Чернігівський форум про дітей

Голосування

Считаете себя Патриотом?

Автор Тема: ✽ ✾ А Вы ПАТРИОТ? ✽ ✾  (Прочитано 10711 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Katushkaol

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 103
  • Спасибо: 6
Re: ✽ ✾ А Вы ПАТРИОТ? ✽ ✾
« Reply #165 : 10 Червня 2015, 20:40:10 »
Думаю, багато хто бачив темно-оранжеву машинку з прапорцями й "вишитим" квітковим візерунком на капоті - це машина Оксани, волонтера "Жіночої Сотні" з Горького, 59. Кілька днів тому ці волонтери поїхали в чергову поїздку в АТО...  У моїх знайомих, хто регулярно допомагає, прапорці на авто. А в багатьох з тих, хто приходить до волонтерів  плести масксітки, готує продукти і допомагає в швейному цеху є стрічки на сумках.
Не варто бути категоричними і вважати, що прапорець на машині чи сумці або наклейка-"вишиванка" на авто - це "справа рук" людей, які здатні тільки на якісь зовнішні прояви патріотизму як "модної тенденції"...
Я имела ввиду тех людей которые не чем не помогают а только ходят или клеют  наклейки. Я согласна что ети волонтеры молодцы,  и я их уважаю. Но есть даже среди моих знакомых которые делают ето, хотя сами несчитают нужным за собой убрать на улице.  :'(
Бог создал женщину из ребра мужчины, не из ноги чтоб быть униженной, не из головы чтоб быть выше, а под рукой чтоб быть защищённой, и под сердцем чтоб быть любимой!

ОльгаТК

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 97
  • Спасибо: 26
  • Стать: Жіноча
Re: ✽ ✾ А Вы ПАТРИОТ? ✽ ✾
« Reply #166 : 13 Червня 2015, 19:02:37 »
Кинув машину на дорозі і пішов купувати собі гамбургер. Чому?

— А де мені її ставити? Іди в мерію, кажи їм, щоб робили паркувальні місця!

Допив воду, кинув пластикову пляшку на тротуар. Чому?

— А куди її дівати? Нехай цей довбаний уряд більше урн поставить!

Вивів вигулювати собаку без повідка на дитячий майданчик. Чому?

— Так там же все одно зараз дітей немає, а гівно має ЖКГ прибрати, за що я гроші плачу?

Притягнув з офісу додому нову пачку паперу. Навіщо?

— Ти краще у цих ідіотів чиновників спитай, навіщо вони країну розікрали!

Той же самий персонаж прилітає, скажімо, в Дубаї. Смітить, намагається стягнути з готелю рушник, грубіянить, ні на секунду не замислюється про те, що своїми діями може комусь заподіювати незручності. Чому ж це відбувається? Невже і тут у всьому винен Порошенко? Та ні, друже, не в усьому. Ти є бидлом не тому, що чиновники наші такі погані, не тому, що майдан країну розвалив і парковки з урнами не зробив. Ти бидло, тому що ти бидло. А гадити людям ти перестаєш, тільки коли штрафом або іншими можливими для тебе неприємностями запахне. Будь чесний хоча б перед собою.

Kupi.cn.ua