Інформаційно - платіжний сервіс SIVERPAY

Автор Тема: Прописка новорожденного  (Прочитано 1610 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

РозУмка

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 3073
  • Спасибо: 123
  • Чим раніше - тим краще!
Прописка новорожденного
« : 12 Июль 2015, 21:21:02 »
Обязаны ли родители прописывать новорожденного? Есть ли какие-то сроки и обязательства по этому вопросу?
Когда начинают насчитывать коммунальные платежи на новорожденного: с момента прописки, или с момента рождения (задним числом)?
Відповідаємо на всі ваші запитання!
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
www.rozumka.ua


SnezhanaGresko

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 30
  • Спасибо: 7
  • Пол: Женский
  • Юрист-психолог (093)-252-77-34
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #1 : 14 Июль 2015, 09:35:19 »
Як юрист, проконсультую вас відповідно до  закону.
Існує Порядок реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, затверджений наказом МВС України від 22.11.2012 р. № 1077 (зі змінами від 21.01.2014 р.)
Розділ ІІ пункт 2.10-2.12 тепер говорить про те, що батькам не потрібно в окремому порядку реєструвати місце проживання дитини. Якщо ви подавали в органи соціального захисту населення Заяву про призначення допомоги при народженні дитини, то на підставі цієї заяви органи соціального захисту внесуть дані про дитину та зареєструють її місце проживання (там, де зареєстровані батьки) автоматично.

Щодо комунальних послуг, то вони можуть нараховуватись з моменту реєстрації місця проживання дитини

РозУмка

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 3073
  • Спасибо: 123
  • Чим раніше - тим краще!
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #2 : 15 Июль 2015, 16:40:41 »
Як юрист, проконсультую вас відповідно до  закону.
Існує Порядок реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, затверджений наказом МВС України від 22.11.2012 р. № 1077 (зі змінами від 21.01.2014 р.)
Розділ ІІ пункт 2.10-2.12 тепер говорить про те, що батькам не потрібно в окремому порядку реєструвати місце проживання дитини. Якщо ви подавали в органи соціального захисту населення Заяву про призначення допомоги при народженні дитини, то на підставі цієї заяви органи соціального захисту внесуть дані про дитину та зареєструють її місце проживання (там, де зареєстровані батьки) автоматично.

Щодо комунальних послуг, то вони можуть нараховуватись з моменту реєстрації місця проживання дитини

Дякую. Як я узнаю, коли вони зареєстрували дитину, коли почнуть комунальні збільшені приходити?  ::)
Відповідаємо на всі ваші запитання!
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
www.rozumka.ua

Natalochka_1

  • Частый гость
  • **
  • Сообщений: 95
  • Спасибо: 18
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #3 : 16 Июль 2015, 10:19:25 »
Якщо ви подавали в органи соціального захисту населення Заяву про призначення допомоги при народженні дитини, то на підставі цієї заяви органи соціального захисту внесуть дані про дитину та зареєструють її місце проживання (там, де зареєстровані батьки) автоматично.

Щодо комунальних послуг, то вони можуть нараховуватись з моменту реєстрації місця проживання дитини

А если родители зарегистрированы по разным адресам, то где будет зарегистрирован ребенок? И действительно, как узнать начисляется ли на ребенка комунальные платежи? Что бы потом не было сюрпризов, если сделают перерасчет и принесут огроменный счет за все предыдущие месяцы начиная с рождения ребенка? И не будет ли штрафа за то, что родители ни где не прописали ребенка?

РозУмка

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 3073
  • Спасибо: 123
  • Чим раніше - тим краще!
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #4 : 16 Июль 2015, 10:38:16 »
А если родители зарегистрированы по разным адресам, то где будет зарегистрирован ребенок? И действительно, как узнать начисляется ли на ребенка комунальные платежи? Что бы потом не было сюрпризов, если сделают перерасчет и принесут огроменный счет за все предыдущие месяцы начиная с рождения ребенка? И не будет ли штрафа за то, что родители ни где не прописали ребенка?


