Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Оформление загранпаспорта: где, когда, сколько стоит :-)  (Прочитано 372299 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
По термінам  2 тижні,а ціна 1100 с копійками.
Мені сьогодні сказали, що терміновий - від 3 тижнів. Звичайний - від 6 тижнів.

Мадонна

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1264
  • Спасибо: 281
Подскажите  ,сколько времени сейчас делают срочный  и цена  ,может кто делал недавно ,заранее спасибо :)

Сусідка замовляла 01 жовтня, через 2 тижні забрала. Але вартість зросла на 300 грн, тобто зараз десь 1400 грн

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Сусідка замовляла 01 жовтня, через 2 тижні забрала. Але вартість зросла на 300 грн, тобто зараз десь 1400 грн
Неужели комиссия уже такая большая? Я вчера заказывала. Несрочный стоил 730 грн. и 30 грн. комиссия. За срочный говорили 1085 грн. Не может быть 300 грн комиссии....

Мадонна

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1264
  • Спасибо: 281
Неужели комиссия уже такая большая? Я вчера заказывала. Несрочный стоил 730 грн. и 30 грн. комиссия. За срочный говорили 1085 грн. Не может быть 300 грн комиссии....

Це не комісія. Ми їй оплачували на сайті 1085 грн, вона йшла вже з квитанцією, а там сказали доплатити ще 300 грн

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5845
  • Спасибо: 952
  • Стать: Жіноча
Мені сьогодні сказали, що терміновий - від 3 тижнів. Звичайний - від 6 тижнів.
Все залежить від завантаженості. Свекруха робила закордонний паспорт звичайний не терміновий у вересні, готовий був десь через 2,5 тижні.
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
Це не комісія. Ми їй оплачували на сайті 1085 грн, вона йшла вже з квитанцією, а там сказали доплатити ще 300 грн
Я платила на месте. За каждый паспорт вышло две квитанции. 733 грн. с копейками и плюс 31 с копейками. На второй квитанции написано "комиссия за услуги банка".
Все залежить від завантаженості. Свекруха робила закордонний паспорт звичайний не терміновий у вересні, готовий був десь через 2,5 тижні.
Можливо що й так. Я лише озвучувала те, що мені вчора сказала сама дівчина, яка нас записувала. Я без черги два тижні тому зайшла і записалася. А вчора прийшли на свій час й швидко усе зробили.
До речі, а де треба перевіряти готовність документів?
« Останнє редагування: 19 Жовтня 2022, 13:48:03 від LIDO »

Tamara

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2602
  • Спасибо: 434
  • Стать: Жіноча
Кабінет міністрів змінив вартість послуг у сфері міграції. З 1 листопада 2022 року зросте вартість термінового оформлення паспорта, закордонного паспорта та проїзного документа біженця.
https://www.rbc.ua/rus/news/terminove-oformlennya-vnutrishnogo-ta-zakordonnogo-1666160763.html

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5845
  • Спасибо: 952
  • Стать: Жіноча
...
До речі, а де треба перевіряти готовність документів?
Ось тут https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча

Ежевика Императрица

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2074
  • Спасибо: 737
  • Стать: Жіноча
  • 095-4259602.
Кабінет міністрів змінив вартість послуг у сфері міграції. З 1 листопада 2022 року зросте вартість термінового оформлення паспорта, закордонного паспорта та проїзного документа біженця.
https://www.rbc.ua/rus/news/terminove-oformlennya-vnutrishnogo-ta-zakordonnogo-1666160763.html
нічого не зрозуміла. Хтось може написати, зараз у Чернігові у скільки обійдеться закордонний паспорт, термін виготовлення нетермінового ? Будь ласка, хтось знає, напишіть? Дякую
Форум - моё хобби. Ирусе сообщать про iherb

ЇжА-чоК :)

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5845
  • Спасибо: 952
  • Стать: Жіноча
нічого не зрозуміла. Хтось може написати, зараз у Чернігові у скільки обійдеться закордонний паспорт, термін виготовлення нетермінового ? Будь ласка, хтось знає, напишіть? Дякую
робили закордонний паспорт доньці у січні цього року, нетерміновий, заплатила 875,12 грн
оформлювали в ЦНАПі 16 січня, прийшла смс в цю суботу, що паспорт вже готовий 
Самый красивый наряд для девушки - это счастье. Носите его не снимая.

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
робили закордонний паспорт доньці у січні цього року, нетерміновий, заплатила 875,12 грн
оформлювали в ЦНАПі 16 січня, прийшла смс в цю суботу, що паспорт вже готовий
Ми робили у жовтні. Тоді ще 766 грн нетерміновий коштував. Й трохи більше ніж за місяць його отримали.

Ежевика Императрица

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2074
  • Спасибо: 737
  • Стать: Жіноча
  • 095-4259602.
робили закордонний паспорт доньці у січні цього року, нетерміновий, заплатила 875,12 грн
оформлювали в ЦНАПі 16 січня, прийшла смс в цю суботу, що паспорт вже готовий
якби б був час. а так ціна норм.дякую
Форум - моё хобби. Ирусе сообщать про iherb

LIDO

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 7892
  • Спасибо: 1351
  • Стать: Жіноча
якби б був час. а так ціна норм.дякую
Дійсно швидко, як я розумію, роблять лише у ДП "Документ" у Києві. Якщо працюють. А в нас й швидкій буде три тижні робитися.... Та ще й за два тижні запис.

Len4ik4ik

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 285
  • Спасибо: 88
  • Стать: Жіноча
  • Пропоную продукцію Фада, Viber 0634544716
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, строк дії паспорта у дитини закінчується в січні 2024 року. Це в липні його потрібно міняти/продовжувати? Це ж новий замовляється? І якщо дитині 13 років вже, то також на 4 роки діє?
Продукція Фада! район Бойова/Козацька Приєднуйтесь до групи Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBx3rGPRad9SFBCIzTJTULAVkaHDKtiEi%2FK7OUGwLmt7nFsWLGhq71TM6FHGPF%2F

Kupi.cn.ua