Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: ОСББ  (Прочитано 16485 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

EL

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13898
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Re: ОСББ
« Reply #15 : 31 Грудня 2015, 20:37:01 »
Да это так.Все дома вынуждены создать ОСББ , в противном случае в принудительном порядке будет назначаться .
будет_тот_же_ЖЕК,только_частный
в_нашеm_случае,пусть_лучше_ЖЕк
те,кто_хотел_возглавіть_ОСББ_гораздо_хуже

neskvik

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Спасибо: 70
  • Стать: Жіноча
  • Об оплате и раздаче в личку.Виктория 0996269567
Re: ОСББ
« Reply #16 : 02 Січня 2016, 20:19:35 »
будет_тот_же_ЖЕК,только_частный
в_нашеm_случае,пусть_лучше_ЖЕк
те,кто_хотел_возглавіть_ОСББ_гораздо_хуже
100%

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: ОСББ
« Reply #17 : 02 Січня 2016, 20:59:49 »
Хто очолить ОСББ не так вже і важливо, адже по-перше усі ці люди можуть бути переобрані, по-друге діяльність правління перевіряється іншими людтми, що входять у ревізійну комісію.
У випадку з ОСББ мешканці будинку можуть самі вирішувати на які потреби будинку підуть гроші, що вони сплачують за квартплату. ЖЕК ви не зможете ані контролювати, ані змінити, якщо якість послуг вас не влаштовуватиме.

А от те що ЖЕКу ви сплачуватимете ні за що це вже 100%.
 Що робить ЖЕК у більшості будинків? Вивозить сміття і прибирає як не як прибудинкову територію? Якщо ж раптом будинку буде необхідний більш серйозний ремонт (почне протікати дах, наприклад, або капремонт), то як показує принаймі мій досвід, домогтися від ЖЕКу цього майже неможливо.
« Останнє редагування: 19 Січня 2016, 11:07:44 від Lubov-lubov »

Хината

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 888
  • Спасибо: 300
  • Рокоссовского, Вайбер 095-66-13456 - лучше писать
Re: ОСББ
« Reply #18 : 18 Січня 2016, 14:53:39 »
девочки, у кого есть вопросы по поводу ОСББ можете обращаться с радостью помогу, т.к. создавала ОСББ с нуля и знаю все нюансы.
здравствуйте) с чего начать для создания ОСББ ?
Думаю, расчёт эффективности обязателен -  немаловажным будут такие факторы как количество квартир, качество самого дома (год постройки, степень износа труб, крыши), сколько должно быть квартир минимально, дабы вообще приступать к созданию такового??? Спасибо - может мы друг-другу поможем
АМЕРИКА АЙХЕРБ http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=102627.0 - всегда в наличии рыбий жир,
:-) НОВЫЕ ФУТБОЛКИ ! ПРИСТРОЙ
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=158246.msg11271879#msg11271879

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: ОСББ
« Reply #19 : 19 Січня 2016, 11:07:05 »
здравствуйте) с чего начать для создания ОСББ ?
Думаю, расчёт эффективности обязателен -  немаловажным будут такие факторы как количество квартир, качество самого дома (год постройки, степень износа труб, крыши), сколько должно быть квартир минимально, дабы вообще приступать к созданию такового??? Спасибо - может мы друг-другу поможем

Чесно кажучі, не дуже розумію яким чином пов'язані стан труб і даху та розрахунок ефективності. Як нам пояснював юрист на сборах ОСББ, при переході будинку з балансу ЖЕКа, правлінням будинку складається акт усіх недоліків, усього що потребує ремонту, і потім стягується із ЖЕКу через суд.
Наскільки я розумію, ви хочете дізнатися чи вигідно буде створення ОСББ для певного будинку. Для цього вам скоріше треба дізнатися про суму з якої складається квартплатня усіх квартир у будинку, плюс, можливо, додаткові доходи від оренди приміщень або за розташування антен мобільного зв'язку на даху тощо.
Потім вам треба дізнатися скільки ваш будинок сплачує за вивіз сміття, за послуги прибиральниці, за освітлення спільних коридорів тощо. Ну, і вирахувати різницю.
У будинку моєї свекрухи, де нещодавно створили ОСББ, ще вистачило 3300 грн. на зарплатню голови правління, 1000 грн. бухгалтеру, 1300 грн. прибиральниці і ще 1500 грн. щомісячних відрахувань у резервний фонд. Квартир у будинку 142, здається.

