Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Медична реформа  (Прочитано 144813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

alichka

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 236
  • Спасибо: 45
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #210 : 15 Грудня 2017, 19:37:44 »
Буду следить, так терапевта хорошего не знаю :(
Принимаю заказы по Avon с максимальной скидкой до 50% доставка по городу бесплатно. https://cutt.ly/3tjDA87

M@rina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1349
  • Спасибо: 108
  • Стать: Жіноча
  • 093-87-29-661 Марина Консультант Компанії Mary Kay
Re: Медична реформа
« Reply #211 : 16 Грудня 2017, 09:17:05 »
А хто в курсі, Президент вже підписав відповідний законопроект? А то я трохи випала з життя)

Про лікарів. Мій теперішній терапевт мене більше ніж влаштовує, залишуся у неї.
А от педіатр.... На днях дитина менша хворіла. Я звернулася до дільничного лікаря і це звернення мало стати ''лакмусовим папірцем'' чи буде він і надалі нас лікувати. І тут двояка ситуація. Перше, що реально напрягло - це активне нав'язування стаціонару. Друге - вона ніколи не озвучує діагноз ( што-то мне ваше горло нє нравіцца.....) Третє - антибіотик. Це все урівнює одне ''але'' - після виписаного лікування дитина швидко пішла на поправку і на цей раз в рецепті не було афлубіна і тому подібного.... Опять  тєрзают смутниє сомнєнія...
Консультант Компанії Mary Kay
093 87 29 661 (Viber)
097 256 11 42

таняz

  • Гість
Re: Медична реформа
« Reply #212 : 16 Грудня 2017, 17:10:34 »
А хто в курсі, Президент вже підписав відповідний законопроект? А то я трохи випала з життя)

Про лікарів. Мій теперішній терапевт мене більше ніж влаштовує, залишуся у неї.
А от педіатр.... На днях дитина менша хворіла. Я звернулася до дільничного лікаря і це звернення мало стати ''лакмусовим папірцем'' чи буде він і надалі нас лікувати. І тут двояка ситуація. Перше, що реально напрягло - це активне нав'язування стаціонару. Друге - вона ніколи не озвучує діагноз ( што-то мне ваше горло нє нравіцца.....) Третє - антибіотик. Це все урівнює одне ''але'' - після виписаного лікування дитина швидко пішла на поправку і на цей раз в рецепті не було афлубіна і тому подібного.... Опять  тєрзают смутниє сомнєнія...
Нічо кримінального, балувана ти Галя
У моєї знайомої педіатр Землянкіна. Коли у дитини було запалення легень, вона її в школу виписала, написавши "ОРЗ - здоров" у довідці. Наступного днявони пішли до іншого лікаря і після знімку дізналися про справжній діагноз

kortik

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Спасибо: 53
  • 0634565519 Юля
Re: Медична реформа
« Reply #213 : 16 Грудня 2017, 17:30:16 »
Нічо кримінального, балувана ти Галя
У моєї знайомої педіатр Землянкіна. Коли у дитини було запалення легень, вона її в школу виписала, написавши "ОРЗ - здоров" у довідці. Наступного днявони пішли до іншого лікаря і після знімку дізналися про справжній діагноз
У нас тоже Землянкина, при каждом орви пытается нас в больницу уложить. Лечить не умеет дак  пытается спихнуть куда нибудь.Понравилась молодая педиатр, не запомнила ее фамилию, надо подглядеть на кабинете.

Mirabella

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1120
  • Спасибо: 219
Re: Медична реформа
« Reply #214 : 16 Грудня 2017, 20:48:29 »
Про лікарів. Мій теперішній терапевт мене більше ніж влаштовує, залишуся у неї.
Можно узнать фамилию и имя терапевта и где работает? ::)
Любовь - это всё, что тебе нужно

M@rina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1349
  • Спасибо: 108
  • Стать: Жіноча
  • 093-87-29-661 Марина Консультант Компанії Mary Kay
Re: Медична реформа
« Reply #215 : 16 Грудня 2017, 20:50:36 »
Нічо кримінального, балувана ти Галя
У моєї знайомої педіатр Землянкіна. Коли у дитини було запалення легень, вона її в школу виписала, написавши "ОРЗ - здоров" у довідці. Наступного днявони пішли до іншого лікаря і після знімку дізналися про справжній діагноз


Нуууу, Танюш, балувана чи ні, але дитині хочеться лікаря толкового вибрати. Шоб хоча б розумів, що за хвороба і як реально її лікувати. А не виписувати проплачені фуфломіцини.
Консультант Компанії Mary Kay
093 87 29 661 (Viber)
097 256 11 42

M@rina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1349
  • Спасибо: 108
  • Стать: Жіноча
  • 093-87-29-661 Марина Консультант Компанії Mary Kay
Re: Медична реформа
« Reply #216 : 16 Грудня 2017, 20:58:52 »
Можно узнать фамилию и имя терапевта и где работает? ::)


