Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вигідні пропозиціі AliExpress.  (Прочитано 5063 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

IreneD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1625
  • Спасибо: 212
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #15 : 12 Грудня 2022, 11:54:58 »
Та поличка та особо й не треба, головне,щоб були яйця  ^-^ а куди покласти,то знайдемо))

А такий органайзер я тут в Сп теж купила,це в мене як аптечка,стільки місця ячейок та відділів :super:
Все приходить вчасно,якщо люди вміють чекати.



Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #16 : 12 Грудня 2022, 20:13:21 »
Грейте кирпичи (если есть газ), потом их можно раскладывать по периметру. Мои так делают  :)
Дякую за пораду, сьогодні вперше не вимикали ще світло, я така здивована.
Як ото у мемі: ми вже зарядилися, зігрілися, їсти наготували, термоси залили, давайте далі естефету передавати, а то світло вже 20 годин підряд є, може кому потрібніше )

Та поличка та особо й не треба, головне,щоб були яйця  ^-^ а куди покласти,то знайдемо))
;D це точно!
а я не купила, думала пізніше подивлюсь на Алі, але не знайшла поки що.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #17 : 12 Грудня 2022, 20:50:13 »
Зараз покажу свої знахідки.
Можливо, комусь стануть у нагоді.

Сподобались ліхтарі із замовлення 3 речі за 6 у.е., тобто одна річ - 75 грн.
Була на центральному ринку, то ціни на ліхтарі мене дуже здивували, м'яко кажучи.

Ось такий: https://www.aliexpress.com/item/1005004095419751.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.11.b8321802hvHfi6

З Акулою, має три трежими освітлення ( максимальна яскравість, половинна чи сигнал sos).
Заряджається від юсб. Поклала до кишені куртки, то ввечері дуже виручає.

Ось такй налобний: https://www.aliexpress.com/item/1005004099303276.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.10.b8321802hvHfi6
Цей взагалі як палочка-виручалочка: сходити будь-куди, де потрібні вільні руки ( до туалету, до ванни, до кухні, до підвалу). Також заряджається від юсб. Є сенсорний датчик, який реагує на рух, тобто провів рукою - ліхтар загорівся, провів вдруге - вимкнувся. Сенсор вмикається окремою кнопкою, можна його і не вмикати, якщо не потрібно.

По 75 грн. обійшлись обидва ці ліхтарі  :super:


Замовила також і ось такий ліхтар: https://www.aliexpress.com/item/1005002353286817.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.16.b8321802hvHfi6
Нажаль, він приїхав до мене непрацюючим.
Але я мала нагоду подивитися, як він працює, бо таких купу на ринку продають і в товарах "п'ятірочки" по 270-300 грн., тобто рівно втричі дорожче, ніж можна купити на Алі.

Ось такі лампочки купила:
https://www.aliexpress.com/item/1005004590543739.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.37.b8321802hvHfi6
Обійшлись взагалі щось по 10 грн. за штуку. Світять від павера, але або від старого павера, або від того, який підтримує режим мікротоків, бо звичайний не буде бачити таку малу потужність.

Ось така лампа - 160 грн. обійшлась. Це знахідка.
Вона світить дуже яскраво, можна спокійно приготувати вечерю і поїсти, набагато зручніше і видніше.
Недолік - дуже слабка батарея і швидко виснажується. На максимальному освітленні довго не протягне.
Але зважаючи на те, що освітленням я запаслась вдосталь, то мені вистачає. Світло дають - ставлю на зарядку. Юсб.

https://www.aliexpress.com/item/1005004282211728.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.31.b8321802hvHfi6

Ну і такий ліхтар ще покажу:
https://www.aliexpress.com/item/1005003567194211.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.53.b8321802hvHfi6

Це найперше замовлення моє, тут була використана знижка новачка, але прийшов він останнім, ось нещодавно.
Замовила зі сподіваннями на те, що якщо буде таке, як у березні-лютому, то зможу використовувати сонячну батарею для зарядження, якщо не буде електрики зовсім. Купила на 6 лампочок, щоб менше заряджати було.
Сподобався.