Смайлик

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2979
  • Спасибо: 374
  • Стать: Жіноча
Re: ОСББ
« Reply #20 : 13 Лютого 2016, 01:06:09 »
отмечусь  :girlsmile:

ruslan

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 195
  • Спасибо: 48
  • Стать: Чоловіча
  • Ленивых мужчин нет - есть плохо отстимулировaнные!
Re: ОСББ
« Reply #21 : 13 Лютого 2016, 08:21:22 »
У нас дому 3 года,где-то около 300 квартир, думаю ОСББ будет выгодно. Только пока что не слышал ни от кого предложений. 
тел:063 717 40 69

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: ОСББ
« Reply #22 : 13 Лютого 2016, 08:42:13 »
У нас дому 3 года,где-то около 300 квартир, думаю ОСББ будет выгодно. Только пока что не слышал ни от кого предложений.


Ви можете самі створити ініціативну групу з декількох чоловік, яка буде, власне, ініціатором сборів мешканців по вирішенню питання про створення ОСББ.

Збирати людей все одно треба. Навіть якщо необхідна більшість не захоче створювати ОСББ, то згодом, коли вже не буже так званих ЖЕКів, треба буде збиратися і узгоджувати питання і заключати договір на обслуговування ( в принципі з тими же ЖЕКами, тільки називатися вони будуть інакше). Якщо ви цього не зробите, то замість вас цей договір буде заключати міськрада і на відміну від першого варіанту, ви не матимете право розірвати договір навіть якщо будете геть незадоволені якістю послуг.

Якщо вирішете створювати ОСББ, то для початку можна ось це почитати http://proosbb.info/2016/01-30/15:31/yak-stvoriti-osbb.html
« Останнє редагування: 13 Лютого 2016, 08:44:49 від Lubov-lubov »

ruslan

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 195
  • Спасибо: 48
  • Стать: Чоловіча
  • Ленивых мужчин нет - есть плохо отстимулировaнные!
Re: ОСББ
« Reply #23 : 13 Лютого 2016, 08:47:36 »
Ви можете самі створити ініціативну групу з декількох чоловік, яка буде, власне, ініціатором сборів мешканців по вирішенню питання про створення ОСББ.

Збирати людей все одно треба. Навіть якщо необхідна більшість не захоче створювати ОСББ, то згодом, коли вже не буже так званих ЖЕКів, треба буде збиратися і узгоджувати питання і заключати договір на обслуговування ( в принципі з тими же ЖЕКами, тільки називатися вони будуть інакше). Якщо ви цього не зробите, то замість вас цей договір буде заключати міськрада і на відміну від першого варіанту, ви не матимете право розірвати договір навіть якщо будете геть незадоволені якістю послуг.
К сожалению некогда этим заниматься, бывает уезжаю на работу на 3-4 месяца. Думаю весной или ближе к лету все-таки что-то сдвинется.
тел:063 717 40 69

фрукта

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11127
  • Спасибо: 1247
  • Стать: Жіноча
Re: ОСББ
« Reply #24 : 13 Лютого 2016, 15:23:42 »
А от те що ЖЕКу ви сплачуватимете ні за що це вже 100%.
 Що робить ЖЕК у більшості будинків? Вивозить сміття і прибирає як не як прибудинкову територію? Якщо ж раптом будинку буде необхідний більш серйозний ремонт (почне протікати дах, наприклад, або капремонт), то як показує принаймі мій досвід, домогтися від ЖЕКу цього майже неможливо.

к сожалению так думают только те, кто хочет осбб
вечером если не забуду, то напишу здесь какой треш :o был в том году у нас на собраниях по созданию осбб  :wacko:

ruslan

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 195
  • Спасибо: 48
  • Стать: Чоловіча
  • Ленивых мужчин нет - есть плохо отстимулировaнные!
Re: ОСББ
« Reply #25 : 13 Лютого 2016, 15:44:24 »
к сожалению так думают только те, кто хочет осбб
вечером если не забуду, то напишу здесь какой треш :o был в том году у нас на собраниях по созданию осбб  :wacko:
Не забудьте, пжлст. :-[
тел:063 717 40 69

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: ОСББ
« Reply #26 : 13 Лютого 2016, 21:17:30 »
к сожалению так думают только те, кто хочет осбб
вечером если не забуду, то напишу здесь какой треш :o был в том году у нас на собраниях по созданию осбб  :wacko:

Будь-які зібрання це треш))) Взяти хоч збори ОСББ, хоч збори садового товариства та й навіть ті самі батьківські збори. Я ще жодних нормальних не бачила.
Та все одно цікаво як це у вас проходило.