Я то скажу, але ж не факт, що вона вам сподобається) вона молода, років 30-35, дуже позитивна і проста. Завжди розкаже що і до чого, на всі питання відповідає.
Звуть її Британ Юлія ( начебто Петрівна)
Працює у лікарні напроти Мега. Я уже більше року там не була, надіюся, вона ще там)
Консультант Компанії Mary Kay
093 87 29 661 (Viber)
097 256 11 42

Mirabella

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1120
  • Спасибо: 219
Re: Медична реформа
« Reply #217 : 17 Грудня 2017, 19:30:10 »

Я то скажу, але ж не факт, що вона вам сподобається) вона молода, років 30-35, дуже позитивна і проста. Завжди розкаже що і до чого, на всі питання відповідає.
Звуть її Британ Юлія ( начебто Петрівна)
Працює у лікарні напроти Мега. Я уже більше року там не була, надіюся, вона ще там)
Спасибо! Я к терапевту дааавно не ходила. Сразу к узкому специалисту) Поэтому кто там и какой не имею представления. Уже хоть о ком-то хороший отзыв)
Любовь - это всё, что тебе нужно

Оксана

  • Гість
Re: Медична реформа
« Reply #218 : 17 Грудня 2017, 20:27:46 »

Я то скажу, але ж не факт, що вона вам сподобається) вона молода, років 30-35, дуже позитивна і проста. Завжди розкаже що і до чого, на всі питання відповідає.
Звуть її Британ Юлія ( начебто Петрівна)
Працює у лікарні напроти Мега. Я уже більше року там не була, надіюся, вона ще там)
мне она тоже понравилась :super:, она заменяла, когда Устинова была на курсах, к той только не придешь, сразу кучу анализов поназначает ненужных, а потом уже типо лечит :walldash:

Fleur-liley

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2995
  • Спасибо: 224
  • Стать: Жіноча
  • Пожалуйста, об оплатах и раздачах в личку
Re: Медична реформа
« Reply #219 : 19 Грудня 2017, 13:42:44 »

Я то скажу, але ж не факт, що вона вам сподобається) вона молода, років 30-35, дуже позитивна і проста. Завжди розкаже що і до чого, на всі питання відповідає.
Звуть її Британ Юлія ( начебто Петрівна)
Працює у лікарні напроти Мега. Я уже більше року там не була, надіюся, вона ще там)
Мужу моему понравилась. Воспаление сразу услышала, и анализы назначила. Хотя перед ней врач ничего не услышала, только по просьбе и жалобам направила на рентген.
А меня немного смутили ее некоторые рекомендации по лечению. Так, что пока в раздумьях и поиске.

Удобно в поликлинике сделали самозапись, вот бы еще в детской так...
« Останнє редагування: 19 Грудня 2017, 13:53:46 від Fleur-liley »
Мини Фиалки, Бугенвиллии - актуальный список сортов в ЛС

rydicat

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 327
  • Спасибо: 62
  • Стать: Жіноча
  • Вайбер 0984837261
Re: Медична реформа
« Reply #220 : 19 Грудня 2017, 16:04:05 »
Вызвала себе на дом врача(темп.39) Позвонил,расспросил симптоматику,жалобы- в  телефонном  режиме сделал назначения и дату и время! приема.Сказать что я в шоке- не сказать ничего...

Анника

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2168
  • Спасибо: 232
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #221 : 19 Грудня 2017, 16:07:18 »
Вызвала себе на дом врача(темп.39) Позвонил,расспросил симптоматику,жалобы- в  телефонном  режиме сделал назначения и дату и время! приема.Сказать что я в шоке- не сказать ничего...
:o покашляй в трубку - я пойму ;D

Анника

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2168
  • Спасибо: 232
  • Стать: Жіноча
Re: Медична реформа
« Reply #222 : 19 Грудня 2017, 16:08:38 »
Прозорливый доктор ;D

M@rina

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1349
  • Спасибо: 108
  • Стать: Жіноча
  • 093-87-29-661 Марина Консультант Компанії Mary Kay
Re: Медична реформа
« Reply #223 : 19 Грудня 2017, 16:19:33 »
:o покашляй в трубку - я пойму ;D


І сміх, і гріх...
Консультант Компанії Mary Kay
093 87 29 661 (Viber)
097 256 11 42

Я-рослава

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 723
  • Спасибо: 190
  • 073*43*99*608
Re: Медична реформа
« Reply #224 : 19 Грудня 2017, 16:40:30 »
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, уже есть у кого-нибудь опыт подписания договора с семейным врачом? Как все это происходит?  :) Если я не хочу подписывать договор с моим теперешним участковым, могу ли я подписать договор с другим, и нужно ли предварительно разговаривать с тем врачом,  кому хочу попасть?

Пыталась только что зарегистрироваться на сайте pb4.com.ua, и там мне пишут: "* У вас немає закріпленого лікаря по договору. Пройдіть процедуру підписання договору з лікарем у реєстратурі медичного закладу. Для підписання договору при собі потрібно мати паспорт. Для дітей потрібно мати паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження."

Хотелось бы предварительно знать, что ожидать от процедуры подписания  ::)

Kupi.cn.ua