Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Первый раз в первый класс.  (Прочитано 208201 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6841
  • Спасибо: 1120
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4635 : 07 Липня 2020, 23:41:22 »
Важко, але прожили рік.
Приладдя до школи купувала майже все перед школою в СП без орга, рокзак за тисячу не купувала, одяг лише потрібний, дочка розуміла, що зайвих речей ми собі дозволити не можемо, тай не потрібні вони. Ніяких іграшок, блискучих дрібничок...
На їжу ми багато не витрачали, на всьому економили. В кафе, кінотеатри не ходили. Дорослим нічого з одягу не  купували, ходили в тому, що було.
Гуртків в першому класі не було, лише начання в школі.
Ми приблизно так само стосовно економії. Я працювала, але з таким навантаженням, що могла дитину відвести, забрати, лишитися вдома.
Але мені про гуртки цікаво - спеціально кидали заради навчання/економії коштів чи не ходили до школи? Не вперше читаю, що в першому класі ніяких гуртків, велике навантаження, нестача часу. Але, якщо вже почали займатися до школи, є певні успіхи, колектив, то як припиняти заняття? Це ж втрачений час, потім складніше на відповідний рівень повернутися, якщо є бажання продовжувати. У мене мала з 4,5 років займається, і я не уявляю, якби я її на рік забрала з якихось своїх причин. Заняття у нас майже безкоштовні, на усілякі ментальні арифметики, плавання, бальні танці ми не ходили, але ж все одно вже на другу половину першого класу були перші конкурси, тобто додаткові витрати з'явилися.
Мені якось стабільність в заняттях ближче і відповідальне ставлення. Сама 10 років танцями займалася в одному колективі і репетицій майже не пропускала, син з 2 класу пішов в басейн (одразу після відкриття), потрапив до спортивної групи і займався до кінця 9 класу, і мала вже 7 років в цирковій студії займається, і пропуски за рік можна на пальцях однієї руки перерахувати.

ejeek16

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Спасибо: 4
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4636 : 08 Липня 2020, 11:11:05 »
Важко, але прожили рік.
Приладдя до школи купувала майже все перед школою в СП без орга, рокзак за тисячу не купувала, одяг лише потрібний, дочка розуміла, що зайвих речей ми собі дозволити не можемо, тай не потрібні вони. Ніяких іграшок, блискучих дрібничок...
На їжу ми багато не витрачали, на всьому економили. В кафе, кінотеатри не ходили. Дорослим нічого з одягу не  купували, ходили в тому, що було.
Гуртків в першому класі не було, лише начання в школі.

Напевно, Ви пишете не все. Можливо, є ще принаймні город або родичі допомагали продуктами з села... Тому що повноцінно харчувати дитину і себе (а якщо ще і чоловіка) на "менше мінімалки неможливо" Тобто Ви позбавили дитини подарунків на свята, відвідування днів народжень і т.д. заради того щоб бути з дитиною рік її першого класу? Не зрозумілі такі жертви...

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4637 : 08 Липня 2020, 12:52:57 »
Вам не подобається дистанційне навчання?
Особисто мені сподобалося.

Особисто я вважаю, що якщо залишати дистанційне навчання в такому вигляді, як у нас було, то треба батькам платити середню зарплату педагога

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4638 : 08 Липня 2020, 12:54:40 »
Нічого важкого, або надзвичайного в програмі 1 класу не має.. Якщо ви займалися дома і дитина має елементарні знання (знає цифри, літери, геометричні фігури, вміє тримати олівець чи ручку)..

Вибачте, а навіщо тоді школа, навіщо витрачати бюджетні кошти на утримання таких закладів, якщо усе можна і навіть треба вчити ще до школи???

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4639 : 08 Липня 2020, 12:57:11 »
Ви вчитель анг. мови? Якщо я правильно вас розумію, то краще хай дитина іде до школи не знаючи жодного слова?

Совершенно верно! Что касается иностранных языков - ребенка должны учить с самого нуля те, кто будет преподавать ему этот язык в дальнейшем в школе! Только так выработается и сохранится чистота произношения!

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 546
  • Спасибо: 384
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4640 : 08 Липня 2020, 15:16:07 »
Вибачте, а навіщо тоді школа, навіщо витрачати бюджетні кошти на утримання таких закладів, якщо усе можна і навіть треба вчити ще до школи???
Ви самі собі суперечите. Навіщо ж ви вчили читати до школи, і, навіть, маючи висновок (виділений в тексті), все одно питаєте..?  :wacko: Ось ваше повідомлення в іншій темі:
Моя шла в школу в 6 лет, читала с трудом по слогам, сейчас читает немного лучше, целыми словами, хоть и дома заставляем побольше читать... В школе вообще не учили походу...