Да, у меня те же сомнения. Тем более, в инете написано по-другому. Написано, что типа надо все-таки родителям прописывать. И скорее всего будет штраф, потому что законодательство точно про новорожденных не указывает, а приехавшего человека надо в течение 10 дней (где-то указан месяц). Но в любом случае, штраф до 100 грн это меньше, чем комунальные за три года (допустим, до садика не пропишем).

У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://www.zakon-online.com.ua/zhilishchnyy-kodeks-ukrainy/propiska-rebenka-procedura-dokumenty-sroki-shtraf.html

Відповідаємо на всі ваші запитання!
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
www.rozumka.ua

SnezhanaGresko

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 30
  • Спасибо: 7
  • Пол: Женский
  • Юрист-психолог (093)-252-77-34
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #5 : 16 Июль 2015, 11:09:20 »
Дякую. Як я узнаю, коли вони зареєстрували дитину, коли почнуть комунальні збільшені приходити?  ::)

Органи соціального захисту населення (відповідно до закону) повинні вас сповістити, як правило, телефоном чи поштою

SnezhanaGresko

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 30
  • Спасибо: 7
  • Пол: Женский
  • Юрист-психолог (093)-252-77-34
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #6 : 16 Июль 2015, 11:14:45 »
А если родители зарегистрированы по разным адресам, то где будет зарегистрирован ребенок? И действительно, как узнать начисляется ли на ребенка комунальные платежи? Что бы потом не было сюрпризов, если сделают перерасчет и принесут огроменный счет за все предыдущие месяцы начиная с рождения ребенка? И не будет ли штрафа за то, что родители ни где не прописали ребенка?

Дитина прописується за адресою одного із батьків, а саме за тією адресою, яка була Вами вказана у Заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
Щоб дізнатись чи нараховуються комунальні послуги, краще звернутись до бухгалтерії вашого ЖЕКУ та уточнити. Тоді непорозумінь не виникатиме.
Зміни, внесені у законодавство у 2014 році, а саме про реєстрацію місця проживання НОВОНАРОДЖЕНИХ дітей, говорять про те, що ця процедура відбувається автоматично. Виключення - якщо ви не надавали до органів соціального захисту населення Заяву про надання допомоги при народженні дитини

Natalochka_1

  • Частый гость
  • **
  • Сообщений: 95
  • Спасибо: 18
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #7 : 17 Июль 2015, 07:58:19 »
підкажіть, яким саме нормативно-правовим актом передбачено, що дитина автоматично реєструється за місцем реєстрації одного з батьків і на підставі якого нормативно-правового акту нараховуються комунальні платежі на дитину?

SnezhanaGresko

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 30
  • Спасибо: 7
  • Пол: Женский
  • Юрист-психолог (093)-252-77-34
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #8 : 17 Июль 2015, 09:38:32 »
підкажіть, яким саме нормативно-правовим актом передбачено, що дитина автоматично реєструється за місцем реєстрації одного з батьків і на підставі якого нормативно-правового акту нараховуються комунальні платежі на дитину?
Порядок реєстрації місця проживання та місця проживання фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, затверджений наказом МВС України від 12.11.2012 року № 1077 є нормативно-правовим актом у даній сфері.
п.2.10-2.12 даного Порядку регулює реєстрацію місця проживання новонароджених.
Нарахування комунальних послуг регулює Закон України "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 року № 1875-IV, проте до уваги можна взяти і статтю 322 Цивільного кодексу України (обовязок власника утримувати майно) у поєднанні зі статтею 64 Житлового кодексу УРСР (члени сім'ї несуть обовязок по утриманню майна).

