Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Корниенко Оксана (22г.) - опухоль головного мозга!  (Прочитано 6550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алеся

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1868
  • Спасибо: 137
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #15 : 17 Липня 2013, 15:32:52 »
Катя, спасибо Вам большое, что помогаете вести тему. Мне Оксана сбросила смс с новыми реквизитами, но я не успела их разместить.

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #16 : 17 Липня 2013, 19:31:20 »
да помощи то моей грамм((
напишу свое имхо - отдавайте в руки Оксане по возможности. а то карту то на фонд оформили получается...
или та карта рабочая еще? ::)
Вайбер 0937717795 Катя

Алеся

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1868
  • Спасибо: 137
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #17 : 18 Липня 2013, 07:44:02 »
Я у Оксаны переспрошу, но вчера сама переводила на ту карточку, а то мне на Аваль как-то не удобно, да я думаю на Приват многим проще, а та карточка я думаю - Оксанына обычная зарплатная.

Алеся

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1868
  • Спасибо: 137
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #18 : 21 Липня 2013, 18:26:50 »
Девочки, денюжку лучше переводите на Аваль, так менше денег потеряется, приватовская карточка тоже работает (это социальная карточка), но с неё потом снимется приличный процент.

Алеся

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1868
  • Спасибо: 137
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #19 : 02 Серпня 2013, 21:03:30 »
Сегодня разговаривала с Оксаной. Уже собрано чуть больше 100 тыс., Соколов выделил АЖ!!! 100грн.

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 903
  • Стать: Жіноча
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #20 : 05 Серпня 2013, 10:57:08 »
пипипи
дай Бог! видела по городу объявки с просьбой O:-)
Вайбер 0937717795 Катя

Stella

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Спасибо: 7
Re: Опухоль головного мозга! Нужна помощь
« Reply #21 : 06 Серпня 2013, 13:30:05 »
Немцы прислали новый счёт (с учётом реабилитации) - 30 тыс. Собрать нужно до сентября.

EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
24/08/2013 в ЦПКиО была проведена благотворительная продажа в поддержку Оксаны. Выручка от проданных изделий ручной работы, которые сделаны мастерицами нашего форума было собрано 580 грн. Кроме того были собраны средства в кеш-боксы. Сумма будет оглашена на днях в СМИ.


EL

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Людмила Шандренко:
"Добрі справи не залишаються без уваги! Групка небайдужих жінок провели благодійну ярмарку під час виставки квітів по збору коштів на операцію Оксани Корнієнко.І ось результат-7093 грн.(сім тисяч дев'яносто три гривні).Дякую вам,мої любі.дорогі майстрині!
 Свої вироби,частинку своєї душі і добра, надали :Людмила Соколовська,Світлана Сокол,Сівтлана Личак,Варнакова Олена,Базар Оксана,Олена Кора(творча майстерня"Штучки"),Надін панченко,Ірина Готовцева,Олена Юрова,Олена Демиденко зі своїми форумчанками(Дуже багато гарних виробів),моя внученька та я. Авсе це донесли до громади Женечка Анцибор та Віра Едемська.
 Всім,всім низький уклін та найщиріші побажання добра та щастя!"

Тренинговый

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 352
  • Спасибо: 25
  • Стать: Жіноча
  • http://grc333.net/
Зашла узнать какие новости - в группе вк написано:

Цитувати
4 октября
Спішу повідомити, що на сьогоднішній день зібрана необхідна сума для проведення операції. На даний час готуються всі необхідні документи для відправлення Оксанки до Німеччини.

Спасибі велике всім хто підтримував та був поруч. Хто не залишився осторонь чужої біди. Завдяки ВАМ у Оксанки з’явився шанс на продовження життя!

ура!!! :yahooo:
Наш сайт http://www.grc333.net/
Наша тема на форуме http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=26229.0

Kupi.cn.ua