« Останнє редагування: 08 Липня 2020, 15:19:47 від juli-juli »

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 546
  • Спасибо: 384
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4641 : 08 Липня 2020, 15:21:01 »
Совершенно верно! Что касается иностранных языков - ребенка должны учить с самого нуля те, кто будет преподавать ему этот язык в дальнейшем в школе! Только так выработается и сохранится чистота произношения!
Тут взагалі промовчу..

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4642 : 09 Липня 2020, 10:03:04 »
Ви самі собі суперечите. Навіщо ж ви вчили читати до школи, і, навіть, маючи висновок (виділений в тексті), все одно питаєте..?  :wacko: Ось ваше повідомлення в іншій темі:
Моя шла в школу в 6 лет, читала с трудом по слогам, сейчас читает немного лучше, целыми словами, хоть и дома заставляем побольше читать... В школе вообще не учили походу...


Ну так прочитайте внимательно! За два года в школе, практически никаких сдвигов! еще в садике дети учили буквы (может это наши воспитатели так хотели, может такая была программа - не знаю) Я никогда и ничего до школы по школьным предметам ребенку не навязывала!
Потому что есть специально обученные и получающие за это зарплату люди!

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 546
  • Спасибо: 384
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4643 : 09 Липня 2020, 10:08:20 »
Ну так прочитайте внимательно! За два года в школе, практически никаких сдвигов! еще в садике дети учили буквы (может это наши воспитатели так хотели, может такая была программа - не знаю) Я никогда и ничего до школы по школьным предметам ребенку не навязывала!
Потому что есть специально обученные и получающие за это зарплату люди!
Вам за два роки не спало на думку, якщо такі справи, може, варто самій позайматися з дитиною..? 

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4644 : 09 Липня 2020, 10:17:39 »
Вам за два роки не спало на думку, якщо такі справи, може, варто самій позайматися з дитиною..?

Мені за ці два роки спало на думку, що залишилось 2 рочки початкової школи - і все докорінно зміниться, наразі мені вже байдуже як вона буде читати, за погані оцінки з цього предмету я на неї кричати не буду!

А писала я коментарі для того, щоб дехто зрозумів - кожен повинен робити свою роботу! Діти, які погано читають в початкових класах - імбіцилами не виростають, а що стотується рівня навчання, то тут дуже багато залежить від педагога!

Припустимо ситуацію - дитина навчається в першому класі, педагог з ХХХ-річним стажем жодного разу не звертається до батьків з консультативною метою, щодо рівня досягнень дитини, але виявляється що в кінці року досягнень у дитини близько "0". Хто винен?
Батьки - тому, що не навчили дитину? Чи  педагог - який не зміг  надати дитині знань і донести до батьків проблеми, якщо такі є?

Я чітко озвучувала свою позицію з цього питання неодноразово. А що стосується того, як і хто розуміє мої коментарі, то хочу нагадати у Парфенова, в передачі "Парфенон", був випуск про те, як у мові молоді десь у кінці 20-го століття з'явилося скорочення ИМХО, що значило - "имею мнение х"й оспоришь".  Тому ИМХО, шановні! :D
« Останнє редагування: 09 Липня 2020, 10:20:28 від Наталия2584 »

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 546
  • Спасибо: 384
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4645 : 09 Липня 2020, 10:26:50 »
Мені за ці два роки спало на думку, що залишилось 2 рочки початкової школи - і все докорінно зміниться, наразі мені вже байдуже як вона буде читати, за погані оцінки з цього предмету я на неї кричати не буду!

А писала я коментарі для того, щоб дехто зрозумів - кожен повинен робити свою роботу! Діти, які погано читають в початкових класах - імбіцилами не виростають, а що стотується рівня навчання, то тут дуже багато залежить від педагога!

Припустимо ситуацію - дитина навчається в першому класі, педагог з ХХХ-річним стажем жодного разу не звертається до батьків з консультативною метою, щодо рівня досягнень дитини, але виявляється що в кінці року досягнень у дитини близько "0". Хто винен?
Батьки - тому, що не навчили дитину? Чи  педагог - який не зміг  надати дитині знань і донести до батьків проблеми, якщо такі є?