SnezhanaGresko

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 30
  • Спасибо: 7
  • Пол: Женский
  • Юрист-психолог (093)-252-77-34
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #9 : 17 Июль 2015, 12:43:50 »
На сьогоднішній день органи соціального захисту населення не займаються питанням реєстрації місця проживання дитини (відповідно до внесених змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" від 15.01.2015 року). Ці зміни не були внесені у Порядок, про який зазначалося вище, тому виникає певна колізія.
Як мені сповістили, даним питанням займається паспортний стіл, а отже, про автоматичну реєстрацію місця проживання не може йти мова, необхідно подавати відповідну заяву.

РозУмка

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 3073
  • Спасибо: 123
  • Чим раніше - тим краще!
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #10 : 17 Июль 2015, 15:19:00 »

Як мені сповістили, даним питанням займається паспортний стіл, а отже, про автоматичну реєстрацію місця проживання не може йти мова, необхідно подавати відповідну заяву.

отож.
А в какие сроки? есть ли штраф?
Відповідаємо на всі ваші запитання!
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
www.rozumka.ua

Чудо

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 1701
  • Спасибо: 52
  • Пол: Женский
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #11 : 21 Июль 2015, 13:44:15 »
видимо, сроков нет, а штрафы - как кому повезет, бывает,что и не бывает  :)
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти

Margeras

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 1103
  • Спасибо: 61
  • Пол: Женский
  • 0954169050
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #12 : 22 Июль 2015, 15:45:37 »
Не знаю как по Закону, но у подружки сыну 2,3 нигде не прописан - ни ей, ни мужу (прописка разная) комуналка дополнительная на ребенка не приходит Вот только сейчас квартиру купили - будут сами прописываться и малого прописывать
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти

sarmat

  • Местный житель
  • ****
  • Сообщений: 337
  • Спасибо: 73
  • Пол: Женский
  • 0936689375 Алла
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #13 : 22 Июль 2015, 21:36:28 »
Не знаю как по Закону, но у подружки сыну 2,3 нигде не прописан - ни ей, ни мужу (прописка разная) комуналка дополнительная на ребенка не приходит Вот только сейчас квартиру купили - будут сами прописываться и малого прописывать
отвечаю как бывшая паспортистка (может уже что-то и поменялось, но очень сомневаюсь).  При выписке Вам дают "талон зняття з реєстрації" на обратной стороне есть графа "відомості про дітей" если при выписке у Вас там не указан ребёнок, то когда при прописке Вы будете заполнять "талон реєстрації " Вам не разрешат туда вписать ребёнка. Заставят обратиться в Паспортный стол где происходила выписка и там оформить прописку ребёнка, и тем самым  переделать "талон зняття з реєстрації". А если Вы обратитесь в Паспортный стол и они пропишут ребёнка, то об этом сразу узнает ЖЕК. Далее ЖЕК передаст данные во все комун. организации и если у Вас нет счётчиков (т.к. за ЖЕК мы платим не от кол-ва прописаных, а за метры квадратные, у нас только газ и вода при отсутствии этих счётчиков насчитывает тариф в зависимости от кол-ва прописанных) вам С МОМЕНТА РОЖДЕНИЯ РЕБЁНКА пересчитают все платежи. Если ВЫ уже квартиру продали, и не захотите платить, то на Вас просто подадут в суд.
с 05.08 по 09.08 меня не будет в сети.

neskvik

  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 211
  • Спасибо: 65
  • Пол: Женский
  • Об оплате и раздаче в личку.Виктория 093 661 47 71
Re: Прописка новорожденного
« Ответ #14 : 23 Июль 2015, 21:55:49 »
Если ребёнок нигде не прописан и не был прописан с момента рождения,а родители прописаны по разным адресам и хотят прописать ребёнка с одним из родителей как того требует законодательство, то процедура прописки значительно усложняется тем,что нужно заказывать справку о так называемой регистрации родителей в Центре предоставления админ. услуг на Рокоссовского 20а.А эта справка делается 5 рабочих дней. Если же родители прописаны вместе,то данная справка не требуется.

Kupi.cn.ua