роста ребенка.
Пока дочка особо не росла, аппаратное лечение ей очень помогало.
Знаю пару людей, у которых небольшую степень миопии (до -3) убрали именно аппаратным лечением, упражнениями и каплями
По поводу атропина - разводила сама. Периодически назначают курс.

Можна детальніше про атропін, будь ласка?  ::) Якщо зручно, можна в особисті повідомлення.
Продукція Фада! район Бойова/Козацька Приєднуйтесь до групи Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBx3rGPRad9SFBCIzTJTULAVkaHDKtiEi%2FK7OUGwLmt7nFsWLGhq71TM6FHGPF%2F

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19796
  • Спасибо: 1813
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1131 : 29 Жовтня 2022, 23:06:07 »
Ампула атропина на пять мл физраствора
Использовать можно неделю
Схемы разные были

Irina007

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 236
  • Спасибо: 19
  • 093 606 99 49
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1132 : 08 Листопада 2022, 14:16:52 »
Доброго дня, підкажіть, будь ласка,про лікаря Гавриленко . Яка в оптиці.

Lapich

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Спасибо: 13
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1133 : 17 Січня 2023, 10:37:08 »
Добрый день. Подскажите, к какому доктору в клинике Шевчика лучше записаться с вопросом близорукости. Возиян или Рыжевский ?

Lapich

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Спасибо: 13
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1134 : 17 Січня 2023, 10:42:14 »
И еще вопрос, кто-то пользуется ночными линзами ? У сына в августе поставили близорукость -1 , вот пора идти на проверку, кажется мне, что дела ухудшились. Задумалась о ночных линзах. Есть у кого-то опыт с ними ?

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5847
  • Спасибо: 953
  • Стать: Жіноча
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1135 : 17 Січня 2023, 10:57:39 »
Добрый день. Подскажите, к какому доктору в клинике Шевчика лучше записаться с вопросом близорукости. Возиян или Рыжевский ?
Про Рижевського нічого сказати не можу, бо не були в нього. А до Возіян воджу дитину вже давно, і сама до неї ходила, і чоловік)) На мою думку, Світлана Валеріївна - дуже гарний, компетентний лікар :) В цій клініці саме вона і займається нічними лінзами.
Ну і щодо доцільності користуватися цими лінзами, треба вирішувати з лікарем, бо все це індивідуально. Я від знайомих чула гарні відгуки, але моїй дитині зі слів лакаря вони не підходять і бажаного ефекту не дадуть :-\
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

Lapich

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Спасибо: 13
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1136 : 17 Січня 2023, 11:48:43 »
Про Рижевського нічого сказати не можу, бо не були в нього. А до Возіян воджу дитину вже давно, і сама до неї ходила, і чоловік)) На мою думку, Світлана Валеріївна - дуже гарний, компетентний лікар :) В цій клініці саме вона і займається нічними лінзами.
Ну і щодо доцільності користуватися цими лінзами, треба вирішувати з лікарем, бо все це індивідуально. Я від знайомих чула гарні відгуки, але моїй дитині зі слів лакаря вони не підходять і бажаного ефекту не дадуть :-\

Дякую. У Рижевського ми були в обласній поліклініці. Лікар гарний. Думала просто може в кого є досвід спілкування з обома лікарями.
Дівчата, а при мінусі вашим дітям окуляри або лінзи для постійного носіння виписують ? Ми то носимо постійно, як і виписали ( зараз такі протоколи), раніше ж знаю, що призначали носити за необхідності. То що краще ?

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19796
  • Спасибо: 1813
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1137 : 18 Січня 2023, 09:15:56 »
Родственник-подросток носит ночные линзы уже 3 года. Очень доволен, на день-два ему зрение корректирует.
Дочке ночные линзы и по диагнозу, и по строению роговицы не подходят.
Носить по необходимости - это большая ошибка (из собственного горького опыта).
Глазу постоянно приходится перестраиваться, плюс начинаю мышцы напрягаться и проблемы усугубляются.
В свое время окулист выписывал мне очки носить по необходимости, мол, мышцы должны тренироваться. Эта рекомендация чуть не закончилась слепотой на один глаз в 12 лет и 4 операциями

Lapich

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Спасибо: 13
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1138 : 19 Січня 2023, 14:06:08 »
Родственник-подросток носит ночные линзы уже 3 года. Очень доволен, на день-два ему зрение корректирует.
Дочке ночные линзы и по диагнозу, и по строению роговицы не подходят.
Носить по необходимости - это большая ошибка (из собственного горького опыта).
Глазу постоянно приходится перестраиваться, плюс начинаю мышцы напрягаться и проблемы усугубляются.
В свое время окулист выписывал мне очки носить по необходимости, мол, мышцы должны тренироваться. Эта рекомендация чуть не закончилась слепотой на один глаз в 12 лет и 4 операциями
Ох, ничего себе. А у вас большой минус был, что такие последствия ?

По линзам спасибо. Будем консультироваться. Пока собираю информацию.

Glanna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 19796
  • Спасибо: 1813
  • Стать: Жіноча
  • Если проходите сквозь ад - не останавливайтесь
Re: ОФТАЛЬМОЛОГИ
« Reply #1139 : 20 Січня 2023, 10:06:41 »
Даже не помню, какой был на момент первой операции в 1995. Но левым глазом не видела практически.
В 2003 перед операций левый был -12,5 (плюс еще отслоение сетчатки), правый - 10.
Сейчас где-то левый 0,4/правый 0,9

Kupi.cn.ua