Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: А Ви купуєте підручники і книги, чи Вам надають їх безк  (Прочитано 3855 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

sannikolya

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Спасибо: 0
Я мама двох хлопчиків, живемо в Києві. Являюсь у старшого в класі (2 клас) головною по батьківським зборам.  8)
скажіть, Вам підручники безкоштовно дають в школах, або доводиться купувати?

Благо я вже другий рік замовляю в українському видавництві Країна мрій (Інтернет-магазині Kmbooks), ми закуповуємо подарунки для
діток, книги, зошити, ціни найнижчі в інтернеті та й дуже оперативна доставка. Можна робити як оптові закупівлі, так і

роздрібні, зручні умови, приємні ціни, великий асортимент дитячої літератури українською мовою.

Скоро вже 8 березня, а потім і кінець навчального року, які у Вас плани, що збираєтеся купувати? Які книги для такого віку

найбільш цікаві?

натка 757

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Спасибо: 18
  • 0504402501,
Мой ребенок начал учиться по новой программе 1-3 класс нам учебники выдавали, а в 4 классе пришлось покупать самой :(

Olg@

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 54
  • Спасибо: 92
  • Стать: Жіноча
  • т.(050)два5800три9
Нам в 6 классе все учебники выдала школа.

Ольга1985

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Спасибо: 3
  • Стать: Жіноча
  • 0634067054 Оля
Нам в седьмом классе только сегодня выдали учебники по физике, музыке, английский, основы здоровья, алгебра, история украины и зарубежная литература одна книга на двоих, ну пока и всё. А первый семестр учились без книг

ЛЛМ

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 564
  • Спасибо: 233
  • Стать: Жіноча
  • Лариса
Нам во 2 классе учебники выдавали,но по русскому языку не всем хватило.В 3-м классе тоже выдали, но нет природознавства.Вот не знаю ещё дадут или надо покупать.
- роз. 70-С, 298 грн

julia0583

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 84
  • Спасибо: 71
  • 096 678 67 51 Звонить после 17:00
У нас до 4 класса проблем не было,а в 4 классе не все учебники,пока обходимся копиями,а как дальше не знаю)
МОЕ СП
САМЫЙ ВКУСНЫЙ КОФЕ 32 POUNDS ЗДЕСЬ:
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=154296.0

Марина75

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2002
  • Спасибо: 326
  • Стать: Жіноча
  • 093-1529543 тел и viber
У нас в этом году вообще два набора учебников -старая программа и новая Купили только английский и дополнит литературу!
*Садовые цветочки, лилии, пионы, жасмин, сирень, гиацинты, хризантемы + земляника!*
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=136590.msg9859127#msg9859127
 

Валерия-Артем

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 632
  • Спасибо: 82
  • Стать: Жіноча
У нас до 4 класса проблем не было,а в 4 классе не все учебники,пока обходимся копиями,а как дальше не знаю)

+1 я тоже не знаю как будем справляться

Lancome

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1316
  • Спасибо: 367
  • Стать: Жіноча
  • 096*один55*04*95
Я мама двох хлопчиків, живемо в Києві. Являюсь у старшого в класі (2 клас) головною по батьківським зборам.  8)
скажіть, Вам підручники безкоштовно дають в школах, або доводиться купувати?

Благо я вже другий рік замовляю в українському видавництві *****, ми закуповуємо подарунки для
діток, книги, зошити, ціни найнижчі в інтернеті та й дуже оперативна доставка. Можна робити як оптові закупівлі, так і

роздрібні, зручні умови, приємні ціни, великий асортимент дитячої літератури українською мовою.

Скоро вже 8 березня, а потім і кінець навчального року, які у Вас плани, що збираєтеся купувати? Які книги для такого віку

найбільш цікаві?
Реклама  :wacko: ответы явно никого не интересовали.

Kupi.cn.ua