Я чітко озвучувала свою позицію з цього питання неодноразово. А що стосується того, як і хто розуміє мої коментарі, то хочу нагадати у Парфенова, в передачі "Парфенон", був випуск про те, як у мові молоді десь у кінці 20-го століття з'явилося скорочення ИМХО, що значило - "имею мнение х"й оспоришь".  Тому ИМХО, шановні! :D
А чого це вчитель, а не батьки повинен звертатися з консультативною метою.. Виходить, що  батькам взагалі не було діла до дитини, якщо до кінця року для них стало новиною про нульову успішність в кінці року.. Про імбецильність, вибачте, але такий ляп.. В чому не розбираєтесь - краще не пишіть..
А хіба з такими сперечаються? Ваші переконання мають яскраві  наслідки..:)
« Останнє редагування: 09 Липня 2020, 10:51:49 від juli-juli »

Юле4ка

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 426
  • Спасибо: 162
  • Стать: Жіноча
  • 0638494119
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4646 : 09 Липня 2020, 10:55:06 »
А чого це вчитель, а не батьки повинен звертатися з консультативною метою.. Виходить, що  батькам взагалі не було діла до дитини, якщо до кінця року для них стало новиною про нульову успішність в кінці року..
А хіба з такими сперечаються? Ваші переконання мають яскраві  наслідки..:)
чего вы пристали, я с вас в шоке. Я когда училась в школе, со мной с родителей никто не занимался, спрашивала мама только поучила я уроки или нет. (я закончила школу и в институт я поступила сама) Я к тому, что учитель в мою голову вкладывал инфу настолько чётко, что родителям не нужно было париться. Вот и считаю, что грош тому учителю цена, если после него родители должны заниматься сами с ребёнком, тем более в младших классах. Каждый должен заниматься своим делом, учителям за это деньги платят, а родителям нет.
сп  Гель лаки Kodi,PNB,Naomi http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=87262.msg5981963#msg5981963
Мастер маникюра  р-н Рокоссовского, т. 0638494119

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4647 : 09 Липня 2020, 11:00:27 »
А чого це вчитель, а не батьки повинен звертатися з консультативною метою.. Виходить, що  батькам взагалі не було діла до дитини, якщо до кінця року для них стало новиною про нульову успішність в кінці року.. Про імбецильність, вибачте, але такий ляп.. В чому не розбираєтесь - краще не пишіть..
А хіба з такими сперечаються? Ваші переконання мають яскраві  наслідки..:)

Ви дійсно праві, з Вами сперечатися не варто.. 8)

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 546
  • Спасибо: 384
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4648 : 09 Липня 2020, 11:04:03 »
чего вы пристали, я с вас в шоке. Я когда училась в школе, со мной с родителей никто не занимался, спрашивала мама только поучила я уроки или нет. (я закончила школу и в институт я поступила сама) Я к тому, что учитель в мою голову вкладывал инфу настолько чётко, что родителям не нужно было париться. Вот и считаю, что грош тому учителю цена, если после него родители должны заниматься сами с ребёнком, тем более в младших классах. Каждый должен заниматься своим делом, учителям за это деньги платят, а родителям нет.
Давайте расставим все точки над и.. Я только отвечаю - это раз. Ваше эмоциональное состояние - ваша личная драма. Это два.. ЕЩЕ РАЗ ПОВТОРЯЮ.. ВАШИ ДЕТИ - ВАШИ ПРОБЛЕМЫ . И делайте с ними, что хотите - это три.. Вы в какое время живете. :wacko: Человек пишет, что за два года нет сдвигов  в школе по чтению.. Может, надо не искать крайних ( учителей), а принимать меры.. Все..больше приставать не буду.. За сим и откланяюсь.. :)

weronika

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 377
  • Спасибо: 17
  • Стать: Жіноча
  • 0663976682
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4649 : 09 Липня 2020, 11:04:47 »
Совершенно верно! Что касается иностранных языков - ребенка должны учить с самого нуля те, кто будет преподавать ему этот язык в дальнейшем в школе! Только так выработается и сохранится чистота произношения!
у нас за 4 года младшей школы было 3 разных преподавателя английского,причем в 4 классе это был учитель со старшей школы и переходя в 5 класс мы думали она будет преподавать у нас и дальше ( логично же: за год дети привыкли к ней, она к детям).Но не тут-то было.В 5 классе у нас была новая англичанка. :wacko:

Kupi.cn.ua