Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Не дають грати з іграшками  (Прочитано 5328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gel

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 144
  • Спасибо: 32
  • Стать: Жіноча
  • 0684249171
Re: Не дають грати з іграшками
« Reply #15 : 10 Грудня 2016, 19:42:39 »
В нашем саду 24, разрешают играть всеми игрушками какие есть в группе. :girlsmile:

Аннушка Gora

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 3299
  • Спасибо: 322
  • Стать: Жіноча
  • 068*8052604 073*2141880
Re: Не дають грати з іграшками
« Reply #16 : 25 Грудня 2016, 21:47:57 »
У нас в 22 дают играться. Ещё и своего медведя носит)))))
Вафельные картинки, посыпки, подложки http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=74414.0

Имбирные пряники https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=168651.0

Заказ в Вайбер 0732141880

Еva

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 186
  • Спасибо: 9
  • Стать: Жіноча
Re: Не дають грати з іграшками
« Reply #17 : 09 Січня 2017, 07:18:43 »
У нас в 52 подозреваю такую проблему. Ребёнок постоянно просит с собой машинку что б играть в садике, говорит что там не дают.Хотя несколько раз я видела как они играют, уже вечером после ужина.

raya

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 246
  • Спасибо: 90
  • Стать: Жіноча
Re: Не дають грати з іграшками
« Reply #18 : 23 Січня 2017, 23:02:08 »
Моя дитина (4 роки) часто скаржиться, що їм вихователька не дозволяє грати іграшками  :o  Для мене це було нонсенс, здавалось, що ще робити в садочку (хоч це і середня група). Я поговорила з вихователями, на що отримала відповідь, буцімто іграшки не якісні швидко ламаються, тож щоб їх зберегти подовше, грати будуть дозволяти тільки в зимовий період. Іншого разу чула таке: є графік і просто у дітей нема часу на гульню з іграшками, хіба що на вулиці, але ж там зовсім інші іграшки і інший інтерес.
Взимку ми мало ходили в садочок, а зараз знов запитали у доньки, чи дають вам пограти іграшками, вона каже ні. - а що ж ви робите якщо є вільний час? - сидимо на стульчику    :o    Я допускаю що тут може бути і трохи фантазія дитини, та мені цікаво чи ще в когось є такі проблеми? Як у вас проходить дозвільний час у садочку? Як з цим боротись?

скорей всего, это няне лень убирать, мыть игрушки и т.д.  (садик в центре?),так там такая истории годами.
Английский язык, р-н Боевой, Ремзавода

kiritana

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 82
  • Спасибо: 2
  • Стать: Жіноча
Re: Не дають грати з іграшками
« Reply #19 : 29 Квітня 2017, 23:06:49 »
Ще раз переконуюсь, що вимовлена інформація знаходить свою реалізацію (або відповідь) в найближчому майбутньому. Вже майже рік, (раптово побачила свій пост, і вирішила почитати відповіді), тож вже майже рік як мою доню перевели до іншої групи, де вихователі "від Бога", і іграшками грають, і сюсюкаються, коли треба, і зачіски гарні роблять, малу раніше ніж о пів на 6 з садочка не забираю, бо все одно чекатиму поки награється. ТОЖ, дякую всі за підтримку, і ПС: якщо хтось збирається через рік у 65 садочок то ідіть у групу Капітошки, не пошкодуєте, там найкращі вихователі у світі.

Kupi.cn.ua