фрукта

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11127
  • Спасибо: 1247
  • Стать: Жіноча
Re: ОСББ
« Reply #27 : 14 Лютого 2016, 01:42:26 »
Будь-які зібрання це треш))) Взяти хоч збори ОСББ, хоч збори садового товариства та й навіть ті самі батьківські збори. Я ще жодних нормальних не бачила.
Та все одно цікаво як це у вас проходило.

а я давно не было на собраниях с трешем)) обычно сначала один говорит, потом вопросы и обсуждение, а тут только рот открыл по первому пункту и все - крики во дворе на час-полтора гарантированы))

по пунктам несогласных с осбб
- данные о жильцах и копии их документов будут хз где хранится и неизвестно кто к ним доступ будет иметь (в Жеке я так понимаю все в сейфе и ознакомление под подпись для узкого круга людей  ??? :-\)
- надо тратится на покупку компа для осбб и аренду офиса))
- надо тратится на з/ту главе осбб, бухгалтеру, уборщице, электрику, сантехнику и на налоги сверху з/ты. кстати, на собрании было озвучено что на 1200-1300 уборщица работать не придет))
- не будет аварийки, которая приедет по звонку, сантехник или электрик при 4-8час.раб.дне ночью бесплатно бегать не будет на вызовы
- у всех противников один общий стереотип - в осбб надо платить намного дороже, чем в жек. один мужчина так и сказал я против и платить в ваше осбб не буду,  и вы мне ничего не сделаете))
- вопрос по субсидии жильцам. порядок ее возмещения от государства в осбб, в новостроях есть семьи с субсидией.
- вопрос о поломке лифта или протекании крыши и дальнейших действиях стоял очень остро!


вроде все, если что вспомню допишу потом :)
отдельным моментом выделю... мужчина под конец собрания после каких-то своих обдумываний произнес в слух "это ж через 10лет надо чистить вентканалы в доме, жек приедет и почистит по требованию, а осбб вряд ли, там же вышка нужна"


не все так радужно, как кажется сначала))
и когда все кричат с вопросами, а ответить всем сразу нельзя это треш :wacko: и так никого не переубедить по интересующим пунктам, а значит противники останутся против.
самая большая часть людей это пофигисты и еще не определившиеся. с ними нужно работать на результат. часть первых кстати не ходит на собрания.

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: ОСББ
« Reply #28 : 14 Лютого 2016, 22:01:40 »
Ух, ти! Весело))
У нас частина цих питань відпала, бо на перших зборах був присутній юрист, який давно займається питаннями ОСББ і він одразу дав чіткі відповіді. Його, до речі, всі вислухали майже не перебиваючи.

В цілому ж ситуація складається така: люди звикли що за них завжди хтось щось робить, приймає якісь рішення ( ну той же ЖЕК), а тут їм доведеться самим щось робити, вирішувати, брати на себе відповідальність.

Я знаю що коли ти робиш щось сам, ти можеш контролювати процес. Я згодна докласти зусиль і отримати хороший результат. Шкода, що таких людей мало))

ВиКуСьКа

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 992
  • Спасибо: 68
  • Стать: Жіноча
  • 0635573440,0950526588
Re: ОСББ
« Reply #29 : 14 Лютого 2016, 22:11:52 »
Що робить ЖЕК у більшості будинків? Вивозить сміття і прибирає як не як прибудинкову територію? Якщо ж раптом будинку буде необхідний більш серйозний ремонт (почне протікати дах, наприклад, або капремонт), то як показує принаймі мій досвід, домогтися від ЖЕКу цього майже неможливо.
Вообщем где-то,правильно,мы в прошлом году сами пересмаливали крышу,ложили новый рубероид,так как нужно это было только нам-жителям 9-го эт.,а в жек только вовремя платить надо,а что касается ремонта-проще сделать самому чем ждать свою очередь и ставить миски,хотя не уверена,что было бы ОСББ что-то бы изменилось,все зависит от людей рядом проживающих и от организатора
« Останнє редагування: 14 Лютого 2016, 22:53:51 від ВиКуСьКа »

Kupi.cn.ua