Показуйте і ви свої знахідки з посиланнями на товари і на відповідальних продавців  ;)


IreneD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1625
  • Спасибо: 212
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #18 : 13 Грудня 2022, 15:28:51 »
Oго скільки у вас всього :super: запаслись))
Ще з корисного я брала скотч 2хстор,той,що заявлено багаторазовий і дужеее міцний. 1м коштував близько 60чи50 грн. Таки дійсно гарний, клеїть до стін міцно і надійно)) Але є вже і на укр.сайтах. я брала дещо на сайті trendforse,то там теж є і я замовл.його)) однаковий,як на мене. Посилання можу пошукати.
Все приходить вчасно,якщо люди вміють чекати.



Маруськин

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3421
  • Спасибо: 711
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #19 : 13 Грудня 2022, 18:18:02 »
Класні   :super: але на сонячну батаркю я б не розраховувала  ::)
 Є  у нас ліхтар  . Окрема панель до нього -то зарядка -можливо влітку при прямих сонечних променях і можна , а так -ні ... в нас  інертул , і там виносна сонячна панель - ліхтар супер. Купували ща 700 пару років тому. Зараз 2700 . Але сонячна батарея не тягне взимку  :'(

Маруськин

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3421
  • Спасибо: 711
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #20 : 13 Грудня 2022, 18:19:26 »
А ось інше взагалі купили  дуже вигідно - ціни зараз навіть по вашим ссилкам  :wacko:

IreneD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1625
  • Спасибо: 212
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #21 : 15 Грудня 2022, 20:33:21 »
Випадково побачила в рекомендаціях такий лед-шар.
В мене є ,купувала ще роки 2назад на укр.сайті. світить чудово. 4режими.
https://a.aliexpress.com/_mqkDhbk
« Останнє редагування: 15 Грудня 2022, 22:53:55 від IreneD »
Все приходить вчасно,якщо люди вміють чекати.



Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #22 : 15 Грудня 2022, 21:29:53 »
Випадково побачила в рекомендаціях такий лед-шар.
В мене є ,купувала ще роки 2назад на укр.сайті. світить чудово. 4режими.
Який саме шар? Посилання забулися вставити  ::)
Скотч бачила наче такий, дякую, буду мати на увазі.
А ліхтарів то і не багато насправді. То так здається. Розподілив по рідним і усе.
За 8 годин відключень найяскравіша лампа ота розряджається, але виручає ну дуже, бо коли темрява, а потрібно працювати, то вона для очей дуже добре світло дає, хоч і не дуже довго.

Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #23 : 15 Грудня 2022, 21:31:59 »
Класні   :super: але на сонячну батаркю я б не розраховувала  ::)
 Є  у нас ліхтар  . Окрема панель до нього -то зарядка -можливо влітку при прямих сонечних променях і можна , а так -ні ... в нас  інертул , і там виносна сонячна панель - ліхтар супер. Купували ща 700 пару років тому. Зараз 2700 . Але сонячна батарея не тягне взимку  :'(
Матиму на увазі, я взагалі сподіваюсь, що це не знадобиться....але хто зна, як і що буде.
Про всяк випадок така штука є. Маю надію не буде у нагоді, там юсб зарядка основний спосіб зарядження, маю надію, цього буде вдосталь.

anyshka

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 85
  • Спасибо: 72
  • Стать: Жіноча
  • Аня
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #24 : 15 Грудня 2022, 22:57:52 »
Дівчата, ви самі замовляєте, або через посередників ?

IreneD

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1625
  • Спасибо: 212
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #25 : 16 Грудня 2022, 11:37:56 »
Самі. Там не складно. Я через додаток.
Все приходить вчасно,якщо люди вміють чекати.



Dgessica

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8225
  • Спасибо: 1027
  • Стать: Жіноча
Re: Вигідні пропозиціі AliExpress.
« Reply #26 : 16 Грудня 2022, 11:39:40 »
На Алі не потрібна мінімальна сума замовлення чи домовленості з перевізниками, замовлення по типу як на олх, можна робити самому. Але відшукати потрібний товар з гарною ціною буває не легко. Продавців дуже багато, ціни різні, ну і ризики, що прийде не зовсім те, на що ти очікуєш. Треба уважно читати опис товару, розміри, відгуки з живими фото дивитися. Це купа часу, але ж і економія суттєва, хоча і не завжди. Я ось свої ліхтарі точно вигідно замовила, подивіться, скільки вони на ринку коштують і порівняйте.

Kupi.cn.ua